Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.22. 09:58


Szerintem, meg ha tényleg csak ennyi lenne az ok se lenne ez kevés, nem megyei szint ez, ha nem teszed azt, amit a vezetőség elvár, kezeit csókolom, de értelemszerűen ennél nagyobb az ok, mint egy sima szál cigizés.

Megmondom őszintén engem annyira nem visel meg a távozása. Monchi azért nem az a tipikus hülye üzletember, ezt már bizonyította, nagyon kell tudjanak valamit.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.22. 09:25


Azt hiszem megerdemelnenk egy konkret, ertelmes magyarazatot a klub reszerol, hogy miert lett a srac eladva egy tal lencseert.
A "kertuk, hogy ne cigizzen" keves.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.22. 08:12


El lehet kezdeni félretenni a pénzt és mindet feltenni az első Inter elleni mérkőzésen egy Nainggolan gólra
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.21. 22:42


Tavaly úgy zártuk az átigazolásokat, hogy lett mélység és mostanra világos lett, hogy a minőség terén kell előrelépni. Egyelőre kaptunk fiatal tehetségeket és néhány rutinosabb tölteléket. Pastore sem az a gigaigazolás, bár lehet Dzeko vagy Kolarov. Úgy látszik nekünk ennyire futja.
Egyelőre érkezési oldalon középszer, közben egy meghatározó játékossal kevesebb. Várjam-e, hogy érkezik még valaki vagy akkor eladunk megint? Mert akkor inkább ne érkezzen.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.21. 22:30


Kis különbség, hogy akkor egy anyagilag erősebb klub környékezte meg a játékosokat, most pedig mi akartunk eladni - a játékosnak esze ágában nem volt menni - és egy anyagilag korlátozott lehetőségű klub a vevő.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 22:28


de miért a kopasszal van bajod?:)
nagyon úgy néz ki, hogy előbb akartunk megszabadulni Ninjától, és csak aztán jelentkezett be érte Spal, és nem fordítva
de persze ki tudja...
meg az is más kérdés, hogy ki kit akar, és mi kit adunk oda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2018.06.21. 22:21


Radjáról nem gondoltam, hogy elmenne más országba focizni, már berendezkedett Olaszban, azt meg egyenesen nem hittem, hogy riválishoz menne. Kezd az agyamra menni a kopasz, ugyanazt csinálja mint Capello a Juvénál anno...
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.21. 20:36


F@szkivan. És ezt kb óránként leírom majd, ha tényleg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 20:19


kb egészen biztos, hogy van egy ok , amiért eladjuk, és amit mi nem tudunk
amit egyelőre nem publikálnak, lehet a vevő miatt, bár az se hülye

már ott tartottam, hogy rákerestem Monchi csajára... de semmi találat :D :D sose lehet tudni... :D
vagy megtalálta Radja a szent grált, a Taddei-szerződést és nyilvánosságra akarta hozni :D
bármit - BÁRMIT - elhinnék már
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.06.21. 20:08


De Rossi is piázott. Eladják a kedvencemet.... Nem hiszem el májusban vettem Ninja mezt....

Közönség kedvence, minden meccsen hajtott, erre tessék eladnak... Nevetséges 24 millióért.... VICC
Ezt most nagyon elszúrta a Roma. Vagy tényleg valami egészségbeli dolog áll a háttérben amit nem tártak a publikum elé.

Valahogy minden évben eladjuk a legjobbunkat egy riváisnak. Ez már szokás itt. Na ha ezt befejezzük jók is lehetünk majd valamikor 40 év múlva...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.21. 19:54


jézusmária, ekkora egy xar transzfert, baxátok meg, egy lyukas garast nem adnék ezért a santonért, de nekünk kell, a roma utánpótlása jó, de a vezetőségnek büdös, viszont az inter primaverás már jó nekünk, erre a transzferre nincsenek szavak, de mégis, erősítsük az intert, mert ez olyan jó, és ezzel párhuzamosan gyengítjük a romát. :wink: :cry:
ninja 24 milla plusz santon(6 milla :lol: ) és zainolo(8 milla :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: ) máris 38 millánáj járunk, a kutyafáját :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

roma nem szupermarket, nem a fenét, az. :wink: :(

és közben úgy fest, perest meg eladjuk kemény 7 milláért vissza a bikáknak, ez nekik tuti üzlet.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.21. 19:35


Nagyon-nagyon remelem, hogy kiderul, ez volt a jo dontes. Mert most magyarazat ide, magyarazat oda, ez egy meretes ongolnak tunik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.21. 19:26


Időközben már minden nagyobb orgánum "done deal"-ként kezeli az üzletet. Kész...Ninja Interes lett.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.21. 18:41


Trigoria írta:tomm: nem érted te a nőket :D
nekem van csaj ismerősöm aki odáig van érte


Ja, vannak ferdehajlamu emberek, ez teny. A nok kozott is...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.06.21. 18:38


Nainggolan instagramon:
“Don’t believe that I’m happy to have to leave here. Sometimes they make choices for you.”

Monchi visszahúzhatna spanyolországba.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 16:20


tomm: nem érted te a nőket :D
nekem van csaj ismerősöm aki odáig van érte
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2018.06.21. 16:00


Ninja tipikusan az a játékos, akit inkább a saját csapatodban szeretnél látni, mint az ellenfélnél... Vele mindenképpen csak erősítjük az Intert, hiába 31 éves, minden meccsen 100%-ot fog nyújtani kék feketében is. Ettől függetlenül lehet, hogy az Inter továbbra is szar lesz csapatként, mi meg megnyerjük a Scudetto-t. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.21. 15:47


Mar nem azert a husz fillerert, de ez a kakadu maximum lobont feleseget szerethette el :D
Esetleg olyanet, aki komoly meretbeli hatrannyal rendelkezik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 15:15


jól is teszi, de az egy dolog, hogy ha ő házas, vagy ha a csaj van férjnél, pláne ha egy csapattársad a férje. Ez azért nem mindegy :)

de engem ez mind nem érdekel. Engem az érdekel, hogy a többiek kedvelik-e. Ha igen, akkor nyilván nincsenek ilyen gondok, mint elszeretett feleség. És akkor utálnám ha elmenne. Ha nem kedvelik, akkor más a helyzet.

imádom őt, ahogy Cassanot is imádtam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.06.21. 15:00


"Minden nő engem akar, ezt mutatják is előttem.
Nehéz nemet mondani. Akkor is ha házas vagyok?
Nem mondom, hogy angyal vagyok..."


Ez volt egy interjúban... értsd, ahogy akarod... :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.21. 14:58


Tőlem piázzon, cigizzen és k.rja halomra az összes játékosunk az összes játékosunk feleségét, ha olyanok a pályán és szurkolókkal, mint Nainggolan volt/van.
Számomra a pályán töltött percek és a szurkolói videók a közvetlen infók (oké, a szilveszteri is :)). A többi találgatás. Imádom a palit a hibáival együtt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 14:29


a foci csak hobbi, nem is akar nagyon sokáig focizni...
Kérdés az is, hogy a "VB csalódás" után egy 31 éves játékos, aki nem is akar olyan sokáig focizni...
igen igen, ez nagyon jogos

ha tényleg lenne egy elszeretett feleség, ahol netán már gyerek is van, nekem az önmagában is olyan ok, hogy kivágjam
de ezt nem tudom/akarom elhinni róla

na majd meglátjuk mi lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.21. 14:19


Az elszeretett barátnő/feleség nekem is eszembe jutott, mint opció, de úgy tudtam Radjának asszonya van, nem mintha ez akkora akadály lenne, de mégis. :D
F72 van abban valami, amit írsz, de nem értek veled egyet. Én azt gondolom, hogy a pályán mutatott teljesítménye és a személyisége, életfelfogása között komoly ok-okozati összefüggés van. Ő az egyetlen játékosa a csapatnak, akit még nem láttam egy párharc elől se kitérni, visszahúzni a lábát, ütközés után lent maradni. Talán az, hogy hobbiként is tekint szerepet játszik ebben, nem félti a karrierjét. Azért zömében primadonnái vannak a csapatnak, akikben van egy kis félsz egy csínyes szitu előtt.
Az ivós dolog is kérdéses számomra, nem gondolom, hogy az ivászat konstans lenne nála. Szilveszterkor meg had rúgjon már be az ember, más kérdés, hogy ő ezt élőben közvetíti, más meg autókat tör.
Abban igazad van, hogy valószínűleg sose tudjuk meg mi van a háttérben, de annyi biztos: egy ilyen kaliberű játékos eladása, ilyen piaci árak mellett, ennyiért, nem a profizmus kezdete, hanem az amatörizmus és bal*aszság folytatása.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.06.21. 13:45


Nyilván sok dolog nem publikus, meg úgysem tudjuk meg...
Már csapattársak elszeretett feleségeiről is írtak. Meg nyilván sok mindent tud
Monchi vagy akár a csapattársak, aminek töredéke jelent meg a sajtóban.
Meg lehet írni, hogy a pályán "odatette" magát, mit érdekel minket, hogy a pályán kívül mit csinál...
De akkor ez a csapattársaknak sem jó üzenet. Ti is cigizzetek, igyatok, éjszakázzatok, nőzzetek nyugodtan, ha a pályán jók vagytok... Meg érdekes kérdés, mit nyújthatott volna a pályán, ha még sportemberként is él?
Volt vele nemrég egy interjú, nekem nem szimpatikus karakter, nagy ego, nagy arc...
megteheti, mit tehet ő róla, ha minden nő csak őt akarja, a foci csak hobbi, nem is akar nagyon sokáig focizni...
Kérdés az is, hogy a "VB csalódás" után egy 31 éves játékos, aki nem is akar olyan sokáig focizni...
szóval mikor add el, ha nem most, miközben talán? példát is statuálsz ezzel az öltözőben?

Ha a cél az, hogy 91 év után valami profi közeg legyen Rómában, akkor rajta Monchi, EDF... előre!

Mindezekkel együtt nyilván egy olyan játékos, akinek köszönetet lehet mondani,
akire szívesen fogunk, fogok visszaemlékezni az AS Roma mezében.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.21. 11:46


Én inkább megvárom a tényeket, mert tényleg nem értjük ezt. Nem tudjuk mi van a háttérben, de valami van.
A Paripa-féle titkos záradék jut róla eszembe :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég