Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.18. 09:44


megnéztem a Lázár interjút:
1. Mártélyon voltam 30 éve először nyári gyerektáborban :)
2. A riporter nem tudja hova rakja a mikrofont
3. Lázár jó arc, kedvelem, vissza fog ő térni valahol valahogy valamikor


https://index.hu/sport/kosarlabda/2018/ ... o_amerika/
ezt meg csak sn miatt :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.18. 07:44


Erkölcsi kettős könyvelés, kettős mérce. A jogrendről, rendvédelemről elmélkedik nyitásként. Ha a rendőrök magyarokat vernek (2006 október) az csúnya és rossz, de ha cigókat akkor az fasza. Mármint a jobboldaliak szerint.

Nyilván igaz. Csak amíg a cigókat ért atrocitásokból minden századik vagy ezredik igazságtalan, addig egy ellenzéki tüntetés szétkergetése soha nem lehet része a demokráciának. De még a provokálása vagy korlátozása sem. Ugyanakkor kétségtelen, hogy bőven van valóságtartalma a gondolatnak. De a mérleg két serpenyőjébe pont nem ezeket a kiragadott eseményeket tettem volna. Az is igaz, hogy a teljes társadalamora vetíthető ez a kettős mérce. Helyes megállapítás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.18. 05:37


Melyik a 4es pont? Mert ahhoz rendesen vegig kene nezni. A zsidozas?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.17. 23:18


F.Totti írta:Jancsit sajnálom és nem értem mi volt a baj vele. Maradt Varga egyedül.


Talán látta benne a veszélyt, féltette tőle a hatalmát a a felcsúti.

Zsolti, ezt mindenképp ajánlom neked, és mindenkinek, akinek van 45 perce. Van benne pár tipikus Puzséros hülyeség, de összességében helyén van. A 4-es ponttal tudok a leginkább egyetérteni, engem is ez bosszant a legjobban a nemzeti radikálisokban.
https://www.youtube.com/watch?v=MFIpot-R-98
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.17. 23:11


Jancsit sajnálom és nem értem mi volt a baj vele. Maradt Varga egyedül.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.17. 22:24


https://www.youtube.com/watch?v=oKBQHIAY3yk

Ez a pali tényleg kb. az egyetlen kompetens ember a Fidesznél, el is tüntették. Ebben az interjúban kifejezetten szimpatikus volt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 21:48


hiszek neked
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 21:46


Akinek leeresztettem a kereket az biztos. :D De amugy szerettek, mert mindezek ellenere udvarias, aranyos gyerek voltam eleg jo esszel, sokmindent tudtam es lehetett velem beszelgetno. Es rendkivul segitokesz voltam mindig is. Nem hiszem, hogy barki is tenyerbemaszonak titulalt volna. Inkabb mindenhonnan azt hallottam vissza, hogy azimpatikus stb vagyok.
Nem ontomjenezek, csak leirtam a gyerekkori jo es a rossz oldalamat/dolgaimat is.
De azt hiszem ennyi boven eleg rolam...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 20:47


akkor tomm te egy igazi tenyérbemászó gyerek voltál, akit mindenki nagyon megütött volna :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.17. 14:57


Egész jól kikupálódtál, tomm. :wink:
(És most jönne egy képkocka, ahogy felnőttként sutyiban nyugdíjas néniket lökdösöl a piacon.) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.17. 14:02


Tomm, kénytelen leszek elhatárolódni tőled! :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 11:56


snatch írta:én szedtem le kocsikról jelvényeket....:( mekkora k*csög voltam...


Hahahaaa
A batyammal mi is vadasztuk. Meg a turbo feliratokat :D
Meg eresztettem (nem kilyukasztottam csak azelepen keresztul) parkolo auto kereket :D

Meg egyszer altalanosbana suli falara felspay-ztem, hogy FNC. ez volt a klubunk neve. Fasiszta-nacista club :D :D persze fogalmam nem volt, mi az a fasizmus meg nacizmus. Csak, hogy a felnottek irtoznak tole, szoval nagyon meno dologrol van szo :D
Huuuu mekkora botrany volt! De nem kpotek be az elvtarsak!

Sooot!
Negyunket, mikor bolcsodebol ovodaba atkerultunk (!!!!) Mar szetvalasztottak. Szoval olyan 3 evesen benne voltam egy remes-negyesben.
Oviban meg nem tudtam aludni es a tobbiekre pockolgettem, amit az orrombol kiturtam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.17. 11:29


Én visszapillantókat is :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.17. 11:07


én szedtem le kocsikról jelvényeket....:( mekkora k*csög voltam...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 10:07


Inkabb csak gyerekcsinyeket kovettem el -nem cigany ertelemben :D - de azt kb folyamatosan.
:D :D
amúgy én max ilyeneket (azaz az ellentetjüket): ne mássz a fára olyan magasra, ne ugrálj a romokon, ne gyere későn haza, ne lövöldözz kocsira csúzlival, óvatosan azzal az íjjal, vigyázz a vadászkéssel, ne bántsd az öcséd, ne dobáld a buzit (na jó ez vicc :D ), kb ilyenek
sehol cigi, alkohol, és hasonlók - a zöldövezeti városi jó gyerek gyerekkora :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 10:00


Akkor mégis nevelési különbség? Vagy a vér?


Ez jo kerdes. Engem mashigy neveltek, mint, ahigy viselkedtem, meg mint, ahogy a csaladban barki mas is viselkedett. Kvazi a csalad feketebaranya voltam.
Persze minden viszonyitas kerdese. Olyan rettenetes en se voltam. Inkabb csak gyerekcsinyeket kovettem el -nem cigany ertelemben :D - de azt kb folyamatosan.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 09:34


tomm: ez így erős kicsit
mindenki volt rossz, de nem észrevenni a mai generáció nagyobb felelőtlenségét szerintem hiba

Ti talan semmi rosszat nem csintatok gyerekkent?

én is voltam gyerek. Ha nagyon rosszat csináltam, kaptam a maflást fatertól. Nálam hatott is!
De a mai gyerek nem kap már pofont, mert a végén feljelenti aput miatta. :)
Engem rendesen neveltek, jó gyerek voltam, jó ember is lettem (kuss! :D :D :D )

Volt, hogy focipályán kirúgtam a labdát, át a kerítésen, ház udvarára be, az ott épp parkoló kocsi felső tetőablakán be. Kifizettük a kárt. HIbás vagyok? Nem, ilyen a foci. Kaptam pofont? Nem. Fater vállalta a felelősséget? Jah.

A gyerek benyúlkál, a POFON a minimum (igaz a maximum is kb), de az kőkeményen járna. Vagy bármilyen szülői szankció. Bár lehet attól, hogy fater kifelé keresi az bűnbakokat, még otthon keményen leb.szta a gyereket, akinek órákkal később már valszeg nem adnék, hisz gondolom sírt és megrémült.

De az állatkert felelősségével is maximálisan egyetértek. Nem kell közel engedni az állatokat a szurikátához :wink:

En ma mar 100%, hogy nem nyulnek be. De visszagondolva, gyerekkent olyan 80%, hogy benyulnek. Pedig a szuleim pont az ellenkezojere neveltek.
nekme meg 3% max. Akkor mégis nevelési különbség? Vagy a vér?


Ha megmondja a kísérő tanár, hogy ne nyúlj be, akkor nem nyúlok be. Vagy akkor nyúljon be az oroszlánhoz is.
:D :D :D :D :D :D perfect
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 08:43


Zsolti, azt nem mondtam, hogy a gyerek nem hibas. Azt se, hogy ne legyen ra nezve kovetkezmenye. Legyen. De egyebkent mi? Csapjak ot is foldhoz? Into? Kormos? En hiaba kaptam intot, tiltast vagy akkora pofont a fatertol, hogy szekestol hanyatvagodtam, mit se szamitott. Enlekszem, a pofont azert hagyta abba, mert -bar azt hittem lerepul a fejem- odatartottam a masik arcom, higy gyere usd meg ezt is.
Tulajdonkeppen csoda, hogy tuleltem a gyerekkorom. Bar azt mar akkor is tudtam, hogy nagyon dolgos orangyalom van. Egy-egy razosabb helyzet utan meg is koszontem neki... :)

A sajat osztalykirandulasainkbol kiindulva en biztos nem vinnem el oket meg fagyizni se. "Kedves szulok, ha akarnak osztalykirandulast, en megszervezem, de vigyek onok a gyerekeket, mert nem akarok raszokni a xanaxra. Koszonettel: en, aki vagyok"
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 08:13


Ja, az apa bocsanatkerese tenyleg hianyzik. De a vadaspark vezetojenek felelosseg-beismerese is ugyanigy hianyzik, amiert egy csapat gyerek ellen megfelelo vedelemnek gondolt nehany vacak tiltotablat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.17. 07:31


Akkor ezek szerint félreérthető voltam. Én nem hibáztatom a gyereket. Nem ítélem el, nem hurcolnám meg. Még sajnálom is, ha felfog bármit a visszhangokból. Hogyne csinálna már hülyeséget egy gyerek. Csinált mindenki.
Az viszont rohadt szar üzenet, hogy az apa egy ilyen történet után mindenki másban hibást keres, felmentve ezzel a saját kölkét. Az ilyet utálom. Hülyeséget csinálsz, állj oda, kérj bocsánatot és tanulj belőle. Így pont a történet egyetlen pozitív hozadéka vész el. A szurikáta halála így lesz teljesen értelmetlen.
ez kb annak az analógiája, hogy amikor mi intőt vittünk haza a suliból, akkor még két büdös nagy pofont is kaptunk faterunktól, most meg apuka inkább bemegy a suliba és az intőt adó tanárt pofozza. Jobb esetben csak verbálisan.

(most vonatkoztassunk el attól, hogy a valóság pontosan mi is lehetett, mert azt úgy sem tudjuk. kizárólag a média által megírt hírekből engem ez zavar. )

Kicsit aggódtam, hogy a bajnokság vége és a választás lezajlása utáni holtszezonban nulla interakció lesz a fórumon, de az ilyen szurikátás dialógusok megnyugtatnak :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.17. 07:09


Tomm, attól még, hogy a gyereket ne égessük el máglyán, nehogy már hibásabbnak tartsuk az állatkertet, mint őt. Vagy akkor legyen a hibás a szurikáta. A gyerek az gyerek, mondod te, de akkor viselje a következményeket a csínytevésekért. Ha ez szimpla lelkiismeret-furdalást jelent, akkor azt, ha anyagi kártérítést akkor azt.
Nehogy már mártírként hozzuk ki a kölyköt a történetből.
Ha megmondja a kísérő tanár, hogy ne nyúlj be, akkor nem nyúlok be. Vagy akkor nyúljon be az oroszlánhoz is. Ha azt mondja, hogy ne menj át a piroson, akkor nem dugom az útra a bal lábamat. Én a helyi strandra alig merem elvinni osztálykirandulásra az osztályomat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.17. 04:49


Meg, hogy a mai fiatalok. Meg, hogy nem ismernek se istent se embert. Ugggggggyanmar!
Hat ti nem voltatok gyerekek? Meg nem ismertek gyerekeket?
Kerem szepen: a felnottek jo resze nem szabalykoveto. Hat meg a gyerek! Ne nyulj be, de o persze, hogy benyul! Naná, hogy benyul! Azt a filmet ne nezd meg, azt a konyvet ne olvasd el, ne ugralj, ne biciklizz ott, ne, ne mennj oda, ne beszelj, ne cigizz, ne csinalj ezt-azt amazt! Csakazert is! 12 eves koromban vegig letudoztem a piros 100as marbit (ott szoktam le egy eletre). Persze nem nyul be mind. De itt is volt vagy 20 gyerek, ebbol benyulkalt 4-5. A szoban forgo kissrac tul melyre nyult. Az allat megharapta, a gyerek elkapta a kezet, amitol az allat elrepult (nem megfogta es foldhozcsapta). Veletlen baleset. Persze minek nyulkal. Hat azert nyulkal mert gyerek. De ugyanigy nyulkaltak 10 50 meg 100 eve is. Rosszcsontok. Azert gyerek.

Ez bizony a vadaspark vezetosegenek a felelossege. Aszonnya az igazgato bacsi, hogy nem tesznek uvegkupolat a szurikatakhoz, mert akkor nem tudnak olyan kozel kerulni hozzajuk az emberek. Na. Itt a bibi. Ok egy vadaspark, nem pedig egy allatmegorzo. Nem csak az allatokrol kell gondoskodni, nem csak az allatokat kell ismerni, hanem a latogatokat is, !z embereket is. Foleg a gyerekeket. Egy vadaspark eseteben ok a fo latogatok. A felnottek nagy resze miattuk megy el. Pontosan tudnia kellene, hogy meg a felnott is nyulkal olykor-olykor, nemhogy a gyerek. A budapesti allatkert vezetoje is mondta, hogy a gyerek bizony nyulkal. Es mikor az allat vemhes es emiatt agresszivva valik, arra az idore bizony kell az uvegkupola, mert akarhany tiltotabla sem eleg. Aztan mikor elmulik az idoleges agresszio, le lehet venni a kupolat. Ez bizony az o hibajuk.

Marhara sajnalom a gyereket is, biztos kivan. A szulonek meg kb semmi koze hozza. Ti talan semmi rosszat nem csintatok gyerekkent? Es ha csinaltatok akkor azert csinaltatok, mert a szuleitek rohadekok voltak?
En ma mar 100%, hogy nem nyulnek be. De visszagondolva, gyerekkent olyan 80%, hogy benyulnek. Pedig a szuleim pont az ellenkezojere neveltek. De ez csak felnott koromban jott ki....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 02:14


a szurikátás sztorival inkább az a baj, hogy a világ rossz irányba megy
a mai fiatalok, gyerekek nem tisztelnek se istent se embert se állatot
és az igazgató a fb kommentjében PONTOSAN UGYANEZT írta, és nem kifejezetten a gyereket hibáztatta

de magában a sztoriban a konkrét történést nem látva, csak általánosan lehet ítélkezni
de alapjában véve igazad van bence

de itt két dolog van:1. a világ rossz irányba megy mint mondtam, és 2. mindenről értesülünk. Ez így együtt túl rossz párosítás. Ja és 3. álszent is a világ.


A cikk írójának nagymamája egyik nap még a kertben kapált, másik nap elvitték, és sosem tért haza, ez a lényeg.
a cikkben kivételesen ez. DE EZ TÉNYLEG KIVÉTELES náluk.

nyilván kellett ehhez nem kevés tőke is.
vagy inkább csak az. Amikor arabokat tömsz pénzzel, ők is felvirágoztatják a földjüket, lásd olajállamok. Szóval a metéltek összefogása kimerül az antiszemitizmus és a gójok elleni örökös küzdelmükben. És a saját fennmaradásukban.

A palesztinok oltalmazását is viccesnek találom, ha a kongóiak nyomnák el a ruandaikat, senki le se szarná.
Európai embernek az messze van, és nem adja a tv. :) És a fehér embernek nincs tele a töke a kongóiakkal évezredek! óta
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.05.16. 23:49


F.Totti írta:A gyerekkel semmit nem tennék. Minek? Hiába mondok neki bármit, nem venné komolyan. De az apját, anyját kicsit megrugdalnám amiért szaporodtak.

A kommented alapján nyilvánvaló, hogy soha az életben nem leszünk egy véleményem, de azért leírom az enyémet. A gyerek orbitális, fa*zságot csinált, de ki az, aki nem csinált hülyeséget gyerekként? Szórakoztak szerencsétlen állattal, rosszul sült el. Barátom apukája minden második hétvégén ételt oszt a hajléktalanoknak, telente gyűjtést szervez nekik, pedig szégyenkezve mesélte, hogy annak idején megcigiztettek egy békát. Lehet, hogy a gyerek alapjába véve egy hatalmas tapló, az is lehet, hogy rossz nevelést kapott, de én azt gondolom mindenkit megillet az ártatlanság vélelme.
Hozok egy személyes példát: annak idején elmentem barátomhoz, nyári dögmelegben kocsival, kosaraztunk egyet a kertjében. Ő nem tudta, hogy kocsival vagyok, megkínált egy sörrel, én meg annyira kívántam, hogy nem tudtam nemet mondani. Nem lakik messze tőlünk, gondoltam, ezt a távot egy vasárnap délután simán abszolválom, amúgy is sör 7.-8. után szokott megártani. Nem is ittam többet, ettől függetlenül hatalmas hülyeségnek tartom amit csináltam. Ha véletlen kilép elém egy óvatlan gyalogos, vagy hazafelé a sötétben elütök egy kivilágítatlan biciklis, képzeljétek el a kommenteket a hír alatt. Pedig jó nevelést kaptam, jó embernek is tartom magam viszonylag, csak elkövettem egy hibát.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.16. 23:30


A gyerekkel semmit nem tennék. Minek? Hiába mondok neki bármit, nem venné komolyan. De az apját, anyját kicsit megrugdalnám amiért szaporodtak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég