Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.10. 23:22


cimbora, én nem akarok vitázni már
de az egészen biztos, hogy radikálisnak maradva, folyamatosan nácikártyát adva Orbán kezébe, 10-15%-on lettek volna nagyon max

a több már történelem nekem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.10. 22:49


Trigoria írta:
ForzaRoma34 írta:Zsolti, az nem lehet h valamit eddig egészen rosszul értelmeztél Gáborunkkal kapcsolatban? Én, mint nemzeti radikális kérdezlek Téged. Régóta mondjuk h ez a manus, nem az a manus, aki nekünk kell, én személy szerint mindennél jobban örülök az események ilyetén alakulásának. Novák, Gaudi, Toroczkai, vissza az igazi jobbikot.

Zsolti látja jól szerintem. Vona már rég nem radikális úgy mint régen. De Zsolti kérdezhetné tőled, hogy jobb egy 7-8%-os régi Jobbik, mint egy 20%-os mostani? Vona úgy döntött, hogy az utóbbi, illetve ugye ő enneél töübbet szeretett volna. Ha nem néppártosodik, nem lenne 20% sem. Aztán persze sosem lehet tudni.
De hogy Novák, Gaudi, Toroczkai sem fog most kánaánt hozni, az egészen biztos.
Én is maradtam volna a régi Jobbiknál mint szimpatizáns, kormányváltási esély nélkül, de maradva szélsőjobbon, következetesen, örökké ellenzéken kb, de teljes szívvel.
Vona ennél okosabb volt és többet, jobbat akart. Nagy formátumú, bátor, egyenes ember, természetesen a politika miatt néhol hajlékony.

Egészen biztos vagyok benne - hiába örülsz neki - , hogy a Jobbiknak most két évig befellegzett.


bence: parádés összefoglaló írás volt tőled


Trigo, drága barátom engedd meg h annak nevezzelek, mert többet beszéltem Veled, mint bármely más fórumozóval. A Jobbik 2014-ben alacsonyabb részvétel mellett pont ugyanennyi szavazatot kapott, és nyilván magasabb százalékon zárt! hol van itt az h nem lenne 20% 4 éve is megvolt, most is lazán meg lett volna. engem és még hidd el sok ezret szembeköptek, de főleg Vona, ezzel a néppártos dumával, és annyi szavazót egyértelmű volt h nem tudnak nyerni, mint amennyit elvesztenek!
Bátor és egyenes?? Ugyan... tudta h bukta van ezért kifarolt még mielőtt darabjaira szedték volna, pont te idézted nemrég Toroczkait!! ne legyetek már vakok, könyörögm!!! ez egy niemand, egy senki, egyik héten radikális, másik héten már a franc se tudja micsoda, aztán amikor süllyed a hajó, a kapitány pucol elsőként... HÁNYINGER!!!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.10. 17:14


Mecső, ha gondolod, részletesebben is leírhatod, hogy mit gondolsz a kormányról, Fidesz-szavazó vagy-e, mennyire vagy az, ha az vagy,stb.
Mert így nehéz reagálni bizonyos dolgokra, és nem is akarok elhamarkodott dolgokat írni.
A disznóólas székely példáról csak annyit, hogy ha bizonyos emberkék azt gondolják odaát, hogy Gyurcsány jobbikos, akkor nem is nagyon kell mit hozzáfűznünk a disznóólas dologhoz...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.10. 17:10


Mecső írta:Igen az egész ellenzékre gondoltam.
Visszatérve a háztájira, néha eltűnne egy-egy malacka, de trágya se lenne a kert végébe :)


Valóban. A Jobbik is aláírta volna. A mértékadó és hiteles Habony média szerint. Ők pedig igazat mondanak minden hírbe vagy hírben? Áh, tök mindegy. A lényeg, hogy nem tudnak megtéveszteni!

Tomm, ott a pont! :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.10. 17:04


Teljesen mindeg, kie. A ciganyok kilopjak a disznot, a zsidok meg elcsaklizzak az olat....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2018.04.10. 16:51


Igen az egész ellenzékre gondoltam.
Visszatérve a háztájira, néha eltűnne egy-egy malacka, de trágya se lenne a kert végébe :)
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.10. 16:38


Tök igazad van. Bízd Orbánra. Napokon belül átkerül Mészáros tulajdonába. Esetleg Kósa anyja is bejelentkezhet rá :)
De jól van ez így. Ezt akarja a nép.

Szerk: Elfelejtetted írni, hogy a Jobbik is aláírná/írta volna. Főleg Vona, hogy jöhessenek a muszlim haverjai. Vagy a bal oldali pártokba beletartozik a Jobbik is?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2018.04.10. 16:01


"Egyik baloldali párt sem rúgna politikai öngólt egy esetleges kerítésbontással."

Viszont a kötelező betelepedési kvótát már aláírták volna.

Más. Az elején leszögezném hogy nem szemétkedni akarok, látom néhányatokat elég nehezen érint a választás eredménye. Az egész ellenzékkel kapcsolatban az a véleményem, amit Vonának mondtak Erdélyben: A disznóólat nem bíznám rátok.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.10. 15:37


Ennyire be lettek volna szarva? Nem igazán hiszem el, bár tényleg vannak furcsa dolgok. A tudat, hogy sérthetetlenek lehet hogy meghülyített pár embert.
De nem gondolom, hogy érdemes lenne ezzel foglalkozni. Hozhat pár száz szavazatot, de nem hiszem, hogy pont azokban a körzetekben, ahol számítana.

Jó látni a fideszesek örömtáncát :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.10. 15:13


kezdenek kiderülni, hogy itt ott tényleg csaltak a választásokon
ha az egész mizéria és újraszámlálás (amit most Volner is belengetett) ér anynit, hogy ne legyen kétharmad, akkor megéri vele b.szakodni


Volner János
1 órája ·
A szavazatok újraszámlálását követeljük, rövidesen sajtótájékoztatót tartunk a leleplezett ügyek egész soráról!
Újabb érdekes esetre bukkantak a Jobbik választási megfigyelői Sárospatakon, ahol a párt egyéni képviselőjelöltje, Mikola Gergely 151 szavazatot kapott, listán a Jobbik viszont egyet sem. Ezzel ellentétben érdekes, hogy a NET nevű kamupárt valahogyan 122 szavazót szerzett.
Ez az eset is bizonyítja, hogy a 2018-as országgyűlési választás nem volt tiszta, feltehetően a Fidesz nem bízta a véletlenre a kétharmados eredményt.

https://index.hu/belfold/2018/valasztas ... zavazatok/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.10. 14:07


Tudom, fradista, lerágott csont, de neked a náculás egészen mást jelent, mint nekünk itt jó páran. Én sem szeretném, ha visszajönnének azok az idők, de azért ne tegyünk úgy, mintha nem lettek volna jogosak a 2010-es kérdésfelvetések a Jobbik részéről.
Több politológiai elmélet azt állítja, hogy a médiának nincs olyan nagy szerepe a választásokban, mint ahogy azt sokan hiszik. Mekkora baromság. Szerintem meg szinte csak annak van. A személyes tapasztalatot is felülmúló hatása van.
Két nap alatt többet beszéltem a tanulóimmal politikáról, mint az azt megelőző években, és csontsimán kirajzolódott, hogy a hívószó a migráció volt a pártpreferencia eldöntése során. Ez eddig oké. Tudtuk. De az iskolában lévő, az utcán sepregető, a buszon mögöttem ülő romák is EGYÖNTETŰEN állították nekem, illetve egymásnak, hogy a Jobbik beengedné a migránsokat. Nem azért gáz már a Jobbik, mert cigánygyűlölő, hanem mert lebontaná a kerítést. No most kérdem én: ez ellen hogyan kell küzdeni ?
Kopogjon be egy jobbikos stáb minden buta ember otthonába, kérjen tőlük fél órát, és videós vetítésekkel, valamint személyes elbeszélgetéssel győzze meg őket, hogy ez egy ordas hazugság ? EZ ELLEN NEM LEHET KÜZDENI. És ilyeneket nyilván terjesztenek a baloldali pártokról is. Apropó, baloldal... Hogy lehetett olyan balfasz, esetlen, nyomorék az összes baloldali párt, hogy már a legeslegején nem álltak ki és mondták el a kamerák előtt, hogy bizony ŐK SEM ENGEDNÉK BE a migránsokat. MIÉRT NEM???
Csak nem azért, mert... Hogy a k.rva anyjukba nem tudták megtenni ezt a taktikai lépést egy évvel ezelőtt, hogy bebiztosítsák magukat ? Mert ugye jelen pillanatban még a legelmebetegebb Gyurcsány sem bontaná le a kerítést. Egyik baloldali párt sem rúgna politikai öngólt egy esetleges kerítésbontással. De ők ezt nem tették egyértelművé, hogy bas.om a szájukat. És így a Fidesz egy kalap alá véve mindenkit, egy plakátra téve Sorossal a négy ellenzéki vezetőt, simán MEGKAJÁLTATTA a néppel, hogy a kerítésfeltaláló Jobbik is lebontaná azt a kibas.ott kerítést. A médiának nincs hatása...
Amúgy meg ezzel az összefogásosdival is 7-8 körzet jött volna még a baloldalnak, a kétharmadot megakadályozta volna. Írta fradista. Ez igaz. És akkor mi van ? Tovább kormányzott volna óriási fölényben a Fidesz. Sokat nem nyertünk volna.
Én nem látom töketlennek az ellenzéket. A Jobbikot pláne nem, de az LMP-t és a baloldaliakat sem. Mit tudnának tenni a kisfalvak romáival, szegényeivel, megnyomorított lelkű és megfélemlített lakóival ? A legszegényebb térségek elesettjeivel ? Akiknek már a zsigerében van a Fidesz, és tűzzel-vassal küzdenek érte ?
Hmm??? Ezek az emberek akkor is Orbánra fognak szavazni, ha az beengedi a migránsokat, és lenyilatkozza, hogy a migránsok jót tesznek a gazdaságnak.
-Jaaa??? Jó a gazdaságnak ? Oké, szép volt, Viktor, így tovább! Hadd jöjjenek!
Ez lenne. A hívószavakat innentől kezdve Orbán diktálja nekik.
Nincs mit tenni.
Ilyen szarul soha nem éreztem magamat politikailag, mint ezekben a napokban. Amilyen papucsállatka szellemi színvonalú emberekkel vagyok körülvéve, ez nem is csoda. És itt most nem a Fidesz-szavazókra gondolok. Van olyan kollégám, aki nem néz híreket. Bárkire szavaz, mennyire lesz hiteles ?
Á, hagyjuk, nehéz napok ezek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.10. 13:53

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.10. 13:45


a lényegen valóban nem. az álarc immár felesleges, a jobbik visszanácul. Várható volt :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.10. 13:27


na Toroczkai:

Toroczkai László
23 órája ·
Budapestre kellett jönnöm a rendkívüli elnökségi ülésre, ezért később teszem közzé a hosszabb elemzésemet, amely a bukás eddig kevésbé ismert hátterét is megvilágítja majd. Gondolom, hogy mondanom sem kell, hogy valószínűleg ez lesz a legnehezebb elnökségi ülésünk.


és az ülés után:

Toroczkai László
6 órája ·
A tegnapi elnökségi ülést követően, Vona Gábor tényleges lemondása, és az egyszemélyi felelősség tisztességes és férfias vállalása után nem lenne korrekt közölnöm azt a hosszabb írásomat, amelyben a hibákat, a bukás okait sorolnám fel, illetve azt bizonygatnám, hogyan hagytak ki alelnökként az elmúlt két évben a legtöbb stratégiai döntésből. Most előre kell néznünk. Eddig is tartottam a sort, a kampány idején folyamatosan jártam az országot, rengeteg választókerületben kampányoltam, mert arra a sok ezer fős bajtársi közösségre gondoltam, amelynek tagjaként rengeteg honfitársammal együtt immáron két évtizede építjük a szebb jövőt. A Jobbik ugyanis nem Vona Gáborból vagy Toroczkai Lászlóból áll, hanem abból a sok ezer emberből, akik ezt a mozgalmat létrehozták és működtetik, a hozzá csatlakozó számos szervezettel, fesztivállal, zenekarral, kiadvánnyal együtt. Mindannyian az életünket tettük ebbe a mozgalomba, amelyet most meg kell mentenünk és meg kell újítanunk. Eldöntött tény, hogy néppárt vagyunk, jómagam nem is lehetnék néppártibb, hiszen a Jobbik történetének egyetlen száz százalékos eredménnyel megválasztott jelöltje vagyok, ami azt jelenti, hogy jobb és baloldaliak, idősek és fiatalok, szegényebbek és gazdagabbak egyaránt szavaztak rám Ásotthalmon.
Minden magyar felelős minden magyarért - számomra ezt jelenti a néppártosodás, amelyhez nem kell megtagadnunk a múltunkat, hiszen mi mindig ebben a szellemben cselekedtünk.
Közösen, teljes egyetértésben dolgozunk tovább, nem lesz semmiféle pártszakadás. Azoknak pedig, akik azt kérdezték tőlem, hogy készen állok-e arra, hogy ebben a hihetetlenül mocskossá váló politikai közéletben további országos feladatot vállaljak, ezúton üzenem: 40 éve készen állok a hazám szolgálatára.

szerintem korrekt volt, de nyilván meg is egyeztek a háttérben ezekről, hogy ki mit ne tegyen most:)

sn: nem 1 millióan tartottak ki mellettük, hanem a radikálisok egy részének elvesztése után - valszeg csak erre a választásra - szereztek balról másokat.
szerintem elég nagy mozgás volt a szavazóbázisban
de a lényegen nem változtat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.10. 13:26


tomm írta:http://m.origo.hu/itthon/20180410-a-novero-juhasz-peter-folytatja-a-tarhalast-mert-megbuktak-a-valasztason.html

Natessek. Most meg kiderult, hogy a komplett ellenzek orbanista.
Tenyleg nagyon orulok, hogy ekkorat bukott ez a faszi (mondjuk egy piklanatig sem volt szemernyi ketelyem se)

Nem tudom miért futtatta ezt a 0 támogatottságú embert a média,
de gyanítom ezután is fogja,
talán egyetlen előnye, hogy az orbánfóbia megtestesítője.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.10. 13:02


Az objektív újságírás csúcsa ez. Párszor még leírhatták volna, hogy nőverő, keveslem. A vak komondor országában újabb 4 évig lehet jó mélyen segget nyalni. Amikor a Fidesz levélben tarhált a nyugdíjasoktól, az oké volt? Juhász egy jóindulatú idióta, ahogy én is, hogy képes vagyok origos cikket megnyitni.

Ez meg több, mint érdekes.
https://zoom.hu/hir/2018/04/10/ha-az-el ... szavazast/
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.10. 12:19


http://m.origo.hu/itthon/20180410-a-nov ... tason.html

Natessek. Most meg kiderult, hogy a komplett ellenzek orbanista.
Tenyleg nagyon orulok, hogy ekkorat bukott ez a faszi (mondjuk egy piklanatig sem volt szemernyi ketelyem se)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.10. 12:11


Ja. A roszatom meg most má' télleg megveszi nekem a retekklubot oszt jó' van... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.10. 11:20



Simicska csak a választásokig finanszírozta mert nagyon viszi a pénzt,
ugyanígy a lánchíd rádió,
amit tud elad vagy megszüntet, arról nem hallottam, hogy az indexel mi lesz,
azt rebesgetik, hogy hamarosan a hírtv is így jár, mert az is csak pénznyelő Simicskának,
ebből az jön le, hogy levette a kezét a jobbikról,
talán ennek a jobbikosok örülnek is.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.10. 10:00


bence, nagyon egyet tudok érteni az általad leírtakkal.

ma futás közben azon agyaltam, hogy a Jobbik legalább nem vesztett a szavazóbázisából, mert én attól is tartottam a hatalmas ellenszél és a néppártosodás közepette, de továbbra is kitart mellettük 1 millió ember, ami nem kevés. Csak kár, hogy többet nem tudtak megszólítani, és sajnos nem is fognak. mostantól még kevesebb lesz ennek az esélye, és hiába mondja Toroczkai, hogy Vona megbukott és kb. rá akarja húzni a vizes lepedőt, igazából elő is állhatna egy remek forgatókönyvvel a 2022-es kormányváltásra, ha ennyire okos.


És ami engem évek, lassan évtizedek óta a legjobban zavar, hogy 1990 óta nem történt meg az elszámoltatás, hogy a mai napig nem nyilvános az ügynöklista, hogy a múlt rendszer haszonélvezői, a spiclik, azok leszármazottjai, továbbra is köztünk élnek, élne, virulnak, tele van velük a közélet, a pártok, senki el nem számoltatta őket. nekem ez az egyik, ami nagyon fáj, és ezt soha, semelyik kormánynak nem fogom megbocsátani, amíg valamelyik nem teszi nyilvánossá. ez ugye azt is jelenti, hogy a fidesz is tele van volt kommunista besúgókkal, ávós patkányokkal, szemét, tetves pártfunkcikkal.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.10. 09:53


De az volt, tomm. Most alatta lett egy picivel. De hogy a radikális Jobbik sem fog soha 25% fölé kerülni, az tuti.
Ha viszont mégis, akkor én még laikus szinten sem értek a politikához.
Vona nélkül már az sem érdekel, hogy melyik irányt követi a Jobbik. Én maradnék az óvatosságnál.
Igaza van Mirkóczkinak, senki nem fog Vona nyomába érni.
Eddig el nem tudtam képzelni, hogy engem is elkap valaha a Trigo és tomm által belengetett politikai nihil, nem is
fog, de most nagyon olyan érzésem van, hogy nem érdekelnek különösebben a dolgok.
A Fidesz meg dörzsöli a tenyerét, mert a radikális Jobbikot habkönnyű lesz lejáratni és távol tartani az emberektől. Csak elő kell majd venni a négy-nyolc évvel ezelőtti anyagokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45


Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.10. 06:08


De nem az volt a szoveg, hogy azert kell a neppartosodas mert kulonben soha nem none 20% fole a jobbik?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.10. 02:18


Puzsér értékelését is érdemes meghallgatni:

https://www.youtube.com/watch?v=SEcWlgvd33I

Hosszú adás,
de gondolt Zsoltira és az elejére tette az értékelést. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.10. 00:37


Bocs, de be kell linkeljem ezt a szerencsétlent:

https://www.youtube.com/watch?v=HZLQT-mlbS4

Nem is friss felvétel,
szóval jövőbe lát a gyerek. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 97 vendég