Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.16. 23:25


A halál mikéntjén, és azon, hogy 2 vagy 4 millió ember halt meg a származásának köszönhetően lovagolni felesleges , ezt számtalanszor leírtam itt, mégis kötelességemnek éreztem ideböfögni. A cikk írójának nagymamája egyik nap még a kertben kapált, másik nap elvitték, és sosem tért haza, ez a lényeg.
Jó írás egyébként, vannak benne csúsztatások, de tetszik.
Nem szeretem a zsidókat, sőt. De azt el kell ismerni, hogy ezerszer inkább képesek az összefogásra, mint az arabok. Egy kietlen sivatagot, számomra aggályos körülmények között szereztek meg, de felvirágoztatták, termőföldet csináltak a homokból, gyönyörű épületeket emeltek, nyilván kellett ehhez nem kevés tőke is. A palesztinok előtte mit csináltak? Lennének tippjeim, de inkább nem írom le őket. A palesztinok oltalmazását is viccesnek találom, ha a kongóiak nyomnák el a ruandaikat, senki le se szarná.

Más:
Egyre inkább rühellem ezt az elvtelen, gyűlölettel teli világot (Magyarországot) amiben élünk, libsikkel és a konzervatív mélymagyarokkal együtt. Az emberek 75%-a azt se tudta, két napja, hogy létezik egy szurikáta nevű állat, de megölnék, eltörnék annak a gyereknek a kezét, aki elkövetett egy hülyeséget. Eszik a disznót, a nyulat, az őzet, de sebaj, az arra van, bezzeg ha szegény szurikáta pusztul el, akkor már el lehet baszni egy 11 éves fiú gyerekkorát.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.16. 22:43


akkor ez pont aktuális is ide
https://kuruc.info/r/56/185940/
jó ezt a sok véleményt olvasni elég komoly emberktől/ről
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.16. 22:21


Tudom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.16. 22:18


tomm, azért nem beszélek róla, MERT NEM TÖRTÉNT MEG :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.16. 22:15


De honnan tudjak, hogy a meztelen testet elegettek? Olyan eletszerutlen, hogy arra nincsenek szavak.

Meselj csak nyugodtan. Ezt inkabb elhiszem....
Megtermekenyitettek? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.16. 22:11


jó írás
de az eleje:
A képen látható idős asszony a dédanyám. Hetvennégy évvel ezelőtt deportálták. Gázkamrában halt meg. A részletekről nem beszélünk, arról az utolsó percről, ami után a meztelen holttestét elégették. A családom nagy része ugyanúgy a gázban pusztult el, de voltak, akik túlélték, és közülük néhányan alijáztak Izraelbe.
Nem beszélnek róla. Ühümm... Én sem beszélek arról, hogy elraboltak az UFO-k.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.16. 18:53


De jó olvasni ilyen véleményeket zsidó emberektől.

https://index.hu/i2/#bloghu/orulunkvinc ... 5/hettitak
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.15. 19:41


Liberalis diktatura (stilszeruen)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.15. 18:52


Lepereg. :)
Diktatúra van, gyerekek, diktatúra.
Már csak azt nem tudom, hogy Trigo aszadi rezsimet vagy csak erdoganit épített itt a topikban ? :D :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 15:24


akkor most személyeskedni fogok:
KAPD BE :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.15. 14:01


Én itt vagyok kőkeményen, Trigo. Követek mindent.
ÉS ÉLVEZEM !!!! :lol: :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 11:48


nem nagyon olvasok politikai híreket már
de jó érzés ezt leírni :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 10:56


Az index-es linkről jut eszembe. Nektek nem gyanús mostanság a portál? Én nagyon úgy érzem a cikkeiken, hogy Simicska vagy már el is adta, vagy a háttérben közel a megállapodás.
Orbánt és a családját egyáltalán nem támadják. Ugye ez szokott alapvetés lenni a fidesz által nem nyíltan pénzelt médiumoknál. De egyébként is nagyon kevés a kormányt támadó cikk.

Eddig akkor is volt a vezető 4-5 cikk között kormány vagy fidesz ellenes, ha az valami piszlicsári ügyet sikerült csak előrángatni. Napok óta nincs ilyen.
Várható lépés, csak az a fura, hogy nincs belőle szerkesztőségi hiszti.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 10:47


pláne mert a hülyegyerek nem számít ellenállásra a rablásoknál
látszik a mozdulatain. Ezek nők és gyerekek, könnyű pénz. Hát kapott nehéz halált.


ok, lezártuk. Az én irányvonalamat kövesd kérlek :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 10:30


Trigoria írta:
Elfogadom, hogy közvetve az. Ő viszont direktbe rólam írt válaszul.
ok okozat. Ha te közvetve megsértheted, akkor mi alapján kéred számon a közvetlent? Miért teszel különbséget? :wink:


Úgy lett volna pontos, hogy "a rettenetes pressziótoknak engedve, elfogadom, hogy közvetve az"". De az alapértelmezés az volt, hogy én nem sértettem meg, ő meg engem igen. ;)
Számon pedig az ő sértését sem kértem. Lepergett :)


Wow, de állat ez a videó. De jó volt nézni. Hihetetlen profi volt a nő. Sok-sok ilyet még az utcákra. Kb úgy reagált, mint ahogy a filmekben szoktak a hűdefaszagyerekek. Nulla pánik, hideg fej, gyors döntés, tűpontos végrehajtás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 10:24


Bigg-ről max azt mondtam hogy issza szavait. ez szerintem nem sértés, szerinted meg igen.
így van, ez sértés. És nem csak szerintem.
Elfogadom, hogy közvetve az. Ő viszont direktbe rólam írt válaszul.
ok okozat. Ha te közvetve megsértheted, akkor mi alapján kéred számon a közvetlent? Miért teszel különbséget? :wink:

Drábik féle hitelesnek tűnő félhülyéket egész nemzetek követtek önként és dalolva :). Lásd pl az legfrissebb amcsi választást vagy a brexitet.
vagyis bolondok vagy nem? :D
mondjuk az angolok hülyék ez alap :D

Na hagyjuk, mert akkor értjük egymást, csak eldöntés kérdése, hogy ebben a fórumban milyen szabályozást, irányt kell követnünk. Azt pedig sok sok éve eldöntöttük. :wink:


https://index.hu/kulfold/2018/05/14/vid ... go_ferfit/
hány évet kapna ezért egy rendőr idehaza :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 10:14


Pedig tökéletesen értem Trigo. Nem bigg-ről mondtam véleményt:
Bolond, de mint látod van aki issza szavait. Kinek a pap, kinek a Drábik. Bayer már nem elég jó véleményvezér és megmondóember.
Sok-sok ilyen linket vízionálok :)


Drábik a bolond (szerintem). Bigg-ről max azt mondtam hogy issza szavait. ez szerintem nem sértés, szerinted meg igen. Elfogadom, hogy közvetve az. Ő viszont direktbe rólam írt válaszul.

A többit pedig szinte szóról szóra így írtam le én is eggyel lejjebb. De befejezem, mert láthatóan alig van különbség közöttünk, de ami van az meg is fog maradni :)
Igyekszem majd követni tomm útmutatását.

Vagy lehet te vagy a világon az egyedüli, aki a bolondot követőket nem tartod bolondnak :D


Drábik féle hitelesnek tűnő félhülyéket egész nemzetek követtek önként és dalolva :). Lásd pl az legfrissebb amcsi választást vagy a brexitet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 10:11


na F.TOtti, akkor én is kezdem érteni, hogy mik az elvárásaid itt
felelősség , utánanézés, stb
ez szép és jogos lenne, de ez itt nem elvárás
ez egy sz.ros dühöngő topik amit pár fórumozó látogat rendszeresen. :) Ennyi és nem több.
(tényleg, Zsolti merre vagy vazze?:))

Ha Drábikot "bolondozom le", én sem gondolom bolondnak a Drábikot kedvelőket.
ez szerintem nem igaz. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt nem gondolod úgy. :wink: :) Vagy lehet te vagy a világon az egyedüli, aki a bolondot követőket nem tartod bolondnak :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 10:04


tomm: köszi 2.0 :wink:

F.Totti: nem érted a lényeget ahogy látom (illetve már látom). Én pl bele se néztem a videóba Drábikról, mert nem érdekel. Ne onnan közelítsd, hogy MIT mond vagy idéz be bigg, és az mennyire igaz. Ez egy dolog, de mindenkinek lehet saját véleménye.
De ezért vagy bármilyen véleményért a fórumtársra személyes és/vagy cinikus és/vagy bántó megjegyzéseket tenni, na ez a TILOS itt. Vágod a különbséget?
Elküldhetem a k.rva anyjába is Drábikot, vagy tomm Vonát, vagy mindenki Orbánt. Használhatok rájuk bármilyen jelzőt (bár asszem tommra is szóltunk egyszer, hogy túl sokszor kutyázza nekünk provokálóan Vonát, de ez már nem biztos:)), de a fórumozókra NEM! Ők a társaink, a barátaink, a haverjaink kb hosszú évek óta! Soha egy apró szóval se sértsük meg őket!
Ha pl vki meggyőződéses jobbik szavazó és más vki meg Vonát kutyázza, akkor az is lehet sértő.
Nem. Az max Vonára nézve sértő, a szavazónak max bántó vagy rosszul esik. De nem a szavazót sérti meg vele a kutyázó. Illetve aki magára veszi ezt sértésként, az meg is érdemli:)
Ezek olyan finomságok, amiket nem mindenki észlel/lát/tud. Nem mondom, hogy te nem, de lehet hogy most nem, vagy csak nem értetted mi a bajom.

De alaptézis lehet, hogy sose mondj másokra olyat, amiket ha ők mondanának rád, akkor neked nem esne jól.
Tehát a fórumtársakra soha egy rossz szót nem szólunk, nem személyeskedünk!
Nem véletlen rühellem ennek a topiknak a létezését - annak ellenére hogy sokszor jó szolgálatot tesz a lelkünknek.

tomm:
Ettol meg nem lesz feltetlen seg.fej aki beveszi a szoveget, csak tapasztalatlan/figyelmetlen/fiatal stb
akár lehet seggfej is, de az az ő dolga, és nem az enyém, hogy megmondjam neki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 09:55


En pl eleg sokat kutyaztam itt vonat, de ezert egy rossz szot sem kaptam, pedig a tisztelt publikum jobbikos.


Vonát én kedvelem, de nem éreztem soha sértőnek, amit írtál róla. Pont ezért is hivatkoztam feltételes módban erre lent.
Ha Drábikot "bolondozom le", én sem gondolom bolondnak a Drábikot kedvelőket. Te vonáról írtál véleményt nem rólam, én pedig drábik mesterről, nem bigg-ről.

És tök igaz az írásod második fele is (külön köszönet a linkért), csak én tiszteletlenségnek tartom úgy terjeszteni vmit, hogy meg sem próbálsz utána nézni. El lehet fogadni azt, amit Drábik mond. Át lehet venni, sajátomévá lehet tenni. Ha itt megáll a történet, akkor nem is kell utánanézni. De basszus, ha terjesztem, ráadásul úgy, hogy még ki is emelem, hogy milyen hiteles, nagy tudású ember mondja, akkor az már felelősséggel jár. 2 perc utánanézni, hogy legalább nagy vonalaiban igaz-e amit továbbadok.
Ezt elmulasztani szerintem felelőtlenség. Persze más szándékosan félrevezetni vkit és más véletlenül, de a végeredmény ugyanaz.


És ezzel kizárólag itt a asr fórumon vagyok így. Egy akármilyen netes fórumon nem érezném ezt problémának. Csak ezt a közösséget messze többre tartom, mint egy akármilyen páblik fórumot. ezért érzek más normákat ideillőnek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.15. 09:30


Ebben most nem ertunk egyet. En pl eleg sokat kutyaztam itt vonat, de ezert egy rossz szot sem kaptam, pedig a tisztelt publikum jobbikos.
Segits neki azzal, hogy felhivod a figyelmet arra, hogy ez a drabik egy nulla. Ott az altalam belinkelt cikk, tokeletesen ramutat, hogy az urgenek milyen tudasa van. Leelenorizetlen, legbolkapott, utcan hallot. Es ez nem is erdekli. A legveszelyesebb. Ettol meg nem lesz feltetlen seg.fej aki beveszi a szoveget, csak tapasztalatlan/figyelmetlen/fiatal stb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 09:07


Oké, igyekszem majd figyelni, de így baromi nehéz. Ha pl vki meggyőződéses jobbik szavazó és más vki meg Vonát kutyázza, akkor az is lehet sértő.

Drábik sem bolond, de amit beszél az bolondság. A Fideszt bírálni a devizahitelesek megmentésének elmaradása miatt? Vagy Lautenbachot majmolni egy olyan gazdasági környezetben, ahol a legnagyobb probléma a munkaerőhiány? Nem vagyok történész vagy közgazdász, de ez orbitális böszmeség. Vagy azt fejtegetni, hogy az új Orbán kormányt épp melyik szabadkőműves irányzat vezérli...

Szóval nem azzal van gondom, amit Drábik mond (mondja, legyen ez a véleménye), hanem azzal hogy ezt vkik feltétel és mindennemű tudás nélkül elfogadják és terjesztik. És ezért nem támadom, csak leírom, hogy ez szerintem baromság. Akkor is az, ha hűhadenagytudású a bácsi. Nagy tudásbázisból építkezik kétségtelenül, de a valóságot nem látja, így amit épít(eni próbál), az totál értelmetlen. De nem őt hibáztatom, mert öreg már ehhez. A hibát azok követik el, akik mindezt elhiszik és tanítandó alapvetésként kezelik.

Szerintetek például a Drábik videó megosztói (mert nyilván nem csak bigg osztotta meg) között hányan vannak, akik bármit is tudnak Lautenbachról és arról hogy ő pontosan mire is találta ki az antikeynesista (az unortodox szót soha senki nem használta rá a MESTERen kívül) finanszírozást? Vagy arról, hogy milyen gazdaságokra látta ezt maga Lautenbach kivitelezhetőnek? Két alappillére volt: a kibaszott nagy munkanélküliség és a nagy, de zárt gazdaság. E kettőből mi igaz Magyarországra? De voltak helyzetek, amikor alkalmazhattuk volna egyes eszközeit. Fidesz kormány alatt például a rohadt nagy árvíz idején. De nem tettük. Drábik a matolcsys tanácsadásával (bocs, nem tanácsadott, hanem ő "diktálta le" Matolcsynak, mint kell tennie) pont úgy hazudik, mint a főzsidó idézettel.

Kb konvergál a nullához azon emberek száma, akik erről bármit is tudnak, de mégis úgy tesznek, mintha ez lenne a megdönthetetlen bizonyíték Matolcsy igaza mellett. Egy hazudozó szájából...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.15. 08:50


tomm egy az egyben megfogalmazta a lényeget, így nekem már nem kell
tehát tomm válasza a válaszom F.Totti :wink:

(természetesen tudom a bolondot Drábikra írtad)

és megint betoltál egy ilyet:
A fentiekre viszonzásul kaptam egy "nagyarcú" jelzőt, ami hozza a komplexusos vidéki diszkós csávók stílusát. Meg egy "nem értelmest". Nyilván lepereg az emberről, ha olyantól jön, akinek Bayer és Drábik az értelmesség nonplusultrája. De ettől még nem tekintettem barátkozási kezdeményezésnek :)

több ilyet itt ne. Illetve nem is lesz, mint mondtam.
és ne mondd, nem pereg le, hisz nem támadnád non stop
kettőtök közül te vagy az akit zavar a másik gondolkodása (vagy láthatóan jobban zavar)

tomm: köszi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.15. 08:10


Mielott betiltodna a topik:
Asszem trigo ugy gondolja, hogy drabikra, vagy barki harmadik szemelyre barmit lehet irni, de a kedves forumtarsakra semmit. Itt az issza a szavait lehet a problemas. Mert, ha egy bolondnak issza a szavait valaki, akkor az illeto elmeallapota is megkerdojelezheto. Es a gond, hogy onnan tenylegesen csak egy lepes a nagyarcu meg a lapat tamaszto (ami allati vicces egyebkent)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.15. 07:42


Trigoria írta:mivel tudtam, hogy ezt fogod mondani ezért készültem (az irányított kommunikáció nagy fegyver jó kezekben :wink: :) ):
Bolond, de mint látod van aki issza szavait. Kinek a pap, kinek a Drábik. Bayer már nem elég jó véleményvezér és megmondóember.
Sok-sok ilyen linket vízionálok :)
ezzel kezdődött a másik sértegetése megint, ...


Ne csináld már, ez max egy 19. századi leányiskolában lett volna sértő. Még cinikusnak is alig mondanám.
Belinkelt egy bolondot, akire azt mertem mondani, hogy bolond. Tényleg félhülye. tegnap néztem pár videóját. Az önéletrajzi a legtanulságosabb. Teljesen elszakadt az öreg a valóságtól. Ez hol sértő? Ha rokona vagy barátja bigg-nek ez a félnótás, akkor tényleg az, de azt azért illett volna közölni, mielőtt beérzékenyül egy-egy reakcióra. Hidd el, ha tudom, hogy pl az apja, nem írtam volna ilyet.
Vagy az "issza szavait" sértő? Az miért? Másodszor hivatkozott rá bigg és láthatóan oda van az öregért. És nyilván nem csak ő egyedül. Mainstream megmondóember lesz Drábik, vagy már az is. A "van aki issza szavait" ráadásul nem is csak bigg-re vonatkozik, hanem a keményvonalas fanokra összességében. Vannak ilyenek és láthatóan ez történik. Nem Drábik lett fideszes, hanem a Fidesz drábkos ugyebár. És mielőtt bárki megsértődne, ezt sem én találtam ki.

A fentiekre viszonzásul kaptam egy "nagyarcú" jelzőt, ami hozza a komplexusos vidéki diszkós csávók stílusát. Meg egy "nem értelmest". Nyilván lepereg az emberről, ha olyantól jön, akinek Bayer és Drábik az értelmesség nonplusultrája. De ettől még nem tekintettem barátkozási kezdeményezésnek :)

Egyébként néztél 5 perc Drábikot? Még röhögni is csak eleinte lehet rajta, mert pár perc után elkezded sajnálni és kényelmetlenül érezni magad. Hagy nevezhessem már bolondnak, akkor is ha klasszikus értelemben nem az. Ennél különb jelzők is repkedtek itt x-re és y-ra, tudva hogy x-et és y-t van aki szereti és tiszteli a látogatók között.

Túl erősen hat rád ez a mordern PC világ ;)


Szerk.: Vazze, most esik le, hogy a "bolondot" te azt hitted, hogy bigg-re írom? Ugye nem? Bigg, te úgy értelmezted az idézett kommentem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég