Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.26. 13:11


Jah. Mint mikor a napolis bunozo menekules kozben tarkon lotte sajat magat. Ott is mindenki artatlan volt. Valaki komaban fekszik, de ez termeszetesen senkinek nem a hibaja. Vloszinu sajat magat verte fejbe vagy elesett, mikor kitantorgott a pub-bol, csak a szegeny artatlan baranykakra fogjak az egeszet.

Elment kb 2400 joravalo, fasza roma drukker, akik lengettek a zaszokat, meg szrkoltak.
Meg elment vagy100, magat roma drukkernek hazudo tokkelutott vadbarom, akiket nem szeretett elegge a mamajuk. Hogyan lehet ezeket vedeni? Azt a 2400at kene vedeni ennek a 100 seggfejnek az elleneben. Es igen, buntessek csak meg a liverpookt is. Tovabba a rendorseget is felelossegre kell vonni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.04.26. 12:06


Volt valaki Liverpoolban az "események sűrűjében"?
Nem? Ki tudja mi történt pontosan? OK, lehet megint ítélkezni.
Ja, a kalapáccsal a kezében lefényképezett emberről már kiderült,
hogy nem római, ahogy az írták a lapok, beszámoltak róla a hírek...
Gaz római söpredék kalapáccsal... ja, mégse. Akkor zárják ki a Liverpoolt is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.04.26. 11:12


ForzaRoma34 írta:
snatch írta:ez oké, tudja azt ő is, hogy elcseszte. de ahogy a gyerek is folyamatosan tanul, fogjuk rá, hogy EDF is a "tanulási" folyamatban van. Én elnézem neki. Lehet, hogy egy Ancelottinak, Conténak, Guardiolának már nem lehetne, de neki még simán. Én mondjuk bármit elnézek neki, még ha ölne, azt is. Imádom!


Imádjad, mi is imádjuk, sőt én már korábban buktattam, ma már nem tenném, kívánom h ő maradjon, mert széles taktikai repertoárral rendelkezik, mert római, és még sok szól mellette.
de ezt akkor is nagyon csúnyán elcseszte.


Igen, elcseszte. S elődeivel ellentétben a meccs után 5 perccel ő maga nyilatkozta, hogy övé a felelősség, elszúrta.
De elődeivel szintén ellentétben bejutott a BL legjobb 4 csapata közé. Ebben azért csak vannak érdemei. Szerintem igen sok...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.26. 08:42


:D
Jah. Mint a kolompareknal. Ott se vót. Meg egyebken t is gyerekcsiny
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2018.04.26. 07:41


fradista romanista írta:amúgy nagy a félelem, hogy elmeszelik az egyesületet az ultrák liverpooli balhéi miatt. Az UEFA hivatalos vizsgálatot indított, ami akár hónapokig tarthat. Aztán majd jJhet szektor ill. stadionbezárás, vagy a szurkolók idegenbeli utazásának megtiltása, stb az objektív felelősség alapján. Az egyesület azzal védekezik majd, hogy a rendfenntartó erők nem voltak a helyzet magaslatán.
az angol fickó egyelőre kómában..... :(


Ez egy akkora hülyeség.. Mi köze hozzá a klubbnak? Idegenbeli, más klubb által szervezett, más ország rendőrei által biztosított mérközést megelőzően történtek miatt a klubbot megbüntetni? Ezért a szervezésért a helyi rendőrség és a Liverpool vonható felelősségre. Mégis mi lett volna a Roma feladata? Négyes fokozatú nemzetbiztonsági átvilágítást tartani minden jegyigénylő esetében? A másik meg, egy verekedésben történt valami. Rohadtul nem kell félteni az angolokat, nyugodtan történhetett volna ez az események sorában fordítva is, egy övcsattal fejen pattinthattak volna ugyanott egy rómait is, aki Simon Tibi-féle esés után ugyanúgy járhatott volna. Akkor most őket meszelnék el?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.26. 05:23


fradista romanista írta:amúgy nagy a félelem, hogy elmeszelik az egyesületet az ultrák liverpooli balhéi miatt. Az UEFA hivatalos vizsgálatot indított, ami akár hónapokig tarthat. Aztán majd jJhet szektor ill. stadionbezárás, vagy a szurkolók idegenbeli utazásának megtiltása, stb az objektív felelősség alapján. Az egyesület azzal védekezik majd, hogy a rendfenntartó erők nem voltak a helyzet magaslatán.
az angol fickó egyelőre kómában..... :(


Bennem nincs semmilyen felelem ezugyben. Johet barmilyen buntetes, megerdemeljuk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.04.25. 23:51


remus írta:
Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-klopp-beszedebe-belekopogtak-ez-volt-a-reakcioja-2631895
ezt a palit csak imádni lehet

Maximálisan tiszteletben tartom a véleményedet, de engem pl nagyon irrítál az egész lénye. Edzők közül nem tudok olyat mondani, akit ilyen hatással lenne rám, Pavel Nedved, Lichtsteiner, Luis Suarez vált ki belőlem hasonló reakciókat mint Klooop. Egy kényszerzubbony az első dolog ami eszembe jut róla.


Számomra nagyon ambivalens a csávó, hihetetlenül szimpatikus az edzői filozófiája és a megnyilvánulásainak a java, de pl. a WBA elleni meccs után akkor suttyó volt, mint Mourinho és Pintér Attila sose.
Plusz ha ránézek, pláne nevetés közben, látom rajta, hogy nincs minden a helyén. Viszont egy hatalmas zseni, a zsenik meg ugye őrültek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.25. 22:42


amúgy nagy a félelem, hogy elmeszelik az egyesületet az ultrák liverpooli balhéi miatt. Az UEFA hivatalos vizsgálatot indított, ami akár hónapokig tarthat. Aztán majd jJhet szektor ill. stadionbezárás, vagy a szurkolók idegenbeli utazásának megtiltása, stb az objektív felelősség alapján. Az egyesület azzal védekezik majd, hogy a rendfenntartó erők nem voltak a helyzet magaslatán.
az angol fickó egyelőre kómában..... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.04.25. 21:59


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-klopp-beszedebe-belekopogtak-ez-volt-a-reakcioja-2631895
ezt a palit csak imádni lehet

Maximálisan tiszteletben tartom a véleményedet, de engem pl nagyon irrítál az egész lénye. Edzők közül nem tudok olyat mondani, akit ilyen hatással lenne rám, Pavel Nedved, Lichtsteiner, Luis Suarez vált ki belőlem hasonló reakciókat mint Klooop. Egy kényszerzubbony az első dolog ami eszembe jut róla.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.04.25. 21:39


A Barcelonanak adtunk 3 gól előnyt, utánna kezdtünk el focizni, a Liverpool azért gyengébb csapat neki ezért 5 gól előny kell. Viccet félre téve a mai bíróval azért Milner és Henderson szerintem azért szerényebben játszotta volna végig a meccset ha végig játszotta volna.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.04.25. 21:29


fradista romanista írta:Rio Ferdinand, mint TV komentátor jogos kérdése "Látott ez az ember már Liverpool meccset?" :cry:

ez lehet hogy a nagy rionak új, de ezt már a calcioban megszoktam, edf nem alkalmazkodik, nem idomul, simul az ellenhez, talán ezért is qrvára nehéz megítélnem, hogy akkor milyen edző is?!?!
nyilván a bl meglepetés csapata inkább vagyunk mi, mint a pool, mert minket idáig tényleg senki sem várt...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.04.25. 21:29


snatch írta:ez oké, tudja azt ő is, hogy elcseszte. de ahogy a gyerek is folyamatosan tanul, fogjuk rá, hogy EDF is a "tanulási" folyamatban van. Én elnézem neki. Lehet, hogy egy Ancelottinak, Conténak, Guardiolának már nem lehetne, de neki még simán. Én mondjuk bármit elnézek neki, még ha ölne, azt is. Imádom!


Imádjad, mi is imádjuk, sőt én már korábban buktattam, ma már nem tenném, kívánom h ő maradjon, mert széles taktikai repertoárral rendelkezik, mert római, és még sok szól mellette.
de ezt akkor is nagyon csúnyán elcseszte.
BL elődöntőben kell lenni B, és még C tervnek is, én sem edzettem még soha BL elődöntős csapatot, de láttam millió meccset, és tegnap este is láttam a 20ik perc után h a liverpool el kezdett egészen másként focizni!! már legalább 1-0 után illett volna változtatni.
h a büdös úristenbe magyarázható az h a világ legjobb játékosától nem fostuk össze magunkat néhány hete, most meg ugyanazt az embert, a mi volt emberünk mocskosra szívatta... hát úgy h Klopp megette EDF-et meccs közben, aki erre nem tudta h mit lépjen. az első félidő közepén mondtam 1-0nál h JJ le, Perotti be, és 4-3-3, mert ennek nagy verés lesz a vége!
Ne védjétek, ma ne, mocskosul benézte, a leglassabb védőnket rárakta a leggyorsabb csatárukra, úgy h nem adott mellé biztosítást, mert Kolarovnak és Strocinak is más volt a feladata.
ez a liverpool egy forinttal nem jobb, mint mi, ezt nekem senki nem magyarázza be.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.25. 17:39


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ja-2631895
ezt a palit csak imádni lehet

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ak-2631941

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2631935



Az első gólja előtt számos lehetősége adódott, mivel teljesen üres területre mozgott és méterekre volt a legközelebbi védő, de ő a lehető legnehezebbet választva kilőtte a hosszú felsőt – tökéletes meglátás és kivitelezés.
azprt azt tegyük hozzá, hogy aki látta idén a góljait, az igen sok ilyet látott tőle. Semmi váratlan nem volt benne, én pl pontosan tudtam, hogy ezt a lövőhelyzetet keresi akkor és ott.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.25. 17:30


Ha a Barca ellen új edzőzseni született, akkor most valóban elrettentő példaként tekinthetünk a meccs kapcsán EDF taktikájára.
Örülök, hogy így látjátok, fradista és tomm. És még remélhetőleg sokan mások.
Azért egy BL-elődöntő több felkészülést igényelt volna. Vagyis inkább úgy mondom - mert biztos készült a stáb időben eleget -, hogy nagyobb önfeladás szükségeltetett volna. Mert most így bas.hatjuk kábé az egészet. Ez olyan zemanos volt, szép halállal a végén. Ám a 25. perctől a 70.-ig kimondottan kínos és óvodás volt.
Mindegy, szép volt, jó volt, csoda volt, de még mindig nem értem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.25. 15:39


A mi ólomlábú védőinkkel
Ezzel nem értek egyet
Szerintem Fazioék elég gyorsak. Sőt, Baumstark Tibi (digi) szerint Manolas a leggyorsabb középső védők között van.
Csak hát Salah mellett mindenki lassúnak tűnik. De amikor Manét kellett üldözni, akkor is tartották vele a lépést, csak ha 1 méterrel később indultak, akkor a kapunk elé is 1 méterrel később értek oda (labda nélkül). Szóval az ólomlábú erős túlzás. Vagy a pool ellen minden védő ólomlábú :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 15:36


Fr, detto....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.25. 15:24


hát...én csak dühösebb lettem, hogy aludtam rá egyet.
A Pool semmi váratlant, meglepőt nem csinált. csak azt (igaz, remkül) amit várni lehetett. Én titkon abban reménykedtem, hogy pont ezért majd taktikaliag felábük kerekedünk. M majd úgy állunk oda, ahogy egy olasz csapttól amúgyis levárható, és rafinált fegyelmezett, taktikus játékkal, terütet szűkítéses védekezéssel többé-kevésbé sikeresen semlegesítjük majd a rohanós játékukat. Erre mi pont úgy álltunk föl, hogy direkt hegyjuk őket a saját rohanós játékukat játszasni. A mi ólomlábú védőinkkel! Akik legtöbbször annyira lemaradtak, hogy még szbálytalankodni se tudak.
Mi itt a fórumon a meccs előtt elég jól láttuk, hogy mi az a játékrendszer amivel esélyünk lenne, erre pont az ellenkezőjét játszatta EDF a csapattal, és rajtaveszett.
Ez akkora mellényúlás volt, hogy majd tanítani fogják a edzőképzőben, mint elrettentő példa. :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2018.04.25. 16:09-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.25. 14:56


irigyellek F.Totti azért a szép elemzésért
egyszerűen nincs energiám nekem ezeket figyleni, meg anynira nem is érdekel soha. Az összképet figyelem:)

amúgy Flo jól imondja:
Kár, hogy nem sikerült csapatként játszanunk egy bizonyos pont után, és szinte féltünk az ellenfelünktől, ami soha nem történt eddig meg."
"Tanulmányoztuk a Liverpoolt, szóval tudtunk mindent róluk, az előreívelésektől egészen addig, hogy mennyit sprintelnek, de valamiért mégis elvesztettük a fonalat."
nagyon ezt láttuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.04.25. 14:44


Lehet, hogy Kolarov jól nyomta, de hogy JJ-nek nem segített semmit Salah semlegesítésében, az biztos. Látványosan le volt mindig maradva.
Meglehet, hogy EDF 50 Pool-meccset is megnézett, de egy kicsit igaza van Rio Ferdinandnak...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.25. 12:24


F.Totti írta:Egy holland matematikusok és fogadási szakemberek által kreált értékelési rendszer szerint így játszottunk:
Kolarov 8,1
Naingollan 7,9
Dzeko 7,5

A legszarabb Under volt 1,4-gyel, utána DDR 4,7-tel.
Az algoritmus az aktivitást és a hatékonyságot értékeli és a támadójátékot figyeli preferáltan.
Azt emelték még ki, hogy az összes cserénk hatékony volt. Oké, mondjuk volt honnan.

Csapat szinten 7,5-5,5-re "kaptunk ki".


Dzekoé nem tudom honnan jött össze (kb. a gólja miatt) de Kolarov s Ninja tényleg jól nyomta, csak hát 2 fecske kevés volt ugye...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 10:23


A football italia jezusnak 2est adott. Nem emlekszem, hogy valaha is lattam volna ilyet ugy, hogy az illeto ne hozzon ossze vmi piros-tizi kombot...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.04.25. 10:20


Egy holland matematikusok és fogadási szakemberek által kreált értékelési rendszer szerint így játszottunk:
Kolarov 8,1
Naingollan 7,9
Dzeko 7,5

A legszarabb Under volt 1,4-gyel, utána DDR 4,7-tel.
Az algoritmus az aktivitást és a hatékonyságot értékeli és a támadójátékot figyeli preferáltan.
Azt emelték még ki, hogy az összes cserénk hatékony volt. Oké, mondjuk volt honnan.

Csapat szinten 7,5-5,5-re "kaptunk ki".
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.04.25. 10:13


Meg a studiobeszelgetesben is azt ecseteltek a meccs elott, hogy ha leszukitjuk a teruletet, akkor az nagyon nem fog izleni a poolnak. Ennis meg viltam gyozodve rola, hogy egy jo kis taktikus vedekezst fogunk latni.

Persze, tanulasi folyamat. Irtam is, hogy ezt a szintet meg tanulnia kell. Csak, hat basszus!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.04.25. 10:13


Én is bírom a palit, s ha meglesz a 4. hely akkor azt mondom tényleg tökéletes első szezon. Viszont, ha lecsúszik a csapat a jövő évi BL-ről, akkor nem igazán fogok ódákat zengeni a nevéről. Mocskosul nehéz 1 hónap vár a csaptra, ahol már hibázni egyáltalán nem szabad.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.25. 10:09


de az azért tényleg bődületes melléfogás volt, hogy a úgy álltunk fel egy ilyen szélvészgyors csapat ellen, ami a tesze-tosza tiki-taka ellen működhetett csak (már a meccsen is írtam).
És ezzel már eleve a kedvükre tettünk. Nem csoda, hogy így fickándoztak aztán.
Minden szimpátiánk ellenére azért ne ámítsuk magunkat...

sajnos csak félig OFF: http://www.asroma.com/en/news/2018/4/as-roma-official-statement-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2018.04.25. 10:13-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég