Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.20. 05:32


Eh, én csak csöndben reményekedem hogy megélem a napot amikor megint meglátom az csodálatos feledhetetlen nagy "j"-t az egyik kommentedben. :twisted:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.19. 22:12


Dehogy álljon le !
Ahol a nevem és a tisztelet szó egy mondaton belül szerepel, ott mindennek maradnia kell a régiben. :)
Te meg ne nevessél rajtam, jnzs, még ha nem is nevettél, akkor se. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.19. 22:00


Corso22 írta:
jnzsblzs írta:Annyira hangosan röhögnék ha Zsoltiról kiderülne hogy:


Szerintem ne nevess Zsoltin soha. Olyan világban dolgozik, olyan emberekkel, amit el sem tudsz képzelni. Tisztelet Zsoltinak.
De ... micsoda furaság Zsolti ivási szokása .. na az nevetséges. Hogy Jobbikos férfias, vagy csak simán férfiatlan, hááát?

Corso... állj le cuccal :lol:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.19. 20:17


piásan őszinték az emberek - ez közhely
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.19. 15:27


Köszi a véleményeket fiúk!
Igazából az volt a legmegdöbbentőbb az egészben, hogy amúgy normális volt eddig a faterja, de ez most szíven ütött nagyon.
Holnap találkozom a barátnőmmel/volt barátnőmmel, majd meglátjuk mi lesz.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.19. 13:33


Bence, nyilván ezt kellett tenned. De más ezt meg is tenni és más kívülről mondani. Elismerésem, hogy meglépted. A csaj miatt meg ne aggódj. az hogy ott helyben nem küldte el a fenébe az apját, nagyjából mutatja, hogy mennyit ér. Mondjuk fasza gyerekkora lehetett, ha eg yilyen idióta nevelte. De ez nem a te gondod (már) :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.19. 07:18


Egy: vagy a Jobbikra szavazok, vagy senkire. Ez utóbbitól még nagyon messze vagyok.
Kettő: én soha nem voltam nagy ivó. Részeg sem voltam még soha. Spicces sem. Utálom a sört. Azonban amióta behozták ezeket a lónyálakat, észrevettem magamon, hogy azokat simán meg tudom inni. Mert nem sörök. Büszke nem vagyok rá, de mivel jólesik, megiszom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.02.19. 00:17


jnzsblzs írta:Annyira hangosan röhögnék ha Zsoltiról kiderülne hogy:


Szerintem ne nevess Zsoltin soha. Olyan világban dolgozik, olyan emberekkel, amit el sem tudsz képzelni. Tisztelet Zsoltinak.
De ... micsoda furaság Zsolti ivási szokása .. na az nevetséges. Hogy Jobbikos férfias, vagy csak simán férfiatlan, hááát?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.19. 00:02


Annyira hangosan röhögnék ha Zsoltiról kiderülne hogy a bu@isörön kívül csak a búzasört szereti. :twisted:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.02.18. 22:39


Bence: Tök igazad volt, mert ha marad a kapcsolat, akkor is jobb lesz az apóssal minden együttlét, sőt, tudja, hogy normális ember vagy, nem kell alázni. (az se gond, ha balosliberális vagy, nem rosszabb, mint a jobboskonzervatívos, jobbosliberális (FDP). Csak ebben a mi országunkban használják ezeket szitokként.)
Feree80! Ne dőlj be Zsoltinak, már ő se tudja, hogy LMP, vagy Jobbik! Ha őszinte akkor LMP, ha akar, akkor Jobbik, ha fél, akkor Fidesz.
Zsolti! Egy rendes sört se? :(
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 19:25


No rajtunk nem fog múlni a munkahelyed megtartása. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.18. 18:16


pont az a korosztály vagyok, 30-40 közötti, akikről Kéri is beszélt, billegők. :wink:

de felfoghatod úgy is, hogy van 1 munkahelyem, ami nem biztos, hogy lesz, ha meglesz ismét a 2/3-uk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 17:40


Feree, te ritkán pottyansz be ide, de tisztán emlékszem, hogy valamikor azt írtad, hogy Csak a Fidesz !
Mi történt ?
Kiestél a NER-ből ? :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.18. 15:13


orbán apánk hogy fényezi magát :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.18. 13:40


tökéletes, elegáns reakció bence
ha nagy lenne a szerelem a csaj iránt részedről, akkor attól, hogy az apját többet nem látod, még a csajt megtarthatnád - már ha ő is így akarná.
Ha el tudod hagyni a csajt is ezért, akkor annak a kapcsolatnak sem volt sok jövője, és nem kár érte :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.18. 10:21


Köszönöm a reflektálásokat, az az igazság, hogy bennem is volt egy kicsi, józanul lehet nyeltem volna egyet. Már megtörtént, majd látjuk mi lesz. :)
Pénz meg mindig van nálam, sose tudhatja az ember hogy mire kell, vagy mi jön közbe. Nem feltétlen az ilyen eshetőségekre tartok magamnál, de utálok ilyen téren kiszolgáltatva lenni.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.18. 08:52


bence írta:Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?

Az az érzésem nem csak a csajnak volt nehéz természete ebben a kapcsolatban. :D Ezzel eggyütt én még valószínüleg azt is hozzávágtam volna egy ilyen beszólás után, hogy azt se tudod mi az a jobboldal te kis szoci europeon. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 07:49


Kemény voltál, Bence. Tetszik a dramaturgiája a történetnek.
Amúgy meg a Fidesz leváltására egyetlen esély van: ha mindenki fideszes lesz. Mert akkor nem lesznek haverok, csókosok, mindenkinek jut majd a NER-ből valamennyi, az elég mini lóvé lesz, és a nép majd elkezd fellázadni, hogy hol van az eddigi nagyobb összeg. :D
Úgyhogy áprilisban lázadó Fidesz-iksz mindenkinek !
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.02.18. 05:00


bence írta:Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?

Még jó hogy volt nálad pénz.
Igaz Fletónál sem lett volna ez gond, csak nála se nyaralás se pénz,
végül is ugyanott lettél volna.

Amúgy helyes hozzáállás volt a részedről,
ha velem beszélt volna így a fater, ha engem nevezett volna ballibsinek,
akkor az én reakcióm is minimum ez lett volna.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.18. 03:14


Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.17. 14:59


Nanana, Bence, lassan a testtel !
A buzisort nem.
A buzisört igen.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.17. 13:42


Zsolti, hihetetlen, hogy sokadjara felvallalod a b*zisort. Ezzel kovetkezetessegrol, tartasrol teve tanubizonysagot. :D
Corsoval meg szivesen berugnek egyszer! :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.17. 08:12


Oké, Corso. :)
Hagyjál már a sörrel. Grapefruitos sör, na az mindjárt más.
A "Ha korábban olvasom..." kezdetű mondat olyan parádés nyelvtanilag, hogy nem lehettél részeg. Egyszerűen ki van zárva. :wink:
Corso, te idiótának gondolod a holokauszttal kapcsolatban másként gondolkodókat. (Megerősítés ??? )
Nekem ez rosszul esik. Pont.
Nincs több kérdésem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.02.17. 00:31


Zsolti írta:Oké, Corso, oké. Persze neked mindenki hülye, ostoba és idióta, aki fel meri tenni a kérdéseket.
A te demokráciádban ennek nincs helye.

Szia Zsolti! Kedves Zsolt Úr! ( :o ) Az elmúlt héten kettő alkalommal (2x) jártam Vasváriban. Ha korábban olvasom, hogy Ön ezt az elképesztően dehonesztáló, alapszövegtől tartalmában elválasztó, és lényegét személyeskedésbe átfordító választ adja, akkor személyesen mondtam volna: maga hülye. És ezt vagy fegyverrel (én HT), vagy sörrel lehet feloldani! :gyigyigyi: De néhány mondat azért lesz az összeomlásod előtt!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.02.16. 01:36


Érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=-yxYO19z4Xw&t=232s

A módszerváltás utáni pénzügyekről,
a gazdaság alakuláséról van benne szó,
teljesen pártpolitika mentes.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég