Offtopic

ide jöhet minden

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.20. 18:50

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.20. 12:35


Szerintem csak megdugatni ment ki magát valami sztársíelővel, vagy hokissal, elvégre a téli olimpiai tábor miért lenne más? :)
Ha szerencséje van terhes lesz, és máris megérte a befektetett pénz. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.20. 09:55


Hagyjuk jnzsblzs, nem óhajtok vitázni
a focit azért nem lehet példának hozni, amit kifejtettem már a síelőkénél, síugróknál. A focistáink űzik a sportot, néha jól néha rosszul, de űzik, tudják, csinálják az adott sportágat.
Ez a liba meg nem csinálja a sajátját. A (nehezebbik) felét kihagyja.
És lehet holnapra (mára) már a kutya se emlékszik rá, de engem tegnap igenis zavart. Nem tehetek róla, ez van.

fr: ha neked ez tetszik, lelked rajta

tomm: na ez az, hogy valakinek ehhez hogy van pofája?? Mi meg tapsoljunk hozzá...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.02.20. 08:54


Ugyanmar fr. En is jot rohogtem rajta, de ehhez semmi mas nem kell, mint eleg penz aputol, hogy a vilagkupakon reszt vehessen, meg kelloen vastag arcbor. Basszus, elmesz megnezni egy olimpiat, a sport csucsat es akkor latsz egy ilyet? Ez meg egy amatortol is keves. En tenyleg csak azt nem ertem, higy volt ehhez pofaja.... nem bosszankodom, nem nehetelek ra, sot hangosan nevettem rajta mindketszer mikor megneztem, de, hogy volt pofaja hozza???

Az viszont igaz, hogy ez a kanyarban sincs ahhoz kepetst, amennyire a focistaink egetnek minket a nagyvilag elott. Raadasul ok folybamatosan teszik amit nem tesznek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.20. 08:22


Trigoria írta:
fradista romanista írta:Hogy lehet ezen bosszankodni? Most komolyan....
Én csak ámulok bámulok. Lenyűgöző teljesítmény, amit elért!

nagy troll vagy fr :D :D



ez nem trollkodás. Hihetetlen akarat, kitartás, magyarfos furfang :D , szóval különleges tehetség kell ahhoz, h. valaki minden tehetség nélkül olimpikon lehessen. O. V. példaeszédeibe illő történet.
https://444.hu/2018/02/19/elizabeth-swaney-olimpiai-produkcioja-semmi-ahhoz-kepest-ahogy-eljutott-idaig
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.20. 06:21


Igen azzal.
Miért van az, hogy simán együtt tudunk örülni az olimpián bukdácsoló mexikói vagy tongai sífutóval, de ha valaki magyar színekben nevetteti meg a világot, egyből botrányt kiáltunk?
Szerintem ezek az arcok szórakoztatóak. Az én olimpiámhoz hozzá tartoznak. Nem gyakran, de akkor nagyon.


Miért kell mindig olyan komolyan vennünk magunkat, miközben akár büszkék is lehetnénk rá, hogy nálunk az ilyesmi is belefér?

kérdezzük meg Berki Krisztiánt, ő mennyire volt laza, amikor nem juthatott ki, és büszke amikor ezt nézte.
Vagy inkább kérdezzük meg arról, hogy szerinte mennyivel több esélye lett volna bejutni az olimpiára 2008-ban ha most nem jut be Ms. Swaney. Semmivel mert a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Nézd egyetértek veled hogy botrányos hogy nem juthatott ki Berki pekingbe. De azért ne csináljunk már úgy mintha a helyére egy *kisípolt* lajhár jutott volna be. Nem a torna kvalifikáció akkoriban a saját jogán volt elcseszve, és ennek semmi köze nincs a téli olimpiai kvalifikációhoz

Swaney a saját pénzén utazta körbe a selejtezősorozatot, hogy kijusson az olimpiára.

A rendszert kijátszotta, grat. Tőlem indulhat is, csak a HUN feliratot ne tegyük ki mellé. Ugyanis engem rohadtul nem képviselt, holott elvileg azt tette. A saját pénzéből kituristáskodta oda magát, az én nevemben.
Hurrá. Sz@rrá huggyá lettél képviselve egy sportágban amiről lehet hogy eddig nem is hallottál. Én biztos nem. Mondjuk én már nem vagyok igazán magyar szóval engem elvileg nem is képviselt szóval nekem itt szavam nincs.

Nem az adófizetők milliárdjaiból égette le magát egy szívünkhöz közel álló sportágban Andorra vagy Luxemburg ellen

nagyot akart mondani a drága újságíró de csak puki lett belőle
Ahogy te is nagyot akartál mondani de őszintén szólva fogalmam sincs mire gondolsz. Szerintem ez egy teljesen elfogadható álláspont. A focistáink-ra sokkal dühösebb voltam és leszek mint erre a szégény ördögre valaha is lehetnék. Egyrészt mert az foci másrészt mert Tao, harmadrészt mert amit ők csináltak az olyan mintha valamelyik alsó-középmezőnyben lévő freestyleos még így is megoldotta volna hogy kevesebb pontot kapjon mint Ms. Swaney.

Legfeljebb a magyar freestyle sí nemzetközi megítélésének árthatott volna, ha létezne olyan.

tévút
Nem az. Igazából ezzel nehéz vitatkoznom mert nem mondtál semmit szóval nekem kell kitalálnom mit gondoltál szóval lehet hogy itt mellélövök. De ne higgyük már azt hogy ezzel egész magyarországra szégyent hozott. Holnapra már senki nem fog rá emlékezni. Pláne nem arra hogy magyar volt. Nem fog ettől összeomlani a magyar turizmus, mondván hogy ilyen bohóc országba nem jönnek a külföldiek a szabadságunkon. És azt hiszem hogy Hosszú Katinkát se emmiatt fogja kiröhögni Belmonte az uszodában. Oké az andorraiak lehet hogy frocclizni fogják vele Dzsudzsiékat, de ők meg is érdemlik. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.20. 01:52


fradista romanista írta:Hogy lehet ezen bosszankodni? Most komolyan....
Én csak ámulok bámulok. Lenyűgöző teljesítmény, amit elért!

nagy troll vagy fr :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.02.20. 00:21


Kozpenzen utazott ki es kozpenzen bulizik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.20. 00:06


Hogy lehet ezen bosszankodni? Most komolyan....
Én csak ámulok bámulok. Lenyűgöző teljesítmény, amit elért!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.19. 22:51


ezzel?
Miért van az, hogy simán együtt tudunk örülni az olimpián bukdácsoló mexikói vagy tongai sífutóval, de ha valaki magyar színekben nevetteti meg a világot, egyből botrányt kiáltunk?
én pont azokkal sem tudok együtt örülni. Olimpiai turizmus.
Miért kell mindig olyan komolyan vennünk magunkat, miközben akár büszkék is lehetnénk rá, hogy nálunk az ilyesmi is belefér?
kérdezzük meg Berki Krisztiánt, ő mennyire volt laza, amikor nem juthatott ki, és büszke amikor ezt nézte.
Swaney a saját pénzén utazta körbe a selejtezősorozatot, hogy kijusson az olimpiára.

A rendszert kijátszotta, grat. Tőlem indulhat is, csak a HUN feliratot ne tegyük ki mellé. Ugyanis engem rohadtul nem képviselt, holott elvileg azt tette. A saját pénzéből kituristáskodta oda magát, az én nevemben.
Nem az adófizetők milliárdjaiból égette le magát egy szívünkhöz közel álló sportágban Andorra vagy Luxemburg ellen
nagyot akart mondani a drága újságíró de csak puki lett belőle
Legfeljebb a magyar freestyle sí nemzetközi megítélésének árthatott volna, ha létezne olyan.
tévút
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.19. 22:08


Trigória írta:https://index.hu/velemeny/2018/02/19/sw ... ena_sielo/
nem értek egyet

Én egyetértek az utolsó elötti bekezdéssel.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.19. 21:34


https://index.hu/sport/2018/teliolimpia ... is_ruhaja/
ez meg a másik
melltartóról senki sem hallott? vagy valami kis hasonló bimbótakaróról? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.19. 20:36


bence:
a csaj önmagának fizetett mindent, felkészülést, versenyeket, mindent - ez benne van a cikkekben
(gondolom magán az olimpián a szállást és ellátást már nyilván nem :)) )
de ez engem nem addig amíg magyarként égeti az országunkat

Volt sok jó hsz. Az egyikben fejti valaki nagyon szépen, hogy olimpiákra olyan klasszisok nem jutnak ki az idióta kvalifikációs-rendszer vagy létszám miatt, mint mondjuk az aranyesélyes Berki Krisztián. ARANYESÉLYESEK b.zdmeg!
Ez a bohóc meg kiskapukat kijátszva kijut rá, hogy ott magának bohóckodjon.

Eddie, a sas és ezek a lent említett sífutók azért is mások szerintem, mert megtanulták az alapokat, megcsinálják azt amit a többi, csak lassabban, rövidebben, stb. UGYANAZT csak rosszabbul.
Ellenben ez a csaj ennek a sportágnak a kettő összetevőjéből az egyiket kihagyta. Csúszik, de nem tud semmilyen trükköt. Ennek a sportágnak ez a kettő az alapja, ezt a kettőt pontozzák kb, sőt, inkább csak a trükköket, mert a másikat alapnak veszik.
Ez olyan, mint ha fociban valaki tudna futni, de nem tudna passzolni/lőni.

Pedig hót alap megoldás lenne a kvalifikációhoz: selejtezőkön 50 pont elérése. Ez feltétele legalább 1 trükköt. :)

http://www.nemzetisport.hu/teli_sportok ... eg-2620139

https://index.hu/sport/2018/teliolimpia ... szereples/

Itt át is adnánk a szót a Eurosport szakkommentátorának, Szabó Gábornak, aki blogbejegyzésében értékelte Swaney mutatványát:

„Aki Marcel Hirschertől húsz másodpercet kap egy pályán, az is rettenetesen [jól] tud síelni, nagyságrendekkel jobban, mint egy amatőr. Most azonban a helyzet más. Így ahogyan ő lejött, le tud jönni a durván félmillió magyar síelőből húsz-harmincezer biztosan. Pontosat csak azoknak a tudásáról tudok mondani, akiket ismerek, de az biztos, hogy 25 éve a TF sítáborában ezt a kört a haladó csoportban mindenki bedobta volna, ha lett volna félcső akkoriban. Jómagam a 207-es Lamborghini léceimmel is, melyekkel akkoriban technikai okokból (léctörés) parádézni voltam kénytelen.

MINDEZ CSAK AZÉRT FONTOS, MERT EHHEZ A KŰRHÖZ MÉG FREESTYLE LÉCEK SEM KELLENEK. MÁR CSAK AZÉRT IS, MERT EHHEZ SEMMI NEM KELL. OLYANNYIRA NEM, HOGY EZÉRT A KÖRÉRT NINCS ÉRTELME BEMENNI A FÉLCSŐBE.”


https://index.hu/velemeny/2018/02/19/sw ... ena_sielo/
nem értek egyet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.19. 15:15


Minden elismerésem a csajé - hacsak nem odadugták( azaz dugatta magát :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.19. 11:56


Az Eddie, a sas tényleg remek film, én szeretem is az ilyesféle sztorikat, de ez tényleg szánalmas.
Ezt a nőt valaki jó ötletnek tartotta honosítani, finanszírozták a felkészülés(?), utazás, szállás, stb. költségeit, gondolom közpénzből.

https://index.hu/sport/2018/teliolimpia ... m_sifutas/
Az ilyen történetek viszont végtelenül szimpatikusak nekem, pláne az a rész tetszik, hogy a mexikói, a chilei és a tongai téli olimpikon kibérel egy házat Ausztriában és ott készülnek együtt :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.19. 10:08


http://www.nemzetisport.hu/teli_sportok ... ey-2620029
nemrég néztem meg az Eddie, a sas c. filmet :) (jó film)
Olvasva a cikkeket az olimpiáról, elképesztő hogy máig vannak ilyen emberek. De kicsit sem vagyok büszke, hogy most épp a magyar csapatban van egy ilyen.
https://index.hu/sport/2018/teliolimpia ... cshangban/
a két videót összehasonlítva lesül a pofámról a bőr b.dzmeg. Ez az olimpia megcsúfolása. Eddie, a sasnál is ezt éreztem, de ok azok még más idők voltak. De ma nem erről szól az olimpia, hogy valaki MINDENÁRON, MINDEGY MIBEN, MINDEGY HOGYAN de részt akar venni rajta.
Pfujj... szégyellem magam. :oops:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.17. 20:31


Ha jól tudom, számos olasz cikket is jegyez a nyomtatott Nemzeti Sportban.
Már ha Csillag Péterről van szó.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.17. 19:19


http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ol-2619653
egy jó kis cikk megint ama kevésből, ami NSO-n megjelenik
(a szerzővel közös bajnokságban focizom :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.17. 15:52


:D :D :D jó kis sztorik vannak az olimpián :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.17. 11:52

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.15. 22:36


Nekem is új volt, de nekem kevésbbé tetszett. Félreértés ne essék tetszik, de kicsit úgy érzem, hogy a művészi szándékok és a kivitelezés némileg... széttart. Persze az is lehet hogy csak én értelmezem rosszul.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.15. 21:16


na, akkor csak nekem volt újdonság:)

jnzsblzs: jó kis cucc ez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.15. 20:08


Trigo, nekem az a dalocska az október 23-ai műsorom kulcseleme lesz.
Vagy 100-szor hallgattam meg, mire megírtam a mozgáskoreográfiát a számra.
És segítségül hívjuk még az Apocalyptica nevű, finn cselló-metál banda több szerzeményét a rendhagyó előadásunkban.
Mindennap libabőrözök A Pál utcai fiúktól és a cselló-metáltól, miközben a jeleneteket írom.
Marton Laci bácsi popsiveregetése igencsak jól sikerült ebben a szenzációs vígszínházi darabban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.02.15. 08:54


Ha már random jó dolgok: Egy népszerű vers új köntösben
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.14. 23:52


véletlenül botlottam ebbe
https://www.youtube.com/watch?v=BWqGIR2Ao1M
borzongatóan jó dal
(rendező Marton László :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég