NFL és amerikai sportok

ide jöhet minden

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.30. 22:39


tomm, az első számú kapus lesérült bemelegítésnél, és ekkor szóltak a csávónak, mivel tartalékkapus kell a padra. Majd amikor a második is lesérült, akkor állt be, de akkor már a padról.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.30. 22:24


De ha a meccsen dolt ki a kapus es csak az utolso 14 percre kellett beugrania, akkor hogyhogy eppen uton volt a stadion fele? Es megvartak amig megerkezik a trolival?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.30. 17:18

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.03.29. 09:32


az a jobboldali nigger férfinek látszó tárgy b.zdmeg....áááááááááááááááááááááááááá
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.03.28. 20:27


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-jonnek-a-ferfi-cheerleaderek-a-liga-torteneteben-eloszor-2626933
a lényeg hogy nem buzik. Mondom NEM buzik! :D


Nem is!
Ez nem homoszex, hanem zoofilia
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.03.28. 20:24


Mocskos rasszista válogatók! Két afro buzi került be. Sehol egy fehér seggtúró??!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.28. 20:03


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... or-2626933
a lényeg hogy nem buzik. Mondom NEM buzik! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.03.05. 16:19


úristen nem követtem az Oscart, de ezt most olvasom :shock:
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... ll-2622775
A LEGNAGYOBB (Jordan után persze)
kb megkönnyeztem
IMÁDOM a palit, és EGY KOSARAS OSCART NYER???????? Hát milyen már anyám!
és mennyire örülök neki

valaki lefordította a versét:
Kobe Bryant:
Dear Basketball
*
Abban a percben, melyben
Apám zokniját körbetekertem,
S egy elképzelt meccsen
A győztes pontot azzal dobtam
A Great Western Forumban,
Igazán éreztem:
Én belédestem.
*
Mindenem e szerelem:
Testem, lelkem, agyam,
Hát én magam.
*
Alig hatéves lehettem,
S már végleg a tiéd lettem.
Azóta sose az alagút végét láttam,
Hanem mindig magam,
Amint a fényre jutottam.
*
És csak futottam.
Érted futottam minden pályán
fel-le, az elvesztett labdák után.
Hívtál, s jöttem.
A szívemet adtam,
S egész mindened kaptam.
*
Játszottam lázban, kínban is,
No nem a kihívás vonzott,
Hanem hogy te hívtál.
Mindent érted tettem,
Másként nem is tehettem.
Hisz az élet te voltál,
Csak érted élhettem.
*
Lakers-álmot adtál egy hatévesnek,
S mindig imádlak ezért!
De jövőre már másképp szeretlek,
A végső szezon engem is elért.
Szívem még ritmusod dobogja,
Agyam még a malmot tapossa,
De testem érzi: az álom véget ért.
*
Jó ez így.
Készültem, hogy elengedjelek.
S hogy újraélve minden percet
Mit együtt éltünk meg,
Újra megismerjelek.
Együtt jóban és rosszban…
Már mindent egymásnak adtunk,
Amit adhattunk.
S hogy a holnap mit hoz, nem számít,
Ugyanaz a kölyök vagyok most is.
Azzal a rongylabdával…
Szemétkosár a falnál…
Öt másodperc az órán…
Labda a kézben…
5… 4… 3… 2… 1


persze John Williams írta a zenéjét, Disney-s csinálta, nagyon nem bízták a véletlenre, de akkor is... parádé

https://index.hu/sport/kosarlabda/2018/ ... noksagaim/
IMÁDOM EZT AZ EMBERT!

(DiCaprio évtizedet vár Oscarral, Kobehoz meg egy versért hozzávágjják (gondolom egész Amerika örült neki), és ugyananynit ér a szobor :)))) De ez van, ilyen a rendszer:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.26. 23:49


Dominanciája és a KD üzlet miatt nem csípem a GSW-t, de Curry-t szerintem nem lehet nem kedvelni. Egy ilyen fizikális ligában, ilyen testalkattal a legjobbnak lenni nem semmi. Ráadásul a magánéletben is szimpatikus pali, amiket így olvasgatni lehet róla, és a családjáról.
A videóról csak annyit, hogy a körmendi legenda szerint Trummer Rudolf triplavető minden edzését így kezdte, egyszer bevert 100/100-at. Hogy igaz-e vagy sem azt nem tudom, nem voltam ott, de el akarom hinni. :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.26. 23:19


http://www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2018 ... ry_triplak
ühümmm, az nem csúnya
persze edzés, de akkor is
26-nál hagyta ki az elsőt!!!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.26. 17:57


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... os-2621585
:D :D azért ez nem mindennapi
Ekkora NFL-es négerből FBI-ügynök lesz, és Budapesten volt nyaralni. Egy mondatban ez a három dolog történelmi :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.08. 22:48


Nem biztos hogy teljesen kamu volt a hír Kraft és BB közti balhéról. Belichick állítólag komolyan berágott, amiért elengedték. 100as ratingje van úgy, hogy a Patsben a cseréknek dobált a garbage timeban, a 49ers elkapói meg cefet szarok. Aki az öreg Celek-kel, Luis Murphyvel és Goodwinnel 5 meccset nyer zsínórban, az tud valamit. Úgy hogy ebből az utolsó 3 PO csapat ellen volt.
Könnyen lehet, hogy korszakos irányító lesz. De csak a Houston ellen láttam. Ott nem volt extra. Ami viszont szembetűnő, a nulla majré. Nyugodtabban játszik nyomás alatt, mint Brady. Ez pedig tanulhatatlan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL és amerikai sportok

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.08. 20:15

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.07. 10:27


http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... ez-2617521
hoppá bizony

szerk: F.Totti. Valszeg az lesz amit elemez a cikkíró, hogy ő lesz a köv HC a Patsnél.


bence:
az idei szezonból ha 10 meccset láttam eddig akkor sokat mondtam. :( Az a 60 egy kiugró év volt, amikor nem dolgoztam, vagy nem olyat amihez reggel kelni kellett. De tény, hogy nézném ha tudnám.
Szerintem amúgy sok a 82 alapszakaszmeccs. G.cisok. Értelmetlenül sok. De hát ott az embereknek ez a szórakozás.
Amúgy a korongot látni megszokás és rutin kérdése. Idő után TUDOD merre van a korong. :D Viszont egy kapu előtti kavarodásban se így se úgy nem látsz semmit.

A csapatok átkerülése számomra is döbbenetes, hogy létezik. És fura, hogy most mondod, amikor pont Calgaryban vannak rossz pletykák épp. Régi a Dome amiben játszanak (nem magyar szinten persze :)), és egy újhoz vitázik a várossal a tulaj, és elemzők szerint jobban járna, ha költözne, pontosabban eladná a csapatot valamelyik ligába pályázó városnak. És, hogy ez reálisan felmerülhet az nekem is döbbenetes. Felnő egy generáció Calgary Flames drukkerként, leül a tv elé kétnaponta, majd egyik évről a másikra buknák az egészet.
Van egy magyar srác, aki kint él Calgaryban és természetesen Flames drukker. Kérdeztem mi lenne vele, ha eladnák a csapatot. Válasza:
Roviden: HA odajutunk (ne jussunk) akkor nekem ennyi volt a csapatnak szurkolas; ebben mindig is kemenyfeju voltam (mas kanadai csapatnak se vagyok hajlamdo szurkolni PO-ban, sot), tehat ha ez a keret mashova kerul, akkor meccseket nezek majd biztos, de kedvenc csapatom nem lesz; a Flames meg megmarad emleknek. De ne ugorjunk ennyire elore

de azért valszeg megállapodnak majd, és nem megy sehova a csapat. De ha menne én minden bizonnyal az egész NHL-el végeznék. Mert mint sportot, a hokit nem űzöm, sosem űztem, és így nem érdekelne napi szinten, mint pl a foci.

A draftrendszer tetszik, igazságos, de az általad felvázolt probléma szerintem is durva benne, de gondolom az ottaniak erre fel vannak készülve.

A szurkolók fanatizmusa meg nekem pont nem hiányzik. Sokszor volt már szó az ultra topikban, hogy ki szereti és ki nem őket. Én pl nem. Persze látványban a stadionban jól néznek ki, kellenek is oda, és nem szeretem a színházas stadionokat. De ők az életben is fanatikusok és balhésok (nyilván nem mind).
Egy major-sport meccsen elképzelni nem tudnám ezt a fajta szurkolást. Nem is való oda. A kintieknek ez tényleg egy program, esemény, szórakozás. Az európai ultráknak meg háború.

És az egyetlen örök szerelem nekem is a Roma. ;-) Nekem sincs , nem volt, és nem is lesz soha második csapatom fociban. De a Calgary (ideiglenesen?) mérhetően bekúszott a kedvenc-skálára egy ideje.
Szoktam mondani, hogy ha a Roma 100, akkor a Calgary 30, New England 1, és Boston 0,01.
(ja, amúgy az olasz válogatott is 100, Uruguay meg szintén 30 kb)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.07. 10:04


JMD maradt a Patsnél. De fura. Imádhatják most a Colts szurkolók :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.07. 01:02


Trigo többször rácsodálkoztam már a Calgary imádatodra, durva nagyon az a hatvan végignézett meccs. Én a korongot se látnám hajnalok hajnalán. Pont ezért nem szeretem amúgy közvetítve a hokit, csak élőben.
Én két dolog miatt nem tudok igazán azonosulni egyik amerikai csapattal sem. Az egyik, hogy nem tetszik, hogy csak úgy átkerülhet egy csapat székhelye egy másik városba, gazdasági, vagy ki tudja milyen okokból. Nyilván van pár város ahol ez kb. elképzelhetetlen, de sokszor megtörténik. Ez az európai fociban szinte elképzelhetetlen. Talán a Wimbledonból lett MK Dons, ez az egyetlen ami hirtelen beugrik.
A másik a draftrendszer, kb. ugyanezen okokból. Nyilván ha ledraftolnak bárkit is, bármelyik nagy ligában az nem szomorkodik, elvégre minden valószínűséggel meg van alapozva az élete, kivéve ha az illetőt Len Biasnak hívják. De én furának tartom, hogy a játékosnak szinte semmi beleszólása nincs, hogy hova kerüljenek. Ha én gyerekkorom óta hatalmas Lakers fan lennék, biztos fura lenne ha draftolna a Clippers, vagy értitek, ez nekem kicsit személytelen.
Egyébként a draftot ezen kívül jó és érdekes rendszernek tartom. Jókat lehet röhögni, hogy milyen lúzereket vittek el, milyen jövőbeni klasszisok előtt. Van amúgy egy nagyon jó film erről, szellemesen Draft Day a címe, nézzétek meg.
Mondanám, hogy a szurkolók fanatizmusának hiánya miatt se tudok azonosulni, de ez nem igaz. Rajonganak ők nagyon is, elég megnézni Philadelphia utcáit a győzelem után. Csak ők máshogy rajonganak, mint mondjuk egy fociultra.
Szimpatizálni ettől függetlenül tudok a csapatokkal, de nekem az egyetlen örök szerelmem a Roma. Nincs második kedvencem gurulós fociban, meg semmilyen más sportban sem.

ForzaRoma 34, kiváncsi leszek most a Lions mire megy Patriciával, illetve a Pistons Griffinnel. Szerintem mindkettő nagy húzás volt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.02.06. 23:56


NFL: Lions és Pittsburgh :D a jóisten verje a Jacksonville-be mekkora meccs volt, sosem láttam még ilyet NFL-ben!
NHL: Red Wings, bár évek óta ótvar szarok vagyunk, de h Datsyuk-Zetterberg a világ legjobb duója volt az tuti.
NBA: annyira nem követem, de mivel Detroit a kedvenc városom odaát, azért a pistons-ra odafigyelek :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.06. 23:11


Lindrost én is, de a válogatottból
amúgy maga az NHL annyira nem hat meg, más meccseket sose nézek a Calgaryn kívül. :) Fura... :)

Signról privátban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.06. 15:36


Érdekes engem az NHL soha nem kötött le. Eric Lindrost szerettem és a Legion of Doom időszakban szurkoltam is a Flyersnek, de aztán szétestek. Én meg tök elengedtem az NHLt.

Tényleg, Sign focizik még? Ő jár a szurkertornákra?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.06. 15:09


nekem NBA (és a Boston :wink: ) csak Sign hatására volt egy pár évig (te tudod kiről beszélek F.Totti)
NFL pár éve már csak NE és a rájátszás
de az NHL-ben a Calgary, na az amikor nem kell korán kelnem akkor mindig. Volt olyan év ahol a 82 meccsből kb 60-t láttam. De azért átlag magyar embernek ez lehetetlen időpont egy nyugati konferenciás csapatnál. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.06. 14:57


Jaja, nekem is felváltotta az NFL az NBA-t. Már néha ez is sok az olasz foci és a BL mellett.
Mike Bibby, tényleg. Hogy felejthettem őt ki. Az igazi szupertörpe :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.06. 13:48


Igen, szerettem nagyon a Kings-et, bár nekem korom végett a korszak vége van csak meg, Stojakovic, Bibby és Webber ugye, a három nagy kedvenc. Jó kis csapat volt, a mostani Kings borzalmas viszont.
A Bucksért szorítok, de nem követem most már én se akkora hévvel a bajnokságot.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.02.06. 13:05


Nocsak, ezek szerint te is a Kingsnek szurkoltál? Nekem Chris Webber volt az utolsó aktívan követett NBA kedvencem. A 90es évek végén imádtam a Vernon Maxwell, Vlade Divac, Webber, Stojakovic, Barry, Jason Williams féle csapatot. Sajnos a play offban a O'Neil-Bryant páros ellen soha nem volt esélyük :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: NFL

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.02.06. 12:49


Imádtam én is, bár nekem a legnagyobb kedvencem Peja Stojakovic volt. :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: NFL

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.06. 10:21


Nash az egyik kedvencem volt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron