Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.05.20. 21:27


:lol: :lol: :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.20. 20:39


Én mindentől függetlenül a Laziónak szurkolok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.20. 20:33


Nagyon drukkolok a lacionak
Jo lenne, ha az inter nem indulna a bl-ben
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.19. 17:38


És ami a legdurvább, hogy csak két csapat van a mostani mezőnyben, amelyik mindkét meccsen gólt szerzett a juve ellen. A Benevento és a Verona...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.05.19. 17:09


Én ezt a megtapsoltatást mindig is utáltam. Megy a meccs, a búcsúztatásnak nem játékidőben kéne történnie. Ebből a szempontból nálam a Tottitól való elköszönés az etalon. A valaha volt "legszebb" (és persze legfájdalmasabb) búcsú volt amit láttam.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.19. 15:52


Gagyi klub, gagyi visszavonulás. Nincs itt semmi látnivaló.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.19. 15:46


azért, na, meg héé, mégiscsak juve meccs van, megkapják a totál vétlen kezezésért a tizit:)))

méltó befejezése a szezonnak :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.19. 15:42


a jaj bírja a testem dolgot én mondom, nem ő
de nyilván ez így is van, ez van mögötte

a szurkolók meg épp nem úgy tűnik, hogy kegyetlenül idegesek lennének rá...

mindegy, nem akarok én ebbe jobban belemenni. Az ő fejével nézem a dolgot, te meg a szurkolók fejével. A szurkolók nem érdekelnek most, amikor minden idők legnagyobb kapusáról van szó.



az érdekesebb, hogy miért nem a lengyel állt be a helyére

Cerci góljának örülök :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.05.19. 15:35


Trigoria írta:eric: visszatáncolás igen, de pont nem a szeretett klubjával szemben, és ez a lényeg! Nem csinál segget a szájából, vagy nem akkorát :)

Hát, úgy volt hogy visszavonul, úgy volt, hogy onnan, hogy a juve lesz az utolsó klubja, erre most kiderül, hogy ja, mégsem, és elmegy egy európai rivális klubhoz.
Nyilván máshogy élik meg a vezetők, és máshogy a szurkolók, de ez akkor is visszatáncolás.
Nem követtem minden rezzenését a sztorinak, nem tudom mennyire mondta tutira a visszavonulást, de ha biztosra mondta akkor ez nálam a segget csinál a szájából esete. Ha ezt nem mondta tutira, és hagyott kiskaput, akkor nem, de juve szurkolóként akkor sem örülnék a döntésnek.
A többi, amit leirtál, jaj, birja még a testem, jaj, nem birja a testem, az a magyarázom a bizonyitványom esete, a történelemkönyvekben csak annyi lesz, hogy nem a juvéban fejezte be, hanem a psg-ben/reálban.

Trigoria írta:És szerintem szó nincs arról, hogy szívesen kipróbálná magát másik nagy csapatban. A juvéban befejezte, de lehet még focizna. Ha ilyen szituban hív a PSG és a Möchengladbach, lehet érthető az előbbi választása. A PSG úgyis a nagy sztárok levezetőhelye: Beckham, Ibra :D

Basszus, nem is rémlik, hogy beckham is volt ott, ez kiesett :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.19. 15:09


elhiszem én
ez csak megágyaz a PSG-nek :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.19. 15:07


Trigo, már vagy 15 perce guglizok, de az istenért sem találom az ominózus mondatot.
A napokban olvastam egy nyilatkozatát. Szerepelt benne, hogy gyengébb bajnokságba nem akar menni levezetni. Jelentős célokért akar küzdeni, ha folytatja, olyan csapatban, amely trófeákért küzd. Persze lehet félrefordítás is. Tisztán emlékszem a "trófea" szóra.
Bizonyítani viszont nem tudom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.19. 14:37


több szempontból is kuriózum nézni a juve meccset. Utolsó forduló, utolsó Buffon meccs itt, utolsó juve meccs a Digin.

de srácok, lássuk már a helyzetet. Legalábbis szvsz.
Buffon biztos volt benne, hogy visszavonul, abban is hogy a teste se fogja már bírni topszinten. Ezt két éve tudta, és tavaly is tudta. Ezért hozták a helyére a lengyelt, aki nem egy szimpla helyettes, hanem egy kiemelkedően jó kapus, akit a juve magához láncolt egy ígérettel, miszerint szeptembertől övé a kapu. Ezek után Gigit megkeresik topajánlatokkal, ami miatt lehet meggondolja magát, mert kiderült még bírná és mások szerint is bírná, és akkor bocsi Szczesny, átb.sztunk, illetve Gigi átb.szott mindenkit. Még marad egy vagy két évig, légyszi padozz addig: Ja hogy azt nem? Hát akkor eladunk. Utána meg ott áll a juve megint a ki legyen a Buffon-utód kérdéssel.

Tehát sn, Buffont a juve visszavonultatta rendesen. Az hogy közben az ünnepelt meggondolja magát, arról ők nem tehetnek. Egy egy ilyen meggondolás erősen belenyúl a felépített átigazolásokba.
Azzal meg sosem értettem egyet, ha egy játékosnak a csúcson, a topklubjában kellene visszavonulnia. Egy játékos karrierjének vége felé már nem bírj a topszintet, de még kicsit lejjebb igen. Akkor ne mehessen el? Tottinál is ez lett volna a helyes út szerintem: USA már 3-4 éve
Eleve a csúcson rohadt nehéz visszavonulni, mikor még érzed hogy bírnád, de már egyre nehezebben. Minek kéne ott visszavonulni, amikor a foci az életük.

ám ő azt nyilatkozta, hogy még mindig trófeákért akar küzdeni.
ilyet mikor és hol nyilatkozott? Én nem láttam.

eric: visszatáncolás igen, de pont nem a szeretett klubjával szemben, és ez a lényeg! Nem csinál segget a szájából, vagy nem akkorát :)
És szerintem szó nincs arról, hogy szívesen kipróbálná magát másik nagy csapatban. A juvéban befejezte, de lehet még focizna. Ha ilyen szituban hív a PSG és a Möchengladbach, lehet érthető az előbbi választása. A PSG úgyis a nagy sztárok levezetőhelye: Beckham, Ibra :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.05.19. 13:39


De az milyen már, hogy a juve egyik legendáját sem képes visszavonultatni, mindegyiknek el kell kullognia levezetni máshová. Mondjuk nem is saját legendák, vásároltak...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.05.19. 11:59


Egyetértek veled, eric. Bár ha a klub presszionálta a juvés befejezésre, akkor érthető lenne a döntése.
Parma? Szép lenne, ám ő azt nyilatkozta, hogy még mindig trófeákért akar küzdeni.
Biztos megsiratják majd az utolsó meccsen a drukkerek, de Totti visszavonulása "mágikusabb" a körülményeket tekintve.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.05.19. 11:42


Szerintem szebb befejezése lett volna Buffon karrierjének, ha top szinten a juvéban fejezi be.
Trigo, szerintem ez uganúgy visszatáncolás, nem vonul vissza, csak a juvéban hagyja abba.
Persze értém, hogy szivesen kipróbálná magát másik nagy csapatban is, és inkább most, mint a karrierje csúcsán, de azért ha juve drukker lennék, akkor lenne bennem egy kis rosszérzés látni a reálban vagy a psg-ben, pláne ha esetleg összesorsolják őket a bl-ben. Szerencsére nem vagyok juve drukker, igy annyira nem hat meg a dolog, de ha van még benne egykét év top szinten, azt a juvéban kéne kitöltenie, aztán mehetne bohóckodni ahova akar.
A legszebb mondjuk tényleg az lenne - ahogy te is mondtad - ha visszamegy a parma-ba, pont most jutottak vissza, még az időzités is tökéletes.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.19. 04:22


A befejezés azért nagyon is tisztelendő :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.18. 22:53


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ba-2636285
:!: :!: :!: :!: :!: :!:
ez iszonyat durva
A Parma eközben 2–0-ra nyert a Spezia otthonában, amely a 28. percben, még egygólos hátrányban a korábbi parmai csatár, Alberto Gilardino révén tizenegyest hibázott.
hmm hmm :wink:

és Lucarelli már 41 te jó isten!!!
és most szarnék be ha esetleg Buffon új csapat a..... Parma lenne megint :D (és ha ingyen menne oda, akkor arra már szavak se lennének)

https://www.dailymotion.com/video/x6jt28c
kapus mit csinált?



http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... el-2636287
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.05.18. 22:53


Szerintem, de Cejas - tudja igazán - régen volt ilyen jól beépíthető fiatalság.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.18. 22:15


ez el lett döntve egy éve fogkefe
most visszatáncolni és segget csinálni a szájból, az szerintem rangon aluli lett volna Buffonnak - és talán a juvénak is:)
és ahogy mondta, ő úgy gondolta visszavonul. Tavaly is ezért állapodtak meg, hogy még egy év aztán jöhet a lengyel utódja. Csak közben érzelmek érzelmek, és rájött , hogy még bírja a teste is, megdöbbent, hogy kiknek kellene még ma is, és mennyi pénzért.
szóval így szép a visszavonulás a juvénál. MIndenki elégedett, aztán max játszik még máshol.

és ha már visszavonulás
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... lo-2636203
„Nem akartam, hogy odáig eljussak, hogy miután elrontok egy passzt vagy egy lövést, a lelátókon ülőktől azt lássam s halljam, hogy mutogatnak rám, és olyanokat mondanak, hogy ez a Pirlo már megöregedett, ennek már vége, ez már kifújt. Ezt nem tudtam volna elviselni”
azért nem mindenki gondolkodott így :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.05.18. 20:34


Ha ennyire kapós még a piacon a Juvénak miért nem kell? Azt ne mondjátok h Szczesny miatt, mert nem lett volna őt kötelező leigazolni, kettő találtak volna másik kapust is. Mi is tudtunk szerezni a semmiből, City is szerzett egy brazil csodakapust a semmiből. Meg a Juvéról beszélünk, Olaszország legjobb kapusát bármikor megszerzik. Nem értem, Wojo jó, de nem ennyire, hogy így kelljen távoznia Buffonnak, hogy még elmegy a PSG-be... Amúgy nem nézek JUve meccseket, de ennyire visszaesett a formája?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.18. 19:19


A PSG elvileg megduplázná a jelenlegi fizuját, ha aláír :shock:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.18. 08:36

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.05.18. 07:02


Hát Navas, amilyen bakikat csinál...simán védhetne annyi erővel ő is ott. A PSG-nél inkább brand építés lenne a célja kb.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.17. 20:41


Az olasz Tuttosport a klasszis jövője kapcsán két csapatot tart lehetségesnek állomáshelynek – amennyiben a 40 esztendős ikon úgy döntene, hogy nem vonul vissza az idény végén –, a Real Madridot és a PSG-t.

vágjátok? Megyek levezetni a Realba???? :D :D :D :D :D :D ezen nagyon nagyon besz.rnék :D :D :D
amúgy atomsimán vannak még benne jó évek, szóval miért ne
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2636091
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.05.17. 15:09


Mondjuk ez is jó kérdés, hogy akkor Seria A-ban szenvedjek egy kiscsapatnál és rekord, vagy MLS pénz, csillogás stb. Én mondjuk tuti maadnék, engem nem Gigi-nek hívnak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég