Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.25. 18:46


A kisebbik Pellegrini nem épült fel? Mert ő is ott van még bal oldalra. Remélem őt többet latjuk játszani,mint Santont.
Nekem nem kell már senki előre se, vagyunk elegen, így is lesz aki alig jatszik majd. Ráadásul egy érkező azt jelentené hogy SES megy, azt meg nem akarom.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.25. 17:16


Perotti Suso csere? Akkor a világ hülyéi vagyunk. Nem az a gond ha az ilyen félkész brazil akárkiket elvisz előlünk a hűhacsapat, hanem ha a keret két legjobb játékosával önként és dalolva erősítjük a közvetlen riválisokat. Még Manolast elpasszolhatnánk a Lazionak 40 Adidas lasztiért.

Ha ezt így megcsináljuk akkor ez lesz a worst ever mercatonk. De majd csak nem.


Feree, egyetértek. A bal oldalunk elég vékonyka, de azt szetintem Santonnal letudtuk. Barella rohat jó, csak épp az Inter izgul rá. Drágább lesz, mint a csodabrazil.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.07.25. 15:36


ha már hiányposzt, én nem láttam 1 felkész. meccset sem, de ha a neveket megnézem, nekem qrvára nem megnyugtató a bal bunkó poszt, ezt mondtam már korábban, és a jobb bunkó is csak akkor, ha karsdorp makkegészséges, emellett az én nagy hiányértem a kpályán van, ergo hiába vettünk oda, én egy barellát oda qrvára el tudnák viselni, ha már mindenképpen költeni akarunk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.25. 15:28


Eltaláltad...egyikük felesleges lesz (vagy már az, csak nincs kijelentve ki), vagy a Fáraó vagy Perotti, apropó Perotti, már vannak olyan hírek, hogy Perotti-Suso csere.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.07.25. 15:25


cejas írta:El kell költeni a pénzt. Nem azért mert kell játékos, hanem mert csak így lephetsz előre. Ha van 70 M eurod, akkor belegyömöszölheted a párnába vagy befektetheted. Veszünk és eladunk, egyre jobb a keret, egyre erősebbek vagyunk. Ez a stratégia. Biztosak lehettek benne, hogy elköltjük.

de pont ezen gondolkodtam, mi a faxnak költeni :?: ráadásul olyan posztra, ami nem hiánycikk :?: már a boxos brazilt sem értettem, amúgy elárulom, én is olvastam az inter fórumot, áradoztak róla, no akkor megnézek róla 1 vidit, hát nagyon nyers leszek, a videót látván nem éreztem kényszert hogy elővegyem és kiverjem az játékától, szal nem is értettem, mért csupantunk rá, mindenesetre én qrva boldog lennék, ha mindenkitől, értsd a boxos, a bordó, a barca látnánk bánatpénzt.
(még a barca dk topikba is felvetették hogy nem volt elegáns, hát nem, mert undorító és egyben gerinctelen lépés volt, és sok mindent megéltem már a romával kapcsolatban, de ilyen még tényleg nem volt, 2 bejelentett hivatalos bejelentés után pláne nem,pfffff)

de tényleg nem értem, van 4 szélsők, úgyis csak 2 kezdhet, ergo van még 2 csere, nyilván kezdetben ünder és perrotti kezdene, de ha kluivertnek bejönne a calcio, rem. be fog, akkor rövid időn belül kiszoríthatja perottit....
szal már most van 4 szélsőnk, pont elég, meg van az egyensúly, 2 kiforratlan tehetség, akik befektetések, és 2 tapasztalt harcos.....szal minek ide 5.dik?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2018.07.25. 15:29-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.25. 13:47


Jéé, Neres még mindig az Ajaxban van? Ő eléggé divatnév volt az EL menetelés alatt. Akkor alig játszott, de mindenki áradozott róla, hogy a hollandoknak ilyen tehetségek jutnak a padra is. Értelmes pénzért ő tényleg nem lenne rossz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.07.25. 13:25


Hunszi írta:Úgy néz ki nem akarunk leszakadni a (nem akarok rasszista lenni) néger/brazil vonalról.

Neres az újabb kiszemelt.
https://www.transfermarkt.com/david-neres/profil/spieler/469822

Inkább, mint Suso vagy Berardi
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.25. 13:23


Úgy néz ki nem akarunk leszakadni a (nem akarok rasszista lenni) néger/brazil vonalról.

Neres az újabb kiszemelt.
https://www.transfermarkt.com/david-neres/profil/spieler/469822
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.07.25. 12:31


Nézem ezt az Olsen srácot, hát szép szál legény na. Kb beáll középre, kinyújtja oldalra a karjait és le is fedte a kaput, alig akad üres terület :D :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.07.25. 12:27


Én David Neresről olvasok most, ballábas jobbszélső, azaz pont olyan ember, aki EDF-nek kell. A statjai se rosszak és Thauvin-nél jóval fiatalabb.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.25. 12:18


Ündér még csak csak, mert fiatal s előtte a jövő, de a Fáraó szerintem már nem lesz jobb. Őt érzem per pill a gyenge láncszemnek elől, s elég valószínű, hogy ha valaki jön ő menni fog.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.25. 12:02


Thauvin jó? A tavalyi számai rendben vannak, de a PLben orbitálisat bukott és előtte a Ligue 1-ben sem volt több átlagos fiatalnál.
1 jó szezon után én érte ugyanúgy nem adnék 20 milkánál többet, ahogy a brazil csodacsávóért sem adtam volna. Ráadásul ő már 25 éves. Fasza kor, de épp ezért meg is mutatta hogy mit tud. Az OMnek a EL meccseit néztem. Ügyes, kreatív srác, de semmi olyat nem láttam benne, amit Ünderből vagy El Shaarawyból ne néznék ki. Az egyik fiatalabb, a másik meg olaszabb. Nekem nem kellene helyettük.

a Bordeaux kaidta a közleményt Malcom Rómába igazolásáról (azaz coming out-olt :)), mintegy elsimerte az ügylet létrejöttét, és ez már elég ahhoz, hogy a Roma kártérítési igényt támasszon


Mivel tőzsdei cég vagyunk, ezt az eljárást el is kell indítanunk. Kétlem, hogy sikerülne bármit elérni (adásvételi szerződést és munkaszerződést ráutaló magatartással vagy szóban nem köthetsz), de attól még csináljuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.07.25. 11:56


Egy sportjogász szerint különben hiába nem volt effektív aláírás (ami ma már amúgysem általános), az, hoghy a Bordeaux kaidta a közleményt Malcom Rómába igazolásáról (azaz coming out-olt :)), mintegy elsimerte az ügylet létrejöttét, és ez már elég ahhoz, hogy a Roma kártérítési igényt támasszon
https://romanews.eu/notizie-roma/avv-gr ... economica/.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.25. 11:22


Én azt mondom, ha már felmerült Thauvin neve, akkor már sózzunk oda a srácért rendesen Alisson árából :D

Minden Romával kapcsolatos hír alatt megy a trollkodás most. Annyira, de annyira megnézném az arcokat, egy Thauvin bejelentés után :lol: Rációt sajnos nem látok benne...az elmúlt szezonja után 80-on alul szerintem mozdítani se lehetne...de álmodozni szabad :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.07.25. 11:16


El kell költeni a pénzt. Nem azért mert kell játékos, hanem mert csak így lephetsz előre. Ha van 70 M eurod, akkor belegyömöszölheted a párnába vagy befektetheted. Veszünk és eladunk, egyre jobb a keret, egyre erősebbek vagyunk. Ez a stratégia. Biztosak lehettek benne, hogy elköltjük.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.07.25. 11:03


én is így gondolom. megvagyunk így is
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.07.25. 10:47


tavaly a jobb oldalon túlcsordulás volt játékosügyileg, nem is találta egy ideig EDF a megfelelő embert, aztán Ünder beválni látszott. Akkor most minek oda ember? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8094
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.25. 10:44


Nekem ez annyira azért nem tetszik. Van egy használható keretünk. Ünder, SeS vagy Perotti is használható a jobb oldalon. Balra pedig ott van Kluivert (aki szintén tud jobb oldalon is játszani. Szituációs játékosként pedig Schick és Florenzi. Minek erőlködünk nagy névvel? Malcom jónak tűnt, megpróbáltuk. Nem sikerült. Pótlékra ne költsünk már sokat. El Shaarawyt gondolom nem kötelező eladnunk egy marék szotyiért a Torinonak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2018.07.25. 09:03


" A szurkolóinkhoz szólva szeretném tudatni, folytatjuk a kemény munkát, hogy olyan futballistát szerződtessünk, aki Rómába akar igazolni, és ugyanolyan jó vagy még jobb, mint Malcom.”

Ez minden. Szerintem nem szorul magyarázatra innentől semmi sem a sztorival kapcsolatban.

Jobb fog jönni, bárki is legyen.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.25. 04:51


Eskü ugyanezt akartam írni :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.24. 22:10


jaja cejas, végre újra nézhető lehetne egy el classico :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.07.24. 21:53


Xaba írta:Mert eddig kit adtunk el nekik?


Eddig csak Dinnyét, de van nálunk 4-5 tehetség, akiért akár 2 év múlva csorgatjak majd a nyálukat.

A Malcom üzlettől függetlenül, Messi valahogy túl enerváltnak tűnt a VB-n. Nem érzek benne túl sok évet... Fura lesz majd a két spanyol nagycsapat a két gigasztár nélkül. Jó, majd jönnek mások, de egy évtized telt így el. Más lesz.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.07.24. 21:53


Monchi amúgy elmondta a sztorit, nekem nagyon szimpi lett, ő itt nem hibázott. a Girondin volt mocsok, meg Malcolm is ha szívesebben menne a padra sok sok pénzért, mint, hogy nálunk játszunk... Jöjjön ide az aki szeretne. Amúgy Monchi mondta, hogy ezek után más játékost keresünk, minimum Malcolm szintűt. Ezzel elérte h 36 milliót fognak kérni, mert a paliért is annyit adtunk volna. nehéz dolga lesz. De ha megint felröppennek a Ziyech Berardi pleykák kiugrok az ablakon
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.24. 21:27


cejas írta: Az volt itt már, hogy a Barca 400 millás kivásárlási záradékot épített Malcom szerződésébe? Rohadjon meg a padon.!

A spanyoloknál ez vmi fizetéshez között baromság. Minden szerződésben benne van a záradék. Az éves fizu x-szerese minimálisan. De lényeg tényleg az, hogy 2 év múlva jót röhögünk majd mikor kikölcsönzik a Levatehez 200 játékperccel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9919
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.24. 19:50


:lol: :lol: értékelem

Amúgy a sajtó már dolgozik, az új/régi nevek. Suso, Berardi, Bailey, Oyarzabal és Thauvin (esélyünk nincs, de azért ez oda**na :D ).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég