Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.18. 22:25


A Napoli hogy jön ide? Csatárért mindig is többet kellett fizetni. Lavezzi csak előszél volt, aztán jött Cavani és rá Higuain. Csapat szinten nem érezték meg, sőt.
Milik lett volna a következő nagy dobás, ha nincs sérülés. Most egyedül Insigne van elöl piacképes korban, de nem fogják eladni soha. Kifut Mertens és Callejon - érdekes lesz nekik.
Eközben mi eladtunk 2 komplett belső védő sort. Annyival kevesebbet is fizettek értük.

Nekünk is érdekes lesz, mert fogalmam sincs, hogy Sikk hol játszik majd. Márpedig 9-est venni nem könnyű. Vagy drága vagy lutri. Emiatt jobban aggódok, mint a kapus miatt. (Mindezt csak azért mert valamiért azt gondolom hogy jövőre Dzeko nem nálunk bontakoztatja ki kiváló mezőnyjátékát.)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.18. 13:46


mint mondtam , ez annyiban sántít, hogy a cipők nem akarnak távozni, míg a játékosok általában akarnak :)
És Alissonnál (merthogy róla volt szó) nem rohangálunk mi senki után. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2018.02.18. 03:08


Trigoria írta:Van egy kedvenc cipőd - tegyük fel - amit vettél 10ezerért. Imádod, bevált, nagyon szereted. De jön egy haver és azt mondja, "cimbora, adok érte 100ezret." Nem adod el? Dehogynem. És akkor itt még bele se játszik, hogy a cipő maga is menni akar. :D


Ez a Napoli biznisze volt, mikor Higuaín eligazolt.
Mi rohangálunk a haverok után kiabálva, hogy vedd meg a csukám 30-40-ért, mert baromi jó. Aztán az árából veszünk három másikat, amiből kettő pár hónap után kuka, és hangosan búslakodunk, hogy el kell adnunk a 2. kedvencünket is, mert lenulláztuk magunkat.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.17. 16:09


Úristen fogkefe, ne legyél már ennyire álomvilágban :shock:
Ki az úristen akarna nálunk maradni akkor, ha hívja a Real, a Barca vagy akármelyik másik topcsapat - ráadásul sokszoros fizetésért???? De komolyan, KI AZ ÚRISTEN?????
Ha van ilyen, na akkor őt meg kell tartani. Radja ilyen jelenleg max.

Dehogy az FFP-ért adjuk el Alissont. Azért adjuk el, mert ez a logikus üzleti döntés, és mert a játékosnak is ez az érdeke. Persze FFP miatt jól jön egy ilyen bevétel, de nem ezért adjuk el.
Van egy kedvenc cipőd - tegyük fel - amit vettél 10ezerért. Imádod, bevált, nagyon szereted. De jön egy haver és azt mondja, "cimbora, adok érte 100ezret." Nem adod el? Dehogynem. És akkor itt még bele se játszik, hogy a cipő maga is menni akar. :D

Pontosan úgy beszélsz fogkefe, mint ha a játékosok tényleg csak tárgyak lennének, akarat és vágyak nélkül. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.17. 12:03


Fogkefe, valóban kicsit több ilyen csapat lehet, de tényleg nem ez a lényeg. Mi nem vagyunk köztük. És még sokan mások sem. De nem csak ezért adunk el. Ha egy játékos nem római nevelés vagy nem imádja valamiért meg a várost, a közeget, akkor el akar menni pontosan abba a féltucatnyi kivételezett csapatba. Nem fogod tudni itt tartani.
Alissont sem tudnánk. Az persze más kérdés hogy akarjuk-e egyáltalán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.17. 10:58


Corso22 írta:Elfeledkeztetek erről. Szerintem ennek sok magyar sportújság címlapján kellett volna lennie a héten. De legalább nálunk. ... Tisztelgés:

A mi Roma-nk, a mi magyarságunk! :)

http://www.laroma24.it/rubriche/corsi-e ... o-scudetto

https://www.ilromanista.eu/romantica/ri ... detto-roma

Valóban. itthon főleg az MTK-ban játszott, de persze emellett fradista romanista volt! 8) Mentségül szolgáljon, h. korábban már megemlékeztem róla, és ezt is belinkeltem. http://www.tempofradi.hu/schaffer-alfred-2
http://magyarnarancs.hu/egotripp/speci_a_primadonna-70768
http://nst.blog.hu/2009/10/23/regi_idok_focija_a_futballkiraly
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.02.17. 09:18


F.Totti írta:
feree80 írta:... folyamatosan áruljuk a játékosokat. :(

Mi ebben az új? Van a világon 4-5 csapat aki nem ezt teszi. Örülök hogy mi nem közülük valók vagyunk.

Szerintem kb azért 8-9 ilyen csapat van, de ez csak játék a számokkal. Amúgy pénzezéshez tartozik, hogy számtalan oldalon látom, hogy anyagilag top20 csapat vagyunk a világon és a keretünk értéke is asszem 17. ami azt sugallja, hogy igen közel vagyunk a pitéhez, bár összességében olyan sokat mégsem jelent, mert meglepetésemre a Southampton is körülöttünk van, ők pedig 5 éves bevásárlásuk óta elég gyengék.

Az elején amikor idejöttek Paliék azt hittem, hogy tényleg" nagycsapatot" akarnak. Top10 a világon, mint a régi Milan, de ez csak mese. Még régen megértettem ha valakit el kellett adni, én Salah-ot sem sajnálom, mert FFP szabály. Meg sokszor azért mi jártunk jobban. Benatia például nem lett sztár, ellenpélda viszont Marcoska már csk a francia bajnoknál, de egyiket sem sajnálom, mert nekem Manolas szimpibb és Fazioval elég jók, csak néha ledermednek. Lamela is bármennyire jó és szimpatikus, kb többet volt sérült eladása óta mint nem. De ha valaki elment, akkor már ott volt mögötte a következő ember. Marcos > Benatia > Manolas. Lamela > Ljajic > Gervinho > Salah < Schick. De ácsi!! Ez csak hülyítés. Igazából eladunk bárkit, mert zsozsót hoz és kész. Lényeg, hogy plusszos legyen a csapat! Alisson eladása, hol logikus? Nekem ne mondjátok h most FFP kell, mert másodikok lettünk, BL, plusz továbbjutottunk, plusz rengeteg gólt lőttünk, plusz miegymás. Simán jött már 50-70 millió. Monchi nyilatkozta, hogy idén Schick és Defrel kb 10 millióba fájt, meg Schickért 2021 ig kell fizetni, bár nem értettem Monchi-t mert azt mondta nem 42 millió lesz az ára, de pontosan ő sem tudja mennyi lesz, pedig 3 perc guglizás után marha világos, hogy 42 lesz, most akkor vagy az újságok hazudnak vagy Monchi na mindegy. A lényeg, hogy ha azt mondják FFP akkor hazudnak.
Kövi gondolat, kapust marha nehéz szerezni. Meglehet nézni mennyi csapat szenved vele, például a PSG. De a Realnak is vicc kapusa van... Ha van nekik egy jó kapusunk miért nem tartjuk meg és mondjuk, hogy oké, ez pipa, akkor vegyünk jó védőket... Ha tényleg "nagycsapat" szeretnénk lenni, akkor nem Fazio, Perotti, Elsha vagy EDF miatt fognak minket nézni, hanem pont az olyan sztárok miatt, mint Alisson vagy Nainggolan vagy talán még Manolas, ezért lesz érdekes a meccsünk. Hozzuk az unalmas jó helyeket az unalmas játékosokkal marhára nem leszünk szimpi csapat.
Utolsó gondolat, a jó játékosokért van verseny. Sancheznek fél év volt hátra a szerződéséből mégis megfizették, mert volt érte verseny. Mi miért nem várjuk meg még Alisson fizetése jár le és akkor adjuk el, ha nem akar hosszabbítani? Akkor is kapnánk érte 50-et tutira ha marad ilyen jó.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.02.17. 00:43


Elfeledkeztetek erről. Szerintem ennek sok magyar sportújság címlapján kellett volna lennie a héten. De legalább nálunk. ... Tisztelgés:

A mi Roma-nk, a mi magyarságunk! :)

http://www.laroma24.it/rubriche/corsi-e ... o-scudetto

https://www.ilromanista.eu/romantica/ri ... detto-roma
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.16. 22:23


feree80 írta:... folyamatosan áruljuk a játékosokat. :(

Mi ebben az új? Van a világon 4-5 csapat aki nem ezt teszi. Örülök hogy mi nem közülük valók vagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.16. 18:02


azonkívül, hogy feree kenyerét és nyári szórakozását csökkenti az ügylet, jól járunk vele, ha már most megkötik az üzletet (jó áron :) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.16. 17:30


Alisson esetében egy olyan játékosról beszélünk, aki egy átalakuló félben lévő brazil válogatottnál lett válogatott. A brazil élvonal önmagában semmi. Castan is volt válogatott és kezdő a brazil élvonalban amikor megvettük, de egy európai top 10 csapatnak ez kevés.

Egy kiugró európai szezon már más. Erre gyurunk, ez a cél: olcsón venni tehetségét és drágán eladni. Alissonnál ez bejöhet. Alisson odatette magát, mi pedig megadtuk neki a lehetőséget, hogy mindezt a serie A-ban és főként a BL-ben mutathassa meg.

Ha felbukkan egy jó teljesítmény, akkor már év közben cikkeznek róla. Ez természetes. Hányszor volt, hogy a Bayern már májusban bejelentett igazolásokat. Ne lepődjön még senki ha itt is megkottetik az üzlet egy hónap alatt. Főleg hogy nekünk is kell a bevétel már júniusban. Ez azért lehet jó hír mert a többi nyári eladásnál az időnkényszer nem viszi le az árat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.16. 16:45


ebben az igazán nagy gáz az, hogy nem elég nyáron ÉS nem elég télen, hanem már ott tartunk hogy folyamatosan mercatozunk, folyamatosan áruljuk a játékosokat. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.16. 11:54


nso is kicsit megkésve hozza a híreket
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2619463
bár igazából mindegy, szeptembertől nem ő lesz a kapusunk ez olyan biztos, mint snatch asszony ruhában :D

viszont újra és újra elgondolkodom, hogy Buffon akkori ára micsoda szenzáció és földtől elrugaszkodott összeg lehetett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.16. 11:21


Állítólag a Pool puhatolózott nálunk Allison ügyében, de a 7,-et kértünk érte 8) :shock: , erre Klopp feladta 8)
http://romanews.eu/notizie-roma/calciomercato-la-roma-spara-alto-per-alisson-il-liverpool-ci-ripensa/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2018.02.16. 01:51


snatch írta:De amúgy azt mondjátok meg nekem, átigazolásokban jártas szakemberek, hogy Alissont hogy a p*csába sikerült pont a Romának megszereznie? He? Pedig akkor már masszívan a brazil válogatott kapusa volt. Mondjuk az egy dolog, hogy én erről nem tudtam, de mások gondolom igen, mégse kellett senkinek. Why? :roll:

Emlékszem rá, hogy nagyon bíztam benne, hogy jó igazolás lesz. Sokaltam is az árát, mert ahelyett, hogy Szczesnyt véglegesítettük volna, őt igazoltuk le, fél évvel a szerződése lejárta előtt. Egyszerűen nagyon akatuk őt, ezért jött ide. Kiscsapatok ingyen vitték volna legfeljebb, a nagyoknak meg általában megvan a kapusuk, és inkább már valami kipróbált kapust vennének, aki erősítést jelent. Nekünk meg nem volt kapusunk, pár éve már a levegőben lógott a kapuskérdés.
Más nem fizetett volna akkor és ennyit érte, mi megtettük. Jó döntés volt, bár kicsit kényszerű is. Amit akkor nem értettem, most már világos: ha nem vesszük meg, és megpróbáljuk ingyen leigazolni, akkor könnyen lehet, hogy nem itt kötött volna ki.

Tavaly az volt az érzésem vele kapcsolatban, hogy jó, jó kapus de nincsenek igazi bravúrjai. Ami kicsit is jobb lövés volt, az gól lett (lásd Lyon meccsek). Egy megbízható középszer. Viszont mostanra sokat fejlődött, és megmutatta, hogy tud azért valamit.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.15. 16:22


sn
néha nekünk is lehet szerencsénk :)
és amúgy úgy, hogy iszonyat nagyot fejlődött. Amikor megvettük, nem tudott ennyit ez hétszentség. Kérdezhetnénk ugyanígy hogy Harry Kane miért nem kellett senkinek régen? Mert egy pufók kis sz.r volt, azért. :D Aztán ugrásszerűen fejlődött.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.02.15. 15:20


90? Hmm. Szép! Végre beárazták, ahogy kell!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.02.15. 14:44


De amúgy azt mondjátok meg nekem, átigazolásokban jártas szakemberek, hogy Alissont hogy a p*csába sikerült pont a Romának megszereznie? He? Pedig akkor már masszívan a brazil válogatott kapusa volt. Mondjuk az egy dolog, hogy én erről nem tudtam, de mások gondolom igen, mégse kellett senkinek. Why? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.15. 14:05


Ami azt illeti úgy néz ki a Real rákapcsol és megelőzve a PSG-t kitenné minél előbb a 75 millát Alissonért :P (gondolom tartanak attól, hogy a VB-n az ára az egekbe szökehet) na ez már jo kis eladás lenne, egy kettőre nem kéne aggódni az FFP miatt egy ideig, főleg ha még Dzekot is valahova elpasszolnánk egy 20-30ért :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.14. 09:39


mcsabi írta:https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?action=read&idnet=dm9jZWdpYWxsb3Jvc3NhLml0LTE1ODg2Nw
Nocsak, új billentyűzetet kapott az ember, aki a szerződéseket írja? Örömteli hír ez, hogy most már 40-nél nagyobb számokat is le tud írni.


Épp olvastam, azért pöpec kis szerződés lenne ez, és bár lehet egy PSG kifizetné ezt a 90 millát is...de azért valljuk be senkinek nem fájna annyira, ha ennyiért menne :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.13. 16:36


pelizzoli múltkor 80 millára taksálta alissont, ferrero meg 100 millára sikket :) könnyen mondja :wink:

kluivert, ha angol vinné, akkor nyilván határ a csillagos ég, hüje angolok, angol hüjék, de ha olasz vinné, reálisan 25-30 hozható, per pill 3 millát ér....
amúgy remélem a playmaker coricból azért lesz vmi, uis qrvára kéne 1 okos kpályás a pálya közepére jövőre... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.02.13. 16:28


https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... LTE1ODg2Nw
Nocsak, új billentyűzetet kapott az ember, aki a szerződéseket írja? Örömteli hír ez, hogy most már 40-nél nagyobb számokat is le tud írni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.12. 12:46


ez most komoly feree? Van ennek valami alapja, vagy csak találtál valakit aki szimpi, és berakod ide hogy ő kéne? Ez lesz az új játék? :D
Amúgy örülök hogy felfedezted magadnak a kis Kluivertet, csak kár hogy a nagycsapatok már régen, és el is fogják vinni (mcsabi jól lőtte be az árat is), de volt róla szó, hogy egyelőre kevés lenne ő egy MU-ba pl. (és igen, akkor hozzánk is)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.02.12. 08:49


Erről mondj le, ezt a srácot 30-40m alatt egészen biztos nem tudnánk elhozni, annyiért viszont Undert nem fogja tudni elboltolni. Dolberget is próbálták anno elhozni de gondolom ő is túl drága volt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.12. 06:52


cundert nyáron elboltolja :) moncsicsi, már meg is találtam az utódját, a neve is ismerősen csenghet, és igen, a fia.....mondjuk holland bajnokság, gondolom 1 dekát nem védekezik, és nem is tud, de jöhet :)
https://www.youtube.com/watch?v=PTiFGZGOmAo&t=1s
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég

cron