Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.02. 08:36


Eric, Kluivert simán játszik mindkét oldalon. Az Ajaxban és az U21-ben is játszott jobb szélsőt. Mindkét lábát használja, beadásra és lövésre is. szerintem jelenleg inkább ő a Nr1 várományosa a jobb szélső posztnak. Ünderben én sokat nem látok, de lepjen meg.

A meccs amúgy siralmas volt. A közel kezdő csapatunkat 30 percen át úgy alázta a Barca B, mintha egy NB1-es gárdát láttam volna. Aztán amikor a kis holland megfutotta a Puyol imitátort és a másik védő bohócot, akkor visszavettek az arcukból vagy mi hittük el, hogy tudunk focizni. Addig szánalmas volt. DDR ilyen meccsen mindig szar, így rajta nagyon nem akadnék fenn, de Pellegrini játéka azért eléggé kétségbeejtő volt. Amikor egy Sergi Roberto királykodik ellened a középpályán, akkor tudod hogy komoly gondban vagy.
Az eredmény meg tök mindegy, mert a gólokat az ificsapatuknak rúgtuk a végén. Kluivert ígéretes volt, mert rengeteget zakatolt, de fizikailag gyenge a hatékony védekezéshez. Kölyök még, de van benne potenciál. Cristante szerintem szar. A gólja előtt őt is meglepte, hogy milyen pontosan sikerült átvennie a labdát :) Marcano jó lesz, de Manolaszal még nagyon nem érzik egymást. De ennél fontosabb hogy Pastoretől most először láttam, hogy tud még focizni és hogy Schick önbizalma rendben van. Perotti pedig továbbra is a legjobb játékosunk.

EdF-re melós hetek várnak, ránk meg szenvedős szezonkezdés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.01. 20:09


muhahahaha :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.01. 14:34


A te szavadra idén már nem adunk, azt eljátszottad :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.01. 13:55


Zsolti, ötletes, sokat futó Roma nem lesz 5.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.08.01. 13:43


Kluivert bal szélső, Under meg jobb, elvileg nem fogjak egymast kiszoritani.
Papíron jobb szélre csak Under van, ha monden igaz ezért keres Monchi mindenképp jobb szélsőt.
De szerintem ne jöjjön senki, SES meg Schick is tudnak ott játszani, ha kell.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.01. 09:56


Mindenképp vízválasztó lehet, mert most még arra se hivatkozhat, hogy ez az első éve. Az első év mondjuk úgy tökéletes volt, ha azt nézzük egy viszonylag tapasztalatlan edző első nagy csapatban betöltött munkája volt. Idén viszont ezzel már nem lehet takarózni, szóval kellene jöjjenek az eredmények. Én is nagyon kíváncsi vagyok a szezonra, de főleg arra, miként állunk fel, persze most hamar tud mondani mindenki egy kezdő 11-et, de kíváncsi vagyok tényleg egyértelmű-e, hogy kik fognak kezdeni. Ünder kezdő lesz vagy kiszorítja Kluivert? stb stb.

Kemény próba lesz egy teljesen átalakított csapattal Torinóban kezdeni, viszont remélhetőleg jól indul a szezon, akár már a ma estével (hajrá PAOK).

Pallottát, amúgy megkérdezték az átigazolási pletykákról, nagyon védte Zonzi életkorát, hogy nem az a fontos, mennyi idős, hanem a teljesítménye, szóval lehet tényleg ő a fő célpont most már.

Susoról is kérdezték, amire csak úgy válaszolt, "ha lesz egy jó lehetőség élni fogunk vele, de nincs szükségünk most több szélsőre".

Ebből a mondatból kiindulva szerintem a Malcom üzletnek se az volt a célja, hogy na hamar muszáj hozni egy szélsőt, hanem benne látták anyagilag a nagy potenciált.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.01. 09:23


Alapvetően kíváncsi vagyok a szezonra. Nem bizakodó, csak kíváncsi.
A tavalyi szezon bronzérme csodás eredmény volt. A BL-t hagyjuk, mert az a százból egy kategória volt, parádés meneteléssel.
Vajon látványosabb, kreatívabb, gólra törőbb lesz a játékunk? Kiforr majd EDF taktikája?
Mert azért tegyük a szívünkre a kezünket: az elmúlt szezonban voltak gyenge/gyalázatos hazai meccseink Cagliarik/Crotonék ellen, és kimondva kimondatlanul több gyengébb meccsünk volt, mint jó. Ezért is furcsálltuk itt páran, hogy hogy lehetett meg végül a harmadik hely. Nekem soha nem a BL a mérce, szeretnék a bajnokságban egy ötletes, sokat futó Romát látni, hazai pályán pedig helyzeteket, gólokat. Ha ez 5. hely lesz végül, az sem zavar.
De játékban és tudatosságban mindenféleképpen előre kell lépnünk. Talán vízválasztó lesz EDF-nek ez az év, szurkolunk neki.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.01. 08:40


fradista romanista írta:Quatar-Hyundai - Rakuten-Beko 2:4 10 percben https://www.youtube.com/watch?v=v06YKrXfNeg


Pont forditva
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.01. 08:21


A Barca B/C látszott a Roma A/B-vel. A sárgák nyomtak, nekünk kb annyi helyzetünk volt, ahány gólunk. Vagy még annyi se :lol: Halál gyenge volt a védelmük. A legjobbunk Olsen-Mirante lehetettt
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.01. 08:06


Quatar-Hyundai - Rakuten-Beko 2:4 10 percben https://www.youtube.com/watch?v=v06YKrXfNeg
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.08.01. 08:03


Azért az első gólunknál a kis Kluivert ahogy elszaladt a szélen és beadta.. ha egyszer ezt meg tudta csinálni :roll:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.08.01. 07:58


Malcom ügyben az erősebb kutya b...ott....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.01. 04:22


Sajnos Malcom tényleg jó igazolás lett volna :S Nem feltétlen a góljára gondolok, de nagyon magabiztosan és ügyesen mozogott a pályán, az első gólban is benne volt.

Na de legalább szép lett a vége :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.26. 08:43


Én se terveztem, hogy megnézem, de pont megébredtem reggel s gondoltam akkor már miért ne :D hát...sajnos sok örömteli pillanat nem volt számunkra :D az első gólt Pastore hátul történt labdavesztéséből szerezték, a többit pedig jórészt védelmi hibákból, Mirantenak volt egy szép védése, sajnos a kipattanóra már nem ért oda, de mondjuk nem is neki kellett volna. A második félidőben látszott, hogy úgy igazán nem érdekel senkit a meccs. Dzeko próbálkozott, de a Spurs teljesen visszavett...valami 1 lövésük volt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.26. 06:18


Affene, erről lemaradtam.... hál istennek :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.26. 03:21


Sajnos a Spurs megett minket élve :( még egy ok, hogy a 2. kalapba kerüljünk a BL-ben...

Pocsék első félidő volt, de a másodiktól se dobtam egy hátast, viszont jelentősen látszott, hogy inkább az A csapat játszott már akkor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.20. 18:33

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.14. 17:30


https://twitter.com/OfficialASRoma
Latina-Roma meccs élőben most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.29. 23:15


ha valaki nem követné a vb-topikot netán, akkor a köv szezonra nézve ide is berakom Collina mondatát, hogy jegyezzük meg:
„... Lehet, hogy a szabályértelmezés szigorú volt, ám a kéz el volt tartva a testtől, nem természetes testtartásban, és ez az a kritérium, amely alapján tizenegyest ítélünk.
"Tisztázzuk. Ha a labdát elfejeli a játékos, és eltalálja vele a saját kezét, az nem szabálytalanság, nem büntető. Ha becsúszik, és a felpattanó vagy továbbguruló labda eltalálja a kezét, az sem büntető.”
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.22. 16:22


felsorolt négy nevet
Messi Suárez Hazard Griezmann
ebből három a La Ligában tolja, ezért is mondtam, hogy találkozik velük pl ott. Hiszen az elmélet nem kifejezetten olasz kapusokra vonatkozott.

de mindegy, nem akarok én erről vitázni
sosem volt gond a kapuskérdés nekem :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.05.22. 06:27



azzal pontosan ugyanúgy találkozik a kiscsapat kapusa is, max kevesebbszer


Nem.
Egyreszt egy kiscsapat kapusa csak az adott bajnoksag sztarjaival talalkozik, mondjuk egy chievo kapusa sose talalkozik messivel. Masreszt nagyon jol tudjuk, hogy a nagycsapatok jatekosai teljesen mashogy jatszanak egy kiscsapat ellen, mint egy sztargarda ellen. Sokkal kevesbbe elesen.(kiveve higuaint :D )
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.21. 23:24


Monchi:
"Alisson? Amennyiben távozik, az csak annak lesz köszönhető, hogy én visszatérek a pályára. Ez az egyetlen esélye annak, hogy távozzon, de nem vagyok benne biztos, hogy én készen állok újra a játékra..."

akkor hagyjuk is a pletyiket és fikciókat a tényekig :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.05.21. 23:09


Vagy szerinted a Roma és az Empoli kapusának ugyanazoknak az elvárásoknak kell megfelelnie?
igen
(és Trigo, nem pedig Trigó - ha kérhetem :wink: )

F.Totti jah, Szczesny kimagaslóan jobb volt mint a többi, de nálam nem klasszis, csak majdnem az. A klasszis az Alisson.

Mecső:
Egy nagy csapat kapusa pedig olyan csatárokkal találkozik, mint: Messi, Suarez, Hazard, Griezman stb.

azzal pontosan ugyanúgy találkozik a kiscsapat kapusa is, max kevesebbszer

Zsolti: jah, Levynek :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2018.05.21. 22:07


Hunszi írta:
Ami azt illeti egy kis csapatnak nagyobb elvárások kell legyenek, mert kb 4x több lövés megy a kapujukra, mint egy nagy csapatnál :D


Egy nagy csapat kapusa pedig olyan csatárokkal találkozik, mint: Messi, Suarez, Hazard, Griezman stb.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.05.21. 21:22


Bocsi, próbálom törölni az ilyen emlékeimet, félsikerrel :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég