Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.27. 07:36


Lamela, Marquinhos első évükben megmutatták, hogy lehet rájuk számítani. Az Inter anno lepasszolta Pirlot. Mi elvoltunk Grecoval és Rosival, de jobbak nem lettek.
Nehéz mert Monchinak ki kell találni, hogy ad még néhány évet Pellegrininek és jobb lesz vagy nem... Vagy másnak ad lehetőséget, mert többet lát benne.

Ja. És vajon mit akar Pellegrini. Marad vagy megy a pletykált Juvéba?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.27. 06:38


Egy kezemen meg tudom számolni a jó meccseit

Nyilvan. Hogy is lenne? Fiatal, uj jatekos. Emlekszem meg egy un 5 meccses pjanicra meg egy salahra is, akit sokan csak salakoztak. Tenyleg nem veszitek eszre, hogy ez nem play station? Ezek emberek. Millio dologtol fugg, hogy mennyi ido alatt tudja kihozni magabol azt, ami benne van. Ez igaz schickre is.

Ses viszont remelem megy. Eros kozepes jatekos.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.27. 05:36


Balo mellett Zazaról is cikkeznek, amióta bejelentette távozási szándékát a Valenciánál.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.26. 23:56


Néhány hete meg voltam győződve, hogy Dzeko és De Rossi már nem illik ebbe a csapatba. Aztán a Barca meccs megmutatta, hogy igen is van helyük. Van? Fejben átalakítottam a keretet... FM. Majd Monchi eldönti, hogy kit veszünk. :-)

Támadók
SES, Perotti biztos maradóknak tűnnek. Ünder marad, mert azért hoz meccseket. Schick és Defrel nagy kérdőjel. A cseh elég drága volt, biztos marad még ha nem is eredményes. Defrel nálam kölcsön, minimum. Dzeko kérdőjel hullámzó teljesítménnyel, ráncosodó homlokkal... Ha elmegy kell a helyére valaki, na de ki... Jelenleg egyedül ő képes elől klasszist hozni, ha nem is folyamatosan.
Jobb szélsőnek még hiányzik valaki, legyen Verde, megér egy próbát.
Ingyen lehetőségek: Bernard (Shakhtar), Ferreyra (Shakhtar), Bamba (St. Etienne), Balotelli (Nizza)

Középpálya
Gonalons off. Pellegrini római és fiatal, de nem tűnik hű de "itt akarom leélni az életem" típusnak. Egy kezemen meg tudom számolni a jó meccseit. Nagy kérdőjel. DDR vajon marad még? A benelux duónk bebetonozva? Jolly-Joker Gerson biztos marad, ha nem vágyik el.
Szóval egy védekező középpályás mindenképpen kell és talán egy box-to-box is.
Ingyen lehetőségek: Emre Can (az az angol csapat), Meyer (Schalke), Badelj (Fio), Fellaini (MU), Özyakup (Besiktas), Wilshere (Arsenal)
Talán a fentiek mindegyike szóba került már nálunk az elmúlt hónapokban...

Védelem
Nem olyan rossz az középen, még JJ is tudott focizni, csak néha magas a léc. A laciálés De Vrij ingyen nem lenne azért rossz. Bal oldalon Kolarov és a felépülő Pellegrini, oké - nem tudom J. Silva sorsát. Lehet olyan is, hogy Pellegrini kölcsön és Silva marad. Jobb oldalon megint ACL felépüléssel Karsdorp, gondolom marad. Bruno Peres megy, ha találunk rá vevőt.
Ingyen lehetőségek: De Vrij (Lazio), Asamoah (Juventus), Criscito (Zenit)

Kapus
Skorupski nagyon menne. Alissont nagyon vinnék. Nem kizárt a teljes átalakulás.
Ingyen nem nagyon van értelmes első kapus...


Olyan nagy kiadás nem is látszik, ha meg elmegy valaki, akkor fedezet is lesz. Tavaly a keret bővítése volt a cél, most abszolút a minőségen van a hangsúly. Kulcsjátékos/ok kellenek. Kérdés, hogy van-e olyan, aki már az és idejönne.
Kiegészítő emberként most a kölcsönadott fiataljaink pocsék helyzetben vannak. Egy kezemen meg tudom számolni, azokat akik komoly lehetőséget kaptak. Talán a jobbszélső Verde és a felépülő Nura lehet opció jövőre... Akinek mondjuk tűrhető szezonja volt: M. Ricci, Machin, Nani... A többiek nagy részét el kellene sózni vagy engedni. Sadiq még egy évet Hollandiában lubickol, Poncét meg akár el is adhatjuk valakinek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.26. 23:53


80 vagy 100 milla? Ha tejelnek és Ninjának is - márpedig ott van pénz, akkor nem kizárt. Azaz én nem zárom ki. Ha bedobnak egy nagy lóvét, bármi lehet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.26. 13:50


nem ment el amikor rosszak voltunk
most BL elődöntőben vagyunk, miért most menne el?
nem megy sehova, megmondta
kész, pont
LE-nek pont ugyanannyi esélye van megszerezni őt, mint nekem a szurkolói tornára :D Pedig nekem is mindenképpen kéne...

fr: nem te vagy az egyetlen tudom, mert napról napra látom, de tudjuk már helyesen leírni a nevét szegény Ninjának! :oops:
Nainggolan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.04.26. 13:22


gyerekek, ne kezdjük már megint. Radja nem fog elmenni sehová.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.26. 10:52


Hát még a MU-ba elképzelném, de egy EL-ben induló Arsenal és szinten EL-ben induló Chelseaben, akiket nem mellesleg rommá vertünk?? ehh...sztem ha eligazolna akkor sem ilyen csapatokba menne.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.26. 09:37


azt írják, LE megy az Arsenalba, és mindneképpen szeretné megszerezni Nainngolant, akiért amúgy a Chelsea és a MU is érdeklődik.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.04.24. 20:43


Trigoria írta:féloff:
https://johnburnmurdoch.github.io/proje ... all-comps/
Totti miatt (is) érdekes

Bugos, nem dobja ki Torghelle-t
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6574
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.24. 16:17

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.23. 19:29


Strootman:
"Nem lep meg az, ahogy teljesít idén, inkább az, hogy mennyire könnyen megy neki a gólszerzés, és hogy milyen önbizalma van a kapu előtt. Nálunk is remekül szerepelt, számos remek gólt szerzett, és adott gólpasszokat, de emellett rengeteg helyzetet kihagyott, különösen mikor egy az egyben volt a kapussal szemben. Engem a sok gólja lepett meg, nem az, ahogy játszik. Itt is az ellenfelek rémálma volt, ahogy Angliában is."

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Köszi Kevin, akkor már tuti, hogy nem csak mi drukkerek látjuk így ezt a kérdést. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.04.19. 22:56


Hova is írjam. Sadiq megint gólt szerzett a holland viccbajnokságban, amit csatároknak találtak ki. Télen került a Bredához kölcsönbe és 5 gólja van.
3:30-tól:
https://www.youtube.com/watch?v=jBJGo3tntUM

Jóvan na, tudom, hogy Olaszországban nem lehet ilyet lőni...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.18. 20:08

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.18. 10:01


persze hogy csak fikciózunk F.Totti
sose voltunk/vagyunk/leszünk ennyire gazdagok, hogy megértsük az agyuk működését :D

amúgy jah tomm, az ilyenek azért szeretnek hencegni a nagy bizniszekkel, és hát ezzel lehetne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.18. 09:52


En ket dologra tippelnek. Egyreszt, ha felepiti a stadiont, akkor azzal beirja magat a tortenelemkonyvekbe(legalabbis a tematikus torikonyvekbe) vagy 50-100 evig ott fog diszelegni a neve a stadion mellett, masreszt maga az uzlet nagysaga. Megvette parszaz millioert beletolt meg nehanyszazat es eladja 1.5 milliardert. Nem a haszon onmagaban, hanem, hogy osszehozott egy ekkora bizniszt. Meg a legnagyobbak is megnyaljak a szajuk szelet, ha egy ilyet latnak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.18. 09:35


szerintem meg fingunk sincs mi motiválja :)
A hatalom és a médiafigyelem jó tipp, de lehet ezer más okai is. Lehet hogy olasz szeretője van és így tud legkönnyebben lelépni az asszonytól. Vagy csak szimplán vágyik a szökőkutakban fürdésre és Bostonban sokkal hidegebb van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.18. 09:16


Egy valamit felejtesz el trigo...egy millárdos üzletembernél már a hatalom fontosabb, mint a pénz

Hunszi olvastad az elejét is annak amit írtam? :D (És Trigo :wink: )
Mi motiválja? Szerintem a rivaldafény, hatalom. ÖVÉ az As Roma.
jééé, pont ugyanazt mondtam amit te :wink:

csak utána kifejtettem, hogy LEHET előjön belőle az üzletember
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.18. 06:15


Trigoria írta:Pallottának életben nem kéne dolgoznia soha, unokáinak sem. Mi motiválja? Szerintem a rivaldafény, hatalom. ÖVÉ az As Roma.
De aztán lehet felülkerekedik benne az üzletember.
A lehető legjobb értéknövelést csinálja épp a csapat a BL-meneteléssel. Szóval ha valamikor, akkor most lehet a nagy pénzt kapni érte. Pallotta simán gondolkodhat úgy, hogy f.szom szarakodok a stadionnal folyamatosan, szarakodjnak az arabok - ha egyáltalán lesz stadion, de ők higgyék csak ezt. :)

Cagliari 2021-re építi fel a magáét (cikk alja)
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ic-2630525
Nehogy beelőzzön minket:)))

amúgy meg nem örülnék az araboknak
olaszokat akarok, vagy maradjon Pallotta


Egy valamit felejtesz el trigo...egy millárdos üzletembernél már a hatalom fontosabb, mint a pénz (természetesen ehhez pénz kell) de nem feltétlen csak a profit termelése a cél szerintem már nála, akkora üzletei vannak, hogy szerintem a csapat csak ilyen aprópénz kereset, egy hobbi, ha úgy tetszik. Szerintem a célja az, hogy hagyja maga után a nevét és írja be magát a történelem könyvekbe, jelen esetben Romában. Szerintem pusztán ez motiválja őt, hogy elmondhassák majd egyszer róla, hogy Pallotta megmentette és felemelte a római focit.

Azt amúgy tudtátok, hogy a társtulajdonosa az egyik legsikeresebb esport teamnek a FNATIC-nak? :D csomó játékosuk van, akik a legmagasabb szinten képviseltetik magukat, LoL, Dota, Fifa, CSGO stb. tornákon.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.18. 04:51


Allah Seggetnyalom Roma
Ezt ne!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.17. 23:38


Pallottának életben nem kéne dolgoznia soha, unokáinak sem. Mi motiválja? Szerintem a rivaldafény, hatalom. ÖVÉ az As Roma.
De aztán lehet felülkerekedik benne az üzletember.
A lehető legjobb értéknövelést csinálja épp a csapat a BL-meneteléssel. Szóval ha valamikor, akkor most lehet a nagy pénzt kapni érte. Pallotta simán gondolkodhat úgy, hogy f.szom szarakodok a stadionnal folyamatosan, szarakodjnak az arabok - ha egyáltalán lesz stadion, de ők higgyék csak ezt. :)

Cagliari 2021-re építi fel a magáét (cikk alja)
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ic-2630525
Nehogy beelőzzön minket:)))

amúgy meg nem örülnék az araboknak
olaszokat akarok, vagy maradjon Pallotta
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.17. 22:17


elolvastam az eredeti cikket. Novemberben már tárgyalt velük james, de akkor még kisebb volt az ajánlat, amit Palliotta vissza is utasított. A cikk szerinte az Unicredit nagyon nyomja azt ügyet, hogy végre ki legyen fizetve*. Óriási pénzről van szó, a milanért pld a felét se fizették a kínaiak. A stadion és kapcsolt részei miatt fizetnének állítólag ennyit. és emiatt nem akarja e4gyelőre eladsni pallotta. Abban bízik, hogy ha majd elkészül, akkor még többet ér majd a csapat. Az ajánlatot állítólag május végéig tartják

*de nem arról volt szó, hogy az Unicredit már régen megkapta a magáét, és már nincs az egyesületnek semmi tartozása? Háp-háp----
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.04.17. 20:53


Elvileg arabok vennék 1,5 milliárdért a csapatot...
Nem tudom mennyire igaz vagy sem, de ha üzletember lenne ezt most eladná. Szóval lehet mégiscsak kötődik érzelmeihez a csapathoz Jim. (bár valszeg kacsa az egész)

http://romapress.us/2018/04/17/report-a ... 1-5b-roma/
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.17. 16:03


A kis Pellegriniben (is) nagyon bízunk. A sérülés ellenére 2022-ig kapott szerződést.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.13. 14:11


Bár ha Balot hozzuk, akkor 2 legyet egy csapásra :D (bár tudom, a néger olaszunkat nagyon nem kedvelik sokan)
Ne két legyet, hanem egy négert egy csapásra! Majd Feri megmutatja hogyan kell :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég