Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.13. 13:13


tomm írta:Bezzeg viki bacsinal meg totti is jatszott volna az uj stadionban.

Ha ezen múlik, én örömmel lemondok a törpeceauses öhm.. vikiről, mehet Rómába polginak, vagy tőlem akár olasz miniszterelnöknek is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.13. 11:57


Ha jol ertem, ez a parnasi egy ugyved, aki a klubot kepviselte a stadion ugyben. Feltetelezem o volt az, aki megkente azokat a fogaskerekeket. De feltetelezhetoleg olyan szovevenyes uton jutott oda a penz, hogy azt soha fol nem deritik. Legalabbis remelhetoleg, mert kulonben elegge porul jar a klub, az ziher!
Ja, a polgi elegge vicces.

Bezzeg viki bacsinal meg totti is jatszott volna az uj stadionban.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.13. 11:43


tomm írta:Lehet, hogy esddig nem volt kori es ezert stagnalt. Es azert mozdult meg a dolog, mert elkezdtek kenegetni a illetekes elvtarsakat. Csak vagy kihagytak valakit vagy valakinek nagyon sokat meger, hogy ne epuljon meg az a stadion. Mintha lotito nyilatkozott volna olyasmit nemregiben, hogy a lazionak hamarabb epul meg a sajatja. Lehet, hogy tudott valamit az oreg sz.rzsak


ja, az utóbbi időbeven valmitől mintha tényleg felgyorsultak volna az eseméyek. most már tudjuk, mitől. Kicsit megolajozták a fogaskerekeket :D
Amúgy a vizsgálat kiterjed jónéhny különféle párthoz tartozó önkomrányzati emberre. Ha kenőpénzről van szó, ott is működik a látens nagykoalíció :bah:

(amúgy nehezen hiszem, hogy az egyesület és Pallottáék ebből ki fognak maradni...... :S )



amúgy az egyre inkább nevetségessé váló polgármesternőnek remek időzítéssel épp tegnap délután sikerült kitvittelni, hogy milyen remekül halad a dolog :lol: :lol: :lol:
https://twitter.com/virginiaraggi/status/1006558187649191938
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.13. 11:36


Nem mar csak. Eddig nem volt semmi. Ez az elso ajanlatuk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.13. 11:34


csak szalagcím mert épp ebédelek, inter ajánlat már csak 22 milla meg vmi ifista, és állítólag a brescia új pirlojáért tonaliért 10 millát is adnánk :)

kpályára még érkezhet bruno fernandes(hát mikor a calcioban volt, szvsz semmi extra, mondjuk egy rakat kérője van ingyé, plusz a marokkoi ajaxos a kiszemelt)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.13. 09:24


Lehet, hogy esddig nem volt kori es ezert stagnalt. Es azert mozdult meg a dolog, mert elkezdtek kenegetni a illetekes elvtarsakat. Csak vagy kihagytak valakit vagy valakinek nagyon sokat meger, hogy ne epuljon meg az a stadion. Mintha lotito nyilatkozott volna olyasmit nemregiben, hogy a lazionak hamarabb epul meg a sajatja. Lehet, hogy tudott valamit az oreg sz.rzsak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.13. 09:07


tomm írta:Huh, ez gyorsan ment. A stadionnal kapcsolatos korrupcio miatt 9 emberz letartoztattak, koztuk volt vmi regionalid vezeto meg az a parnasi-gyerek. Ez utobbi eleg fajdalmasan erintheti a klubot, azt hiszem.

Szerk: nem, nem tuntettek el. A linkre kattintva tenyleg 404 de ott lehet a hirre kattintani

csak azt nem értem, hogy mért kellett ekkora korrupció? hogy évek óta stagnáljon a project???? :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.06.13. 08:28


Hunszi írta:Defrel még nem lefutott történet egyelőre, nem hiszem eladjuk...max kölcsönbe. Én még egy évet adnék neki, lásd Dzeko első éve.

tényleg nem bántani akarom Defrelt, nekem semmi bajom vele, de azért a példádban annyi sántít, hogy míg Dzeko egy teljesen más közegből jött, és azt kellett megszoknia (amit nyilatkozott is 1 év után, hogy már kiismerte az olasz focit), addig Defrel itt nőtt föl, a Serie A-ban szinte.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.13. 08:27


feree80 írta:
Hunszi írta:Defrel még nem lefutott történet egyelőre, nem hiszem eladjuk...max kölcsönbe. Én még egy évet adnék neki, lásd Dzeko első éve.

egy kicsit sarkosabban fogalmazva
defrel nálam lefutott, nem tudott szintet ugrani, de jól látod, nem adjuk el, mert a kutyának se kell, ugyé 22 milláért vettük, nagy bukta, így marad max kölcsön, jól látod, veszteség minimalizálás, ezt lehet még vele kezdeni, 27 évesen kölcsönbe adni, sok jót nem jelent...


Nálam még nem. 600 játékperc alatt nem tudtam megítélni mire képes. A hozzáállása nagyon tetszett és a védőmunkája is. Amikor kezdett játékba lendülni megsérül. Én simán adnék neki még egy évet Rómában.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.13. 08:23


Huh, ez gyorsan ment. A stadionnal kapcsolatos korrupcio miatt 9 emberz letartoztattak, koztuk volt vmi regionalid vezeto meg az a parnasi-gyerek. Ez utobbi eleg fajdalmasan erintheti a klubot, azt hiszem.

Szerk: nem, nem tuntettek el. A linkre kattintva tenyleg 404 de ott lehet a hirre kattintani
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2018.06.13. 08:28-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.13. 08:11


a hirt már el is tüntették, és máshol sincs fent. érdekes......
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.13. 08:07

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.13. 07:35


Jó, hogy szólsz, észre se vettem :D köszi.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.13. 00:19


off: Hunszi, jut eszembe, írtam neked egy privátot még napokkal ezelőtt. Nem reagáltál, így nem tudom olvastad-e... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.12. 22:06


Hunszi írta:Defrel még nem lefutott történet egyelőre, nem hiszem eladjuk...max kölcsönbe. Én még egy évet adnék neki, lásd Dzeko első éve.

egy kicsit sarkosabban fogalmazva
defrel nálam lefutott, nem tudott szintet ugrani, de jól látod, nem adjuk el, mert a kutyának se kell, ugyé 22 milláért vettük, nagy bukta, így marad max kölcsön, jól látod, veszteség minimalizálás, ezt lehet még vele kezdeni, 27 évesen kölcsönbe adni, sok jót nem jelent...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.12. 21:33


Defrel még nem lefutott történet egyelőre, nem hiszem eladjuk...max kölcsönbe. Én még egy évet adnék neki, lásd Dzeko első éve.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.12. 16:44


Ők azért nálunk jobban tudhatják a jétékos valós potenciálját, értékállóságát, stb


Elvileg, persze igen. Megis itt kb mindenki hoborgott, hogy miert igazoljuk le 20 misiert defrelt es nem a jobban tudoknak lett igaza.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2018.06.12. 16:14


Ha eladjuk, én végtelenül szomorú leszek, és nem megyek át másik szolgáltatóhoz a Sp1ler tv miatt

Akik nekem most a Roma;
Alisson, Manolas, Fazio, DDR, a Kisgyerek, Radja!
Mindenki más mehet!
Abban bíztam, hogy egy ilyen sikeres év/ BL után legalább egy évig egyben maradhat a csapat, nem adunk el senkit!
:(

Ezt a Radja topicból:
Trigoria írta:http://asroma.hu/hir/nainggolan_elhagyhattam_volna_a_romat/1519764776
ez egészen elképesztő interjú
esküszöm minden szava boldogsággal tölt el, minden szavát imádom
Nem mondom, hogy azért igazi romanista, mert a klubhoz iszonyat hű, hisz ő a városhoz és az életstílusához az. De a kettő ebben az esetben fedi egymást. Sosem fog eligazolni, max levezetni...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.06.12. 15:52


Az egy dolog, hogy mennyit ér egy játékos a piacon, és az egy másik, hogy mennyit ér a klubnak.
Nincs olyan, hogy jó ár érte, ha az interbe megy, akkor meg pláne nincs.
2 jó év még simán van benne, de utána sem hiszem, hogy egyből menne a süllyesztőbe, ahogy DDR is inkább a nagy meccseken képes klasszis teljesitményre, úgy igaz lesz ez Ninjára is.
Valószinűleg még akkor is jobb lesz mint a legtöbb középpályásunk.
Több ő, mint egy örgedő játékos, a (nagyon) kevés klasszisunk egyike, aki szereti a csapatot és vezér a pályán is.

Ha majd jövőre nélküle simán kizúgunk a BL-ből, mert mindenki átgázol a fiatal, ámde tehetséges csapatunkon akkor aki eladta remélem feldugja ezt a 30 milliót a s.ggébe.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.12. 15:33


a lényeg, hgy ki legyen kötve a szerződésben, hogy ellenünk nem játszhat. Még csak az hiányzik , hogy porcelánlábú fiainknak pont ő csússzon be :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.12. 15:16


Szép és jó az említett játékosok neve és ára...de egyikük se "öreg" kategória, egyedül az izlandi, viszont ő is még 28 plusz ő a PL-ben igazolt át, nagyon nem m1. Tisztában kell lennünk azzal, hogy a tehetség mellett az életkor írtó nagyot dob/ront valakinek az árán. Pont erről volt korábban egy cikk, hogy CR-t már csak 70-80-ra taksálják s a Realosok ki voltak akadva, hogy miért, pedig ő a legjobb csatár a világon, az indok meg egyszerű volt..."öreg" már.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.12. 14:30


Zainolot tavaly 1,8M-ért vette az Inter az Entellától. Nem egy Mbappé. Biztos ügyes srác, de sokkal többet most sem ér. Ha az Inter szakemberei (akik egy éve minden mozdulatát figyelik, látják) hatalmas jövőt jósolnának neki, akkor nem adnák át nekünk.
Ő ebben az ügyletben egyrészt kerekítési tétel, másrészt Monchinak és EDFnek az alibi. Mivel szakemberként is nehéz megmondani milyen jövő vár rá, a szurkerekkel simán el lehet hitetni, hogy ő az új Totti. Akkor meg nem is olyan gáz, hogy mellette csak 30at kaptunk a csapat legpotensebb játékosáért. 30-at egy olyan piacon, ahol Rüdigerét 39-et kaptunk, Tolisso 42-ért kelt el, Sigurdsson 50+-ért vagy a kínaiak 60 felett fizettek Oscarért. Torreira meg 50 felett lesz valakié.
Ha a piaci környezetet nézem, akkor ez egy igen szar ár. Elvileg nem vagyunk eladáskényszerben, Radja nem akar menni, vevő meg bőven lenne rá.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.12. 13:05


Megmondom őszintén én jelen állás szerint Strootmant sokkal jobban sajnálnám, szóval ha kettejük közül kell valaki menjen, akkor inkább Radja legyen az. Imádom a palit, viszont abban egyetértek, hogy 31 éves...2 év múlva kb. nulláért tudnánk eladni és idén azért jó szokszor beszürkült a mezőnybe. A középpályán jelen pillanatban, pedig igen nagy tumultus alakult ki, szóval várható volt, hogy valaki menni fog. Emberileg sajnálom, ha elmegy...de üzletileg teljesen megértem. Még úgy is, ha 30+ifistával adjuk el (mondjuk a 35 jobban nézne ki, de a 40 már nem realítás, főleg ha adják Zaniolot is, a srácnak idén valami 14 gólja és legalább ennyi asszisztja van).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.06.12. 12:47


F.Totti írta:Ráadásul a fiam kedvence. Sőt az egyetlen kedvence a mostani csapatunkban :(

nálam is a gyerek őt ismeri fel, mint szúrós hajút :D (bár az utóbbi időben pont nem volt már kakastaréja)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.06.12. 11:07


Alapvetően a koncepció szempontjából FR-el értek egyet számokban pedig azért óvatosabb vagyok mint itt jónéhányan. Egy 35+10milliós ifista árral szerintem elégedettek lehetnénk minden szempontból egy 31 éves játékosért, aki azért masszívan a fizikumára építi a játékát. (nem azt mondom hogy pofára esik egy labdában mert nyilván nem de azért, na nem egy andrea pirlo-ról vagy egy xaviról beszélünk.) Plusz ami még benne lehet az árban hogy az Inter sem hülye tud a sorok közt olvasni, tudja hogy mi most el akarjuk adni Radját szóval az is lefelé tolja az árat.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron