Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 19:25


No rajtunk nem fog múlni a munkahelyed megtartása. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.18. 18:16


pont az a korosztály vagyok, 30-40 közötti, akikről Kéri is beszélt, billegők. :wink:

de felfoghatod úgy is, hogy van 1 munkahelyem, ami nem biztos, hogy lesz, ha meglesz ismét a 2/3-uk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 17:40


Feree, te ritkán pottyansz be ide, de tisztán emlékszem, hogy valamikor azt írtad, hogy Csak a Fidesz !
Mi történt ?
Kiestél a NER-ből ? :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.18. 15:13


orbán apánk hogy fényezi magát :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.18. 13:40


tökéletes, elegáns reakció bence
ha nagy lenne a szerelem a csaj iránt részedről, akkor attól, hogy az apját többet nem látod, még a csajt megtarthatnád - már ha ő is így akarná.
Ha el tudod hagyni a csajt is ezért, akkor annak a kapcsolatnak sem volt sok jövője, és nem kár érte :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.18. 10:21


Köszönöm a reflektálásokat, az az igazság, hogy bennem is volt egy kicsi, józanul lehet nyeltem volna egyet. Már megtörtént, majd látjuk mi lesz. :)
Pénz meg mindig van nálam, sose tudhatja az ember hogy mire kell, vagy mi jön közbe. Nem feltétlen az ilyen eshetőségekre tartok magamnál, de utálok ilyen téren kiszolgáltatva lenni.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.18. 08:52


bence írta:Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?

Az az érzésem nem csak a csajnak volt nehéz természete ebben a kapcsolatban. :D Ezzel eggyütt én még valószínüleg azt is hozzávágtam volna egy ilyen beszólás után, hogy azt se tudod mi az a jobboldal te kis szoci europeon. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.18. 07:49


Kemény voltál, Bence. Tetszik a dramaturgiája a történetnek.
Amúgy meg a Fidesz leváltására egyetlen esély van: ha mindenki fideszes lesz. Mert akkor nem lesznek haverok, csókosok, mindenkinek jut majd a NER-ből valamennyi, az elég mini lóvé lesz, és a nép majd elkezd fellázadni, hogy hol van az eddigi nagyobb összeg. :D
Úgyhogy áprilisban lázadó Fidesz-iksz mindenkinek !
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.02.18. 05:00


bence írta:Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?

Még jó hogy volt nálad pénz.
Igaz Fletónál sem lett volna ez gond, csak nála se nyaralás se pénz,
végül is ugyanott lettél volna.

Amúgy helyes hozzáállás volt a részedről,
ha velem beszélt volna így a fater, ha engem nevezett volna ballibsinek,
akkor az én reakcióm is minimum ez lett volna.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.18. 03:14


Én most szakítottam kb. a barátnőmmel az apja miatt, de amúgy is nehéz természete volt a csajnak, ezt el kell ismerni.
Együtt ittunk, azt mondja a a barátnőm apja, aki megye hármas edző, mert kritikával mertem illetni a Fideszt; te kis ballibsi gyerek, a Fidesz TAO-ja miatt jöhetsz velünk nyaralni, ne pofázz itt 22 évesen a rendszerről.
Ezekután megkérdeztem mennyi volt a nyaralás rám eső része, leraktam az étkezőre, majd távoztam. Szerintetek igazam volt, vagy f*asz volnék?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.17. 14:59


Nanana, Bence, lassan a testtel !
A buzisort nem.
A buzisört igen.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.17. 13:42


Zsolti, hihetetlen, hogy sokadjara felvallalod a b*zisort. Ezzel kovetkezetessegrol, tartasrol teve tanubizonysagot. :D
Corsoval meg szivesen berugnek egyszer! :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.17. 08:12


Oké, Corso. :)
Hagyjál már a sörrel. Grapefruitos sör, na az mindjárt más.
A "Ha korábban olvasom..." kezdetű mondat olyan parádés nyelvtanilag, hogy nem lehettél részeg. Egyszerűen ki van zárva. :wink:
Corso, te idiótának gondolod a holokauszttal kapcsolatban másként gondolkodókat. (Megerősítés ??? )
Nekem ez rosszul esik. Pont.
Nincs több kérdésem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.02.17. 00:31


Zsolti írta:Oké, Corso, oké. Persze neked mindenki hülye, ostoba és idióta, aki fel meri tenni a kérdéseket.
A te demokráciádban ennek nincs helye.

Szia Zsolti! Kedves Zsolt Úr! ( :o ) Az elmúlt héten kettő alkalommal (2x) jártam Vasváriban. Ha korábban olvasom, hogy Ön ezt az elképesztően dehonesztáló, alapszövegtől tartalmában elválasztó, és lényegét személyeskedésbe átfordító választ adja, akkor személyesen mondtam volna: maga hülye. És ezt vagy fegyverrel (én HT), vagy sörrel lehet feloldani! :gyigyigyi: De néhány mondat azért lesz az összeomlásod előtt!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.02.16. 01:36


Érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=-yxYO19z4Xw&t=232s

A módszerváltás utáni pénzügyekről,
a gazdaság alakuláséról van benne szó,
teljesen pártpolitika mentes.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.15. 01:08


https://nemzeti.net/gianni-ami-most-zaj ... 01627.html
jó kis beszélgetés
mindig is kedveltem a palit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.14. 22:11

Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.13. 23:35

"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.13. 21:40


Trigo én is olvastam a hozzászólásokat, valóban kérdéses, hogyan sülne el a választások előtt a dolog.
Egy jó vitázóval, úgy, hogy meg van előre adva a 10 pont, fel tud készülni, szerintem hasznos lenne.
De ha a pestisracok szerint Puzsér Simicska embere, Simicska pedig a Jobbik mecénása, akkor most mi van? :D
Zsolti, én nem tudom most eldönteni mennyire sántít, én általában adok Puzsár véleményére, de vannak neki is fa*zságai.
Nem hiába Juve drukker... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.13. 18:20


Trigónak szűk két hónapja van. :)
A Jobbik BÁRHOVÁ elmenne, ha hívják. Nekem sántít a dolog.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11646
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.13. 17:03


bence
olvasgatva a Puzsér alatti hsz-eket, nem olyan fekete-fehér mint ahogy Puzsér mondja. De nem látok bele.

Én mondtam már, 2006-ban csürhének hívtam azt a tömeget, pár évvel rá már megfordult a véleményem, ahogy kinyílt a szemem és kezdtem belelátni és foglalkozni a politikával.
Viszont évek óta azt mondom, a tüntetések ideje lejárt. Egy k.rva tüntetésre se mennék ki. Csak ha több tízezer ember kimenne. Annak TALÁN már lenne ereje. A kisebbeknek semmi az égvilágon.
(A választások utántól pedig már semmi ilyen nem fog érdekelni.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28033
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.13. 15:26


Tomm, a gondolatmeneted számomra ott sántít, hogy a Fidesz/Orbán hívőséget megváltoztathatatlan állapotként kezeled.
Ahogy Bence írta, ha utcára vonulsz, akkor ne Békemenetes birka módon egy "csodálatos" népvezér miatt vagy ellen tedd. Tedd az ország és a saját/gyermekeid jövője miatt.
Márpedig ha Fleto ezt a jövőt veszélyeztette 2006-ban (kétségtelen, hogy veszélyeztette), akkor most Viktor és a holdudvara sokkal inkább azt teszi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9933
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.13. 15:25


Tomm, azért a Roma-Inter lényegesen jobb buli, mint a székházolás :D
Igazat adok neked sok dologban, a tüntetést meg sajnos nem én fogom innen a Vadkeletről megszervezni. Ha lesz és időm engedi, még az is lehet, hogy elmennék.

Más: Puzsér ma írta ki fb-ra

"Mély fájdalommal tudatom a Jobbik Magyarországért Mozgalom tisztelőivel, szimpatizánsaival és ellendrukkereivel, hogy a párt egyetlen politikusa sem hajlandó vállalni a részvételt a Sznobjektívnek a nemzetiradikalizmus tíz fő bűnét feldolgozó adásában.
Az ország népének bizalmát kérik, képviselői és miniszteri pozíciókért sorakoznak, de felelősséget nem vállalnak: eszükben sincs szembesülni és elszámolni a múltjukkal. Lehet a kormánypárti médiafölényre, a demokráciadeficitre vagy a plakáttörvényre mutogatva sírni-ríni, de akkor az a minimum, hogy megtisztelik tévénézők tízezreit azzal, hogy leülnek eléjük, továbbá megtisztelik a demokratikus versenyt azzal, hogy két vizslával előadott cukiskodás között olykor érdemi vitára is vállalkoznak.
Röpke nyomorúság ez abban a gyászmenetben, ahol az elmúlt huszonnyolc év politikusai vonulnak fel, de azért érdemes egy percre megállni, és konstatálni, hogy a sujtásos bombert öltönyre cserélő jobbikos fiúk sem óhajtanak más médiaviszonyokat, mint a Fidesz vagy az MSZP: amelyik pillanatot uralni tudják, azzal televarrják a hirdetési piacot, amelyiket esetleg nem, az lehetőleg ne is kerüljön nyilvánosságra! A szabad sajtó és a demokráca újabb szomorú pillanata ez."

Azért ez hatalmas csalódás számomra a Jobbik részéről, azt hittem ennél tökösebbek. Azt hiszem, a következő adásban a liberalizmus 10 fő bűne, Fodor Gáborral, kíváncsi lettem volna a nemzeti radikalizmusra is.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.02.13. 14:49


Jaj nem azert irtam, mert megsertodtem volna a csurhen. Egyszeruen elvarni egy fidesz-szavazotol, hogy a fidesz ellen tuntessen, mikozben a nem-fidesz szavazok nem tuntetnek.... elegge erthetetlen es nemileg, mint irtam, pimasz dolog.
Nem orban-berencek, hanem orban-hivok. Nagy kulonbseg!
Legalabbis anno. Lehet, hogy ma mar fizetni kene....

Egyebkent 2006ban az mtv-szekhazas tu tinel en eppen egy roma-interen voltam, okt.23an voltam kint, de nem tuntetni, hanem a fideszes rendezvenyen. Aztan mikor hazafele menet megtamadtak minket a rendorok, ugy gondoltam akkor maradok egy kis konnygazt szivni.

Meg azt irod, kimennel, ha valami igazan fontos lenne. Na. Akkor, ha nekeed, mint ellenzekinek nem eletg fontos ugy a ner megdontese, akkor megis, hogy a bubanatos eletben gondolod, hogy egy fideszesnek eleg fontos??
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10356
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.13. 14:30


2006 óta azért nagyon fordult a világ, lásd Vona, vagy Budaházy.
Tényleg irracionális a dolog, bár szerintem elsősorban nem egy pártért, hanem az országért kell tüntetni.
A csürhe valóban erős kifejezés volt, elnézést. De az jobb lett volna, ha azt írom, hogy Orbán-bérenc, fizetett Fidesz tüntetők?
Én nem gondolom így, de hála a Fidesz agymosásának, egy hasonló kaliberű balos tüntetés ÖSSZES résztvevője fizetett Sorosbérencnek lenne titulálva.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég