Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.03.14. 21:51


Mert van elég 20 éves: Schick, Gerson, Ünder, Pellegrini. Játszana L. Pellegrini is néha, ha nem szedte volna be az ACL-jét. Mostnában zajlik a szerződés hosszabbítás nála. Ja és Karsdorp sem matuzsálem.
Majd ha szezon végén a pontkülönbségek elég nagyok lesznek, akkor lehet, hogy láthatsz egy Riccardit a nagyoknál. EDF-re panasz nem lehet, aki a csapat környékén van, az kap játéklehetőséget.

A 17 éves vagy giga tehetség vagy kényszer a pénz miatt. Donnarumma sem lett volna sehol. Pénz nem volt klasszisra, volt egy Diego Lopez és egy idős Abbiati. Középmezőnyben volt a Milan... Calabria is akkor játszott először.
ZZ volt nálunk utoljára, aki nem volt szívbajos. Kaptunk is két gólt Romagnoliról a Milan ellen, csak a mester filozófiájához híven többet rúgtunk.

Több 17 évest akkor látsz, ha 10-edikek vagyunk tavasszal vagy teljesen kiürül a kassza. Vagy ha hoznak egy "kötelező játszatni" szabályt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.03.14. 19:54


Vajon mostanában mért nem játszanak a 17 évesek a meccseken? De komolyan..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.14. 18:51


hogy mi van feree????
mit hiszek el? HOgy ő látja azt amit mindenki tudott eddig is??? Igen elhiszem, hisz ez a valóság. HOgy azt mondja amit hallani akarunk? Természetesen. De jelen esetben ez fedi is a valóságot. Sevillából nem lehet ám mindent előre megtudni, látni, tapasztalni. Idejött, belerázódott, és látja amit mi is látunk.

Hogy te emocionálisabb vagy itt szinte bármelyikünknél, az is tény. :)


F.TOtti:az index csinált valami jót is? nofene :D
apró kontakt de kamuesés. Ezt mondtam, és mondom most is. Ha bebizonyosodik, a gyereket eltiltani örökre a labdaszedéstől.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.03.14. 18:33


Trigoria írta:Monchi:
Ez a klub különös, mert az érzések és a szív vezérlik.
annyira jó érzés, hogy ezt egy most belecsöppent ember is úgy látja, ahogy évtizedek óta mi is mondjuk. Emocionális klub.

akkor, ezek szerint te ezt elhiszed?! ez az ember vérprofi, azt mondja, amit a szurkoló hallani akar. :wink:
amúgy tegnapi meccsen mutatták moncsicsit és tottit egymás mellett, totti előre volt hajolva, mintha izgulna, érdekelné is a dolog, moncsicsi meg hátradőlt a székben, és a teloját bámulta, baxottul izgulhatott.

valszeg én emócionálisabb vagyok moncsicsitól, mert az hogy maga a meccs nem igazán tetszett, én tényleg végig izgultam(telót nem néztem, cigizni meg csak a szünetben mentem ki). :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.14. 18:10


A labdaszedő afférról nem kell szavazást kiírnod Trigo. Megtette helyetted az index :)
https://index.hu/sport/futball/2018/bl/ ... abdaszedo/

Hajlok rá, hogy totál kamuesés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.14. 15:43


ki az isten említett 90 perc tiszta játékidőt tomm? :shock: Kicsit gondold tovább a gondolatot :wink:
Nyilávn akkor 2x30percet kéne körülbelül mérni.

A Roma az idei sorozatban 4 hazai meccsén egyetlen gólt sem kapott olyan csapatoktól, mint az Atletico Madrid, a Chelsea, a Qarabag és a Sahtar Donyeck.
azért ez szép

Monchi:
Ez a klub különös, mert az érzések és a szív vezérlik.
annyira jó érzés, hogy ezt egy most belecsöppent ember is úgy látja, ahogy évtizedek óta mi is mondjuk. Emocionális klub.

Alisson:
A Napolival kapcsolatos pletykák? Erről nem akarok beszélni, mert most ennél fontosabb dolgok foglalkoztatnak."
Jobban örültem volna, egy "nincs miről beszélni" mondatnak, de a fordítás sem mindig pontos.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.14. 14:59


Na ne vicceljunk!
90 perc tiszta jatekidobe belerokkannanak a jatekosok.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.14. 13:06


a labdaszedős nálam se egyértelmű
a srác hirtelen észreveszi, hogy rohannak felé, lép egyet szerintem hátra a palánk felé ijedtében:) , és meg is botlik, amire a szatyoros esetleg picit rá is segített bal lábbal. Legalábbis úgy tűánik mintha a balossal picit odarúgott volna. És a labdaszedő 60% hogy rájátszott és át AKART esni a palánkon már utána. Sőt, derékmagasságban van a palánk. 95% hogy rájátszott és át akart esni.
Szóval rühellem a labdaszedőket, hogy belenyúlnak a meccsbe. Még ha itt és most ez a srác nem tette.
Ettől függetlenül jól tetet a spori, hogy ezért nem adott pirosat szerintem. IGaz nem is látta. :)

egy hsz, ami a szívemből szól:
"Sportemberhez méltatlanul viselkedett a labdaszedő is, de őket valamiért nem lehet büntetni. Nem teljesen értem, hogy miért nem tiszta játékidőt mérnek, mint a futsalban. A sok fetrengésnek, 3 perces cseréknek, egyből nem lenne értelme, na meg az ilyen labdaszedő trükközésnek sem. Ha még a színészkedő játékosokat utólag eltiltanák és lenne videóbíró is, na meg keményen büntetnék ha 5-6 játékos megrohamozza a bírót (mindnek sárga), akkor fair play lehetne a foci megint."

Zsolti:
Hanem a végén az a florenzis-perottis bedobás kombináció, amiből majdnem életveszélyes beadás született az utolsó másodpercekben... No az nálam is kiverte a biztosítékot.
nálam is, de nyilván előre nem tudta jó helyre dobni, és mi a legegyszerűbb ilyenkor? Odadobod a közelinek, az vissza, és te felb.szod előre. Ezt akarták most is. Ez 10/10 bejön. De 100/98 kb. MOst azt láttuk amikor nem sikerült, mert pici hiba becsúszott. Én is a falat kapartam , de megértettem a döntésük helyességét.

totti11: ezt megint máshogy látjuk. Nálam Flo nagy meccset tolt. Jól játszott. Imádom. És pont az emberi tulajdonságai miatt (is) ő a Capitano Futuro.


a labdaszedős nálam se egyértelmű
a srác hirtelen észreveszi, hogy rohannak felé, lép egyet szerintem hátra a palánk felé ijedtében:) , és meg is botlik, amire a szatyoros esetleg picit rá is segített bal lábbal. Legalábbis úgy tűánik mintha a balossal picit odarúgott volna. És a labdaszedő 60% hogy rájátszott és át AKART esni a palánkon már utána. Sőt, derékmagasságban van a palánk. 95% hogy rájátszott és át akart esni.
Szóval rühellem a labdaszedőket, hogy belenyúlnka a meccsbe
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.14. 12:42


De mi az ami nem egyértelmű? Az lehet pech, hogy pont átesett a reklámtáblán, de lökte a köcsög parasztja:
https://www.youtube.com/watch?v=QK_sRb4irAo

Elvezi a labdát és bal kézzel taszít egyet a labdaszedőn.
egyébként meg egy k.rva szót ne szóljanak. Csalták a focit és húzták az időt az első perctől. Visszanyalt a fagyi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.03.14. 12:11


Amit én láttam azon egyértelmű, linkeld már be te mit találtál plz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.03.14. 11:32


nem mentségül, de visszanézve azt a labdaszedős dolgot, azért nem olyan egyértelmű a dolog.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.14. 11:24


Oké, de Florenzi húzta át két ember között forogva sarokkal a lasztit. Az is ő!
Ő a jófej srác a szomszédból. Ilyen. Néha nagymamit ölelget, néha ellenfél edzőt. Nem egy vért ivó, vicsorgós típus. számomra ezzel együtt nagyon szerethető.
A labdaszedős balhénál ő sem ölelkezett.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.03.14. 11:10


Fonseca ölelgetése Florenzi részéről abszolút nemes gesztus, simán beleférnek az ilyen dolgok egy élet-halál meccsbe is. Kolarov is ezt csinálta Gattusóval, anno Vucinic is Mourinhóval. Hanem a végén az a florenzis-perottis bedobás kombináció, amiből majdnem életveszélyes beadás született az utolsó másodpercekben... No az nálam is kiverte a biztosítékot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.03.14. 11:03


Nekem egy játékos szúrta a szemem csak, az pedig Gerson volt. Nem tudom milyen taktikai utasítással lépett pályára, mi volt a feladata, de ahogy már meccs közben is írtam, egyszerűen felb*szott az, amit művelt. Már a helyzete is kiakasztó volt, azt egyszerűen jobbal be kellett volna b*sznia, de legalább elvállalni, nem elkezdeni pöcsölni, aztán amit a jobb szélen művelt, a hajam égnek állt tőle. Semmi bajom a sráccal, de totál olyan volt, mint aki nem érzi át a meccs fontosságát, súlyát, és nincs tisztában a Sahtar tudásával. brazil-brazil között hatalmas volt a különbség, mondjuk már az első meccsen is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2018.03.14. 08:29


fogkefe1 írta:
F.Totti írta:Aki nem látta ezt végig, az el sem tudja képzelni milyen rettentően nehéz meccs volt. És nem mi tettük azzá. Ez a Donyeck egy nagyon jó csapat. Messze jobb, mint amit gondoltunk róluk.
Profi munka volt, ahogy kontrolláltuk őket. Le a kalappal a teljes csapat előtt. Radja volt nálam a legjobb, de a teljes középpálya 9,5-re játszott. Fú, de nagy volt.

Nálam De Rossi volt a legjobb. Persze ez most már mindegy. A lényeg a legjobb 8. 1 hónapja még EDF fejét követeltük twitteren, de úgy látszik megmentette a szezont. Innentől szerintem bajnokság legjobb 4 és kész. BL-ben lesz ami lesz, bár így, hogy a Sevilla ott van, talán ő ellenük lenne esélyünk, bár Juvénak örülnék, mert tuti lenéznének és annyival nem jobbak. City, Bayern, Real, stb ellen -1% az esélyünk. De ismétlem innentől a tisztes helytállás a cél és a top4 a bajnokságban.


Nálam Ninja, De Rossi és Dzeko hármas a meccs embere. :)
Ami viszont kiverte a biztosítékot, az Florenzi stílusa.
A múltkor írtátok, hogy nincs benne a kellő agresszivitás, bohóckodik, viccelődik az ellenféllel, hát most amikor a 2. félidőben elkezdte ölelgetni a Sahtar edzőjét, azt hittem rosszul látok.
0:0-nál amikor farkas módjára szét kéne tépni az ellenfelet, ez meg hülyéskedik.....
A végén meg az ő labdaeladása miatt lett majdnem meleg a pite.....
Szeretem Florenzit, de ennél sokkal több kéne szvsz.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.14. 08:19


Trigoria írta:
és hogy mennyire hiányzik egy playmaker, fazonszabász a pálya közepére....
feree vazze, ez minimum Pjanic távozása óta köztudott

nekem amúgy most egész tetszett amit játszottunk. Vagy legalábbis nem hánytam tőle, és nem untam magam. :)


Egy jól cselező, jól beadó, gyors szélső is kéne, meg taktikai kiszámíthatatlanság. Jövő évtől pedig egy olyan kapus, aki magabiztosságot ad a védelemnek. ;)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.03.14. 08:56-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.03.14. 07:38


Alissonnak jó unalmas lehetett a meccs :lol: reméljük a szezon hátralevő részét is unni fogja :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.03.14. 06:27


Gyerekek a győzelmet nem kell megmagyarázni! A továbbjutást sem! Európa legjobb 8 csapata között vagyunk most!!!!!
Nem érdekel hogyan! Elégedett vagyok!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.03.14. 01:59


A gyozelmet meg kell unnepelni... en megteszem, remelem a sracok is.
Bruno Peres a legnagyobb kiraly :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.03.13. 23:53


Tudjátok, én igazából szeretném látni azt, amikor a sok Roma-nak is szurkoló, de Barca fan ismerősöm szomorú egy meccs után. Tehát: Sevilla, utána Barca!
Hülye angolokkal elbánunk simán. :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.13. 23:47


jut eszembe, nagyon megmaradt amikor írta itt valaki az első meccs utána, hogy 1-0-ra KÉPTELENSÉG odahaza nyernünk :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.13. 23:43


és hogy mennyire hiányzik egy playmaker, fazonszabász a pálya közepére....
feree vazze, ez minimum Pjanic távozása óta köztudott

nekem amúgy most egész tetszett amit játszottunk. Vagy legalábbis nem hánytam tőle, és nem untam magam. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.03.13. 23:42


F.Totti írta:
rageee írta:Lehet , hogy egyedül leszek vele , de Én a Juvét szeretném kapni !!

Nem leszel. Én is!


és én is :) nagy meccs volt,és összességében azért jobbak voltunk!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.03.13. 23:40


ami a szívemen az a számon, szal nem leszek népszerű amit mondok, először is természetesen örülök a tov.jutásnak, gyak. cél szentesíti az eszközt "játékkal" jutottunk továb, de ha szívemre teszem a kezem, nem hiszem hogy ebben a szezonban láttam volna, ennyire színtelen, szagtalan, "2x megrágom, mit döntök", ergo nevezzük óvatos, iparos csapat benyomását keltő romát(mondjuk igazalmasnak nevezhető), még1x mondom cél szentesíti az eszközt, tény és való hogy együtt mozgott, védekezett, tolódott, iparosodott a csapat, de pont ebben a szintelen masszában ami össze lett gyúrva erre a meccsre, nekem az is kijött, hogy mennyire be/le vagyunk korlátozva, és hogy mennyire hiányzik egy playmaker, fazonszabász a pálya közepére....
(amúgy megnéztem a 2 csapat értékét szator 125 milla, roma 344 milla, ugyan helyzet nem nagyon volt, de az ukránok kifejezetten tetszetősen és lendületesen játszottak bal oldalt, ezzel a szélső és szél.védő kombóval)

kit szeretnék, nyilván hogy legyen vmicske esélyünk akkor sevilla (montella vs edf) ha meg mindegy mindegy alapon akkor meg legyen a real.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.03.13. 23:40

F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég