Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.11. 17:10

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.11. 10:40


Sn, pedig ha a kezdet kezdetél figyeltél volna akkor beajánlhattad volna Szalacsi mestert. Volt víz, kellett oxigén. Hihetetlen, hogy nem tudták a megoldást... :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.07.11. 08:49


ráadásul egy búvár be is krepált, mikor vitt nekik zoxigént, csak az ő palackjából visszaúton elfogyott, valaki kinyerte belőle...:(

amúgy annyira lemaradtam róla, hogy azt sem tudtam hogy kerültek oda. sőt, a mai napig nem tudom :D csak a fenti szösszenet volt az első hír, amit elkaptam tőle.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.11. 08:24


+1
Érintett szülőként meg agyonverném.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.07.11. 04:34


Nezd a dolog pozitiv oldalat: nem zsido vagy cigany gyerekek menekuleset kellett vegigizgulni...
Mondjuk en egyet nem ertek: miert unneplik hoskent az edzot, mikor bevitt egy csapat gyereket vmi barlangba olyan melyen, hogy nem tudtak kijonni es majdnm meghaltak? Nem inkabb azonnal elozetesbe kellett volna vinni?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.10. 22:46


A sárga kiscsávók barlangkalandja izgatott itt vkit annyira hogy komment legyen belőle?
Fú, de leszartam. Örülök meg minden, de naponta kb 100szor ennyi vétlen gyerek hal meg autóbalesetben. Azokkal mi van? Szaros média. Írjanak róla a Pattaja Times-ban, oké. De hogy az egész képmutató világnak ne legyen ennél érdekesebb rimánkodnivalója...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.07.10. 06:47


Ja igen a Breitbart az folyton hazudik afelöl kétség sincs.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.09. 22:39


Egy 3 évvel ezelőtti kollégám is volt rajta. Értelmes, okos srác. Ő is meleg. Felrakott egy képet róla instára, ahol 3 másikkal állt az utcán. Egyik a pasija. Na ők ketten még normálisan öltöztek fel. Bár azért láthatóan melegek. A másik kettő már papucsos neonszínű köcsög volt. De ami kiverte a biztosítékot nálam, hogy steiner kristófot tartja példaképének (ok, megmagyarázta miért, de leszarom). 3 év után ez volt a a pillanat, amikor búcsút intettem neki instán. :)

jnzsblzs:
Erre én felvettem a kérdést hogy ha azt írom hogy a melegség betegség azért jár-e kizárás a pártból mert nekem amúgy ez a véleményem.
óóóó gecc ez menynire te vagy :D :D :D Parádés! Én azonnal értettem mire gondolsz, mert ismerünk már, de hát ugye nem mi voltunk a tesztalanyok. :)

Kicsit utánajártam a dolgoknak a kiszállító cég honlapján ott erről egy szó sincs. Szóval minden bizonnyal szimplán hazugság.

lehet, de akkor nem a kuruc hazudik, hanem a három forrása a cikk alatt, amit átvett.
de ahogy Zsolti mondta:
"Amúgy meg valójában mindegy, hogy ez álhír vagy sem, Európa úgyis haldoklik."
ennyi

https://www.facebook.com/laszlotoroczka ... =3&theater
nagyon helyes
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.07.09. 21:40


1. Nem, ezt valószínűleg rosszul gondolod, jnzs. Folyamatos gusztustalankodás megy egyszerre több helyszínen, a kísérő kamionokon is, szivárványszínű zászlót lengető gyerekek szeme láttára. És mivel senki nem szól ezekre az aberráltakra, úgy gondolom, hogy a tömeg szerint ezek nem elítélendő cselekmények.
2. A vármegyések szinte biztosan a többséget képviselik. Csak a legtöbb ember szarik bele, nem megy ki ellentüntetni, arra az egy délutánra befogja az orrát, oszt' csókolom. Állítólag a fejlett Nyugaton sokkal durvább dolgok mennek a Pride-okon, mint nálunk.
Nincs szó semmiféle erőszakról, jnzs. Nem is mondanak ilyeneket. Nem biztatnak ilyenre senkit a józan eszű nemzeti radikálisok.
3. Oké. Ne is buzizz, mert kapsz. :wink:

Konklúzió: ilyen formában be kell tiltani ezt az egészet. Majd ha nem dugják fel a pávatollat a borotvált seggükbe a kifestett, pucér férfiak, akkor vonulhatnak. Addig fel kell jelenteni az összes közszeméremsértő, provokáló nyomoroncot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.07.09. 19:40


Zsolti írta::)
Látod, jnzs, én már ismerlek valamennyire. Tudom, hogy egykor irritáló volt a stílusod (nekem ma már nem az), de lehetett/lehet veled csúnya szavak nélkül, a másikat nem szétalázva dumálni. No már most ha valaki a saját "pártbelijeivel" sem tud egészséges körülmények közt diskurálni, ott nagy a baj. És továbbfuttatva a te gondolataidat, lehet, hogy a vármegyéseknek van igazuk, akik ugye a szélsőséget képviselik. "Erőszakkal" kell belenyúlni a dolgokba ott, ahol egy minoritás túl akarja harsogni a többséget. Én is a párbeszéd híve vagyok, de ha a felvonulók és a "normalitáspártiak" között kell választanom, biztosan ez utóbbit választom.
De nekem mindig csak egy kérdésem van évről évre: miért nem lehet ezt a felvonulást gusztustalan performanszok nélkül végigvinni ?

1: Gondolom a Pride nagy része gusztustalakodás nélkül megy. Biztos van egy két hülye aki puccparádézik, de ne erről itéljük meg a többit. Már amúgy se izgat úgyse megyek el egyre sem.

2: Vajon a vármegyések nem egy kissebség akik arról akarják túlharsogni a többséget, hogy bizonyos esetekben mégis lehet erőszakot alkalmazni? :twisted:

3: A buzizásban nem vettem részt nem is tudom hol történt én azt a posztot olvastam ahol a büntetéséről szóltak.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.07.09. 19:17


:)
Látod, jnzs, én már ismerlek valamennyire. Tudom, hogy egykor irritáló volt a stílusod (nekem ma már nem az), de lehetett/lehet veled csúnya szavak nélkül, a másikat nem szétalázva dumálni. No már most ha valaki a saját "pártbelijeivel" sem tud egészséges körülmények közt diskurálni, ott nagy a baj. És továbbfuttatva a te gondolataidat, lehet, hogy a vármegyéseknek van igazuk, akik ugye a szélsőséget képviselik. "Erőszakkal" kell belenyúlni a dolgokba ott, ahol egy minoritás túl akarja harsogni a többséget. Én is a párbeszéd híve vagyok, de ha a felvonulók és a "normalitáspártiak" között kell választanom, biztosan ez utóbbit választom.
De nekem mindig csak egy kérdésem van évről évre: miért nem lehet ezt a felvonulást gusztustalan performanszok nélkül végigvinni ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.07.09. 18:59


Én jókat röhögök rajtuk. Ma a Momentumos hírfolyamba volt egy poszt ahol megigérte valaki (nem tudom mennyire fejes nem volt ismerős a neve) hogy mostantól nagyon szigorúan lecsapnak a buzizásra kommentek közt. Erre én felvettem a kérdést hogy ha azt írom hogy a melegség betegség azért jár-e kizárás a pártból mert nekem amúgy ez a véleményem. Mondván mégse egy ilyen hülyeség miatt akarok kizáródni.

Nah az a méhkas, ami ott nekem esett az szemet gyönyörködtető volt. Annyi ostoba és értelmetlen érvet még egy kurucinfós cikkben sem láttam mint ott. Érezhetően még csak meg sem próbálták értelmezni azt amit írtam csak izomból ment s hülyeség. Mondjuk volt egy srác akivel kifejezetten értelmesen lehetett vitázni. Neki innen is megy egy lájk. Ő volt az egyetlen aki belegondolt abba, hogy talán lehet hogy lehet valami a szavaim mögött. Nem értettünk egyet, de attól még vele legalább vitatkoztunk. Mint két ember. Szörnyen eklatáns bizonyítéka volt annak hogy a magyar fiatalok pont annyira ideologizáltak mint a nyugatiak.

De a legszebb az egészben az az, hogy szerintem senki, még a gondolkodó srác se jutott el addig, hogy belegondoljon hogy az hogy beteg az nem egy negatív jelző. Komolyan, mind úgy néztek rám mintha tudvalevő volna rólam hogy vasvillával kergetem a rákosokat mert gyűlölöm őket. Valamiért a mentális betegségeknek van egy stigmája, ami miatt azt hisszük, hogy aki betegnek tart valakit az rosszat akar neki. Komolyan mondom szerintem az egyik zombinak tartós agykárosodást okoztam amikor kifjetettem, hogy valójában szerintem az akar rosszat egy betegnek aki kijelenti róla hogy egészséges és ezáltal bezárja előle a gyógyulás minden kapuját.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.07.09. 15:02


Furcsa ez. Nyilván vannak álhírek, félremagyarázott és félreszerkesztett hírek, de ha a kuruc is álhíreket gyárt, akkor baj van.
Amúgy meg valójában mindegy, hogy ez álhír vagy sem, Európa úgyis haldoklik.
Az utóbbi években már nem annyira zavart a melegfelvonulás sem, de most újra ugyanolyan dühös leszek ettől a fülledt buzivonaglástól, mint régen.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.07.09. 13:49


Trigoria írta:https://kuruc.info/r/59/187728/


Kicsit utánajártam a dolgoknak a kiszállító cég honlapján ott erről egy szó sincs. Szóval minden bizonnyal szimplán hazugság.

Persze én csak 2016 januárjáig kerestem vissza a hírekben, de addig nem volt semmi.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.08. 21:57


előbb olvastam én is
hagyják hogy tönkremenjen az óvoda egy két söpredék cigány miatt

kemény volt a középkor, de ott nem szaroztak ilyenekkel
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.07.08. 21:36


https://kuruc.info/r/2/187753/

Ez is, baz'meg...
Az utolsó bekezdés kicsit oldja a dühömet, de csak néhány másodpercig.

"Bármennyire is gondosan írták körbe az elkövetők hátterét a politikai korrektségnek maradéktalanul megfelelni akaró lapok, így is mindenki számára világos, hogy csakis a Magyarországon ideiglenesen állomásozó izlandi bálnavadászok gyermekei okozhatják a fenti problémákat. Aki mást lát bele, azt vigye el a buziőrség."
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.08. 19:21


https://kuruc.info/r/59/187728/
röhögnék rajtuk de nem tudok
ha nem történik drasztikus megoldás, akkor 20 év múlva migránstöbbség lesz Európában, 40 év múlva már ők fognak kormányozni, 60 év múlva bezúdulnak az addig védett határainkon is (HA védjük addig egyáltalán). Ok, nem érem már meg, de szomorú lesz ezzel a tudattal elmenni... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.07. 22:01


https://kuruc.info/r/2/187689/
kiváló gondolatok (persze nem újak)
Soha nem készült még épkézláb történelmi film a pozsonyi csatáról, Trianon traumájáról, Szigetvárról, Nándorfehérvárról, a dicsőséges tavaszi hadjáratról, Bem apóról, Tisza Istvánról. Tévésorozat kell az Árpádok, az Anjouk, a Hunyadiak koráról, a világháborúk megpróbáltatásairól, a magyar történelem nagy alakjairól. Itt az ideje!
félek sosem érem meg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.07.07. 03:33


Lehet volt már, de asszem még nem linkeltem indexet, kihasználom az alkalmat:

https://index.hu/gazdasag/2018/07/04/o_vette_meg_a_simicska-birodalmat_-_nyerges_zsolt_portreja/

Viktor haverja mint új tulaj vajon milyen változást fog hozni a Hír TV működésébe?? hmm... :roll:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.06. 17:30


érthetően elmondja
de a lényeg 1 perc, a többi magamutogatás (mint minden ilyennél)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2018.07.06. 13:18


Milyen igaz:

https://www.youtube.com/watch?v=MRvIxFr1JtQ

Ez egy egész jó csatorna, most találtam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.02. 21:55


https://kuruc.info/r/3/187545/
alakul alakul

https://kuruc.info/r/4/187531/
egyél meg amit főztek a niggerek ott, és rohadjanak bele
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.06.29. 14:31

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.26. 20:35


https://kuruc.info/r/6/187332/
miket meg nem tudunk :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.25. 16:44


https://kuruc.info/r/2/187284/
ennél pedig kevesebb nagyobb reklám létezik a városnak
a zajszennyezés nevetséges. Ott dolgozom a Várban ugye, hallottam minden nap. Az Oroszlános udvar beleremegett a nagy dögökbe. :) Nem lehet kibírni azt a pár órát? Hagyjuk már. Még nézni is kimentem picit.

Az hogy sok területet lezárnak, na az már valós probléma. A Red Bull fizet a városnak érte ugyebár, amiből az azt elszenvedő polgárok egy vasat nem látnak. Ha minden érintett kapna egy 20ezrest a számlájára, állítom kuss lenne.

de nem elvinni kell a városból, hanem okosabban csinálni, kevesebb zajos programmal, 1 vagy max 2 napon


https://kuruc.info/r/35/187295/
Előd csak kibekkelte, hogy visszatérhessen a politikába :)
de vazze , ha már a cigányságot szembeállítja a fehér emberekkel szaporulat ügyében, és a kérdező (akik semmi másból nem élnek, csak a provokatív bekérdezésekből) akkor legyen már tökös és mondja ki, hogy a cigány az nem fehér ember! Maszatolt hosszan most. Ez öngól volt Előd, és ha tökös lennél, akkor kiállnál a fehér magyarokért.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég