Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.07.18. 15:48


már dimarzio is megerősítette, 75 milla bónuszokkal, 2 részletben....

Gianluca Di Marzio

Hitelesített felhasználó

@DiMarzio
16 p16 perccel ezelőtt
Tovább
Tonight @Alissonbecker will fly to #Liverpool @SkySport @OfficialASRoma @SkySportsNews
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.07.18. 14:54


Eric, Trigo: nem lehetne, hogy ezt privátban beszéljétek meg? Féloldalas hsz-eket írkáltok, ami igazából kettőtökre tartozik, de a Romához kapcsolódó hírekhez egyre kevésbé.

FR is azt hitte új hírt linkelt be, miközben a kettőtök párbeszéde közt elveszik, hogy mi erről írtunk már pár hsz-t.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.07.18. 14:18

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.18. 13:35


Próbáltam visszakeresni, hogy pontosan miket irtál a témában, de egyszerűen túl sok hozzászólásod van, gyorsan feladtam.
lehet keresni szavakra adott ember hszeiben

Igazából arra voltam kiváncsi, hogy hogyan változott meg a véleményed, de már látom, hogy nem most változott, hanem korábban. Jogos és bocs, ez tényleg fölösleges kötekedés volt.

egy véleményt cinizmus nélkül is meg lehet kérdezni
igen, fölösleges kötekedés volt

Vagy ha a te kommentedre reagálok, az már veled való foglalkozásnak számit?
hát nehezen lehetne nem odasorolni - pláne ha nem kizárólag a csapat a téma bennük


Az emlitett eset óta viszont egy cinikus megjegyezésem sem volt feléd (vagyis nem rémlik),
segítek, semmilyen hszed nem volt azóta (júli 10) a tegnapiig
leszámitva ezt a mait persze.
ja, akkor minden rendben, kéthetente 1 basztatás. Végső soron miért ne tudnám elviselni.

Ha igaz a mostani 75, akkor matematikailag igazad van, de amig nincs hivatalos bejelntés, adig ezzel várjunk
így van, de nem én hoztam elő ugyebár ("miért adnak érte ennyit - kijelentőmódban)"
Hát, itt azt irtad, idézem: "de abban egyetértek, hogy HA a formáját tartja, és HA vb-t nyer, és HA ott is iszonyat lesz amit művel, AKKOR valszeg megérhet 80-t"
Tavasszal már nem hozta azt mint ősszel (persze elég magasan volt a léc), nem nyert VB-t, nem csinált semmi extrát a VB-n, úgy rémlik egy gólban még benne is volt, és bár egyelőre nem ér 80at, csak majdnem 80at, itt inkább nincs igazad, mint van. De tudom, ne kötekedjek.
Azt írtam, hogy HA és HA és HA, AKKOR eléri a 80-t a kb max 60-ról. De mivel csak egy HA teljesült (tartotta a formáját szvsz bőven), ezért reális lehet a 70 környéke.

Nem reagálod ezt egy picit túl? Ha gondolod beszéljük meg privátban.
Túlélem ha nem beszélünk többet, de azért szerintem kár lenne érte.
baszogatsz nyilvánosan, aztán privátban simítsuk el? Ez nem így megy.
A pár évig nyilván túlzás, de itt a fórumon nem lettél a kedvencem ez nyilván látható. :)

Ez volt az utolsó hozzászólásom a témában.
És egy darabig szerintem a fórumban is.
ha gondolod... de inkább fórumozz nyugodtan tovább, és a köv hszed (két hét múlva) ne nekem szóljon! Ha kérhetem.
De tényleg, ezért ne hagyj itt minket!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.07.18. 13:06


Eric, akkor én mondom, hogy Trigo miatt nem lépj vissza a háttérbe. Veled vagyok bro, maximálisan ;) :mrgreen: :lol:
(Trigot meg majd fényezem viberen...)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.18. 12:52


Igyekszem zanzásitva válszolni:
Emlékeztem, hogy többször is leirtad, hogy 80 milla sok, mert soha senki nem adott kapusért ennyit.
Próbáltam visszakeresni, hogy pontosan miket irtál a témában, de egyszerűen túl sok hozzászólásod van, gyorsan feladtam.
A belinkelt többi hozzászólásod nem rémlett, egyedül a donnarummás ismerős, de azt meg elfelejtettem.
Igazából arra voltam kiváncsi, hogy hogyan változott meg a véleményed, de már látom, hogy nem most változott, hanem korábban. Jogos és bocs, ez tényleg fölösleges kötekedés volt.

Trigoria írta:ja és megnéztem, az utolsó 8!! hszed mindegyike velem foglalkozott. No komment.

Ez elég erős csúsztatás. Ebben a 8ban benne van egy teljesen nyugodt CR-Serie A vita, ami után még te kötekedtél kicsit, meg ez. Előtte jó hosszan meg semmi ilyesmi.
Vagy ha a te kommentedre reagálok, az már veled való foglalkozásnak számit?
Ezt már egyszer megbeszéltük amúgy (vagyis azt hittem), egyszerűen sok hozzászólásod van, és valamiért teljesen máshogy látjuk a dolgokat, tök más a véleményünk, ezért neked gyakran reagálok.
Az emlitett eset óta viszont egy cinikus megjegyezésem sem volt feléd (vagyis nem rémlik), leszámitva ezt a mait persze.

Trigoria írta:melyik részben nem volt igazam?
végül elmegy 80-ért? nem

Ha igaz a mostani 75, akkor matematikailag igazad van, de amig nincs hivatalos bejelntés, adig ezzel várjunk

Trigoria írta:a formáját tartva fölé kúszik a 60-nak? igen

Hát, itt azt irtad, idézem: "de abban egyetértek, hogy HA a formáját tartja, és HA vb-t nyer, és HA ott is iszonyat lesz amit művel, AKKOR valszeg megérhet 80-t"
Tavasszal már nem hozta azt mint ősszel (persze elég magasan volt a léc), nem nyert VB-t, nem csinált semmi extrát a VB-n, úgy rémlik egy gólban még benne is volt, és bár egyelőre nem ér 80at, csak majdnem 80at, itt inkább nincs igazad, mint van. De tudom, ne kötekedjek.

Trigoria írta:így is rekord lesz ha elmegy? igen

Ez nem is volt kérdés

Trigoria írta:szóval köszönöm, hogy megint próbáltál fogást keresni rajtam, ezáltal visszanézhettem, hogy még egy változó világban is mekkora jós is vagyok 8)

Gratulálok.

Trigoria írta:
A legjobb lenne ha pár hétig nem szólnátok egymáshoz :)
vagy pár évig

Nem reagálod ezt egy picit túl? Ha gondolod beszéljük meg privátban.
Túlélem ha nem beszélünk többet, de azért szerintem kár lenne érte.

Ez volt az utolsó hozzászólásom a témában.
És egy darabig szerintem a fórumban is.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.18. 12:45


Voltak olyan hírek korábban, hogy az Alissonból befolyó összeg egy részét az új kapus mellett felhasználjuk Suso megszerzésére.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.07.18. 12:25


Akkor most már csak az a kérdés, hogy ennyi lóvéval mihez kezdünk. Ha tehetséges fiatal játékosokat igazolunk, akkor megérte. Ha viszont ilyen Berardi féléket, akkor inkább http://gph.is/1dYxC6f
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.18. 11:58


Zárjátok le a vitát annak a hírnek a fényében, hogy állítólag a vezetőség elfogadta a 75 milliós Pool ajánlatot Alissonért (60+15 könnyen teljesíthető bónuszokban).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.18. 11:52


mondhatod :)
szerintem egyébként ez nem volt baszogatás erictől,csak cinkelés
mindegy hogy nevezed, de folyamatos, és unom ezt a kitüntető és kizárólagos figyelmet
A legjobb lenne ha pár hétig nem szólnátok egymáshoz :)
vagy pár évig

tomm: :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.07.18. 11:51


F.Totti írta:Mondhatom én egy modinak (és ericnek), hogy nyugi már?


- Ezzel az autoval be lehet venni egy hajtukanyart 180 km/h-as sebesseggel?
- Persze! Egyszer.... :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.18. 11:32


Mondhatom én egy modinak (és ericnek), hogy nyugi már?
Nem vagytok ti igazából rosszban. Ráadásul mindkettőtöket bírlak, úgyhogy lehet ezt abbahagyni :)

Trigo, szerintem egyébként ez nem volt baszogatás erictől,csak cinkelés, ami ezek szerint félre is ment. A legjobb lenne ha pár hétig nem szólnátok egymáshoz :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.18. 11:15


és rákerestem magamnál a "soha senkire" is:


Re: Hozzászólás a hírekhez
HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: hétf. feb. 05, 2018 19:40

mcsabi, újra elmondom, hogy soha senki nem adott még kapusért 50 milliót
tehát rekorder lenne
nem fog senki kapust venni 80-ért, amikor tudja hogy még 50-t sem adtak kapusért soha
60-ig talán fel lehetne húzni, de annál magasabbra nem hiszem
de abban egyetértek, hogy HA a formáját tartja, és HA vb-t nyer, és HA ott is iszonyat lesz amit művel, AKKOR valszeg megérhet 80-t
Amúgy meg a formája azért nem garantált, a sérülés sem. Ha így is garantáltan elviszik 50-ért, az az év üzlete sztem. Fix bevétel amivel lehet máris számolni.



Re: Bajnokok Ligája és Európa Liga
HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: szomb. máj. 26, 2018 23:14

mcsabi, utoljára teszem hozzá (ígérem többet nem fogom), hogy kapusért soha senki nem adott még 80 millát. Tehát te kérhetsz a Toyotádért 80 milliót, ha egyszer a Rolex órák érnek annyit. :wink: :D :D Érted? A kettő ára nem egy síkon mozog. A kapusok érnek x összeget, a játékosok meg y-t. Ahol y= 2x vagy inkább 3x.


nos ezeket találtam eric
melyik részben nem volt igazam?
végül elmegy 80-ért? nem
a formáját tartva fölé kúszik a 60-nak? igen
így is rekord lesz ha elmegy? igen

szóval köszönöm, hogy megint próbáltál fogást keresni rajtam, ezáltal visszanézhettem, hogy még egy változó világban is mekkora jós is vagyok 8)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.18. 10:25


ericcartmen írta:Arra próbáltam célozni (de ezek szerint nem túl jól), hogy korabban még egyáltalán nem tartottad reálisnak a 70-80 milliót, merthogy Allison csak egy kapus.
De ezek szerint már nincsemek ilyen aggályaid.

kérlek idézd be ezt, mert egészen biztos, hogy hónapok óta a 70-t tartom kb a reálisnak. Pont hogy a 90-100 és afeletti árakra mondtam, hogy elszállt árak. De lehet csak 60 volt amit mondtam mindig és nem 70.

most miattad végignéztem az összes hszemet amiben Alisson szerepelt

idézem magam január 21

Re: Aktuális meccs
HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: vas. jan. 21, 2018 22:23

mcsabi írta:
Alisson-nak mehet az új szerződés 2030-ig :)


80 millás kivásárlási árral


febr7:

Re: Hozzászólás a hírekhez
HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: szer. feb. 07, 2018 12:54
http://asroma.hu/hir/alisson_a_kapusok_ ... 1517999124
kezdem tényleg azt hinni, hogy megér 80 millát
és hogy nem azért nem vittek kapust még 50-ért vagy felette, mert nem érnek annyit, hanem mert az elmúlt fél évben (a Neymar bumm óta) még nem volt nagy kapustranszfer
iszonyat kincs ő
de ha tényleg akkora, akkor pont azért képtelenség megtartani


május 18:

Re: Hozzászólás a hírekhez
HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: pén. máj. 18, 2018 13:05

Alisson elmegy 80-ért, Donnarumma meg jön 10-ért, és mindenki - értsd MINDENKI jól járt :D


tehát egyezzünk meg abban, hogy mostantól beidézel amikor basztatni akarsz, vagy maradsz csendben, mert k.rvára unlak
és igen, pre-Neymar korban irreális lett volna enyniért egy kapus. De közben változott a világ. Jó reggelt eric! Átaludtad.

és igen nyilván mondtam olyat hogy egy kapusért soha senki nem adott enynit. Többször is, de az minimum fél- vagy háromnegyed éve volt, de még mindig igaz. És innen felidézni valamit, ami alatt annyit változott a világ, a foci, az árak, ÉS ALISSON A VILÁG LEGJOBBJA LETT KÖZBEN, és mindezt most teszed meg, ilyen cinikusan. Színtiszta kötekedés. Amit megszoktam tőled ugyan, de újra és újra megdöbbent, hogy egy jó haveri kapcsolat mivé züllhet le... szomorú....

ja és megnéztem, az utolsó 8!! hszed mindegyike velem foglalkozott. No komment.
vagy még mindig nem értetted meg, hogy ez nem az index-fórum, és itt nem az a alja stílus a menő
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.18. 09:26


Courtois Real játékos lett uh kezdőhet a licitháború Alissonért :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.18. 06:30


Nem tudom volte itt már szó erről...de most véletlenül találtam egy érdekességet. Tudtátok, hogy volt egy Ismail H'Maidat játékosunk (3 milliót fizetett érte a csapat 2016-ban), aki most épp előzetesben van fegyveres rablásért és akár 11 évet is kaphat? :shock:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.18. 05:47


Arra próbáltam célozni (de ezek szerint nem túl jól), hogy korabban még egyáltalán nem tartottad reálisnak a 70-80 milliót, merthogy Allison csak egy kapus.
De ezek szerint már nincsemek ilyen aggályaid.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.18. 00:05


és mert a post-Neymar korszakban ez az összeg a reális a VILÁG LEGJOBB kapusáért
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.17. 21:12


Mert azt hiszik a hülyék, hogy Kariuson ment el a bl címük. No meg azért mert rohadtul tele vannak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.17. 20:40


Trigo, én nem értem miért adnak érte ennyit, hiszen ennyit még SOHA SENKI nem fizetett kapusért!
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.17. 20:07


http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ak-2647909
ja, menjen már
legyen tiszta a kép
de ahogy látható, mindenképpen kapusrekord lesz belőle - elégedett vagyok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.07.17. 16:39


alisson megy a poolba, csak ne ilyen areolát hozzunk már ide
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.17. 16:36


A Pool állítólag bekeményített és 62 millió fontot fog ajánlani holnap hivatalosan is Alissonért, hogy pontot tegyen az ügy végére :D DiMarzio szerint holnap űl össze Alisson ügynöke és a vezetőség. A Poolnak sűrgős a dolog...3 hét múlva zár a piac a PL-ben s kapusuk még nincs.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2018.07.17. 16:39-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.15. 20:42


én láttam
de F.Totti, ezek mindennapos pofázások. Lásd az angol kapus Mandzsukicsnak, Materazzi Zidanenak stb. :)

de ez mindegy, Alissont én már EL AKAROM ADNI :DDD

húúmost olvasom a Sab interjút a főoldalon
gecc azért ez sok mindent megmagyaráz:
Nainggolanról
"Az ő eladásával többé már nem érzem magaménak a Romát. Itt volt az ideje a változtatásnak, mert minden ciklusnak vége szakad. Két magyarázata van az eladásának. Az első, hogy június 30 előtt a Romának 38 millió euróra volt szüksége, amiből 14 millió Santon és Zaniolo volt. A másik az, hogy a Romának elege lett. Már nem akarták tovább támogatni a túlkapásait, kicsapongásait. Spalletti például nagyon jól kontrollálja őt. Neki az volt a módszere, hogy együtt aludt Nainggolannal Trigoriában, persze mindketten külön hálószobában, de köztük nyitva volt az ajtó. Spalletti zseniként kezeli az ilyen helyzeteket. Személy szerint sok sikert kívánok neki, ő egy olyan srác, aki mindig elbűvöl. Szerintem az Internél is a maximumot hozza majd ki magából, és olyan dolokat fog csinálni, amit nem várnának tőle az emberek."
Spal :D :D :D De ebből azért érezzük ugye, hogy mekkora gond lehet a viselkedése, ha kisgyerekes módszereket kell alkalmazni ellene. :)

Szerintem Alissont el fogják adni 70 millióért a Chelsea-nek. Nézzék, ennyiért egy kapust már el lehet adni. Máskülönben könnyen olyan helyzetbe kerülsz, hogy évi 5-6 millióért kellene hosszabbítást ajánlani, amit a Roma egyáltalán nem tehet meg."
jaja, így is lehet nézni

de gecc ez az egész interjú ISZONYAT FONTOS infókat tartalmaz :!: :!: :!: :!: :!:
minden téma, minden bekezdés belső infókat tartalmaz :!: :!:


imádom Sabatinit! :oops: :)

ilyen kellene sok :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.15. 11:50


Nem tudom ki a játékos és milyen gól volt, de ő még nagyobb kupac. Vagy büdösebb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 41 vendég