Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.17. 09:48


Antall nem volt elég radikális az ügynökök kicsinálásához, Horn értelemszerűen védte őket körömszakadtáig. Utána pedig beépültek már mindenhová. Minden pártban volt olyan vezető, aki vagy saját maga, vagy a családtagjain keresztül érintett volt.
Az összes olyan felmenőm, akit ismertem mind egy kis faluban laktak/laknak. A falusi ember pedig nem igazán találkozott ügynökökkel, így engem személyesen ez nem is érint a téma. De a feleségem családját pl nem értem a béketűrésük miatt. Folyamatosan jelentgették fel őket, vették el a vagyonukat, üzletüket, az értelmiségi apja szippantósként és benzinkutasként dolgozott, nagyapja pedig kőfejtőben. Mind a komcsik és besúgóik miatt. És rohadtul nem zavarja őket, hogy rejtve maradtak előttük a "jóakaróik". Tajtékzanék a dühtől.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.17. 09:33


Őszintén szólva fogalmam nincs, hogy hányan ülnek a kezdeti felállásból még mindig az MSZP-ben, illetve mik azok a közös pontok amiben megegyezhet a 30 évvel ezelőtti párttal de gyanítom ez elég minimális

az a baj, ahogy már ecseteltem is, hogy ha az 1986-os mszmp kongresszusról már kevesen, vagy egyáltalán nincs jelen senki az mszp-ben, de azért nem kell sokáig kutakodni, hogy találjunk olyat, aki szorosan kötődik az elmúlt rendszerhez és az mszmp-hez. de mondok mást, nem csak az mszp-ben vannak ezek, szerte az összes többi pártban. a fidesz is tele van ezek utódaival, vagy akár olyanokkal, akik még a 80-as években is aktív részesei voltak az elmúlt rendszernek. ügynöklistát nyilvánossá tenni! ezt kellene, ezzel kellene kezdeni a közélet megtisztítását a sok mocsoktól, mert utána lehetne ezeket kib*szkodni a francba, de ehhez nem fidesz kormánypártra van szükség.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.17. 09:24


Multkor az oktogonon egy pasas ment at a koruton, piros volt, de a dugo miatt allt a kocsisor. Jo budapestikent, en is mentem. O valamivel elorebb jart. Jott a villamos balrol, de o csak jobbra nezett. Vartam az utolso elotti pillanatig, aztan raorditottam. Megkoszonte, de azt mondta, nem akart a sinre lepni, jobbra is nezett volna. A megdobbento szamomra az volt, hogy egy rakat gyalogos vart a zoldre, de senki nem vette a faradtsagot, hogy szoljon neki. Ez elegge elborzasztott.
Es fogadok, ha bokszoltak volna, a legtobbnek elso dolga az lett volna, hogy elokapja a telefonjat es fenykepeket meg videokat keszitett volna a szetroncsolt mukirol.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.17. 08:59


https://totalcar.hu/magazin/velemeny/20 ... paign=link
na, ez egy jó javaslat
és nőknek kifejezetten ajánlanám a cikket:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.17. 08:57


Bence, látod ez megy mindenhol. Övék az ország, a hatalom és a dicsőség. Mégsem nyugszanak. Sem itt, sem ott, sem sehol.
Hiába, nehéz szervilisnek lenni, ha túlnyered magad. Meg kell ragadni minden apró alkalmat, ha bizonyítani akarod, hogy te mekkora hívő vagy. Ha nem a piacról élsz, hanem a kormány eltartottja vagy, akkor ez egy teljesen természetes túlélési reflex. Huth Gergely igyekezete teljesen érthető. Van akié kevésbé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.04.17. 09:01-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.16. 23:46

"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.16. 22:44


bence írta:Ja, hogy 2006-ban is beszélgetés folyt? Nem tudtam. Mélységesen elítélem az akkori rendőri túlkapásokat, de a kettő között párhuzamot vonni felesleges és értelmetlen szerintem. Bele lehet nyilván magyarázni, ha nagyon akarja az ember.

Többféle következtetést is le lehet vonni,
lehet a nagypapám csodálkozva állapítaná meg:

- Azt a mindenit mennyit változott az udvarlás az én időmhöz képest. :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.16. 22:25


Ja, hogy 2006-ban is beszélgetés folyt? Nem tudtam. Mélységesen elítélem az akkori rendőri túlkapásokat, de a kettő között párhuzamot vonni felesleges és értelmetlen szerintem. Bele lehet nyilván magyarázni, ha nagyon akarja az ember.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.16. 22:16


Bigg, ezek szerint nem cinikusan írtad, hogy békés és provokácimentes volt a tüntetés? Mert cinikusnak tűnt.

És ha az volt, akkor Bence tökéletesen 'levette' a lényeget.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.16. 22:13


bence írta:A becslések szerint 100.000 ember volt ott és komolyan ezzel sikerül példálózni?

Látom levetted a lényeget.
Nem az volt a lényeg hogy a pár hülye miket beszél,
hanem hogy a rendőrök ezt szó nélkül tűrik,
ilyenkor nekem 2006 ugrik be, hogy vajon akkor...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.16. 22:04


A becslések szerint 100.000 ember volt ott és komolyan ezzel sikerül példálózni?
Nem volt okos és etikus megnyilvánulás, sőt paraszt volt, de ez annyira marginális ekkora tömegnél, hogy el nem tudom mondani.
Képzeljünk el egy Roma-Laziot, ahol a város békés meccs előtt és után, sőt közben sincs semmi atrocitás, és valaki azzal próbálná bizonyítani, hogy mekkora csürhe volt a tömeg, hogy beküld egy videót, amin az előtte ülő káromkodva szidja a bírót. Nos?

Ránéztem az Origora, mit látok? Soros, Soros, Soros és a változatosság kedvéért egy kis Soros. Kurvára kiváncsi lennék mivel jönnének ezek a félhülye seggnyaló firkászok, ha elpatkolna az öreg.
http://www.origo.hu/itthon/20180416-itt ... atara.html
Bár ezt a tagadhatatlan bizonyítékot látva, lehet, hogy megvan már a terv.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.16. 21:14


Ehhez kell türelem:

https://www.youtube.com/watch?v=SBDwfOiLzRQ

A tüntetés békés volt és a lényeg, hogy még provokáció sem történt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.16. 19:29


Fiatal vagyok, meglepődnék, ha lenne majd nyugdíjam.
hát azon én is :)

De inkább itt van Jakab Peti, nézzétek. Vicces.
ez de nagy, de többet már nem fogják behívni :D :D :D
Amúgy Istenes okos, és jól vágott vissza. De nem az ő hibája, hogy ez így alakult, illetve nem ő maga hívta be nyilván. És mivel rokonom, nem is fogom szidni :oops: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.16. 17:57


Vi-ssza!
Vi-ssza!
Vi-ssza!
Vi-ssza!
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.16. 17:18


F.Totti írta:
tomm írta:Birkamenet. Ez aztan a denokratikus, konszenzuskereso hozzaallas. Az en azuleim is ott voltak. Te mit szolnal hozza fradista, ha azt mondanam, esesapad meg edesanyad egy birka?

Najo.
Kitiltom magam ebbol a topikbol.
Viszlat!


Tomm b@szod, miután végre sztoikus nyugalommal tudok röhögni a beköpéseiden, itt nem hagyd a topikot! :twisted:


:D
Kozkivanatra, ha eszembe jut valami vicces, igerem bebofogom ide :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.16. 15:25


Bigg, nem vagyok közgazdász, a szocikat meg pláne nem akarom védeni, de azért 2008 környékén volt egy gazdasági világválság, erről előszeretettel feledkeznek meg az emberek.
Az államadósságot valamelyest sikerült csökkenteni, a magánnyugdíjpénztárak lenyúlásával, feltehetően zsebbe is ment pár milliárd forint. A verseny gyakorlatilag megszűnt, mert senki sem tud olyan hatékonyan "közbeszerezni", mint Mészáros Lőrinc, nem a kvalitások döntenek, hanem az ismertség. A letelepedési kötvényekkel kapcsolatban se vagyok optimista. Fiatal vagyok, meglepődnék, ha lenne majd nyugdíjam.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.16. 14:37


Ezek higgadt és nem gúnyos érvek, bigg, el tudom őket fogadni.
Migránsproblémát soha nem bagatellizálunk. Ha én esetleg bele is futottam, nagyon fontos kérdés.
Soros György társadalmában soha...!
És akkor itt jön F.Totti: vajon az MSZP bontana kerítést? Aláírná a kvótát?
Te erre azt mondod, bigg, hogy ne kockáztassunk. Elfogadom.
Mcsabi azt mondja, hogy a baloldal sem rúgna öngólt. Elfogadom.

De inkább itt van Jakab Peti, nézzétek. Vicces.

https://alfahir.hu/2018/04/16/jakab_peter_jobbik_tv2
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.16. 09:03


mcsabi írta:Na látod, ebben egyetértünk! Én is nyugalmat szeretnék, ehelyett 8 éve hadban állunk az aktuális sátánnal. Az emberek szívébe elültették a félelmet, akik most már a kopaszságát kendővel takaró rákos nőt is képesek feljelenteni azzal, hogy migránst láttak az utcákon.
Ma a közmédián keresztül 0-24-ben az megy, hogy Orbán kiáll egy pódiumra és fröcsögve migránsozik, Sorosozik és harcban áll az Európai Unióval a kötelező kvóták ellen. Ez szép és jó, de mi az, ami valójában történik? Brüsszelben megszavazta a menekült kvótáról szóló egyezményt, az országba beenged több ezer menekültet, Rogánék bűnözőknek árulnak letelepedési kötvényeket, amiből jól meggazdagodnak.
Visszatérve az általad említett Gyurcsányhoz és Szanyihoz, ők politikusok. Naívság lenne azt gondolni, ha a DK szerzett volna 2/3-ot a parlamentben, akkor holnap lebontanák a kerítést. Nekik is a hatalom megtartása lenne a cél, egy ilyen döntéssel pedig pokoli sokat csökkenne a népszerűségük. Szerintem ezen a választáson nem indult olyan párt, aki ha hatalomra jutott volna, akkor tömegesen telepített volna be migránsokat, csak a média célja az volt hogy ezt minél többen benyeljék. Ami viszont valóban különbség volt a Fidesz és a többi párt között, hogy ez utóbbiaknak volt programjuk a valós problémák kezelésére is.

Látom és többen látják, hogy ez a túltolt kampány csak azért kellett, hogy megtartsák a hatalmat.
De a háttérben teljesítményt is van,
kár vitatni hogy a hibáival együtt is a rendszerváltás óta a legjobban teljesítő kormány.
Az eredményeket azért nem hangsúlyozták mert pusztán azokkal nem lehet nyerni.
Mert a radikálisoknak az kell, hogy a turulmadár rendet vágjon az eu-ban, pont.
Az átlag polgárnak az kell, hogy biztonságban tudja a családját, pont.
Ha ezek megvannak jönnek a szavazatok.
Orbán ezt 2002-ben tanulta meg, akkor csak eredményekre építették a kampányt, vesztettek.
Jött 8 év szoci kormányzás amit követően egy csődközeli országot vehettek át 2010-ben,
amit rendbe tettek és most már nem akarják kiadni a kezükből,
látva és átélve azt a 8 évet én ennek örülök!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.16. 08:53


https://index.hu/kulfold/2018/04/15/ren ... kossagert/

szegény néger. Egy kisebb gyerekcsínyért fog 65 évet ülni... az index szerint.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.16. 08:47


tomm írta:Birkamenet. Ez aztan a denokratikus, konszenzuskereso hozzaallas. Az en azuleim is ott voltak. Te mit szolnal hozza fradista, ha azt mondanam, esesapad meg edesanyad egy birka?

Najo.
Kitiltom magam ebbol a topikbol.
Viszlat!


Tomm b@szod, miután végre sztoikus nyugalommal tudok röhögni a beköpéseiden, itt nem hagyd a topikot! :twisted:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.16. 08:19


A migrációs veszélyeket szerintem az itteni törzsközönségből senki (értsd SENKI) nem bagatelizálja. Én fradistától sem láttam egyetlen olyan kommentet sem, ahol ezt tenné.
Az más kérdés, hogy a megoldást sokféleképp keresnénk rá. Illetve megint más, hogy az ország problémái közül ez kinek hányadik helyre sorolódik.
A többség a totális elutasítás pártján van és magas prioritással kezeli. Nekem még az 1300 is túl sok (ha egy jött volna, azt el tudnám fogadni, mert önmagában nem tudna szaporodni). Van akinek nem gond az 1300 (pl a kormányunk) és biztos van olyan is, aki szerint akár több füstös is jöhetne. De a jelenség veszélyeit mindenki belátja. Csúsztatás ennek ellenkezőjét állítani, sugallni. ez az itteni helyzet.

Az össztársadalmi megítélést nem ismerem. A mai napig az egyetlen mértékadó statisztika erről a kvótanépszavazás. Szerintem továbbra is ugyanolyan brutálisan magas a migroncok elutasítottsága. De mindig lesz olyan hang, aki mást mond. Nem okvetlenül azért mert sorosbérenc.


A másik alappillér szerintem az, hogy a kormánymédia hazudik, amikor minden ellenzéki erőről azt állítja, hogy kerítést bontana, migráns hordákat fogadna be korlátlanul és mindezt Soros Dzsordzsi által irányítva/pénzelve tennék. Mondjon bármit erről a Lokál, az M1, a Pesti Srácok vagy az Origo, ez szimpla hazugság.


Fiatalok, mobilak és a Magyar fizetés sosem lesz olyan mint az angol... de miután megszedték magukat hazajönnek!!!
azért nyugtával a napot...
sosem lehet tudni ki mennyire szokik bele a kinti életbe


Saját példa múlt hétről. Általános iskolai osztálytársam 6 éve költözött ki Hollandiába a 3 éves gyerekével (egy válás után). Most hazajött és kocsmáztunk egyet.
4 szar év után talált jó állást. Folyékonyan beszél már hollandul, a gyerekének holland barátai vannak, neki holland élettársa. Totál elfogadták kint. Holland csapatban focizik, összejár a holland szomszédaival, az állásinterjúján meg sem kérdezték, hogy honnan és ,miért jött, stb. . A fizetése nincs az egekben, kb 50%-kal magasabb, mint itthon lenne. De tetszik neki a kinti élet, nyugalom, kiegyensúlyozottság, a működő ország és biztos benne, hogy soha nem fog hazajönni. 2-3 éve 5 perces honvágya sem volt. Nulla. Őt és a gyerekét elveszítette az ország.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.16. 08:17


Am sokszor hallottam ott a tömegben azt a "fiatal klisét", hogy el kell hagyni az országot mert a csúnya rendszer elzavar,
ez mekkora szar.
egyetértek

Fiatalok, mobilak és a Magyar fizetés sosem lesz olyan mint az angol... de miután megszedték magukat hazajönnek!!!
azért nyugtával a napot...
sosem lehet tudni ki mennyire szokik bele a kinti életbe
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.04.16. 07:59


Zsolti írta:Én is nyugalmat és biztonságot szeretnék.
Hogy miért hozom fel a migritémát? Mert a sajtótok szerint tegnap a Soros által irányított tömeg kvótát akart.
Remélem a migráció nagyobb veszély, mint a tegnapi gyújtogatások.
Apropó, jól halad a főváros restaurációja? Takarítják még a romokat?

Nehogy azt mond, hogy már te is a jóságos amerikai nagybácsit látod Gyuri bácsiban,
és ahogy olvasom már a migrációt is elbagatellizálod. :S
Vicces hogy a nyugat épp most jön rá, hogy elcseszték,
Magyarországon pedig többen a választások után/miatt lettek szemellenzősek,
néztem a Szabadfogást, ott is volt egy újságíró aki elkezdte bagatellizálni a migráns témát, Puzsér majdnem leharapta a fejét. :)

Mert a sajtótok szerint tegnap a Soros által irányított tömeg kvótát akart.

Nem tudom melyik médium mondta ezt, linkeld be kérlek.
Soros nevét én csak Gulyás Marcipánnal összefüggésben hallottam,
de ez nem újdonság.

Am sokszor hallottam ott a tömegben azt a "fiatal klisét", hogy el kell hagyni az országot mert a csúnya rendszer elzavar,
ez mekkora szar.
Nekem is van két ismerősön (nem a fideszre szavaztak), most jegyezték el egymást és utána azonnal irány Anglia,
Newcastlebe mentek valami elektronikai áruház webshopjának a cuccait csomagolják,
gagyi meló két diplomás embernek, de jól fizet,
viszont eszük ágában sincs ott maradni, úgy számoltak, hogy 3-4 év meló és keresnek annyi pénzt, hogy itthon vesznek egy családi házat és családot alapítanak... függetlenül attól, hogy milyen kormány van.
Fiatalok, mobilak és a Magyar fizetés sosem lesz olyan mint az angol... de miután megszedték magukat hazajönnek!!!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.16. 05:49


Twitteren agyondícsérték már, de nem nekem hanem az eredeti alkotónak :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.15. 18:03


Örkény vs. Márai
F.Totti, dicsérte már meg valaki az új képedet ?
Szuper.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron