Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.24. 09:46

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.23. 20:06


na egy ilyen kupadöntőn kinek szurkoljon egy fradista ? :lol: :mrgreen: :lol:
(én egyiknek se. lesz@rom, bele se kukkantok )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.23. 11:34


jajj, szegény fradi. megint nyomják Krahácsot :S :oops: :D http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/ ... 23/c/20506
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 19:26


Ilyet, basszus...Az indexszel biztosan elúszott volna a feljutás. Kiskirályok mindenhol.

https://index.hu/sport/futball/2018/05/ ... nb2_index/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 14:47

Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.16. 10:33


A 2002/2003-as évad óta a régiós országok bajnokságai közül csak egyetlen évad erejéig egy ország volt ennél mélyebben. Szlovéniának 2010/2011-ben a 38. hellyel kellett beérnie. Magyarország most a 36., az előző szezonhoz képest három helyet visszacsúszva. Ennél rosszabbul még egyszer sem álltunk, ugyanilyen helyezéssel egyedül csak a 2009/2010-es évadban, tehát 9 éve kellett beérnünk

http://hvg.hu/itthon/20180516_Soha_nem_latott_melyponton_a_magyar_foci
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.08. 09:11

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.06. 16:07


Igen, így egy kicsit nehéz lett volna megválaszolni a kérdéseidet. :D
Nem voltam egyértelmű, bocsi. Viszont jókat lehet derülni az ilyen félreértéseken.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.05. 21:40


uhh bence, most olvastam el újra az elejét és jöttem rá, hogy ez nem a te sztorid :oops: :oops: :D :D :D :D hanem csak idéztél
akkor a kérdéseket is felejtsd el:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.05. 14:22


és még egy kis Vadócz alatti hsz:
A magyar válogatott szintjét jól jelzi, hogy a szövetségi kapitány elindul Belgiumban az önkormányzati választásokon, az évek óta hobbi szinten focizgató játékos pedig úgy érzi hogy helye lenne, mert még 33 évesen is edz és odafigyel hogy mit eszik.
Egyébként ez így rendben is van, de akkor öljünk már ebbe milliárdokat. Persze nyilván csak mosódik benne a pénz...
:D :D :D :D

ja és bence, ha ezt a sztoridat eladnád most az indexnek, vevők is lennének rá:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.05. 13:42


bence vazze, ezzel kellett volna kezdened, vagy azonnal mellékelni a hszedhez! :shock:
így már egyértelmű az egész
azt csodálom, hogy ennyire higgadt voltál :)
amúgy meg én ma is beszólok kispályán ellenfélnek ha ilyet bénázik. Vagyis inkább valami vicceset megjegyzek, de nem bántót. Szeretek meccs közben dumálni, oldja a hangulatot :)

bár a sztori záróképsorát kihagytad: kussolt és elment? vagy mi lett?

más:
Mire beértem az öltözőbe, sokan már indultak haza, aztán lezuhanyoztam, mentem én is a metróhoz, hogy minél előbb hazaérjek.
– A metróhoz? Hol hagyta az autóját?
– Budapesten. Itt szinte mindenki metróval közlekedik, ez a legegyszerűbb és a leggyorsabb. Edzésre és meccs­re is így járunk, mindkét helyszín a metróvonal mellett van.
ez jó :D :D :D
http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... ol-2633771

– Majd' hétévnyi kihagyás után nem reális a válogatottságban gondolkodni, de hogy engem behívjanak, abszolút reális, viszont hogy ezt nekem kell mondanom, az szürreális.
:) :)

amúgy irigylem a csókát
közepes tehetséggel legalább bejárja a világot
mondjuk ahhoz képest meg túl komolyan veszi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.05. 12:27


Juj.
Világosodik a sztori.
Azt a ku.va mindenit... Valószínűleg nem elszigetelt eset az övé, hanem sorjázhatnak az ilyen suttyók a magyar fociban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.05. 10:56


Szerintem nem kell minden dolog mögött valamit sejteni, a csávó szimplán egy suttyó, amit példáz egy komment is, Kele János blogger posztja alatt az esettel kapcsolatban. Idézem:
"Elmesélek egy történtetet erről az "emberről".

U17, NB2, RTK - BKV Előre. Én a hazaiak jobbhátvédje, ő a vendégek edzője.

Ellenfél járatja hátul a labdát, beragad az egyik védő lába alá a labda, én hátulról flegmán, mint egy tizenéves suhanc, megszólalok "az mi csel". Kb. pont ennyi eszem volt ekkoriban, de ez most mindegy. Járatja tovább a labdát a BKV. Újból beragad a labda egy játékos labda lába alá, én újból, "az komoly csel, megint". Erre a 40 éves, 25 éves szakmai múlttal rendelkező, "edző" és "pedagógus" elkezd nekem magyarázni a kispad mellől: "mit magyarázol hülyegyerek?! mit okoskodsz?! bemegyek és úgy orrbaváglak, hogy elfekszel" Én először elborzadtam, aztán kicsit meg is ijedtem, nyilván, mikor nekiáll fenyegetni egy 15 évest egy 40 éves ember, ez érthető reakció. Leplezve a félelmem, és mivel nem is akartam balhéba bonyolódni vele, csak elmosolyodtam és nem mondtam semmit. Legnagyobb meglepetésemre az ürge úgy felk.ta magát a mosolyomon, hogy elindult a pályára befelé és elkezdett ordítani, hogy "gyere ide te hülyegyerek, szájbaváglak, mit mosolyogsz, én ennyi idősen...stb..."
Én, miközben jobbhátvédból szépen lassan balhátvéddé avanzsáltam ijedtemben, szóltam a sporinak, hogy ez az ember bejött a pályára, hogy megverjen. A bíró odament, leküldte a pályáról és felküldte "a lelátóra". Ő elindult, de előbb életveszélyesen megfenyegette a bírókat. A lelátó az RTK kisebbik pályáján kb. egy korlátot jelent, 70 centire a pályától már gyakorlatilag a lelátón vagy. Ameddig odáig elért a pályát megkerülve, végig az anyámat szidta, és azt mondta, hogy meccs után számolunk. Leírom újra, 15 éves voltam, ő 40 és hozzá sem szóltam (még). De a java még csak most következett.

Ahogy felért a lelátóra, összeakaszkodott apámmal, aki kérdőre vonta (nyilván nem irodalmi stílusban), hogy mégis milyen jogon fenyeget meg egy 15 éves játékost. Erre a csávó csak kurvaanyázással, ökölrázással és újabb fenyegetőzéssel felelt, majd elkövette a legeslegdurvább dolgot, amit valaha láttam futballpályán:

A LELÁTÓRÓL ELKEZDTE HERGELNI A CSAPATÁT ELLENEM.

Komoly kérdés: láttatok valaha ilyet?! Az ember, aki elvileg 15 éves gyerekek szakmai és mentális fejlődéséért felel, arra bíztatta a játékosait, hogy rúgjanak fel, "leckéztessenek meg", mindössze azért, mert én kétszer odaszóltam, meg egyszer elmosolyodtam. A meccs jegyzőkönyvét elvileg vissza lehet keresni az adatbankban: végül 3-0-ra nyertünk, de a meccset ugyanilyen arányban nekünk adták, mert annyi embert állítottak ki a meccsen az ellenfélből, hogy félbe kellett szakítani. Ez technikailag azt jelenti, hogy a meccs alatt az edzőn kívül 3-at állítottak ki rólam (volt, hogy direkt bevezettem két ember közé a labdát, és két oldalról ketten rúgtak belém), a meccs után meg még egyet, aki kézfogásnál gyomorszájon vágott.
A meccs után ez a félkegyelmű barom bejött az öltözőbe, hogy megfenyegessen. Azóta azon nevetek, hogy egy csapattársam már elővette a kését, hogy megvédjen - szerencsére eltetettük vele, mert képes lett volna leszúrni az embert azután, amit a folyosón és az öltözőnkben művelt. Szóval, az ember bejön és kérdi, hogy "hol van az a jópofa kis gyökér 16-os mezben?" Mondom itt vagyok, mondjad. Az ember odajött, megfogta az arcom, marokra fogta a fejem és megfenyegetett: "ha te mégegyszer a játékosaimat becsmérled, megbszlak anyáddal együtt, kis szaros". Kb. ezt mondta, de a mondat vége több mint élénken él a fejemben. Itt bennem is elszakadt valami. Annyira felháborítónak tartottam, hogy egy edző, egy pedagógus, illetve egyáltalán egy ember megenged magának ilyesmit, hogy elöntött az ideg. A mondat második felére annyira begőzöltem, hogy utánakiabáltam én is, ugyanezt, szó szerint. Elismételtem, amit mondott. Nem vagyok büszke rá, de nem tudtam uralkodni magamon. Mikor visszajött, hogy no, akkor most kibelez, akkor eléálltam (markolva a fémstoplisom, hogy mielőtt agyonüt, legalább megsebezzem) és elmondtam, miért esett borzasztóan az, amit anyámmal kapcsolatban mondott, hogy mélységesen szégyellje magát azért, mert felnőttként így viselkedett és hogy szálljon magába, amiért egy gyerek anyját a szájára vette.
Rémes egy nap volt, igazából most leírva még idegesebb lettem, mint akkor lehettem. A mai napig nem bocsátottam meg neki azt, amit akkor az öltözőfolyosón mondott. Mondjuk, biztosan nem emlékszik rám, mert a szakmai karrierje azóta szárnyra kelt, jó sok nívós játékos került a keze alá."
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.04. 18:41


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... is-2633687
totál őszinte bocsánatkérés persze :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.04. 17:12


Az edző nyilatkozatát ne is minősítsük, nem téma.
Viszont abban igazad lehet, Trigo, hogy a semmiből, egyetlen rossz mozdulat után (amit többször visszanézve egyáltalán nem volt olyan Benny Hill show-ba illő, mint ahogy gondoltam) edző nem mond ilyeneket. Valószínűleg a játékos magatartásával és hozzáállásával is problémák lehettek.
De hát akkor ugye a folyamatos játéklehetőség, edző bá...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.03. 22:17


na , mondom hogy nem követem:)
ebben így mind igazad van
de közben simán lehet, hogy edzésen a halál f.szára küldi az edzőt , nagy a pofája, stb...

de valszeg neked van igazad
csak sose látunk bele teljesen, és addig nehéz elítélni bárkit is:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.03. 22:06


A srác 31 meccsből 30-szor kezdő volt, a csapat kiesőjelöltből a középmezőny végére kúszott fel, utóbbi 4 meccsén 10 pontot szerzett.
Ha alkalmatlannak gondolja az edző ne állítsa be a kezdőbe, ha beállítja ne alázza meg ország-világ előtt. 90 percet lejátszott hibátlanul, a végén hibázott egyet, kicsit magasabb szinten is előfordulnak ennél nagyobb bakik, lásd Radja, vagy a Bayern kapusa.
Ezért fejlett futballkultúrákban kirúgnák az edzőt. Az ilyen "szakemberek" miatt hibakerülő a magyar játékosok 98%-a. Nem mernek felvállalni egy meredekebb mélységi passzt, egy cselt, egy 1-1 elleni játékot.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.03. 21:55


nyilván volt előzménye a dolognak, bár nem nagyon követem a magyar focit
valszeg utálták egymást, valszeg a srác utolsó esélye volt, és nem élt vele
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.03. 21:49


https://www.facebook.com/M4sport.hivata ... vk&fref=nf

Többek között ezért is tart itt a magyar foci. Ezt a világi suttyót, remélem kiesnek a ge*ibe!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.03. 10:40


Sztem jol tette. Az osszesnek ezt kene tennie.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.03. 10:26

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.30. 23:03

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.27. 14:57


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... at-2632299
nyilván hízelgő de valahol furcsa, hogy Doll és Matthaus is itt él nálunk. MÁrmint utóbbi fura, előbbi meg hogy ezt is tervezi és építkezni akar itt

Ezért is mondom, az embernek minden napot élveznie kell. Ha gyorsétterembe akarsz menni, menj, ha úgy érzed, jó lenne este elmenni egy sört meginni, gyerünk. Kit érdekel, hogy ki mit gondol rólad?! Nem szeretem, ha valaki azt ismételgetni, majd jövőre, vagy egy napon szeretnék majd... Nem! Ilyen ne legyen! Élvezze mindenki a mindennapokat, sosem lehet tudni, mit hoz a holnap.
Igaza van, csak ez gazdag ember szájából mindig anynira...őőő... hiteltelen picit, vagy nem mérvadó
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.04.19. 10:29


ha "normális, szerethető egy figura", akkor tényleg ne. Mert akkor jobb sorsra érdemes...... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.04.19. 09:16


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ny-2630771
mennyire normális, szerethető egy figura
de edző ne legyen itt:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron