Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.22. 11:22


Az a baj itt a gond nem a hidegben keresendő...mert ez már nem az első, hogy így leadjuk a második félidőt. Lásd tavaly pl. a Lyon elleni meccset, 1-2es félidő után 4-2re nyert a Lyon.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.02.22. 11:20


Szerintem nem kell nekünk a továbbjutás. Félő,hogy ott már nem ilyen sahtar szintű csatárok oda vissza 4-5 góllal küldenek minket haza..... Sajnos egyik pillanatról a másikra nagyon szét tudunk esni és igenis gólképesek vagyunk HÁTUL!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.22. 10:40


megnéztem neten, -7 volt elvileg
de én azt nem értem, hogy sokan rövidujjú mezben tolták, se kesztyű, se sapka, se semmi. Hogy a jó életbe nem fagynak szét? Nekem senki ne magryaázza meg, hogy mert mozognak. Én is fociztam már minuszban, legutóbb pár napja 0 fokban. 3vs3 ellen két órát, mozogtunk rendesen. Ujjatlan alápóló + technikai hosszúujjú + garbó + pulcsi, és sapka, kesztyű! Ok, ebből talán egy réteg már lehet sok, meg minden embernek más a hőháztartása, meg nyilván nem BL-meccset játszottam :) , de amikor tegnap láttam a rövidujjúakat, gondolom max egy alápólóval, képtelen vagyok felfogni. Bármenynire is úgy érzik hogy jó az nekik, az izmok szétfagynak a lábán (bár lehet bekenték valamivel).
Márpedig ha nem fáznak, akkor nem lehet magyarázat teljesítményre a hideg!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.02.22. 10:17


tomm írta:Ha dzeko tovabbra is jatszik, a tobbiek tovabbra is ot hozzak helyzetbe es o tovabbra is kihagy mindent, akkor vajmi keves eselyunk van..


Itt a pont!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.02.22. 10:05


Jaja. Jobb, ha Dzeko inkább kiszolgál.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.02.22. 09:31


Ha dzeko tovabbra is jatszik, a tobbiek tovabbra is ot hozzak helyzetbe es o tovabbra is kihagy mindent, akkor vajmi keves eselyunk van..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.02.22. 09:02


Szerintem bármi lehet a visszavágón, én rosszabbra számítottam, igazatok van lehetett volna 4-1, de lehetett volna 0-4 is a félidőben. A döntetlen lett volna igazságos. Mindentől függetlenül, és ezt már a meccs előtt eredménytől függetlenül mondtam, hogy -10 fokban nem szabadna ilyen fontosságú mérkőzést játszani. A válogatott meccsekre ha jól tudom már hoztak valami szabályt az ilyen estek elkerülésére. De a Bl az Bl itt nincs lehetőség variálni. (Lehet az ukránoknak volt valami trükkjük, hogy nem fagytak le a második félidőre)
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2018.02.22. 08:34


2:1-ről otthon tovább lehet jutni, a baj inkább a mutatott 2. félidei játék volt.
vezetünk idegenben, és hagyjuk, hogy úgy lekontrázzanak, hogy nincs biztosító ember, 3 ember veszi körül, a 16-os nál és odarúgunk, és ez csak a két bekapott gól.
Ha nem Alisson véd, 4:1.
És mindez úgy, hogy az 1. félidőt teljesen uraltuk.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.22. 06:14


Tor írta:Nem láttam a meccset (szerencsére), de ez a 2-1 nem tűnik vészesnek idegenben.


Szerintem meg pont, hogy igen...mert egy kontrákra jól építő csapat a Shakhtar a gyors játékosok miatt és nagy előnnyel indulnak a visszavágón h nekik nem kell kezdeményezniük, így türelmesen várhatják a kedvező pillanatot. Írtó sokat jelentett volna egy X...de sajnos azt kell mondjam, hogy kell örülni ennek az erdménynek, mert lehetett volna 3 is sajnos...egyáltalán volt helyzetünk a második félidőben a gyengén elgurított kapu fele döcögő labdákat leszámítva? Nem vagyok valami lelkes a visszavágot illetően. :S
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2018.02.22. 04:00


28168564_1697158433660749_599735833234009485_n.jpg
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.22. 00:30


F.Totti addig amíg nem támadott ki különösebben a csapat, addig ült az amit írtál, szervezett védekezésben tényleg verhetetlen, már most fogadni mernék, hogy zseniális edző lesz belőle, de 2-1 után nagyon szembetűnő volt, hogy minden gond nélkül keresztül mennek rajta. Nagy szerencse, hogy nem lett 3-1, vagy 4-1.
Még mindig oda rúgja a labdát mindkét lábával ahova akarja, zseniálisan forgatja a labdát, de nyomás alatt bajban van már, én azt érzem. Az meg egyszerűen érthetetlen, hogy miért érzi minden meccsen kötelességének, hogy odaadja az ellenfélnek a labdát, csak úgy, a pálya kritikus pontján. :)

Ezzel együtt szerintem is helye van a csapatban, már csak az általad leírtak miatt is. De én a csapat offenzívabbá tételét az ő lecserélésével kezdeném.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.22. 00:07


Bence, nézd meg ha majré van, kit néznek, kit keresnek a többiek. De Rossi mindig a biztos pont. Nélkülözhetetlen. Remélem még jövőre is megy neki ez a szint. Oké, nem fut versenyt, de ettől még ő a legjobb védőnk (Fazio mellett). Hihetetlenül jól helyezkedik és szűkíti a területet. Nézd meg Strootmant és a két szélső védőt. Mindig öt nézik. Pedig egy Kolarov sem ma kezdte. Hülyén hangzik, de a középpályán ő húzza a vonalat. Hozzá képest tolodnak a többiek. Egy piramist védekezünk (Radja a csúcs, a két szélsővédő az alap és ddr+Strootman a közepe. Ezt a piramist az ő dolga horizontálisan és vertikálisan is mozgatni. Nainggolan nincs hozzá kötve, de a többiek igen. Hihetetlen fontos a szerepe.
Nagyon kevés csapat van a világon, ahol nem kezdene. A Roma nincs közöttük. Ha fontos a meccs, játszatni kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2018.02.21. 23:18


Nem láttam a meccset (szerencsére), de ez a 2-1 nem tűnik vészesnek idegenben.
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.21. 23:13


Lool, Vucinic kérdez a stúdióból :D (miért a visszaesés a 2. félidőben...)
:D :D :D nagy troll

amúgy Dzeko ma (és sokszor) mezőnyben kifejezetten jó volt. Ezért is van helye a csapatban újra és újra. De a kapu előtt már csak röhögök rajta.

40% esélyt adok a továbbjutásunkra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.21. 23:09


Ja. Pláne, h. utána még ők jöttek szabaddal
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.21. 23:07


bence írta:
Hunszi írta:Igen, s remélem el is fogják...paraszt.


Én úgy tudom, hogy mivel a pályán megkapta a büntetését (sárga lap), nem lehet már eltiltani. Ha nem adott volna neki semmit a spori, akkor eltilthatták volna. De mivel nem az esetet, hanem a dulakodást honorálta sárgával a bíró, az is megeshet, hogy nincs igazam.


Ezt a felét nem tudom már én sem...de reménykedni lehet :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.21. 23:06


Durva azért...a Shakhtar 5 találkozásból 4x nyert.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.21. 23:05


Hunszi írta:Igen, s remélem el is fogják...paraszt.


Én úgy tudom, hogy mivel a pályán megkapta a büntetését (sárga lap), nem lehet már eltiltani. Ha nem adott volna neki semmit a spori, akkor eltilthatták volna. De mivel nem az esetet, hanem a dulakodást honorálta sárgával a bíró, az is megeshet, hogy nincs igazam.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.21. 23:02


fradista romanista írta:Utólag még eltilthatják tysont, nem?

nem, mert kapott sárgát(lapot)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.21. 23:02


Allison: Zseniális volt újfent, meccsben tartott minket. Ha nem csúszik el az 1. gól előtt is véd szerintem.
Flo: Játékban átlagosnál gyengébb, hatalmas hiba az első gól előtt. Én nem temetném lesz ez még jobb is.
Manolas: A feltolt védekezés elvileg jót kéne, hogy tegyen neki, hiszen gyors és el tudja fejelgetni a labdákat, de az első gól előtt szépen megszívatták. Játékban nagyon gyenge, nincs egy normális felpassza, nem tud labdával belépni a játékba és lejátszani.
Fazio: Ő szerintem jó volt, a támadásépítésben is hasznos tud lenni, jól fejel, kicsit lassú, de kompenzálni tudja a helyezkedésével.
Kolarov: Első félidőben öröm volt nézni Perottival, második egy nagy 0.
DDR: Sajnos úgy éreztem, hogy ez sok neki. Lassú volt és körülményes, ezen kívül volt pár tipikus DDR-es eladott labdája, és nagyon csúnyán megverték labdával lendületből. Sajnáltam nagyon, szerintem ő is érzi, hogy ez kezd sok lenni neki.
Strootman: Robotolt mint mindig, de tényleg nem a régi. Nem szerez annyi labdát, nem tud belépni a támadásokba, de tud hasznos lenni. A második gól előtti faultja nálam nagyobb hiba mint Floé...
Radja: Ment, volt pár megmozdulása, de nem volt az igazi. A letámadás miatt jó, hogy előrébb játszik, de elférne hátrébb is szerintem. Ott 10x több labdát tudna szerezni, igaz azokból nem lenne helyzet.
Perotti: Imádom ahogy cselez befelé, és ahogy vezeti a labdát. Első félidőben Kolarovval jók voltak, másodikat felejtsük el.
Dzeko: Nagy kritikusa vagyok, nem mondom, hogy nem szidtam ma meccs közben, de voltak jó megmozdulásai, az Ündernek adott passza brilliáns volt.
Ünder: Nagyon megy a kicsi török, a gólján kívül adott egy nagy zsugát Perottinak, más megmozdulására nem emlékszem. Mezőnyben nagyon aktív, mindig megjátszható, sokat megy, de a klasszikus csapatjátékban még van mit fejlődnie. Jó lesz.

EDF: Eddig nem szidtam, most sem fogok, de tényleg sokkal hamarabb bele kellett volna nyúlnia a meccsbe. Így utólag lehet okosabb lett volna visszaállni a második félidőben, de ilyenkor ugye már könnyű okosnak lenni. Ha van egy Salah visszaállunk és megnyerjük 3-0-ra a meccset, de nincs Salah
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2018.02.21. 22:59


Olaszországban vagyok, itt nézem a meccset, volt Alisson és most EDF interjú is, nem sokat értek, de annyira nem pesszimista mester annyit kivettem. Most Dzekoról kérdezik éppen, biztos hasznos, stb. :D ... bár ma tényleg az volt, sztem jól játszott.

edit:

Lool, Vucinic kérdez a stúdióból :D (miért a visszaesés a 2. félidőben...)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.21. 22:58


Igen, s remélem el is fogják...paraszt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.21. 22:56


Utólag még eltilthatják tysont, nem?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.21. 22:56


Alakulhatott volna jobban, mert játékban nem voltunk gyengébbek. Miért ne nyerhetnénk 1-0ra? Vagy akárhogy. Nálam 50-50 sz esély. Annyira nem jó ez a brazil csapat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.21. 22:55


az az első gól hozta vissza őket a meccsbe, de tényleg milyen durva, ezek a brazilok addig is tudtak futni, holott az első félidőben max 2 komoly elfutásuk volt, ehhez képest a 2.-ba az első góljuk után jöttek mint az oroszok....
de nem tudok amellett elmenni, hogy ennyire elfáradtak?! nem mondjátok, hogy ez tudatos lett volna, ez nem volt az. :evil:

amúgy erősen emlékeztet a porto-romára 1-1, ott is qrva jók voltunk az első félidőben, majd ott is elbaxtuk a 2.dikat mint itt, csak itt jobban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég