Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.10. 00:21


bigg írta:
F.Totti írta:(Bigg, ha kétharmadot szeretnél itt is, akkor telepíts több böngészőt és miután végigszavaztál az összesről, töröld a kukikat. Utána újra szavazhatsz mindről ;))

Az a helyzet, hogy már a sima többséggel is megelégednék,
most csak az számít, hogy az mszp és fleto a hatalom közelébe ne kerülhessen.
Kicsit dugd ki a fejed Vona seggéből és úgy megláthatod mi készül itt,
hogy kikkel akar éppen összefogni a te Vonád,
azokkal akik terrorja okán a jobbik anno megalakult.


Jesszus, látom humort is Németh Szilárdtól tanultál. Vicc volt, ahogy vicc az egész 'ki a jobb pasi' szavazás. Mi más lenne? :shock:

Torinót vertünk ma simán. Örülj! Inkább azt mond, hogy tetszett Schick gólpassza?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.09. 23:19


Inkabb fogjanak ossze, mint, hogy az egykori KISZ-es, liberalis internacionales, szekely himnusznal a parlamentbol kivonulos, megalomanias Vityanak ujra 2/3-ada legyen... bigg, a topikban senki nem seggnyalo, a politikaban vannak napraforgok, de viktor nagyonb napraforgo, mint Vona. Tartsuk tiszteletben a masik velemenyet, probaljunk konstruktivan ertkekezni. Bigg egyebkent ha vkinek ki kell szallnia valakinek a seggebol az az altalad hivatkozasi alapnak tekintheto, multira hivatkozo bayer. Ki is szokta szapulni a multikat? :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.09. 23:06


vegyetek vissza srácok, vagy megy a levesbe a topik
nem viccelek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.09. 23:01


F.Totti írta:(Bigg, ha kétharmadot szeretnél itt is, akkor telepíts több böngészőt és miután végigszavaztál az összesről, töröld a kukikat. Utána újra szavazhatsz mindről ;))

Az a helyzet, hogy már a sima többséggel is megelégednék,
most csak az számít, hogy az mszp és fleto a hatalom közelébe ne kerülhessen.
Kicsit dugd ki a fejed Vona seggéből és úgy megláthatod mi készül itt,
hogy kikkel akar éppen összefogni a te Vonád,
azokkal akik terrorja okán a jobbik anno megalakult.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.09. 15:02


Végre, végre és végre!
Abszolúte hiánypótló szavazás. Ki ne hagyjátok! Németh Sziszi távollétében yilván Fletora voksoltam (én voltam a kilencedik):

https://velvet.hu/gumicukor/2018/03/09/ ... paign=link

(Bigg, ha kétharmadot szeretnél itt is, akkor telepíts több böngészőt és miután végigszavaztál az összesről, töröld a kukikat. Utána újra szavazhatsz mindről ;))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.09. 14:56


F.Totti írta:https://index.hu/gazdasag/allas/2018/03/09/nem_kapnak_beremelest_a_muzeumi_dolgozok_konyvtarosok/#

Balogh úgy gondolja, hogy nem kellenek a könyvtáros szavazatok a kétharmadhoz....

Danke
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.09. 13:07


F.Totti írta: Végül is, ha nem kell melózni, több idő marad békemenetelni.


Amiért fizetni se kell. https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... kemenetre/
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.09. 12:19


https://index.hu/gazdasag/allas/2018/03 ... vtarosok/#

Balogh úgy gondolja, hogy nem kellenek a könyvtáros szavazatok a kétharmadhoz....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.09. 09:45


nagyon szép sztori
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.09. 09:30


Inkább ide írom a serie a sportjogos történetet. Elég sok áttéten keresztül jött hír, így simán torzulhatott, de az biztos hogy ebben is a LEGNAGYOBB ember döntött. Gondolom csak annyit mondott, hogy kell. Hétfőn Gerkens már hívta az IMG ügyvezetőt és állapodtak meg ezek szerint szinte azonnal. Ebből nagyjából sejthető, hogy mennyire számított a pénz. Ha a választást a Fidesz nyeri, írják is alá a szerződést. Az IMG áprilisig fel is függesztett minden jogos tárgyalást.

A Spíler SHR-je nincs 0,1%-os, még a Premier League rangadók alatt se. Pedig az elérésük már közel 60%. ez azt jelenti, hogy az olasz meccseket sem fogják 8-10000-nél többen nézni. Hirdető ezért piaci alapon nem fizetne. A Spíler mégis több pénzt tud adni a jogokért, mint bárki más. Sokkal többet. Ki szerint egészséges és normális ez? Vagy ha Viktor kívánta így, akkor ez is rendben van? Ne áltassátok magatokat. Nincs benne logika. Ilyen nézettséggel biztos nem szavazatokat akar szerezni. Egyszerűen csak kellett neki. Mint a felcsúti pálya vagy a kisvasút. És ha neki kell, akkor semmi nem számít. Kívánom, hogy minden hithű rajongójának b@ssza tönkre a vállalkozását vagy szüntesse meg az állását. Végül is, ha nem kell melózni, több idő marad békemenetelni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.08. 16:07


Egyébként bizonyos kerületek ilyenné válása azért nem idegen a nagyvárosoktól, elég csak Párizsra, Londonra gondolni. Nem gondolom, hogy Budapestet fenyegetné ez a veszély, de lehet tévedek.
Európa összes nagyvárosát fenyegeti! Mindegyiket. Előbb utóbb. Meg úgy hozod példának Párizst és Londont, mintha az pozitív vagy legalább nem negatív lenne. Pedig a legszebb negatív példák.


Régi Jobbikos lapokat szkennelek épp (Magyarok lapja, Magyar mérce). Sírva fakadok (vagy nevetek?:)), hogy mit képviselt akkor a Jobbik. Vagyis hogy miket mondott ki, és ma miket. Hiányzik a régi Jobbik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.08. 14:19


A sehanyadik generacios a jo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.08. 12:51


F.Totti azért annyi értelme volt muszlim nőket megszólaltatni, hogy Lázárt két helyen is megcáfolták, egyrészt, hogy nem első generációs bevándorlók, másrészt, hogy jól hallhatóan beszéltek németül. Nem tudom, hogy ez mennyire egyedi eset, nem tudom, hogy a bevándorlók hány százaléka nem első generációs, és hogy mennyien beszélnek németül, de tökéletes cáfolat volt.
Egyébként bizonyos kerületek ilyenné válása azért nem idegen a nagyvárosoktól, elég csak Párizsra, Londonra gondolni. Nem gondolom, hogy Budapestet fenyegetné ez a veszély, de lehet tévedek. Én sem örülnék, ha ilyen lenne Budapest, de ettől a ramocsaházi kisnyugdíjas még békésen élhetne, de ő is retteg, mert a migránsozás folyik a csapból is.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.08. 10:25


Azért azt elég kevesen vállalják fel kamerába, hogy "itt ez a sok birkab@szó és tökre tették a kerületet". Muszlin nőket megszólaltatni ilyen videóban minek? Kérdezzünk cigányokat is a cigánybűnözésről.

Bennem egyébként ezek a riportok pont azt erősítették, hogy egyre szarabb ott az élet. Pedig nyakam rá, hogy a durvább megszólalásokat nem szerkesztették bele. Nyilván így is sokkal jobb és biztonságosabb, mint a nyócker, de nem az a viszonyítási alap. Azért volt hülye Lázár, mert abszolút értékben beszélt a problémákról, nem a tendenciákat emelte ki.
Az alaptézis az, hogy a tömeges muszlin bevándorlás szarabbá teszi a fehér keresztények életét. ez pedig k.rvára igaz Bécsben is. Lehet tagadni, meg a sokszínűség hűdejó-val érvelni, de ez médiabullshit. És csak addig hangzik menőn, amíg téged vagy egy közeli rokonodat meg nem erőszakolnak, vagy ki nem rabolnak. És vajon kik bűnöznek nagyobb arányban, a bevándorlók, vagy az osztrák őslakosok? És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy egyszer csak úgy hallja egy afgán, hogy Allah szól hozzá a fejéből. Fog egy konyhakést és elindul..

Agymosás, agymosás mindenhol!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.08. 10:04


https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... uralizmus/
Valóban ebben a bécsi kerületben a legmagasabb a bevándorlók aránya (32 százalék)
:!: :!: :!: :!: Tehát akkor ez így rendben van???
32% b.zdmeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már az 5 is látványos és k.rva sok lenne, de ez 32 b.zdmeg!!!!

az utóbbi évtizedekben sok minden megváltozott itt, és ennek a városrésznek is megvannak a maga problémái, de szó sincs no-go zónáról: egy átlagos hétköznap békésen sétálnak, vásárolnak, esznek itt osztrákok és nem osztrákok.
erőltetett érvelésnek tartom

A kevert népességű Favoritenben sokan arról beszéltek, hogy a problémák nem a bevándorlással függenek össze, hanem az embereken múlnak: vannak, akik betartják a szabályokat, és vannak, akik nem.
És kik nem szokták betartani? Ezt az orbitális bullshitet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.08. 08:48


Tomm, ez megint megalkuvás. Ne védjünk se idiótákat, se gyilkosokat. Tenni egyik ellen sem tudunk túl sokat, de legalább nevezzük őket nevükön.
Tök igazad van. Bécs most biztos szarabb hely, mint 5 éve. De ettől még a Lázár videó ultra gáz volt. Meg is lepett, mert a pasi nem volt ilyen. Gondolom kétségbe van esve a pozícióvesztése miatt. "Gyönyörűen" mutatja a változása, hogy mivel lehet bevágódni a vezérnél. Németh, L Simon, Tállai és Kósa virágoznak, akiben pedig csöppnyi önbecsülés is bujkál, az partvonalon kívül kerül. Ez jelenleg az uralkodó értékrend. Kicsit sajnálom Lázár, de leginkább az országot. ezeknek adunk még 4 évet...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.08. 07:48


Corso, en idiotakat vedek, te gyilkosokat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.03.08. 02:26


F.Totti írta:Értem én, hogy a cél szentesíti az eszközt. A migris témában még a célt is elfogadom, de jelenleg minden fideszes cél megér bármennyi hazugságot. Ezt azért elég nehéz a túloldalról mosolyogva fogadni.

Nem is mosolyognak inkább a korrupciós témában hazudoznak, tisztán látszik a Ron Werberi kampány.
Azt becsülöm a jobbikban hogy nem fekszik rá a korrupciós témára mint a baloldal, inkább járja az országot és kampányol.

Remélem ha lemegy ez a kampány és a választást a regnáló kormány nyeri akkor már nem lesz a migráció a középpontban,
mert minek is, lesz 4 évük hogy megakadályozzák a kvótát és mellette koncentrálhatnak a fejlesztések nyomatására,
mert hogy az eddig is volt, de migri téma miatt nem kommunikálták eléggé és az emberek talán észre sem vették.
De egyenlőre nem váltanám le a kormány mert most legfontosabb a stabilitás.

Am annak örülnék a legjobban, ha minden körzetben 3 jelölt lenne,
egy vegyesbaloldali, egy jobbikos és egy fideszes,
szerintem így a jobbik több szavazatot kapna mert nem csak ti gondoljátok a legjobb fidesz alternatívának,
a baloldal viszont minimális szavazattal mehetne a levesbe.
Csak sajnos nem ez lesz.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.03.08. 00:51


tomm írta:Oda a rozsdas bokot, hogy becs joval koszosabb, mint mondjuk 10 eve. Vagy 20. Es nem az osztrakok lettek trehanyabbak, hanem a kis kedvencek...


Persze tudom, hogy mindazt, amit írok, a Galaktikus Szuperhatalom sugalja nekem, és azért basszus, az ENSZ-et még megvédeném, mert még nem az UFÓK diktálnak! Ezért nézzünk meg ilyen adatokat is:
https://mobilityexchange.mercer.com/Ins ... g-rankings
Tomm! Bécsben nem sz@rabb mint 5 éve. Jó ott élni. Menjél el LJ-vel Jászladányba. Én járok, ott sz@r élni most, és mindenki Bécsben élne szívesebben. És van talán még egy-két ember ebben az országban, aki nem idióta. Legyen bécsi élet Jászladányban! Na ez cél!!! (ne védj idiótákat!)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.08. 00:09


https://index.hu/tudomany/tortenelem/20 ... stortenet/
érdekes cikk
kicsit sulykol dolgokat, de érdekes
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 23:19


alapvetően igazad is van ebben bence

(amúgy a beidézett fütyülés elleni törvényt sem a fehér ősfranciák miatt hozták vagy hozzák természetesen)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.07. 23:11


Az a baj, hogy az alapveto problema azzal van, hogy hogy egy magyar politikus elmegy gyalazkodni Becsbe.
Pesten meg divat lett ujgazdag gyerekeknek feltekenysegbol agyonloni az excsajukat. Demagogia felsofokon.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.07. 23:04

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.07. 23:00


Oda a rozsdas bokot, hogy becs joval koszosabb, mint mondjuk 10 eve. Vagy 20. Es nem az osztrakok lettek trehanyabbak, hanem a kis kedvencek...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.07. 22:58


na most nem értelek bence
hol látsz tőlem ilyet írva?
az elején írtam még két mondatot pluszba, de azt gyorsba töröltem, így nem hiszem, hogy arra reagáltál

tehát a két állításomnak a hszben semmi köze közvetlenül a videóhoz. SEMMI. Egyik a te kérdésed volt, arra válaszoltam. A másik meg egy megállapítás magamtól.

magát a videót, annak politikai vonzatát, manipuláltságát, képmutatását és egyebeket pont telibesz.rom. Abban mind igazat is adok.
De a tény, hogy Bécs el van árasztva migrikkel, az is igaz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég