Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.07. 22:01


Trigo ne hulyeskedj mar, okosabb vagyt te ennel.
Egy olyan orszag fovarosat szapulja, ahova magyarok ezrei jarnak at dolgozni. Miert? Fejlettebbek, jobb a penz, ergo jobbak az eretkorulmenyek. Es a fo baj nem a migransozassal van, hanem a mocsok, kosz kiemelesevel. Es hogy mi a bizonyitek? Par vagokep, szomoru zene, aggodo hangvetelu narracio. Budapest utcait meg hagyjuk... Azt ne mondd, hogy nem latod ebben a ketszinuseget es a demagogiat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.03.07. 21:54


Erdekes h Vonat Székelyudvarhelyen (Vasarhelytol 70 km-re) joval baratsagosabban fogadtak. Nalunkfele ritkan mozdul meg annyi ember, mint ahány akkor jelen volt.
Sajnos ez nem kerul bele a hirekbe, igy a tobbi magyarhoz csak az ellenszenv jut el, pedig......
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.03.07. 20:30


https://index.hu/video/2018/03/07/lazar ... ecs_video/
:lol:

jancsi tényleg ezzel vezekel hódmezővásárhelyért, ha a központ mozgósít, menni kell :twisted:

pedig ő volt leginkább az, aki ebből kimaradt, és még-még normálisnak tartottam, erre ő is belekerült a levesbe
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 19:02


a rómás Szombathy Pál is írt fbon róla
szegény miniszter, ez a kampányvezeklés most a hódmezővásárhelyi sajnálatos események miatti kompenzálás? de ugye azért esküvői videókat nem kell készítenie bűntudatból?
– más kérdés, hogy az Fb nyilván a sok feljelentés miatt szedte le a filmet, de merem remélni, hogy a vizsgálat után visszateszik, mert röhejes lenne a cenzúra ebben az esetben: a szólásszabadság jegyében az emberek dolga eldönteni, mit gondoljanak Bécs élhetetlenségéről és a magyarországi bevándorlás kockázatairól
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 18:59


Érdeklődjön már utána, hogy Nyugat-Magyarországon miért járnak át emberek ezrei dolgozni Ausztriába?
a jobb pénzért, de ennek mi köze van a muzulmán és afrikai bevándorlókhoz?

amúgy mivel ezeket a bevándorlókat honosítják ugye idővel odaát, ezért egy pár év múlva, mint eu-s polgárok atomsimán besétálnak hozzánk - akár migránsozunk, akár nem. És ez a nagy baj.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.07. 13:07


https://www.youtube.com/watch?v=0wEiXUanPfg

Van ennél lejjebb? Ezt a Lázárt még értelmesnek tartottam a Fideszesek közül, de hát vakok közt a félszemű a félszemű a király. Nem vagyok pesti, javítsatok ki ha tévedek, de ha egy osztrák politikus lemenne a nyugati aluljáróba mit tapasztalna? Mocskot, bűzt, hajléktalanokat, galambokat, stb. Milyen ország, milyen párt az amelynek egyik politikusa elmegy a szomszédos ország egyénként fejlettebb fővárosába mocskolódni? Milyen alapon teszi ezt? Érdeklődjön már utána, hogy Nyugat-Magyarországon miért járnak át emberek ezrei dolgozni Ausztriába? A fb leszedte a videót egyébként. Én örültem volna, ha fent marad, több emberhez eljutott volna ez a hányadék.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 12:55


F.Totti::))))))))

Tomm ott a link a franci oldalhoz. De akar tulzas akar nem, szobahozni is gaz.

Fb zsido csajnismerosom mar azonnal raugrott. De szot se erdemel az egesz. Mokas vilag:))))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.07. 12:48


Sztem ez ujsagiroi tulzas
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.07. 12:25


A zsebes/késés/gépkarabélyos arabok meg boldogak, mert amíg a rendőrség és a bíróság a napi 200ezer zaklatással foglalkozik, addig nekik szabad a pálya.

Csak így tovább ott a civilizált vidékeken!

Kérnék állásfoglalást, hogy ha a netre feltöltött Palvin Barbi képet bámulok álló cerkával, akkor a monitort zaklatom vagy Barbikát?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 11:20


kis intermezzo
https://index.hu/mindekozben/poszt/2018 ... tyogoknek/
no komment

haver fogalmazta meg tökéletesen:
az új definíció szerint az a szexuális zaklatás, amit egy nő annak érez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.07. 09:12


https://index.hu/gazdasag/2018/03/07/ki ... csinalja/#

A korrupció rendszerszintűsége nem kérdés. Igazából az vitatható csak, hogy ezek az emberek ennyire buták, vagy csak vérlázítóan szarnak a látszatra. Oké, a büntetlenséget viktor és Polt Péter biztosítja, de a politikai karriernek azért árthat egy ilyen nyilvánvaló korrupció. Vagy úgy gondolják, hogy az 51% úgy sem fog fel semmi olyat, amiben 6 számjegyűnél nagyobb számok vannak?
Harmadik lehetőség, hogy ennyire bíznak Habonyban.
De tényleg nem értem, hogy hogyan merik. Ha a nyilvánossággal nem is számolsz, a saját kollégáid előtt nem ciki hogy lopsz? Fidesz-KDNP-s polgiként vajon hogy értelmezi a hetedik, nyolcadik és a tizedik parancsolatot?

Bigg, tudom, hogy szerinted az index is hazudik. Elképzelhető, de azon minimum gondolkozz el, hogy míg az origos cikkek névtelenek, bizonyítékok, nevek (Soroson, Fleton és Gulyéson kívül) sosem szerepelnek benne, a fenti linkben azért lényegesen több konkrétum van. Az újságíró pedig dolgozott egy keveset az információkért. Nem abból álla melója, hogy felüti az aktuális Habony útmutatót és ír mondjuk egy cikket, hogy egyes források szerint a tahitótfalui laktanyába állítólag a helyi lmp-sek már nézegetik, hogy hány kankós nigger férne el. ezt utána átveszi a Lokál, majd a TV2 és este már az m1 híradóban is benne lesz magyar sajtóhírekre hivatkozva. Bevágnak képeket sierra leonei zavargásokról, egy török nyomortelepről, stb.. A tahitótfalusi nagyi pedig már látja is lelki szemei előtt, hogy unokáit (nemre tekintet nélkül) erőszakolják 50 centis brével.

Értem én, hogy a cél szentesíti az eszközt. A migris témában még a célt is elfogadom, de jelenleg minden fideszes cél megér bármennyi hazugságot. Ezt azért elég nehéz a túloldalról mosolyogva fogadni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.07. 09:06


Szerintem meg nem ízlés kérdése. Én sem linkelek a 444-ről vagy Fleto beszédekről. Akkor sem, ha szerintem olyat írnak, mondanak, ami igaz. Tisztelem annyira az egybegyűlteket, hogy idióta vagy nyíltan elfogult forrásokra nem hivatkozom. ez egy szűk és érett közösség. Ne érvelj már úgy, mint Németh Szilárd a Csepel Művek betanított munkásainak. De félre ne érts, ezt csak azért írom le, mert többre tartalak. Ha Németh Szilárd lennél, akkor nem zavarna a tufaság. Neki szegénykémnek észből ennyi jutott. De pótolja mással.

Rómás dolgok? Ja, fura hogy bár láthatóan szeretsz kommentelni, szereted a Romát is, de 2 éve nem írsz semmit arra a felületre. A "fekete filctoll összeesküvés" ingerküszöb feletti, egy Totti búcsú vagy Napoli verés nem. Gondoltam becsempészem ide a rendező elvet, amiért az egész fórum létrejött. De ha ennyire zavar többet nem vagy nem ilyen direktben teszem. Peace.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.07. 04:30


F.Totti írta:Nem bigg-et ironizálom, hanem NÉHÁNY témáját. De könyörgöm, mit lehet reagálni egy bayer show linkre vagy egy origós névtelen cikkre?
Vagy arra, hogy Mészáros hozzáértő ember, ellenben Vona tehetségtelen. De majd igyekszem ;)

Ezek nem érdekelnek, más az ízlésed,
de az a Rómás dolog aljas húzás volt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.06. 15:55


Nem bigg-et ironizálom, hanem NÉHÁNY témáját. De könyörgöm, mit lehet reagálni egy bayer show linkre vagy egy origós névtelen cikkre?
Vagy arra, hogy Mészáros hozzáértő ember, ellenben Vona tehetségtelen. De majd igyekszem ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.06. 14:46


Morvairól: oké, hogy kiábrándult a Jobbikból, ezzel semmi gond. De nehogy már a Fideszben megtalálja azt, amit a Jobbikban már nem. :) Persze nem lesz ő Fidesz-tag soha.
F.Totti, én is akartam írni, hogy mostanában nagyon ironizálod bigget. Ironizáljuk a Fideszt vagy a médiáját, de bigget ne. Gondolj bele, bejön ide rendszeresen, azért simán vitába is száll velünk, ne üldözzük el. :wink: Egyedül én pártkatonázhatom. :wink:
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy a Gyurcsány-korszak közben még nem érdekelt a politika, így semmilyen viszonyítási alapom nincsen. Elhiszem, látom, érzékelem, hogy pszichológiai eset a fickó, de vajon tényleg annyira idétlen és aljas, ahogy a Fidesz terjeszti? Mert a Vona-hírekből kiindulva Gyurcsány sem lehet olyan rossz. De ezeket a gondolatokat inkább elhessegetem magamtól: Gyurcsány egy fa.z, és kész. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.06. 14:46


Az említett rádióbeszélgetés Gyurcsánnyal:

https://www.youtube.com/watch?v=wysN2VYwSd0

Ebben az az ijesztő, hogy könnyen lehet igaza lesz.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.06. 11:48


Zsolti írta:No úgy látszik, hogy Morvai végleg átpártolt a Fideszhez.
Továbbra sem értem, hogy akinek kevés a Jobbik, az miért a Fideszben keresi az igazságot. Ideológiailag magyarázhatatlan, karrierileg abszolút érthető.
Lehet, hogy a Krisztina tud valamit arról, hogy Vona már készíti a drótvágót.

Nem azért ábrándult ki a Jobbikból mert kevésnek tartja őket,
az identitásváltásuk nem tetszik neki,
anno többek között gyurcsány szemkilövetős mókája inspirálta a Jobbikot hogy megalakuljon,
erre Vona már hajlandó lenne kormányt is alakítani gyurcsánnyal,
azt a férget nem szabad újra a hatalom közelébe engedni, szégyen hogy még politizálhat.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.06. 11:22


F.Totti:
Ehh... én mikor beszéltem veled így? :roll:
Hiába ez a bicskanyitogató stílus, nem hozol ki a sodromból. :wink:

Nem is tudom miért kötekedsz a romanista voltommal kapcsolatban,
régebben egy rakás hozzászólásom volt odaát,
de mióta sok új felhasználó van (többek között te is) nem látom értelmét,
bőven elég olvasni mert mások hozzák a híreket.

Zsolti:
Értettem mire gondolsz, leírtad, arra vagy büszke, hogy néppártosodik, világos.
Na és ha betartja amit ígért, ha valóban lemond ha veszít?
Alapít egy pártot "néppártibb" névvel? :P

Kicsit kötekedtem, bocs,
úgy néz ki F.Totti átragasztja rám ezt a stílust. :S
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.06. 11:22


F.Totti igazad van, a szavazat titkossága miatt komoly közvéleménykutatást igényelne egy ilyen jellegű statisztika. Csak eszembe jutott, hogy annak idején gimnáziumban egy órán át elemeztük az elnökválasztást aszerint, hogy milyen rétegek kire szavaztak. Volt ott említve minden: vallás, bőrszín, végzettség, kor, vagyon. Érdekes lenne egy ilyen jellegű kimutatás hazánkban is, bár nyilván itt a társadalomban nincs ilyen jellegű diverzitás, a vallás sem kap olyan fontos szerepet.
Wass Alberttől pont az általad említett műveket olvastam, lehet adok egy harmadiknak is esélyt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.06. 11:17


]}¡°
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.06. 09:15


Bence, Wass Alberttől mit olvastál? A Kard és kaszát szokták emlegetni, meg az Adjátok vissza hegyeimet!. Sokkal jobb történetei vannak. Főleg a totál politikamentes tájleírásai gyönyörűek. De a honvágyáról is politikamentesen, megindító hasonlatokkal ír. Ismerve a történelmi hátteret, az tényleg szívszorító. Nem büszkén, de vállaltan nem vagyok irodalmár. De Wass Albert szerintem érdekes olvasmány. Nem állítom, hogy soha jobbat nem olvastam, de bőven az a kategória, amit érdemes kézbe venni. A titokzatos őzbak-ot ajánlom, ha még nem olvastátok. Az egész egy metafóra. Érdekes kérdést feszeget. A leíró részei tényleg nagyon szépek. Romángyűlölet nélkül is élvezetes :)

A rovásírással egyetértek. Baromság. Felesleges magyarkodás. egyfajta f@szméricskélés. Ha a románok a rómaiaktól eredeztetik magukat :roll: , akkor mi származzunk egyenes ágon a suméroktól.

Szavazati statisztikánál mire gondolsz? A szavazás ugye (és remélhetőleg :)) titkos. Exit poll-t én nem láttam ilyen bontásban. Közvéleménykutatás viszont rengeteg van. És igen, elég mókás így a párt neve. Közük sincs a fiatalokhoz. Sztereotíp, de szerintem a mindig megvehető cigányokat leszámítva az idős, katolikus emberek és azok adják a legnagyobb táborukat, akik a rendszerváltásnál (vagy közvetlen utána) Viktor mellett tették le a voksukat és mint egyfajta "szurkolók" kitartanak a csapat mellett. ez a 40-50 éves korcsoport lehet. Az egyetemisták és a fiatal felnőttek között egész biztos 20% alatt vannak. De ez egy sokkal nehezebben aktivizálható réteg, de szerencsére a közmédiával is nehezen agymoshatóak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.06. 08:58


bigg írta:
F.Totti írta:Ez kb olyan, mint amikor valaki kijelenti, hogy azt amit Bruno Peres/Schick/Defrel csinál, azt ő is tudná. (apropó, ismerős nevek? ;))

Hozod a formádat, de nem megyek bele egy "ki a nagyobb romanista" vitába.
A linkelgetéssel van a bajod?
Nézd ha jöttök az index, alfahír, n1tv, sötöbö "igazmondó" médiumok linkegetésével akkor nyugodtan hozhatok én is linkeket az ellenoldalról,
mint már mondtam az nem igazi vita ha minden résztvevő ugyanúgy gondolkozik.


Véletlenül sem akartalak kizökkenteni a nevekkel. Csináld amire felkentek. Csak gondoltam, ha már Roma fórum, kicsit bevonlak az "egy a párt, egy a vezér" vonalnál fontosabb dolgokba is.
Te Bayer és Origo linkekkel hittérítesz, én megpróbálok majd Roma infókkal. A keresztérdeklődésünk kb ugyanakkora lehet. És igen, jól sejtetted. Mindhárman Roma játékosok. A hétvégén pedig Nápolyban győztünk 4-2-re egy zseniális meccsen!

Azt hol írtam, hogy a linkek zavarnak? Pont ellenkezőleg mulattatnak. az is, hogy egyenlőségjelet teszel a névtelen valakik által írt Origo hírek és az Index cikkei közé. Mivel nem nézek tévét, jól jönnek ezek. Reménnyel tölt el, hogy ez a szintű primitivizmus sokáig nem uralkodhat egy nép felett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.03.06. 09:32-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.06. 06:28


Bence, nem vagyok büszke rá, de én eddig mindössze két könyvet olvastam Wass Alberttől. Viszont azoktól libabőrös voltam. ÁM Többen mondták, hogy nagyon egysíkú. Lehet benne igazság. Az Uz Bencéről viszont még a baloldali kollégám is elismeri, hogy remekmű.
Bigg, én Vonára a néppártosodás meghúzása miatt vagyok büszke. 12 év kormányzás után nem biztos, hogy ilyeneket írnék.
Amúgy meg a külhoni magyaroknak nincs miért utálniuk Vonát. Nem is igazán értem. Mikor vágta át őket? A Jobbiknál többet senki sem tett értük. Arányaiban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.06. 00:38


Valaki nem tudja, hogy az az eddigi magyar választásokat illetően van-e olyan statisztika, hogy kor, nem, végzettség, stb. szerint hogyan szavaztak az emberek?
Arra pl. nagy összegben mernék fogadni, hogy a 25 év alattiak körében a 20%-ot is alig fogja elérni a Fidesz.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.06. 00:33


bence írta:Talán még soha nem kaptam annyi üzenetet, mint most, ami úgy kezdődött: “nem vagyok az önök szimpatizánsa, de ami Erdélyben önnel történt, az felháborított.” Sokan erdélyi magyarként írtak...

Így már világos, hogy miért ment oda,
sok találgatást hallottam hogy vajh miért ment ki a pofonért,
hiszen nagyon jól tudta, hogy nem fogják ott szeretni,
hát ezért, hogy szerezzen egy kis szimpátiát, ha igazak a levelek ha nem,
talán nem is olyan tehetségtelen politikus?
Az biztos hogy a tanácsadói jók...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron