Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.05. 08:42


Alisson - ha nem cseszi el a vb-t (nem fogja) - akkor megy. Erre fogadok bárkivel.
És ez elég is nekünk. Akkor megy szerintem más is, ha nincs idő kivárni a vb végét az FFP miatt.
De bárki megy is, az nem Radja lesz. Erre is fogadok szívesen.:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.05. 07:17


Várható volt...ügyesen kezelik a pénzügyeket és nem szálltak el a hirtelen befutott 100 millió miatt s gondolnak a következő évre is, ha véletlen elcsúszunk. Ahogy itt már korábban írták, ez az összeg csak nagyban javítja az alkupozícionkat. Ninja szerintem már nem megy sehova, de Alisson szerintem dobbant, a legnagyobb klubbok keresnek elsőszámú kapust és neki is kb. idén van a legnagyobb esélye, hogy egy elit klubban azonnal első számú kapus legyen, mi pedig 60-70 millióra pff...tapsikolva igent mondunk s az a helyzet, hogy nem fogom hibáztatni a vezetőséget ezért, ha ilyen összeget ajánlanak egy kapusért, azt egyszerűen elkell fogadni. Az ő eladásával s a BL pénzzel 2 évre hátradőlhetne a vezetőség s nem kellene rettegni az FFP miatt, ez valószínű most nagyobb priorítás, mert azért mindenki tudja, hogy lehet ha nem lesz még egy ilyen BL menetelés egyhamar (bárcsak lenne s akkor végre a költekező klubbok sorába léphenténk.)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.05. 05:49


http://app.football-italia.net/?referre ... u=news-all

Ezek szerint megiscsak kell eladni. Pápá alisson vagy nainggolan vagy manolas!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.04. 19:02


így kell bánni az uefával!!! Arcbanevetni. Látszik, hogy amerikai James :D

barcás haverom írta erre:
Respect neki amug
Ha a tobbi klubvezeto is beallna a sorba, lehetne valami
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.04. 15:42


Még jó, hogy nem sorsdöntő esetekben történtek ezek a bírói bakik. Mint mondjuk a Bayern-Real párharcban mindkét meccsen. Hőbörgünk, hőbörgünk - joggal -, de akkor mit érezhet a Real aktuális ellenfele a meccsek után a BL-ben ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.04. 15:37


http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... en-2633671
És mit fognak vizsgálni? Hogy az elnök, miután egy elég tetemes veszteséget okoztak a klubnak, építő kritikával élt az UEFA ellen? Hát én is röhögnék ezen a helyében. Amit leműveltek az elődöntőkben bíráskodás címén az szánalmas nb2-be illő színvonal volt. Kb. elnézést kellett volna kérniük és megrendezni a Roma - München mérkőzést is amin a győztes szintén kaphatna egy BL serleget :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.04. 14:00


Nem vagyok annál tovább belezúgva, de tudjuk az üzletpolitikáját a csapatnak s aztán végképp Monchinak...kicsi pénzből nagy hasznot és bár Baloban benne van a rizikó, de lehet megmerjük lépni. Na m1...az idő elhozza, az én meglátásom az, hogy bepróbálkozunk nála, aztán kiderül :) lehet most, hogy Shick kezd evickélni kevésbé lett priorítás, de tartom, amit mondtam. A nyár végén tisztábban fogunk látni :) (Viszont híresek vagyunk arról, hogy letűnt játékosokat reaktíváljuk, Dzeko, Fazio, Kolarov, csak, hogy párat említsek).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.05.04. 11:29


Allison esteében én is biztos lennék hogy marad, de kinéz egy nagyobb kapuskeringő a nyáron (reál, mu, pool, chelsea, szerencsére a psg már letudta), és ha ilyen lesz, akkor annak Allison is részese lesz. Az más kérdés, hogy ebben az esteben mi leszünk alkupozicióban, és remélhetőleg nem 50ért, hanem inkább 70ért megy.

Dzeko is marad szerintem, nem is akar menni, szóval csak akkor megy, ha bl-induló csapatba mehet, a jelenleginél nagyobb fizetéssel és/vagy hosszabb szerződéssel, ilyen csapatot viszont nem látok, aki ezeknek megfelel és egy öregedő csatárra van szüksége. Chelsea-nek is csak ideiglenesen megoldásnak kellett volna nyáron.
Amúgy is ő azon kevesek egyike a csapatból, aki képes klasszis teljesitményre, nélküle nem lett volna meg a az elődöntő sem, ha maradni akar, maradjon.
Schick-re amúgy se biznám még a kezdő csatár szerepét, de a szezon végére szép lassan kiszorithatja Dzekot.
Én jövőre a Dzeko, Schick, SES, Perrotti, Under, Antonucci sorral simán nekimennék a szezonnak, Defrel mehetne kölcsönbe.
Hunszi, nem tudom miért vagy szerelmes balotellibe, lehet, hogy lenyugodott, de buta mint a föld, és lusta is, nem kell ő ide. Amúgy se kell középcsatár.

Hátul Peres mehet, JJ maradhatna 4ik védőnek, de nem ekkora fizuért, szóval kell ember. Manolasnál amilyen biztos voltam benne tavaly, hogy megy, olyan biztos vagyok most, hogy marad.

F.Totti írta:Azt hiszem Balotelli lenne az első Roma játékos, akit utálnék rómaiként is.

Én ezt már letudtam anno Osvaldovval :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.04. 11:25


Phoenix100 írta:Ez durva.. minden nap feljövök minimum egyszer ide elolvasni a híreket, hozzászólásokat... de még csak nem is rémlik h a hír.. :cry: első félévbe se láttam egyszer se a a pályán..

pedig volt hír róla: http://asroma.hu/hir/hivatalos_hector_m ... 1517469376
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.04. 11:10


Phoenix100 írta:Ez durva.. minden nap feljövök minimum egyszer ide elolvasni a híreket, hozzászólásokat... de még csak nem is rémlik h a hír.. :cry: első félévbe se láttam egyszer se a a pályán..

Ha már itt tartunk, nem szeretném hogy egy világ omoljon benned össze, de... nem is tudom hogy mondjam... de már nem Rudi a csapat edzője.

Amúgy osztom Snatch véleményét, nem tennék rá egy szoknyás napot de Alisson szerintem is marad, hacsak nem lesz rászorulva valamelyik top csapat kapus igazolására.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.05.04. 10:44


mcsabi írta:
Phoenix100 írta:egyébként Morenorol tud valaki valamit ? Sérült vagy ennyire gyenge ? Úgy eltűnt..

Ne haragudj, nem ellened szól de ezen most hangosan felnevettem. Moreno úgy eltűnt, hogy még januárban elvitte a Sociedad, szóval ne várj arra hogy EDF becseréli a következő meccseken :)

Ez durva.. minden nap feljövök minimum egyszer ide elolvasni a híreket, hozzászólásokat... de még csak nem is rémlik h a hír.. :cry: első félévbe se láttam egyszer se a a pályán..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.04. 10:41


én azt mondom, hogy még úgy is megtartjuk. Mármint egy jó vb szereplés esetén is. Alisson a brazil válogatott kapusa, nem a görögé, azt gondolom nem a védéseivel lesznek tele a vb-összefoglalók, valami védelem csak muzsikál előtte. Persze bemutathat egy-egy fain védést, de csak a végső szakaszában, komolyabb válogatottak ellen. De szerintem egy brazil válogatottból nem a kapus lesz az, aki villogni fog. De majd kiderül. Én most nyugodt vagyok egyelőre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 10:37


Ha jol teljesit a vb-n, akkor nincs az az isten, higy itt maradjunk. Kapni fogunk egy 50m+-os ajanlatot es kapust ziher, hogy nem tartunk meg egy ilyen ajanlat mellett.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.04. 10:33


F.Totti írta:Alisson távozásában én majdnem biztos vagyok.
Ha a "ki fog távozni skálán" Alisson 9-es,

Nem tudom miért, de én úgy érzem, hogy Alisson jövőre is a Roma kapusa lesz. Nálam a skálán 0-1 közötti az eligazolási indexe :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 10:31


Az lehet, hogy uzleti szemmel nezve jo dontes egy szamitogepes jatekban. Csakhogy ez sport. Meghozza csapatsport. Es nincs karosabb tenyezo, mint egy bomlaszto elem. Ugyhogy, ha felre is teszem a szemelyes erzeseimet, akkor is azt mondom, hogy ne.
Ha meg nem teszem felre akkor: :szek:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.04. 10:17


Én üzleti szemmel látom ezt...egyszerűen nem vagyunk az a csapat, akik megengedhetik maguknak, hogy egy ilyen kaliberű játékost elengedjenek uh ingyen jöhetne (63 meccs 40 gól, ha nem Baloról lenne szó egy ilyen játékosért szemrebbenés nélkül 50 felett kérnének, főleg, hogy csak 27 éves). Ha nem is lesz megállapodás, szerintem tuti lesz tárgyalás, ezt én biztosra veszem, mivel a Nice-ben játszik a fizuja is baráti lenne. Már rég nem akkora balhés gyerek, a Nice-ban teljesen korrektül viselkedett mindkét év alatt. Totti meg hiába rúgta fel 100 évvel ezelőtt, azóta valószínű őt se különösebben érdekelné az eset, ha korrektül viselkedne most, amúgyis az már lassan 8 éve volt, Balo egy taknyos kölyök volt még, szerintem Ferencnek is van annyi esze, hogy belássa egy 19 éves srác azért mégis csak egy 19 éves srác...Nem mondom, hogy kiugranék a bőrömből, ha jönne, de tény, hogy a Niceben mutatott játéka alapján nagyon is jól jönne a csapatnak. A kapu előtt gyilkosabb, mint Dzeko szerintem.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2018.05.04. 10:03


En biztosra veszem hogy Balotellit nem fogjuk hozni. Hogy miert? Talan azert mert Monchi meg Totti folyamatosan egyutt log. Szerintem azert csak mondana h ot azert ne hozzuk mar kulonben paros labbal fogja taposni ha csinalja a cirkuszt. plussz itt egy eleg jo kis csapat szellem van kialakuloban. Kell egy olyan ember akiben benne van eleg rendesen a riziko h ezt szetbombazza?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 10:02

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.04. 09:29


anyám, belegondolni is rossz mit éreznék attól a makitól, ha még egy Dzeko sem a szívem csücske :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 09:27


Azt hiszem Balotelli lenne az első Roma játékos, akit utálnék rómaiként is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.04. 08:46


Pedig szerintem bármennyire ellenkezni fogtok, ha megfogjuk a BL-t akkor Balotelli itt kezdi a következő szezont erre sztem elég nagy esély van és már pár hete kifejtettem miért...ilyen kaliberű csatárt, amit produkált a Niceben (még ha fejben problémás is) 50 millákért kaphatnánk, de mivel ingyen igazolható, ezért szerintem nem kérdés, hogy befogunk próbálkozni. Nála a kérdés inkább az, hogy ide vagy a Napoliba megy, viszont én mérget vennék rá, hogy a két csapat egyikében fog kikötni. A másik opció Zaza, ő már bejelentette a távozási szándékát, szóval biztos eladják...itt a probléma az "eladás" szóval van, mivel neki 21-ig szerződése van, szóval visszatérünk kb. Balotellire, mert nem hiszem még egyszer eltudjuk játszani egy Dzeko szintű játékos igazolását bagóért.

A Manolas - Fazio párosra visszatérve, Fazio nem lesz fiatalabb és gyorsabb, ahogy Kolarov sem, szóval 1-2 éven belül őket már le kell váltani, szóval ezen már lassan kell dolgozni. Karsdorp hátha jó lesz s akkor legalább az egyik megvan, személy szerint én is egy középpályásba fektetném a pénzt és abba h maradjon együt a csapat, kivétel Defrel s Gonalons :P bár legyünk őszinték...ha bejön Alissonért egy 70 milliós ajánlat...akkor biztos, hogy eladjuk, BL pénz ide tova.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.04. 08:35


Phoenix, ezek ilyen focimenedzseres igazolások :) Monchi nem így játssza ezt a játékot.

Alisson távozásában én majdnem biztos vagyok. Bár az utóbbi hetekben lényegesen esett a teljesítménye, de az "űrből" ez törvényszerű volt. amit az egész szezonban mutatott, az bőven Roma szint felett van. Az pedig hogy nem vagyunk FFP kényszerben, csak az alkupozíciónkat javítja. Ha jön a nagy lé a nagy klubtól, akkor egyrészt ő menni akar majd, másrészt mi az extra árra nem mondhatunk nemet. Azaz kapus kelleni fog.
Ha a "ki fog távozni skálán" Alisson 9-es, akkor Manolast olyat 6,5-7-esre teszem. De ha elmegy nagy pénzért a kapus, akkor őt megtartjuk. Kolarov utolsó jó szezonja volt. Balhátra kell majd ember, ha az argentin csávó nem lesz kezdő szint. De lehet hogy az lesz. Jesus viszont tuti kuka. Capradossi építgetésével együtt is kell ide ember, mert a 3 védős rendszerhez kevesen vagyunk. 1 vagy inkább 2 védő érkezése borítékolható.
Középen Flo, Pellegrini, Strootman, Radja kezdő szint. DDR 60 perc és rangadók. Egy ember ide is kellene. Játékmester? Olyan poszt Di Francesconál nincs. Manganelli féle mélységi irányító kell. DDR volt az és mellé felesleges is lett volna egy Gonalonsnál komolyabb embert hozni, de jövőre már kell egy kezdő szint. Nagyon remélem, hogy olaszt hozunk. A taktikai képzettség ezen a poszton mindennél fontosabb, ráadásul vezérré is kellene válni. Mandragora sajnos a Juventusé, ha jól tudom, pedig őt fel lehetne építeni. Barella még tetszene, de egyikük sem instant megoldás. A már befutottak közül Torreira a Nápolyé lesz, Brozovic vagy Badelj lehet az emberünk. 3 hónappal ezelőtt biztos volt Badelj érkezése. De Astori halála után ő kapta a csk karszalagot és állítólag megígérte a csapatnak, hogy marad. Én mondjuk Joao Mariot kukáznám, ha engedi az Inter.
Elöl Dzekot azért csak jó lenne eladni. Igazoljunk egy szélsőt jobb oldalra (gondolom Spanyolországból) és EDF tuti 4be navigál minket. Nem BL négybe, hanem Serie A négybe :)

Egyébként a spanyol vonalról pletyka szinten Nacho, Ceballos és Lucas Vazquez került szóba. Gondolom az utóbbi már felejtős.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.04. 08:35


A mezpenz 13 millio. 40 millio 3 ev alatt jon.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.04. 08:13


Phoenix100 írta:egyébként Morenorol tud valaki valamit ? Sérült vagy ennyire gyenge ? Úgy eltűnt..

Ne haragudj, nem ellened szól de ezen most hangosan felnevettem. Moreno úgy eltűnt, hogy még januárban elvitte a Sociedad, szóval ne várj arra hogy EDF becseréli a következő meccseken :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.05.04. 06:25


kpályára kell nagyon erősítés, nemtom ante coric mit tud, de már nagyon várom :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron