Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.07. 20:19


F.Totti írta:
Feree vagy egy másik transferguru megírhatná hogy az Inter miből fizetne 30+ idénre Nainggolanért, ha az ffp miatt az opcióikat sem tudták lehívni. Cancelo lebukása tuti fáj nekik. Most akkor van pénzük vagy nincs?


ffp-t nem részletre mérik? kérdezem? alissonért se kapunk egybe se 60, se 75, se 90 millát, mondjuk megkapjuk 5-10 részletbe......de mi is így veszünk, nagyon pedzegetik hogy kluivert lehet a roma 4. igazolása....
közben már a másik ajaxos alternatíváiről írnak, sok lesz nekünk a 2 ajaxos pénzbe szvsz, de ezt írtam tegnap is.....
másik qrva durva kácsa, hogy állítólag meret ára 25 milla :shock: perint 14ért viszi a juve....

amúgy hogy mennyre vadkacsa szezon van, tegnap még az volt, hogy a real 75 millával nyitna alissonért, ma meg letennék olbak 100 millás kivás.árát :) :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.07. 19:45


Most akkor van pénzük vagy nincs?

Es a mi csodunk hova tunt? Elnyelte a fold vagy meszaros? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.07. 19:31


Chiesat bírom és jobb is mint El Sharaawy. De ez akkor is vicc. A Fio meg hülye ha nem fogadja el. Persze simán lehet kacsa, de úgy költjük a nem létező pénzünket, mint ha nem lenne holnap. Az mondjuk igaz, hogy nekünk a vb előtt kell vennünk. Olcsóbb. De milyen lesz a nem olcsóbb, ha Cristanték és Chiesák ilyen áron jönnek???

Feree vagy egy másik transferguru megírhatná hogy az Inter miből fizetne 30+ idénre Nainggolanért, ha az ffp miatt az opcióikat sem tudták lehívni. Cancelo lebukása tuti fáj nekik. Most akkor van pénzük vagy nincs?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.07. 12:33


állítólag 35+fáraó ajánlatot tettünk Chiesáért,
:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ne b.sszanak már fel


http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2018 ... ek-2639815
Alisson szép helyen áll
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.07. 09:02


Ez egy drága Iturbe lesz :-/
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.07. 07:37


El Sharaawy napjai megvannak számlálva, állítólag 35+fáraó ajánlatot tettünk Chiesáért, amit ők visszadobtak, de még nincs vége az üzletelésnek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.06. 22:52


Barella nekem is tetszett idén. Igazi olasz (szárd) mentalitás, vitalitás. Bírtam minden meccsen. Kiforratlan, de lehet belőle még akármi. Mondjuk azt hittem fiatalabb. Sokkal olcsóbb lett volna, de di Francesco a kanadai-olaszt akarta, aki inkább DDR klón, míg Barella Strootman helyett lenne jó. Meglátjuk.

A marokkói meg pont a játéka miatt nem EdF komform. nála nincs ilyen poszt. 4231ben semmiképp, de a 433unk is nagyon más, mint az Ajaxé. Sokkal szűkebb, ezért a kp-k nem is kolbászolnak horizontálisan, mint a hollandok. Ha jön Ziyech, inkább Ek Sharaawy és Perotti posztja lehet az övé. De inkább ne jöjjön
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.06. 21:56


F.Totti írta:Ziyech tök más karakter, mint Radja. Hiába azonos a poszt, totál más. Cristante pedig gyengébb, mint Pellegrini. Én nem látom abban a logikát, hogy ha ők jönnek, akkor Nainggolan megy. Esetleg a pénzügyit, de azt meg ugye Alissonból megoldjuk.

Mondjuk Cristante 5+25ért sanszos, hogy nem a padra jött. Szétbasz az ideg, ha Pellegrinit vagy Radjat miatta adjuk el.

A Cristante dealben az egyetlen pozitív, hogy Tummiellot nem vágtunk kvázi ingyen Gasperiniékhez. És Defrelt sem. Vettünk egy modernkori Matteo Brighit, modern kori áron. Duplájáért.

persze hogy más karakter, játszani soha nem láttam, de nézd meg a szezonját 18 assziszt :!: 9 gól, és főleg támadó pozícióban előrefelé(aki nálunk qrvára hiányposzt, a kreativitás) betyáros, még akkor is ha csak holland bajnokság.....
https://www.transfermarkt.co.uk/hakim-z ... ler/217111

cristantét tegnap feszegettem, jó szezonja volt, de én se látok benne nagyon semmit, a cagliaris gyerekben vmiért többet, ez nyilván feltételezés
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.06. 21:00


Messzemeno kovetkezteteseket nem kell feltetlen levonni egy youtube-os videobol, de azert sokat sejteto, hogy cristante kisfilmje par nem tul nagy golbol, nehany megtolt (!?) labdabol, kaput nem talalo probalkozasbol es az ellenfel vedojen at csetlett-botlott labdabol all.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.06. 20:42


Ziyech tök más karakter, mint Radja. Hiába azonos a poszt, totál más. Cristante pedig gyengébb, mint Pellegrini. Én nem látom abban a logikát, hogy ha ők jönnek, akkor Nainggolan megy. Esetleg a pénzügyit, de azt meg ugye Alissonból megoldjuk.

Mondjuk Cristante 5+25ért sanszos, hogy nem a padra jött. Szétbasz az ideg, ha Pellegrinit vagy Radjat miatta adjuk el.

A Cristante dealben az egyetlen pozitív, hogy Tummiellot nem vágtunk kvázi ingyen Gasperiniékhez. És Defrelt sem. Vettünk egy modernkori Matteo Brighit, modern kori áron. Duplájáért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.06.06. 20:07


Ha Ziyech jön Nainggolan megy. Ennyi ember nem kell középpályára, Gerson távozása nem oszt nem szoroz. max azt tudom elképzelni, hogy Pellegrinit eladjuk 27 millióért, de 21 éves játékost ne adogassunk már el (habár én nem szeretem). Még azt tudom elképzelni, hogy De Rossi megy, de most erről semmi hír sincs, valszeg ő is innen megy nyugdíjba. Strootman? Áh, nem vinnék senki, Inter pletykák vannak, de ő szerintem nem akar innen elmenni jelenleg. Tehát ismét marad Nainggolan.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.06. 20:05


Nem kell"árulni". Mindenki tudja, h. a Románál mindig mindenki eladó :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.06. 19:35


De itt nem arrol van szo, hogy aruljak nainggolant, hanem, hogy egyik-masik merda meg akarja szerezni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.06. 19:24


Hunszi írta: Peresnél a 25 meccset én is soknak tartom, de valljuk be az a 9 milla azért nem olyan rossz, szóval hátha :)


http://www.asroma.com/en/news/2016/8/br ... -roma-move

attól függ, mihez képest, 2 éve 13,5 milláért vettük, akkor nem értem mért ilyen olcsó, én szvsz azt hittem keresni fogunk rajta, nem bukni.
25 meccs qrva sok, azt nem írják hogy ez csak bajnokira vagy bajnokira és kupa meccsre szól, de igazából nem is sokat számít, sok az sok

ericcartmen írta:
feree80 írta:jah, és mondhattok akármit, ninját sztem áruljuk, napoly, inter, már úgy fest az sem zavaró hogy nem külföldre

Ehhez van valami link is, vagy ez csak a szokásos feree féle pesszimizmus?
Ha van link, akkor ok, de ha nincs, akkor már írhattad volna egyből azt is, hogy ingyen akarjuk az interre sózni, úgy még szarabbul hangzik.

én nem érzek passzimizust, pusztán realizmus, realista, vkit/ vkiket el kell adni, ennyi....
de tmw, roma, szemezgess, mind mai

https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... mw=1119611
https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... LTE2NDY2Mg
https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... mw=1119633
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.06.06. 19:11


feree80 írta:jah, és mondhattok akármit, ninját sztem áruljuk, napoly, inter, már úgy fest az sem zavaró hogy nem külföldre

Ehhez van valami link is, vagy ez csak a szokásos feree féle pesszimizmus?
Ha van link, akkor ok, de ha nincs, akkor már írhattad volna egyből azt is, hogy ingyen akarjuk az interre sózni, úgy még szarabbul hangzik.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.06. 18:50


Időközben Cristante ufficiale.

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34684282_2195179040499021_3406792896983072768_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4d22b38806bf6503e755274c7b8894b6&oe=5BBFD479

Szerintem másképp lehet realitás a két Ajaxos témában, de akkor biztos a középpályáról valaki lelép, most az a kérdés, hogy Ninja vagy Stroci, de hajlok én is afelé, hogy az előbbi. Peresnél a 25 meccset én is soknak tartom, de valljuk be az a 9 milla azért nem olyan rossz, szóval hátha :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.06. 16:04


Hunszi írta:Állítólag Ziyech érkezése is már borítékolható, elvileg a cimbiknek már elkottyintotta, hogy ide igazol.

az egy dolog hogy elkottyintotta hogy magára húzná a roma mezét, az meg másik dolog, hogy vajh mennyibe kerül....
amúgy továbbra is nehezen hiszem hogy 2 ajaxost zsebre teszünk, kluivert 25, a marokkoi nem tom mennyi (30-35) az már barátok közt is 60ra rúg...
távozó, állítólag peres visszamegy a bikákhoz 9 milláért, természetesen ez is kölcsön kötelező opció, és akkor kötelező ha 25 meccset tol....sztem ez azért meredek, simán lehet sérült is....szal qrva soknak tűnik a 25 meccs....

jah, és mondhattok akármit, ninját sztem áruljuk, napoly, inter, már úgy fest az sem zavaró hogy nem külföldre(mondjuk tavaly szinte a világ összes csapatába befért volna)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.06. 11:39


Állítólag Ziyech érkezése is már borítékolható, elvileg a cimbiknek már elkottyintotta, hogy ide igazol.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.06. 07:13


Számomra az sokat elmond, hogy azt nyilatkozta, miután befejezi a pályafutását semmiképp nem akar a focival foglalkozni semmilyen formában. Se edző, se egyéb focival kapcsolatos emberke nem szeretne lenni, na már most ez pedig tökéletesen alátámaszthatja, amit itt már előttem felvázoltak, hogy utolsó éveiben akár dönthet úgy is, hogy jól megszedi magát s kész...valószínű a foci fanatikusságának hiánya miatt van még mindig Romában és nem tőrt magasabb célok és csapat felé. Ennek köszönhető szerintem a hanyagsága is néha, cigizés stb.

A ruhaboltja is olyan lesz, hogy egyben bár is, szóval a vásárlás mellett/után/előtt lehet inni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.06.06. 06:42


Ninja most nyit valami ruhaboltot Rómában, ez nem annak a jele, hogy menni akar.
Végtelenül szomorú lennék ha eladnánk.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.05. 22:59


jól érzi magát Rómában
jó szezonja volt (de volt jobb is előző évben)
világklasszis, de tény, hogy nincs rivaldafényben
csak addig nem lesz válogatott, amíg ez a majom edzőjük a vb-n ki nem esik a picsbe a csapatával. A köv edző hívja majd, és ő örömmel menni fog.
szóval a Romától csak nagyobb csapatba igazol el most, ha eligazol
szvsz! :)

de simán benne van az is, hogy gondol egy nagyot, és megy Kínába ahogy mondod, bár nekem ez elképzelhetetlen még. Majd pár év múlva
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.06.05. 20:44


Szerintem 90% hogy Nainggolan és Alisson távozik. Alisson ellesz adva mert hatalmas rekord lesz kapusért egyértelmű. Szerintem a VB-t is megnyerik a brazilok, azzal is felmegy majd az ára. Most már tuti nem adjuk el ebben a 10 napban, de júliusban 70 millió plusz valami 15 milliós búnusz ha nem tudom 20 meccsen nem kap gólt. Nainggolan meg szerintem azért megy mert feladja. Sose volt nagy játékos, sose volt sztár sajnos. Sztárok a VB-n és a BL-ben születnek. Kb hozta Nainggolan a Seria A szinten top 5 középpályás, de Európa szinten nem is ismerik nagyon. Idén BL-ben sokan megismerték, de voltak elég rossz meccsei, gólt is csak az utolsó meccsen rúgott, igaz akkor kettőt. Plusz VB-re már sose megy, mert visszamondta a válogatottságot, így sztár se lesz európai szinten. Olaszországban sztár, de európai szinten szerintem nem. Most 30 éves Kínából letesz valaki érte 45 milliót évi 12 milliós fizuért ő meg úgy lesz h hülye lenne nem elfogadni. 3 évet ott lehúz aztán 33 évesen visszavonul kőgazdagon. Valamiért ezt érzem. De ha így lesz akkor nagyon fogok örülni, hogy most nem a jövő évi hanem idei mezt rendeltem Nainggolan felirattal, mert vicces lenne ha 18/19-es mez Nainggolan és már nem is játszik nálunk. :D
Mielőtt megkapom, hogy de ő eu-s szinten is hatalmas sztár, leszögezném, hogy Totti után jelenleg most 2. kedvenc Roma játékosom (picivel De Rossi és Elsha előtt), és tudjuk, hogy az ember a kedvenceivel a legkritikusabb.


SZERK.: Jövőre mondjuk a Ziyech-Strootman-Cristante nagyobb meccseken Cristante helyett De Rossi középpálya pofás lenne, Pellegrinivel rotálva. Bár inkább maradjon Nainggolan mint jöjjön a marokkói ha lehet választani. De Monchit ismerve és Kínát és Nainggolant (ő benne nem tudom mivan, csak tippelek) Nainggolan menni fog.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.05. 20:23


Hunszi írta:Cristante elvileg már Róma játékos és július elején jelenthetik be hivatalosan, 5 milla kölcsön + 25 milla kötelező opció a szezon végén.


jó szezon ide vagy oda, én inkább őt hoztam volna
https://www.transfermarkt.de/nicolo-bar ... 42#subnavi

amúgy ettől nagyobb gond, hogy defrelt nem tudtuk beboltolni az üzletbe......
amúgy per pill mindenkit le akarunk igazolni a firkászok szerint :)
ajaxból már nemcsak kluivert hanem a marokkoi csóka is, fioból is akarjuk a 60 millára beárazott chiesát, egyre jobb :lol:
gondolom jönni fognak azért az ffp-vel hogy hány millát kell összeszedni 06.30.ig hogy rendben legyünk(psgnek 70-90 milla kell, hogy rohadjanak meg :twisted: :lol: )


és ugyan nem jelent semmit, de volt egy szavazás, és a szurkerek 82% nem akarja berardit, akkor ezek szerint nemcsak nekem nem jön be.....

de tegyük fel jön kluvert, a marokkoi ajaxos, mondjuk laxalt, meret, miből? és kit adunk el?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.05. 20:08


Cristante elvileg már Róma játékos és július elején jelenthetik be hivatalosan, 5 milla kölcsön + 25 milla kötelező opció a szezon végén.

Amúgy azt tudtátok, hogy ha Romagnolit eladja a Milan többért, mint 30 millió, akkor 30% nálunk landol? kár, hogy épp hosszabbított :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.04. 08:34


Ennek a topiknak pont, hogy most van a szezonja
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég