Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.17. 11:10


Az internél már azt tervezik, hogy mi lesz Nainggolan mezszáma, miután a 4-est visszavonultatták, így a 22 (2+2)-t fogja állítólag megkapni. Július elejére van lefoglalva az időpont neki orvosi vizsgálatra, a játékossal minden feltételben megegyeztek. Innentől kb. biztosra mondható, hogy Ninját eladjuk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.17. 06:49


Szerencsére amíg veszteséges a cég, nem fog könnyen belőle kiszedni komolyabb pénzt. Arra azért figyelnek a hitelezők. Persze lefizetheti őket is :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.16. 22:42


és ha Pallotta a stadiopoli (jó ez a szó fr) miatt megunja az egészet, akkor el is ad mindenkit a picsbe és lelép a lével. Életszerű lenne :S
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.16. 22:04


Újabb név, aki miatt aggódhatunk: Manolasért letenné a Chelsea a 44m-s kivásárlási árát :cry:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.16. 19:43


F.Toti : +1
Zsolti: AA-val kapcs +1, meg hát ő olasz volt, és római

fr: durva a kis stadiopoli
amúgy miért is robbant ez most ki? ki borította a bilit? Hisz mindenki tudja, hogy így mennek a dolgok, ki kapott kevés pénzt?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.16. 11:17


fradista romanista írta:a "régi fociban" ilyen extrvangáns agyontetkózott hülyesérós alakok? :lol:

Egy darabka. Mert őszinte és nem a kib.szott média elvárásainak akar kizárólag megfelelni. A tetkónál és a hajánál nagyobb gondunk soha ne legyen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.06.16. 08:20


Jaja, nem biztos, hogy F.Totti a "régi idők focija" kifejezést akarta használni. De értjük, hogy mit érez.
Én nem érzem ugyanezt Nainggolannal kapcsolatban. Anno valaki parádésan kifejtette, hogy a belga ezt az életmódot szinte csak nálunk engedheti meg magának, a többiek felé kimondottan rossz üzenet ez. Szerintem nem kizárólag a teljesítményt kell nézni, hanem egyéb dolgokat is.
Én kizárólag DDR-ért hullajtanék krokodilkönnyeket, ha elmenne, ám nyilván már neki sem a teljesítménye miatt. Nincsenek már szerethető focisták, mert tudod, hogy bárki bármelyik transzferszezonban távozhat pár nap alatt. Én utoljára Aquilani távozásánál morzsoltam el néhány könnycseppet. Totti esete más volt.
Szóval nem hiszem, hogy a világ esküdöttt össze Nainggolan ellen (Roberto Martínez), inkább ő választotta ezt az utat. Mindenesetre ha nem fog igazi sztárcsapatnál játszani (nagyon úgy néz ki), az azt jelentené, hogy valóban nálunk volt a helye.
Ha marad, örülök, ha nem, akkor legalább járjunk jól, 'oszt kész.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.16. 07:06


a "régi fociban" ilyen extrvangáns agyontetkózott hülyesérós alakok? :lol:

Allison-pótlónak a cél: Areola (PSG) v. Meret (Udine) v. Olsen (Köbenhavn) (Mert Curtois reménytelennek látszik)

a stadiopoli ügyben kihallgatták a polgármestert is. Az 5csillag egyik ügyvédjét, a pártvezér min.elnökh. bizalmasát őrizetbe is vették. Kis szines: még az olimpiai bizottság elnöke (romanista, Totti haverja) ellen is vizsgálatot folytatnak, mert állást kért Parnasitól a lánya pasijának cserébe azért, hogy latba veti befolyását a stadionért....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.16. 01:27


Nainggolan nem pc? Ja nem az. Nem egy steril díszpöcs. Mert mer olyan lenni, amilyen. Imádom. Egy darabka a régi fociból.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.15. 22:27


köszi az infót fr a csajokról

tehát akkor (ha valóban így hangzott el): stadion bukta, Alisson megy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.15. 21:49


eddig is volt már jó néhány éve, http://www.romafemminile.it/ csak most jutottak fel, szervezetileg betagozódnak és felveszik a csapat nevét

Baldissoni tárgyalt a plgármesternővel a stadion botrány ügyében, és elisimerte, hgy leállhat a project. egyelőre fél évet mond..... :bah:

Azt is mondtsa, h. ha Allison megy, rámozdulunk Chiesára
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.15. 21:17


most olvasom, hogy elindítjuk női csapatunkat???? :D :D :D
"AS Roma
58 perce ·
L'AS Roma è lieta di annunciare il lancio della squadra femminile che dalla prossima stagione parteciperà alla Serie A! "
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.15. 10:30


Nyilvánvaló, hogy Nainggolan viselkedése és életmódja nem modern focista kompatibilis, de azon pár egyéniség közé tartozik, aki miatt még egy semleges se kapcsol el a Roma meccsről. Amíg a magatartásproblémája nem abban nyilvánul meg, hogy meccs előtt piál és szarul játszik/ szarul játszik és meccs után piál/ egy összeférhetetlen ember, akit mindenki utál a csapatban, addig úgyszolván semmi jelentősége. Tőlem maláj örömlányokkal is közösülhetne a szünetben, ha ettől jobban játszana.

Ez meg egy klasszikus:
https://www.youtube.com/watch?v=GeEE9LW5pVQ
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.15. 10:22

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.15. 09:59


mert ragaszkodik a színekhez, na :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.15. 09:24


Anno kereste a united, de fogadok, a "szeretem a romai eletet" azt jelenti, hogy kozoltek vele, idejohetsz, fizetunk neked evi 6-7-8-tokmindegennyi millio eurot, de akkor haptakba vagod magad, mint a kiskatona, nuku cigi, nuku pia es az asszonnyal sem uvoltozol ugy, hogy masnap tele a sajto vele. Talan a juve is ezert ejtette anno es ezert olyan merges rajuk. Kb a roma a legnagyobb csapat, ahol ezt megteheti.
De, nekem akkor is furcsa ez a hata mogotti egyezkedes. Plane egy galata-val (ezt irtak). Mi a feneert menne oda? Dehogy megy!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.15. 09:03


válogatottba nem hívták meg végül (lehetséges, hogy itt is magatartásbeli problémák miatt?)
ez 100%, sosem volt kérdés
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.06.15. 08:59


Elképzelhető, hogy az egész cikk egy újságírói fantáziálás szüleménye.
Mindenesetre arról is írnak, talán ugyanebben az írásban is, hogy az idény alatt
többször kérték a belgát, hogy változtasson a viselkedésén, pályán kívüli kicsapongásain.
Ezeket a kéréseket elengedte a füle mellett és rájuk sem hederített.
Meg persze szeretjük, de 31 éves, válogatottba nem hívták meg végül (lehetséges, hogy
itt is magatartásbeli problémák miatt?), nagy klubok nincsenek az érdeklődök között...
egyszer hallottam az Atletico Madridról, azonkívül én csak Kínáról és az Interről hallottam.

Ha egy 25 éves játékos jön helyette, akit én sokszor ugyan nem láttam játszani,
de szakírók szerint az egyik legjobb az utolsó passzokban, előkészítésben... akkor annyira
nem lennék bánatos.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.15. 03:53


Nekem budos ez a sztori. Nem all ossze a kep. Sztem ez csak ujsagiroi spekulacio. Annak mondjuk nem rossz. Kozel 100%-os kattintas es elolvasas arány
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.15. 00:24


azért Monchi nem hozhat döntést Pallotta nélkül ilyen fajsúlyú ügyben szerintem. És tuti megkérdezik EDF-t is, bár tőle lehet csak javaslatot kérnek.
Szóval semmi ilyet nem varrok egy ember nyakába, de haragudni ettől még fogok a klubvezetésre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.14. 23:28


Monchi nálam el is vágja magát, ha ez tényleg igaz. Mondjuk azt soha nem tudjuk majd itt meg, hogy mi a nagy büdös valóság.
Így csak mérhetetlenül szomorú leszek :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.14. 22:33


Ha a 75+5ös Allison biznisz megvalósul, de mellé képesek vagyunk elsózni az egyik legszerethetőbb játékosunkat az egyik riválisnak, akkor Monchi megcselekedheti azt, amit a fórum etikett miatt nem írhatok le ugyan, de gondolnám, hogy meg kéne cselekednie.
A klub, kb. egy hete a szezonbérletet egy igen hangulatos videóval reklámozta, libabőrös lettem tőle. "Io ci sono quando momento di lottare"- mondja benne Radja. Na ő az az ember, aki tényleg minden egyes alkalommal a szívét kirakta a pályára és harcolt. Én megértem, hogy a modern foci egy húspiac, megértem azt is, hogy gazdaságilag helyt kell állnia egy Roma szintű klubnak, de vannak emberek akikhez nem nyúlunk, pláne nem a hátuk mögött.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.14. 20:30


amúgy tudjátok mi hiányzik? sehol angol érdeklődés, se ninjánál, se manolasnál, holott tavaly vagy még előtte rendre volt angol kacsa, ott még egy közép vagy kis csapatnak is zsebpénz a 40 milla, nem úgy az internek, aki meg gazdálkodj okosan játszik, én biztos nem adnám el ninját huszon milliókért, attól többet ér.
de ha már érkezők, akkor a távozók:
aki biztosnak tűnik peres, vissza torinoba....
tuminello, néhány napos kácsa szerint végleg atalanta
juan jesust az om és a bikák kerülgetik, kezd olyan érzésem lenni, hogy marcanot jesus pótlására hoztuk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.14. 20:26


fradista romanista írta:nannggolan állítólag totál kiakadt, mert a Roma a háta mögött tudta nélkül kezdte árulni. Úgy tudta mweg, hogy az ügynökének elmodnta egy haverja az Atletico-nál.
úgyhogy a szakítás elkerülhetetlennek látszik. https://romanews.eu/notizie-roma/calciomercato-roma-retroscena-nainggolan-ecco-i-motivi-della-rottura/

romában mindenki eladó, ha megfizetik, ezt kőbe is véshetik. :wink:

januárba pont ezt csinálták dzekoval, árulták.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.14. 20:23


és ilyenkor ki szivárogtat?
Radja? Az ügynök? A haver? A büfés akinek Radja kiönti a lelkét? A takarító aki Radja odab.szott italát takarítja? A kőműves aki a bevert falat javítja? Csapattárs?
Sose értem...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég