Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.12. 13:05


Megmondom őszintén én jelen állás szerint Strootmant sokkal jobban sajnálnám, szóval ha kettejük közül kell valaki menjen, akkor inkább Radja legyen az. Imádom a palit, viszont abban egyetértek, hogy 31 éves...2 év múlva kb. nulláért tudnánk eladni és idén azért jó szokszor beszürkült a mezőnybe. A középpályán jelen pillanatban, pedig igen nagy tumultus alakult ki, szóval várható volt, hogy valaki menni fog. Emberileg sajnálom, ha elmegy...de üzletileg teljesen megértem. Még úgy is, ha 30+ifistával adjuk el (mondjuk a 35 jobban nézne ki, de a 40 már nem realítás, főleg ha adják Zaniolot is, a srácnak idén valami 14 gólja és legalább ennyi asszisztja van).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.06.12. 12:47


F.Totti írta:Ráadásul a fiam kedvence. Sőt az egyetlen kedvence a mostani csapatunkban :(

nálam is a gyerek őt ismeri fel, mint szúrós hajút :D (bár az utóbbi időben pont nem volt már kakastaréja)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.06.12. 11:07


Alapvetően a koncepció szempontjából FR-el értek egyet számokban pedig azért óvatosabb vagyok mint itt jónéhányan. Egy 35+10milliós ifista árral szerintem elégedettek lehetnénk minden szempontból egy 31 éves játékosért, aki azért masszívan a fizikumára építi a játékát. (nem azt mondom hogy pofára esik egy labdában mert nyilván nem de azért, na nem egy andrea pirlo-ról vagy egy xaviról beszélünk.) Plusz ami még benne lehet az árban hogy az Inter sem hülye tud a sorok közt olvasni, tudja hogy mi most el akarjuk adni Radját szóval az is lefelé tolja az árat.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.06.12. 11:05


Én a végsőkig bízok benne, hogy nem megy el Radja. Nekem ő már maga a Róma. És pont azértszerettem amilyen, ő nem ez évente ugráló, menedzser kedvence focista. Ő benne van még szenvedély, akarat, alázat.
Tegyük fel elmegy, Florenzi nem hosszabbít, akkor kimarad...
Fiatal mindenfelől érkező állítólagos tehetségek. Kösz de nem!!!
Radja, DDR, Strootman, Flo, Fazio, Manolasz nekem ez a Róma.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.12. 11:02


Leszállóág? Amit idén láttam tőle, az minden volt csak leszállóág nem. Fizikailag a legjobb a középpályán. Mentálisan is rohadt erős.
Ettől még lehet, hogy jövőre már gyengébb lesz, de idén nem volt rossz. A legjobb középpályásunk. De nem is ezért fájna, ha elmenne. Kib@szottul szerethető pali. Pont a hibái miatt is.
Ráadásul a fiam kedvence. Sőt az egyetlen kedvence a mostani csapatunkban :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.12. 10:18


Nem tudom, de én bízok a szakmai stábban. Csak nem akarják elkótyavetyélni, pláne úgy, hogy azzal egy riválist erősítenek. Ők azért nálunk jobban tudhatják a jétékos valós potenciálját, értékállóságát, stb.
Egyébként Radjaa abban maradt a vezetőkkel hogy bár ő szívesen maradna, de ha el akarjá kadni, akkor hagyják, hogy ő döntsön a lehetőségek közül, ha vannak. Lehet, h. ezért is van most ez az inter-vonal

Eléggé úgy látszik különben, hogy erősen megkezdtük a fiatalitást. joggal gondolhatja a stáb úgy, h. a jövő csapatába (és öltözőjébe..... :) ő már nemi igazán illik, és addig kell eladni, amíg lehet.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.12. 10:04


Elképzelhetetlennek tartom, hogy ha Ninja megy akkor ne jönne még valaki. Egy érett játékos, Ziyech vagy más...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2018.06.12. 10:02


Borzasztóan szomorú lennék, de ha Ninja is menni akar akkor még csalódok is benne nem is kicsit.
feram89
 
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.12. 09:42


mcsabival értek egyet - kivételesen mindenben

rageee: azért vedd bele, hogy ha tényleg az a fiatal enynire jó, mint amennyire mondják, akkor megér ő is 10-t legalább. Persze még így is kevés szsvz.
szerintem is 45-50 + az ifista - alsóhangon

és szerintem sincs leszállóágban. Még van benne 2-3 jó év. Az Internek kegyetlenül nagy hasznára lenne, és azonnal.
Itt vagy lennie kell valaminek a háttérben, amiről nem tudunk, vagy Monchi egy zseni (vagy idióta)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2018.06.12. 09:34


Egyre több oldalon írják , hogy Nainggolan is igent mondott .
30 m+ egy ifista .

Kb. a Salah féle üzlettel érzek párhuzamot .

Ennyi erővel akkor már adjuk el Kínába , 45-50-ért .
transfermarkt szerinti értéke 45 .
Mi pedig eladjuk egy riválisnak 30-ért ???

Nem értem , nem értem , nem értem .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.12. 09:05


Szerintem meg nem jó ár érte, főleg hogy Spalletti kezébe ezzel hatalmas fegyvert adnánk. Külföldre 40-45, a sintérnek meg ha kell akkor 60. Csak annyit meg éppen nem fizetének érte.
És akkor az érzelmi kötődésről még semmit nem beszéltünk. A bundások ellen is egy ember akart tenni valamit a pályán, az pedig ő volt. Nálam az ilyen játékosoknak nincs ára. Jövőre kinek fogunk így majd szurkolni? Cristantéval meg Schick-kel nem fognak mezeket eladni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.12. 09:04


Onpusztito? Azert ez egy kicsit vicces megfogalmazas. Az, hogy nem absztinens es cigizik, meg messze nem onpusztitas. Talan nem fogja ugy birni 35-6 esves koraban, mint totti birta, de igen eros tulzasnak erzem amit irsz. Leszallo agban meg vegkpepp nincs, talan csak spall jobban tudta hasznalni.

De oda a rozsdas bokot, hogy cristantenel joval tobbet er!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2018.06.12. 09:05-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.12. 08:54


nainggolan: holnap találkoznak a Roma és az inter vezetői. Mi 40-et kérünk, ők 25-öt adnának. 30-ban megegyezhetnek
http://www.corrieredellosport.it/news/calcio/calcio-mercato/2018/06/12-44056973/roma_nainngolan_allinter_30_milioni_di_s/

(szerintem a 30 jó ár egy leszállóágban lévő, és önpusztító életmódot folytató, azaz gyorsan avuló játékosért :wink:)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.12. 06:19


Állítólag a Sportingos káosz miatt bepróbálkozunk Bruno Fernandes-nél. A verekedések és a balhék miatt felbontotta egy rakás játékos köztük ő is a szerződését, uh ingyen most rálehet ugrani párra. (Azt már nem is írom, hogy ő is középpályás, már a 4. lenne.)

Felbontotta még a nagyobb nevek közül William Carvalho, Rui Patricio (Alisson távozása esetén azért nem lenne eldobantó ötlet őt hozni ingyen), Bast Dost és Gerson Martins is a szerződését.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.06.12. 05:39


Kíváncsian várom Kluivert bemutatkozását. Idén, megyünk Amcsiba? Bár mondjuk abból sokat nem lehet leszűrni...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.11. 23:17


és akkor máris megérte kinevezni Tottit...őőő...mivé is? Na mindegy, behozza az árát :D

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BBFD3A0
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5B7CA940
rutinosan kitakartatták vele?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.11. 22:47


semmi közük hozzá. pláne, h. nem írt még alá semmiylen szerződést :bah:

állítólag (sky) a mama azt akarta, h. angliába menjen a gyerek, de feri fölhívta a papát, és meggyőzte, h. inkább Rómába jöjjön :lol: :lol:
(azért az érdekes telefonbeszélgetés lehetett. vagy az öreg Patrick érti a romanescot? :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.11. 22:32


Kluivert megérkezett Fiumicinora egy Adidas pólóban :lol: :lol: Nikenál repesnek az örömtől :D :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.11. 22:17


engem meg nem érdekel ki jön, de ő az egyetlen nemolasz akit nagyon sajnálnék elengedni (elküldeni :evil: ). Igazi romanistává vált.
Ha menni akar, és TÉNYLEG menni akar, akkor megbékélek a helyzettel, és sosem fogom kutyázni érte.

amúgy a gazdasági oldalról nézve nyilvánvalóan jogos az eladása. De ugye tavaly lett volna a legjogosabb.

Totti és DDR is nagyon figyeltek az életmódra
:D :D :D :D :D :D DDR szétpiált éveire gondolsz? :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.11. 22:06


Engem őszintén nem zavar ha eladjuk, de ez a 29+ifista elég vékony...amúgy 31 éves lesz 1 hónap múlva, uh már talán 3-4 év sincs benne.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.11. 21:48


Néhány honlap ódákat zeng Zanioloról, ezért lehet valami a Radja transfer mögött.
Mi is szól az eladása mellett:
- 30 éves, meg lehet benne 3-4 év, de az biztos, hogy egyre kevesebbet ér
- a balhéi miatt Pallotta biztos nem gördít utat a távozása elé
- nem tehetjük meg, hogy innen menjenek nyugdíjba értékes focisták, kivéve DDR - mindenkit pénzzé teszünk, Dzeko érinthetetlen még, de nézzük meg jövőre
- a sok cigi mellett ki tudja mit bír a motor. Totti és DDR is nagyon figyeltek az életmódra - ha sokáig akarsz magas szinten játszani nem biztos hogy elég a fiatalság lendülete

Megtartása mellett:
- a csávó mindenkit le tud szerelni szabályosan
- a pályán profi
- a szurkolók egyik kedvence

Tavaly sem lett volna meglepő, idén sem az. Marcos és Lamela távozásával sem esett vissza a csapat. A Sevilla csapata állandóan változott, mégis elérték egymás után zsinórban 3x az EL trófeát. Ezért hoztuk Monchit - gondolom - , hogy pörögjön a piac. Hát pörög. Érkezők vannak, lesznek távozók is.
Abban egyetértek, hogy minőség kellene nagyon. Sok a kakukktojás és a tehetség, de vezéregyéniség nélkül nem lehet nagy meccseket nyerni. És azokat nem Cristante-Pellegrini-DDR középpályával fogjuk...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.11. 20:15


tomm írta:
feree80 írta:
meg ugyé lett egy back sponzorunk is a hyundai személyében év 10-15 milláért.....


Annyiert biztos nem. Csak gondolj bele: ugyanannyiert, mint a fo mezszponzor? Talan 4-5 evre fizetnek ennyit. Anno is 3 misirol volt szo

igen, nem néztem a végét, ergo 3 évre ennyi a zsé.kösz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.11. 20:10


feree80 írta:
meg ugyé lett egy back sponzorunk is a hyundai személyében év 10-15 milláért.....


Annyiert biztos nem. Csak gondolj bele: ugyanannyiert, mint a fo mezszponzor? Talan 4-5 evre fizetnek ennyit. Anno is 3 misirol volt szo
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.11. 19:56


holland lapok szerint kluivert 17,5 milla fix összegért jön, és különféle bónuszokkal ez elérheti majd a 21-22 millát....
emellett romanewson van egy kácsa, miszerint a pool 65 millát adna alissonért....de közben tán stakosáért meg 30 millát adnának....
juan jesust az om kerülgeti, 8-10 millánál többet nem adnának érte....

meg ugyé lett egy back sponzorunk is a hyundai személyében év 10-15 milláért.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.11. 19:15


A romai lapok nagyon hallgatnak a temarol.
Viszont kluivert ma este erkezik romaba. Szoval o mar tutto fatto
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron