Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2018.05.14. 21:52


F72Quadraro írta:Ha ahogy ígérték, jövőre nem kell már szurkolói kártya, 10 év után még újra meccsre fogok járni...


Miért most kell? Idén kétszer voltam kint, személyi igazolvány elég volt.
Sokkal egyszerűbb bejutni, mint bármelyik magyar meccsre.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.14. 19:55


az idei szezon összességében a BL menetelésnek is köszönhetően nagyon pozitív.
hát anélkül csak egy sima szezon lenne azt azért valljuk be :wink:

Tavaly év végén engem két komoly sokk is ért, még ha az egyiket tudtuk is, bár arra felkészülni szerintem képtelenség volt. Totti visszavonulása.
Pedig adott időt felkészülni. :D :D Én simán megszoktam már :oops:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.05.14. 11:18


Mez nekem tetszett... az idei szezon összességében a BL menetelésnek is köszönhetően
nagyon pozitív. S valamiért nagyon nagyon jó megérzésem van a jövőt illetően, ami régen volt.
Persze sok minden még találgatás, de az elhangzott nevek is tetszenek, Verdi, Berardi, Darmian, Bonaventura...
ráadásul mind olasz... a többi név közül meg sok fiatal... Talisca...
Ígérték, hogy idén szigorúan csak két hét felkészülés után indulnak a tengerentúlra.
Under jövőre a bajnokság egyik legjobbja lesz, még 21 éves sincs, de megvan benne az alázat.
Egy év múlva a Juventus és a Napoli mögöttünk lesznek a bajnokság végén a tabellán!
Ha ahogy ígérték, jövőre nem kell már szurkolói kártya, 10 év után még újra meccsre fogok járni...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.14. 11:10


Ha vékonyan bent maradtunk volna és van a Barca és a Pool párharc, már akkor is többet kaptam volna ettől a szezontól és EDF-től, mint sok-sok éve bármelyiktől.

A problémák ellenére egy csodálatos, feledhetetlen, libabőröztető év van mögöttünk. Messze-messze várakozásaimon felüli. Wow!
Nyilván nem lesz ilyen a folytatás, de ez ami volt, ez már a miénk! :D

(Sn, Szczesny inkább panaszkodhatott, hogy nem a vélt érdemei szerint bánnak vele Torinóban. Ha a pletykák igazak, akkor a nyakára viszik Perint. Könnyen maradhat a padon :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.14. 10:29


nekem egy dolog nem tetszett a meccsben, vagyis a végén, ahogy szczesny smúzolt Alissonnal. Ő csak ne haverkodjon a kapusunkkal, nehogy elkezdje neki osztani az észt, hogy milyen f*sza helye van a Juvéban...nem tetszett...:)


de ugyanazt érzem, mint Corso, totál egyet tudok vele érteni. Tavaly év végén engem két komoly sokk is ért, még ha az egyiket tudtuk is, bár arra felkészülni szerintem képtelenség volt. Totti visszavonulása. És még ebből a sokkból nem is sikerült kilábalni (talán soha nem is fog), de már jött is a másik. Spalletti távozása az Interhez. Engem ez annyira letaglózott, én kimondottan bírtam a palit, szerettem, hogy szereti a Romát, jó eredményeket is ért el, aztán mégis távoznia kellett. Di Francescótól féltem, nem a személyétől, hanem mert nem tudtam mire lesz képes. Bár ezt szerintem mindenkire elmondható, aki először ül le a Roma kispadjára, legyen az akár egy Klopp, Zidane, vagy bárki. És Di Francesco nem vallott szégyent, sőt! Már az első pillanattól kezdve imádtam, és amit ebben a szezonban csinált, az csak pozitív jellemzőket érdemel. Lehet előcitálni a sz*rabb meccseket, meg a néha nézhetetlen játékot, de az összkép annyira de annyira pozitív, és látványosan az, hogy az valami fantasztikus. Nem voltunk a scudetto közelében sem, de valahogy ez a szezon mégis sokkal többet adott nekem azokhoz képest, amikor valamicske reális esélyünk volt a bajnoki címre az évek során. Grazie Mister!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.14. 09:16


Ezzel egyetértek...szerintem sem marasztálná Dzekot a vezetőség most már, az viszont más kérdés, hogy valószínűleg ő már nem akar elmenni, mert mennyi esélye van annak, hogy egy nálunk erősebb csapatba igazoljon? Hát nem sok...szóval max akkor megy el ő szerintem, ha valaki nagy fizut adna neki, ami miatt beadná a derekát.

Tudom, nem szeretitek az eszmefuttatásomat a fekete vízvezeték szerelőről :D de sztem az "ultimate plan" az, hogy ingyen Mario és Dzekot eladni (rizikós, de üzletileg nehezen lehetne ennél nagyobbat húzni, profitot termelve lecserélni és fiatalítani az egyik legköltségesebb poszton) Ha a hírek pedig igaznak bizonyúlnak és Balo tényleg itt kezdi a szezont, akkor valakinek dobbantania kell és valószínű nem Defrel fog a padról vagy a 40 millás Shick.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.14. 08:24


Schickre és Defrelre elköltöttünk több, mint 60 milkát. Ez Roma szinten brutálisan sok pénz. Igazából kényszerpálya az ő beépítésük. Monchinak és EDFnek is. Jövőre ezt nyilván meg fogjuk próbálni. Akkor is, ha velük eleinte szarabbak leszünk, mint Dzekoval. A bosnyák sorsa kizárólag azon múlik, hogy érkezik-e rá értékelhető ajánlat, amit a klub és (kis-nagy presszióval) a játékos is el tud fogadni. Ha nem is túl látványosan, de rajta szépen ott virít majd az árcédula nyáron.

Teljesen elvonatkoztatva a dolgok érzelmi töltetétől, ez majdnem tisztán üzleti döntés lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.05.14. 04:49


Trigo, egy befejező csatár egyik legfontosabb tulajdonsága hogy önző, és ez így is van rendjén. Ego nélkül nem tudsz gólkirály lenni 3 országba. Ez hogy odaszól a meccs hevében természetesen. Sokkal jobban szerettem az ilyen csatárokat, mint akik mindig minden honnan a passzt válasszák. Kell a gyilkos ösztön, hogy mindent ő akar.
Szerintem ez nagy előnye Dzekónál, és sokat gyengülnénk vele jövőre, ha nem lenne ezt most le merem írni.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.14. 02:08


emberileg valszeg egy tündér. A gyerekével is nagyon cuki. Semmi bajom vele.
de a pályán...
letojom mit művel a BL-ben, annak semmi köze ahhoz ha a csapattársát osztja
de persze azért ez nem volt olyan komoly, bennünk meg él egy idealizált hatalmas család képzete a játékosokról :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.13. 23:55


F.Totti írta:Bence, én nem szidtam. Tudom hogy ilyen, sőt a klasszis befejező csatátok 70-80%-a ilyen, mondjuk cr7 és Ibra kivételével talán senki nem ugat ilyen látványosan a csapattársaknak. Most pedig nagyon nem volt igaza. Így az odaszólás, felelősségre vonás parasztság volt.

Szidni nem szidom, de szeretni is nehéz az ilyen játékosokat. Mármint jobban szeretni, mint egy átlag csapattagot.


Igen, egyetértek. Radja kitűnően elmagyarázta neki a szitut, igaza volt. A látványos ugatás nekem sem szimpi, de én hiszem, hogy ezek a srácok amúgy nagy barátok. Bizonyos pulzusszint felett csinál hülyeségeket az ember, Dzeko sajnos ilyen. Egy paraszt néha a pályán, meg kell próbálni tolerálni, nekem kb. mostanra sikerült, de a felett se török pálcát, akinél most szakadt el a cérna, én se akasztanám fel magam ha elmenne.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.05.13. 23:45


Utálom a nulla nullát, és remélem, hogy ez nem egy hosszú barátság kezdete! :mrgreen:
DE, örülök ennek az évnek, örülök a csapatnak, volt sok izgalom, mélypontokkal és állva nézős örömökkel, csapatos kiabálásokkal, és magányos átkozódásokkal.
Ez az év sokféle, de sokkal jobb, mint rossz volt.
Vannak fellépő új olasz játékosaink, van BL4, van BL bejutás, van új stadion elfogadva. Hmmmm. Eléggé rendben van!

FORZA ROMA! :D :D :) :) :D :D INIKOZE INIKOZE
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.13. 23:08


Bence, én nem szidtam. Tudom hogy ilyen, sőt a klasszis befejező csatátok 70-80%-a ilyen, mondjuk cr7 és Ibra kivételével talán senki nem ugat ilyen látványosan a csapattársaknak. Most pedig nagyon nem volt igaza. Így az odaszólás, felelősségre vonás parasztság volt.

Szidni nem szidom, de szeretni is nehéz az ilyen játékosokat. Mármint jobban szeretni, mint egy átlag csapattagot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.13. 22:59


F.Totti írta:
Trigoria írta:és ki problémázik máris hogy nem kpata a passzt Radjatól???
hát persze hogy Dzeko b.zdmeg
és mindezt pár perccel azután, hogy egy ordító ziccerben rosszul vette át a labdát és b.szta fölé
utálom az ilyet :twisted:
menjen a nyáron isten hírével


És Radja szépen el is magyarázta a parasztkodó bosnyáknak, hogy miért. Ő volt szemben a kapuval, jobb helyzetben. De azért ugatott Dzeko. Pellegrininek sem szabadott volna passzolni Dzeko felé. 16ról, kapuval szemben, lendületből. Ziccer.

Ja, és a legfontosabb : a mez rohadt jó!


Imádom, hogy akkor kezditek el szidni a bosnyákot emiatt, amikor nemzetközi szinten is bizonyított, hogy tud klasszis teljesítményt nyújtani. Tudom, hogy Trigonak már régóta a bögyében van, én meglepő módon most kezdek megbékélni vele. Ő sajnos ilyen. Amúgy igazatok van!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.13. 22:28


én előszedtem cejas:
Olaszországban vagyunk. A Juvénak jó az x, a Romanak pont 1 pont kell a BL helyhez. Országos zero-zero. Na jó, uno-uno hogy a hagyományokhoz hűek maradjanak.

ugye vágod, hogy közben annyit változott a helyzet, hogy már megvolt nekünk a BL-indulás? :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.05.13. 22:23


Bajnoki címet ünnepelhetett a közönség az Olimpicoban. :D

Most előszedném a néhány nappal ezelőtti hozzászólásomat, de azt hiszem mindenki előtt világos, hogy ennek x-nek kellett lennie. Azt hittem színezik egy-egy góllal, de ez biztosabb volt. Vagy mondjuk, hogy a helyzetkihasználásunk volt rossz. Csak igazolhatja mindez azt, hogy csupán jobb helyzetkihasználás kellene a bajnoki címhez. És való igaz, hogy az első félidő elején két ziccer is adódott, amit jobb csapatok bevágnak - mi nem, mert így mindenkinek jobb volt.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.13. 21:44


stúdiós műsorvezető Dzeko kislánytcsókoló jelenetére:
"Dzeko kislánya volt ugye?"
mekkora troll ez is :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.13. 21:43


azért szép ez az idényvégi búcsú. A merda meg le van merdázva :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.13. 21:40


és benyomtuk az Inikozét???? GIGATROLL :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.13. 21:38


Óriási a különbség a BL-ben és a bajnoki rangadókon mutatott teljesítményünk között.
BL-helyre így is jók voltunk.
Meglátjuk, hogy jövőre lesz-e előrelépés pontokban, játékban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.13. 21:35


akkor élvezzék, hogy a csíkosok a szemük előtt ünnepelnek :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.05.13. 21:34


ilyen fos hozzáállást baxátok meg, semmit de tényleg semmit nem akartunk itt mi ma, pedig a mainál ideálisabb nem sok lehetőség lett volna, bajnokot verni, de úgy fest ez nem volt elég motiváló, lófax volt ez a mai. :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.13. 21:17


Mennyire nem akar már győzni ez a Juve... Vicc.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.13. 21:15


tomm írta:
feree80 írta:-----moderálva ---------------


Honnan tudod, hogy nem volt szavazni?


:D :D :D
Trollok trollja :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.13. 21:13


feree80 írta:--------------moderálva.............

Jó volt az a csúszás, csak Dybala okosan belépett. Kikényszerített lap. De jogos. :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.13. 21:13


feree80 írta:-----moderálva ---------------


Honnan tudod, hogy nem volt szavazni?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég