Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.12. 23:36


https://www.youtube.com/watch?v=bCkK-52yWX8

Nekem ez a filmtörténeti örökzöld ugrott be a választások estéjén.
A Novák család mindennapjait még mindig nem tudom elképzelni egyébként. Az Elek-Szucsánszki párosnál is érdekesebbek lehetnek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.12. 22:51


https://kuruc.info/r/2/184795/
fasza
Toroczkait se engedik a hatalomba
Vona meg büdös f.szt vonul vissza
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.12. 22:46

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.12. 22:37


:D
Legalább a romák mindenhol szinkronban vannak. :)
Értelek, FR34, esküszöm. Mindent értek. Köszönöm. Ugyanazzal a problémákkal szembesülünk nap mint nap.
Fogunk mi még egy pártra szavazni. :wink:
Bigg, lehet. Simán lehet. De szerintem a Fideszt nem az zavarja, hogy ki támadja őket a legjobban, hanem hogy ki van mögöttük második helyen. Azt kell gyalulni agyba-főbe. A Momentum is osztja őket rendesen, de Fekete-Győr Bandit még valahogy nem találták meg úgy istenigazából.
Maradjunk annyiban, gyerekek, hogy a Jobbik rosszkor néppártosodott. Nagyon rosszkor. Tomm ecsetelte ezt mindig, valószínűleg igaza lesz. Ha nem lett volna migrációs krízis, a néppártosodott Jobbik valami óriási csatát vívott volna a Fidesszel szerintem. De 2015-ben ez öngól volt, így utólag.
És a krízis nem fog múlni...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.12. 21:33


Zsolti írta:ForzaRoma34, hogyne emlékeznék... Én miatta kezdtem el politikával foglalkozni. Úgy érzem, hogy át tudom érezni a csalódottságodat. Megpróbálok viszont néhány érvet felhozni, hogy te is próbáld meg átérezni azt, amit én érzek.
1. Nemzeti radikális párt csak koalícióban fog tudni kormányozni bárhol. Egyedül nem. A Jobbik befagyott erre a 18-20%-ra nyolc (!) éve.
2. Szerintem tartalmilag nem mentek át olyan drasztikus pálforduláson, mint ahogy láttatni akarta azt a Fidesz-média. A Fidesz-médiának a legjobb a radikális Jobbik lenne. Tőlük el lehet ijeszteni a népet. Emlékszel Vona mennyit küzdött azokban a bizonyos reggeli és bármilyen interjúkban ? Olyan dolgokat magyaráztak félre és démonizáltak az újságírók minden oldalról, hogy görcsbe rándult a gyomrunk. Tudtuk, hogy valós társadalmi problémákat feszeget, és a média beállította mindenféle náciknak őket. Vona éppen annyira volt náci, mint én vagy te. Ez egy idő után idegesítő egy kicsit egy pártvezérnek. Lépni kellett.
3. Én a jó múltkorában leírtam vagy hét-nyolc dolgot, hogy mi idegesítheti igazán a csalódott jobbikosokat Vonában. Nem kaptam választ senkitől, hogy megerősítsék azokat. Cigányság, zsidóság, melegek, migránsok. Szokásos szélsőjobbos témák. A kvótaellenes alkotmánymódosítás meg nem szavazása ? Spinoza-ház ? Hanukai üdvözlet ?
Szóba állás az indexszel, 444-gyel, HVG-vel ? Melyik a fő probléma ? Nekem kulcskérdés az életemben a romák magatartásának kérdése. Gyakorlatilag ezen mérem a politikusainkat (ami rossz, persze). Még mindig TORONYMAGASAN a Jobbik tartja napirenden ezt a kérdést. Megoldási javaslatokkal.
Egyelőre ennyi. Remélem egy kicsit rá tudsz bólintani, ForzaRoma, az én álláspontomra is.
De hadd invitáljalak egy rövid igen-nem játékra, hogy végképp megnyugodjak valamit illetően. Segíts a lelkivilágomon. :)
1. Szerinted Vona bármilyen kormányzati szerepben, akár a szivárványkoalícióban is, hozzájárult volna a kerítés lebontásához ?
2. Beengedte volna a migránsokat a leendő kvótajavaslatra történő rábólintásával ?

Zsolti, én is miatta politizálok/politizáltam. se előtte, se a pálfordulása óta nem követem a dolgokat. nekem ő volt az igazi hang, aki nyíltan elmondta a problémákat. és tudod mit? ma ugyanezt elmondtam a fullcigány osztályomnak ( Nógrád megye, Karancs-völgy) és a fullroma gyerek a beszédem közben háromszor felszólalt h: de amúgy (Vonának) ebben tökre igaza van!!!
ők is tudják! romák, de nem hülyék, csak kihasználják amit ki lehet!
A lelkivilágodon nem tudok segíteni drága Zsolti, mert olyat kérdezel tőlem, amire nem tudom a választ! Bennem erősen él a régi Vona, ezért azt mondom h nem-nem, de kormányon h mit csinált volna, az ennél jóval bonyolultabb. azt gondolom h nem-nem! de ezt csak én gondolom, sajna bármit kinézek már belőle :( oltári nagy csalódás nekem a pali, majd egyszer biztos megbocsátom neki, de az még nem most lesz!
én ma a cigóimnak is elmondtam társismeret órán h mi a bajom a cigányokkal, és húsz év múlva is el fogom, nekem vannak elveim, Vonának is vannak, csak változnak, ez nekem viszont nem gyere be...
Nekem a cigányok mindkettőre azt mondták, hogy igen. Nos ? :wink:
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.12. 19:15


Zsolti nem lehet, hogy a jobbik ott cseszte el, hogy túltolta az ellenségeskedést a fidesszel,
nem őket kellett volna támadnia hanem a baloldalt.
Az emeszpé és gyurcsány ment volna a levesbe és 2022-ben a jobbik-lmp koalíció átvette volna a hatalmat.
Csak hát bejött a képbe simicska és bosszúpártot csinált a jobbikból,
elhitette vonával, hogy egyedül is leválthatja a fideszt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.11. 22:27


Visszahívta EP-képviselői tisztségéből Morvai Krisztinát a Jobbik elnöksége
Forrás: https://kuruc.info/r/2/184772/

a történtek után atomjogos

tegnap óta nem követem fb-on sem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.11. 22:15


és én még hozzákérdezném, hogy
Vona soha nem volt radikális.
mi a radikális szerinted FR34?
és talán +1 kérdés: mi a politikában még vállalható és MEGVALÓSÍTHATÓ radikalizmus?
aztán megnézhetjük, hogy Vona ebből mit ne vállalna be
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.11. 21:07


ForzaRoma34, hogyne emlékeznék... Én miatta kezdtem el politikával foglalkozni. Úgy érzem, hogy át tudom érezni a csalódottságodat. Megpróbálok viszont néhány érvet felhozni, hogy te is próbáld meg átérezni azt, amit én érzek.
1. Nemzeti radikális párt csak koalícióban fog tudni kormányozni bárhol. Egyedül nem. A Jobbik befagyott erre a 18-20%-ra nyolc (!) éve.
2. Szerintem tartalmilag nem mentek át olyan drasztikus pálforduláson, mint ahogy láttatni akarta azt a Fidesz-média. A Fidesz-médiának a legjobb a radikális Jobbik lenne. Tőlük el lehet ijeszteni a népet. Emlékszel Vona mennyit küzdött azokban a bizonyos reggeli és bármilyen interjúkban ? Olyan dolgokat magyaráztak félre és démonizáltak az újságírók minden oldalról, hogy görcsbe rándult a gyomrunk. Tudtuk, hogy valós társadalmi problémákat feszeget, és a média beállította mindenféle náciknak őket. Vona éppen annyira volt náci, mint én vagy te. Ez egy idő után idegesítő egy kicsit egy pártvezérnek. Lépni kellett.
3. Én a jó múltkorában leírtam vagy hét-nyolc dolgot, hogy mi idegesítheti igazán a csalódott jobbikosokat Vonában. Nem kaptam választ senkitől, hogy megerősítsék azokat. Cigányság, zsidóság, melegek, migránsok. Szokásos szélsőjobbos témák. A kvótaellenes alkotmánymódosítás meg nem szavazása ? Spinoza-ház ? Hanukai üdvözlet ?
Szóba állás az indexszel, 444-gyel, HVG-vel ? Melyik a fő probléma ? Nekem kulcskérdés az életemben a romák magatartásának kérdése. Gyakorlatilag ezen mérem a politikusainkat (ami rossz, persze). Még mindig TORONYMAGASAN a Jobbik tartja napirenden ezt a kérdést. Megoldási javaslatokkal.
Egyelőre ennyi. Remélem egy kicsit rá tudsz bólintani, ForzaRoma, az én álláspontomra is.
De hadd invitáljalak egy rövid igen-nem játékra, hogy végképp megnyugodjak valamit illetően. Segíts a lelkivilágomon. :)
1. Szerinted Vona bármilyen kormányzati szerepben, akár a szivárványkoalícióban is, hozzájárult volna a kerítés lebontásához ?
2. Beengedte volna a migránsokat a leendő kvótajavaslatra történő rábólintásával ?
Nekem a cigányok mindkettőre azt mondták, hogy igen. Nos ? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.11. 20:40


Zsolti írta:FR34, te is azt bizonyítod, hogy létezik az az INTELLIGENS radikális réteg, amely szembeköpésnek érzi a dolgokat. Vona szerintem soha nem volt radikális, a senki kifejezést meg baromi sértőnek érzem. Tiszteletben tartom a véleményedet, és addig a pontig magyarázhatónak is, ameddig nem a Fideszre szavazol csalódott jobbikosként. A többit már nem tudom. :D


Amikor hetekig Gárda egyenruhában díszelgett a parlamentben és cigánybűnözésről beszélt, akkor az mi volt??? Zsolti könyörgöm, ne már... Vona soha nem volt radikális. ha tényleg nem, akkor abban az időben hazudott folyamatosan. imádtam, mert volt egy ember aki nyíltan kimondta azokat a problémákat, amelyek mételyezték a magyar társadalmat. keltem hajnalban mikor ő volt a napkeltében és megpróbálták szétszedni és leosztott mindenkit és nem talált rajta fogást a sok zs... te már nem emléxel ezekre vagy mi??
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.11. 16:29


Azért soroltam fel a három pontot. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.11. 14:01


Gaudi biztos Barca szurkoló, így nem csoda hogy frusztrált.
Zsolti, én helyedben csak annyit mondanék a szemébe, hogy "Háromnull". :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.11. 13:56


el se olvasom már Zsolti
ez elejétől már hánytam

végeztem vele is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.11. 13:38


Hogy egy kicsit rontsam a hangulatot. Gaudi Nagy választás utáni szavai...

https://kuruc.info/r/6/184756/

Én már köpni-nyelni nem tudok...
Nem is fogok érvelni ellene, csak három dolgot mondanék a szemébe ennek a baromnak, miután elolvastam ezt a talpnyaló levelet:
Kedves Tamás, jól figyelj:
1. cigányság
2. zsidóság
3. fideszes médiatámadások ellenetek

Orbán EGYETLEN dologban radikális: a migrációban.
De jelen pillanatban Izrael a legjobb barátunk, Tamás, és a cigányság 90%-a Fidesz-szavazó, Tomi.
Majd ezekre kérdezzél már rá Viktornál, Tomek, jó ?
Köszi.

Ha le vannak fizetve, akkor tárgytalanok az észrevételeim.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.11. 13:11


F.Totti írta:
Trigoria írta:ezt a mai csodálatos továbbjutást eskü mintha megrendelte volna valaki, hogy máris ne a vasárnappal kelljen foglalkozni:)



Továbbmegyek. Nem érdekel már a Fidesz kétharmad. Kicsit sem zavar. Nyilván rövidlátó és felületes gondolkozás, de a tegnap este felülírt mindent. Könnyű ma lépni, öröm levegőt venni. szóval szép az élet Orbánon innen, Orbánon túl, Orbánnal együtt.

Pontosan! Sokszor elmondtam, hogy ha Roma pl bajnok lenne, EGY TELJES ÉVIG, de félévig minimum a föld fölött járnék/járnánk
Azért egy BL-győzelem sem lenne rossz
de a Barca elleni csoda is hetekig muníciót ad
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.11. 09:16


Jut eszembe,van egy ismerosom, aki ismeri. Mar szoltam is neki, hogy csokoltatom :lol:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.11. 08:36


:lol: :lol: :lol:

Inikoze!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.11. 08:11


De multkor tett is ide be valaki egy kepet.
Azt hiszem hiller pisti baratom huzott egy roma-s borondot! A legnagyobb kiraly!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.11. 08:09


F.Totti írta:
Trigoria írta:ezt a mai csodálatos továbbjutást eskü mintha megrendelte volna valaki, hogy máris ne a vasárnappal kelljen foglalkozni:)



Továbbmegyek. Nem érdekel már a Fidesz kétharmad. Kicsit sem zavar. Nyilván rövidlátó és felületes gondolkozás, de a tegnap este felülírt mindent. Könnyű ma lépni, öröm levegőt venni. szóval szép az élet Orbánon innen, Orbánon túl, Orbánnal együtt.


Ha szembejonne gyurcsany egy roma mezbeb, akkora csattanos puszit adnek neki, hogy csak na!!!!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.11. 07:37

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.11. 07:35


Trigoria írta:ezt a mai csodálatos továbbjutást eskü mintha megrendelte volna valaki, hogy máris ne a vasárnappal kelljen foglalkozni:)



Továbbmegyek. Nem érdekel már a Fidesz kétharmad. Kicsit sem zavar. Nyilván rövidlátó és felületes gondolkozás, de a tegnap este felülírt mindent. Könnyű ma lépni, öröm levegőt venni. szóval szép az élet Orbánon innen, Orbánon túl, Orbánnal együtt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.11. 05:57


FR34, te is azt bizonyítod, hogy létezik az az INTELLIGENS radikális réteg, amely szembeköpésnek érzi a dolgokat. Vona szerintem soha nem volt radikális, a senki kifejezést meg baromi sértőnek érzem. Tiszteletben tartom a véleményedet, és addig a pontig magyarázhatónak is, ameddig nem a Fideszre szavazol csalódott jobbikosként. A többit már nem tudom. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.11. 00:37


ezt a mai csodálatos továbbjutást eskü mintha megrendelte volna valaki, hogy máris ne a vasárnappal kelljen foglalkozni:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.10. 23:22


cimbora, én nem akarok vitázni már
de az egészen biztos, hogy radikálisnak maradva, folyamatosan nácikártyát adva Orbán kezébe, 10-15%-on lettek volna nagyon max

a több már történelem nekem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.10. 22:49


Trigoria írta:
ForzaRoma34 írta:Zsolti, az nem lehet h valamit eddig egészen rosszul értelmeztél Gáborunkkal kapcsolatban? Én, mint nemzeti radikális kérdezlek Téged. Régóta mondjuk h ez a manus, nem az a manus, aki nekünk kell, én személy szerint mindennél jobban örülök az események ilyetén alakulásának. Novák, Gaudi, Toroczkai, vissza az igazi jobbikot.

Zsolti látja jól szerintem. Vona már rég nem radikális úgy mint régen. De Zsolti kérdezhetné tőled, hogy jobb egy 7-8%-os régi Jobbik, mint egy 20%-os mostani? Vona úgy döntött, hogy az utóbbi, illetve ugye ő enneél töübbet szeretett volna. Ha nem néppártosodik, nem lenne 20% sem. Aztán persze sosem lehet tudni.
De hogy Novák, Gaudi, Toroczkai sem fog most kánaánt hozni, az egészen biztos.
Én is maradtam volna a régi Jobbiknál mint szimpatizáns, kormányváltási esély nélkül, de maradva szélsőjobbon, következetesen, örökké ellenzéken kb, de teljes szívvel.
Vona ennél okosabb volt és többet, jobbat akart. Nagy formátumú, bátor, egyenes ember, természetesen a politika miatt néhol hajlékony.

Egészen biztos vagyok benne - hiába örülsz neki - , hogy a Jobbiknak most két évig befellegzett.


bence: parádés összefoglaló írás volt tőled


Trigo, drága barátom engedd meg h annak nevezzelek, mert többet beszéltem Veled, mint bármely más fórumozóval. A Jobbik 2014-ben alacsonyabb részvétel mellett pont ugyanennyi szavazatot kapott, és nyilván magasabb százalékon zárt! hol van itt az h nem lenne 20% 4 éve is megvolt, most is lazán meg lett volna. engem és még hidd el sok ezret szembeköptek, de főleg Vona, ezzel a néppártos dumával, és annyi szavazót egyértelmű volt h nem tudnak nyerni, mint amennyit elvesztenek!
Bátor és egyenes?? Ugyan... tudta h bukta van ezért kifarolt még mielőtt darabjaira szedték volna, pont te idézted nemrég Toroczkait!! ne legyetek már vakok, könyörögm!!! ez egy niemand, egy senki, egyik héten radikális, másik héten már a franc se tudja micsoda, aztán amikor süllyed a hajó, a kapitány pucol elsőként... HÁNYINGER!!!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég