Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.26. 14:52


Még mindig fasza arcok dolgoznak a marketing osztályon :lol:

https://twitter.com/ASRomaEN/status/1011596275031183362/photo/1
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2018.06.26. 13:52


Ez aztán a tipikus "egyik szemem sír, a másik nevet" helyzet... (Radja, Pastore) bár inkább szomorú vagyok. Ő szerette ezt a várost, a csapatot :cry:
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.26. 13:48


Abban az esetben én se szomorkodnék, hidd el. :)

Közben Radja elbúcsúzott Instagrammon, külön kiemelve, hogy a mesék véget érnek és NEM mindig a saját választás szerint, kommentbe meg beírt egy bordósárga szívet...

"Cosa dire? Posso soltanto dire che ogni cosa che ho fatto l’ho fatta dando il meglio di me stesso e con il cuore... purtroppo le favole finiscono e NON sempre solo per scelta propria... si chiude una storia bellissima e per me rimarra sempre nel cuore... ringrazio tutti i miei ex compagni, allenatori e dirigenti che mi hanno accompagnato in questa bellissima realta... ringrazio tutti i tifosi con tanto affetto e ricordero ogni singolo momento vissuto insieme... ora inizia una nuova avventura e di questo sono felice... daro il massimo di me stesso come sempre ho fatto... mi mancherete...vi saluto con affetto RN4"
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.26. 13:45


Én ezt le tudom nyelni, ha 10 év alatt 9 kupát hozunk, ahogy a Sevilla tette az elmúlt évtizedben :P Sőt e mellett a 9 kupa mellett még azt is "megengedhették" maguknak, hogy elveszítsenek 4 szuperkupa döntőt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2018.06.26. 13:52-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.26. 13:34


F72Quadraro írta:Ahogy Dino Viola mondta: "A szimbólum a Roma meze, az egyetlen, amit tisztelni kell, mert a Várost szimbolizálja. A játékosokat nem kell isteníteni, legyen az bárki is, ami a verejtéket tartja, az a mez."

Nainggolant sajnálom, de nekem tetszik a mostani átigazolási időszak, fiatalítás, több olasz...
Ráadásul nem teljesen ismeretlen, ügyetlen fiatalok, Kluivert-Dzeko-Under... alig várom, hogy pályán lássam őket.


A fiatalítás, olaszosítás, nekem is tetszik, ahogy az idézet is jó. De mi van akkor, ha a játékosok nem tisztelik a Roma mezét? Tartok tőle, hogy Monchi munkássága révén egy olyan jövő vár ránk, ahol a 2-3 éve a csapatot erősítő játékosok őskövületnek számítanak majd, a klub pedig csak egy lépcsőfok lesz a játékosok karrierjében. Én ebből nem kérnék, és nagyon remélem, hogy nem is következik be.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.06.26. 12:50


Csalódott vagyok...Elsők közt védtem meg és álltam ki Radja mellett. De sajnos a klub valamilyen okból, ami lehet nem is igazi ok, vagy sose tudjuk meg miért de eladta.
Sajnos a világ nagyon rossz irányba halad, minden érzelem, szenvedély lassan eltűnik a pályákról. Ne legyünk már álszentek a Brit szigeteken szinte minden meccs után halálra issza magát a játékos nagy része, mellette meg full fogadásfüggők, amivel nincs is semmi gond. Ez a hülye imageépítés, meg eladhatóságos baromság teljesen tönkre teszi a szurkolók lelkét.
Radja olyan volt amilyen, de szívét ki tette a pályára minden meccsen ez tuti. Ezért szerették sokan, meg azért mert volt karaktere, véleménye, de sajnos a mai világba ezek vannak egyre kevesebben...Egyszerűen ilyen emberekre nincs szükség, a jó fésült Kroosok meg Henmdersonok kellenek...
Nekem tuti nem kellenének!100 szor inkább DDR, Radja, Gattuso, Effenberg, Basler félék.
Bocs...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.06.26. 12:44


Ahogy Dino Viola mondta: "A szimbólum a Roma meze, az egyetlen, amit tisztelni kell, mert a Várost szimbolizálja. A játékosokat nem kell isteníteni, legyen az bárki is, ami a verejtéket tartja, az a mez."

Nainggolant sajnálom, de nekem tetszik a mostani átigazolási időszak, fiatalítás, több olasz...
Ráadásul nem teljesen ismeretlen, ügyetlen fiatalok, Kluivert-Dzeko-Under... alig várom, hogy pályán lássam őket.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.26. 12:36


Ja. Kapcsolgatok a roma-oldalak kozott es mindenhonnan interes salak neznek ram.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.26. 12:31


tomm írta:Hagyjuk mar ezt a faradt inter jatekost. Jo bulizast es sok serulest kivanok neki!

megnyugodhatsz, ez még hetekig téma lesz :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.26. 12:23


tomm írta:Hagyjuk mar ezt a faradt inter jatekost. Jo bulizast es sok serulest kivanok neki!


Hagyom, az elsők között voltam szerintem, akit nem különösebben érdekelt az eladása és láttam benne a rációt, hogy miért is adjuk el, ezt pár hete le is írtam...el is küldött melegebb éghajlatra a legtöbb "romanista" a facebook kommentekben :D csak gondoltam érdekesség gyanánt megosztom a videót :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.26. 12:17


O is sokat koszonhet a csapatnak.
Vegulis nekem az is jo, ha minden meccs elott kiuti magat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.26. 12:02


Azért na... Sokat köszönhetünk neki, én semmi sérülést nem kívánok olyan embereknek, akik a teljes szívvel küzdöttek a csapat sikeréért, ameddig itt voltak. Max pár nap influenzát, ami miatt az ellenünk levő meccseket ki kell hagynia (ez Salahnál is jól jött volna).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.06.26. 11:29


Hagyjuk mar ezt a faradt inter jatekost. Jo bulizast es sok serulest kivanok neki!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.26. 11:11

Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.26. 06:41


mcsabi írta:
fogkefe1 írta:Most komolyan, egyszer tudunk mi is igazolni a 3-asból? Csak egyszer bammeg.

Kérésed máris meghallgatásra talált. Leigazoltuk Santont és Zaniolot is :lol:
Viccet félretéve, ilyen ez a táplálkozási lánc. Ők lefosztanak minket, mi lefosztjuk a mögöttünk levőket (Atalanta, Fiorentina, Torino). Ahogy ez a hármas se visz el értelmes játékost tőlünk, úgy mi se fogunk nagyon az előttünk levőktől (még ha a két milánói gárda nem is végzett előttünk a bajnokságban). De nézd meg, ugyanez a sorsa a Napolinak is, csak ők valamiért jobban be tudják árazni a játékosaikat. Van egy olyan érzésem, hogy Hamsikot ha eladják, nem aprópénzért teszik, ahogy mi tettük azt Ninja esetében.


Hát azért Toloi az Atalantának nagyon bevált s már nagyobb csapatok kacsintgatnak utána uh. még ezt sem jelenthetjük ki, hogy nem visznek el értelmes játékosokat tőlünk, megduplázódott az értéke, amióta az Atalantanál van :D személy szerint simán becserélném Jesusért.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.06.26. 02:32


Radja azon kevés romanista egyike, aki nem 'Taddeiként' lett az. És nem is a 80as-90es években.

A többi meg találgatás, vakrepülés. Lehetett úgy és azért, meg tök másért is. És a sok pletyka és mesebeszéd önmagában bizonyítja mekkora sületlenség volt ez az ügy.

Maradt DDR (még egy évig) és a kicsi, ha kicsit el is kurvult. Na jó, még Strootman is. Interesedünk, milanosodunk, tescosodunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.25. 22:16


de mi ezen az érdekes bence? Odaadták gondolom, elvette gondolom, mert így illik, aztán levette, mert nem tudja még ezt átérezni. :)

amúgy egyetértek, Ninja igazi romanista lett. Aztán persze ki tudja. Mi ezt láttuk, de lehet a saját egója volt mindennek a mozgatórugója.


nem is tudom mi a jobb nekünk
- értetlenkedni ezen az ügyleten amíg világ a világ, de cserébe szeretetben engedjük őt el
- vagy megtudni az igazságot, ami miatt lehet nagyot csalódnánk benne
lehet választani :)

(én tudni szeretném az igazságot)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.25. 21:43


fogkefe1 írta:Most komolyan, egyszer tudunk mi is igazolni a 3-asból? Csak egyszer bammeg.

Kérésed máris meghallgatásra talált. Leigazoltuk Santont és Zaniolot is :lol:
Viccet félretéve, ilyen ez a táplálkozási lánc. Ők lefosztanak minket, mi lefosztjuk a mögöttünk levőket (Atalanta, Fiorentina, Torino). Ahogy ez a hármas se visz el értelmes játékost tőlünk, úgy mi se fogunk nagyon az előttünk levőktől (még ha a két milánói gárda nem is végzett előttünk a bajnokságban). De nézd meg, ugyanez a sorsa a Napolinak is, csak ők valamiért jobban be tudják árazni a játékosaikat. Van egy olyan érzésem, hogy Hamsikot ha eladják, nem aprópénzért teszik, ahogy mi tettük azt Ninja esetében.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.06.25. 21:42


mcsabi írta:
F72Quadraro írta:Volt egy érdekes írás, hogy mindez mit jelent. Ő választhatott.
Nincs éjszakai élet (már durvábbakat is olvasni), s maradsz nálunk
vagy folytatod ezt az életet, de akkor máshol...

Nem tudtam, hogy mi lettünk a vatikáni válogatott.


Hát pedig... most olvastam, hogy franciául a Santon a betlehemi jászol szobrocskát jelent.
Jött Pastore is... Jesus meg már nálunk volt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.06.25. 21:25


Feree, Gonalons elvileg marad. El Shaarawynak meg nincsen kérője.

Ami legjobban fáj Ninja eladásában, hogy valahogy mindig az egyik legjobb játékosunkat tudjuk eladni A Juve, Inter, Milan 3-asnak. Most komolyan, egyszer tudunk mi is igazolni a 3-asból? Csak egyszer bammeg. A másik ami a legjobban fáj, hogy ő nem akart elmenni. De a legrosszabb, hogy elment a közönségkedvenc. Ki maradt? Nálam Manolas, de ennyi, lehet ő is megy. Ki marad? Senki. Nincs nagyon kedvenc a csapatban. Szeretek persze mindenkit aki már évek óta itt van, de kedvenc? El Shaarawy még de ha ő is elmegy. Marad nekünk De Rossi még egy évre és vége.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.06.25. 21:25


Zsolti írta:Snatch, ki az, aki még 100%, hogy nem megy el ? :wink:

Alisson, mondtam. És Strootman ugye.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.06.25. 21:18


fradista romanista írta:lehet, h. ez a Santon v. ki? (nézzétek a meg nőjét, az ius elég borzalmas plasztikmaca)
Amúgy Kluvert jr után Monchi Hagi jr-t is meg akarja szerezni. Fekészül: Totti jr :lol:
És ezzel befejezettnek nyilvánítaná a vásárlásokatr, jöhetnek az eladások, mongya ő.... :S

és a végén akkor így nézne ki a csapat:
2 portieri (Alisson e Mirante);
11 difensori (Bianda, Capradossi, Fazio, Florenzi, Karsdorp, Manolas, Marcano, Juan Jesus, Kolarov, Luca Pellegrini e Santon);
9 centrocampisti (Coric, Cristante, De Rossi, Gerson, Gonalons, Hagi, Pastore, Lorenzo Pellegrini, Strootman);
7 attaccanti (Defrel, Dzeko, El Shaarawy, Kluivert, Perotti, Schick e Under)

bebe még bakavarhat még egy várható ellenállhatatlan ajánlat Allisonért.....


3 dolog ami fáj, qrvára ninja távozásában!
1, vetélytárshoz ment, mi erősítsük az intert, hiányposztra ment, kész, komplett játékos, ergo az intert erősítjük, magunkat meg gyengítjük
2, nevetséges összegért, mért nem ingyé adtuk oda?!
3, ha cristantéval akarjuk pótolni, nem egy súlycsoport, ha ninja habitusú játékost akartunk venni, akkor barella, egyértelmű, nyilván nem írom le cristantét, de akkor is....

pastore: én kedveltem a palermoban, de itt írtátok, hogy nincs az argentin keretben, a psg fajsúlyos meccsein sem játszott, ergo nehogy kapjuk egy 29 éves levezető játékost, mert az durva lenne

nálam távozók:
nyilván megérzés, jesus, capradossi, gerson, gonalons, fáraó és defrel....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.06.25. 20:23


Na, ez így még érdekesebb, mert mire kiért a publikum elé már nem láttam a nyakában. :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.06.25. 20:21


Bence, jogos érzések.
Én nem érzem ezt, de maximálisan megértem, ha valakiben megvannak ezek az emocionális dolgok.
Snatch, ki az, aki még 100%, hogy nem megy el ? :wink:
Bár azt te sem sejthetted, hogy Radja meg fogja dugni Monchi feleségét. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.06.25. 20:08


bence írta:Milyen érdekes, hogy Nainggolan nyakában nem volt Inter sál amikor megérkezett Milánóba...


De igen:

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36175993_1259970750807135_9008445289178071040_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e3c6fa240d8baee8a02bbdedbcf53080&oe=5BAEBEE1
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 14 vendég