Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.02. 14:59


Elvileg nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni egy-egy youtube videobol, de tendenciozus, hogy akik hozzank jonnek, azoknak a videoja csupa szep(egyik-masik), de haszontalan megmozdulasbol, nem tokeltes passzokbol es megfogott vagy mellement lovesekbol all. Susoe is. Neztem 2 percig, de egy normalis jelenet nem volt. Csodalkoztam is, mikor malcolmet nezve golokat, golpasszokat lattam. De ugye kiderult, hogy csak delibabrol volt szo....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.02. 14:58


Kovacic most az elsődleges célpont, ha a Real nem engedi hozzánk, akkor kezdhetünk aggódni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.02. 14:48


35ért inkább távolodjon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.02. 13:44


Suso allítólag egyre közelebb. 35-ért jöhet.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.02. 11:15


Én bírom a habitusát. Inkább vezér alkat, mint Nainggolan volt. Radja a tipikus jó fej volt, akit mindenki bírt, de ha zűr volt nem felé néztek.
Ha DDR visszavonul, kell egy ilyen. Florenzi nem tudja ezt átvenni. Manolas igazi vezér lehet ha nálunk marad. Bízzunk benne.

(a 'jajj, de fáj, majd meghalok' színjátékait persze ledobhatná. Az nem vezéres :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.02. 09:32


vmi katalán oldalon az olvastam, h. malcomot végig hergelték a rómaiak, de higgadt maradt.... :lol:

manolast kedveelm, de elég hirtelen haragú, és előszeretettel balhézik össze a játék hevében a csapattársaival is. De aztán szerencsére gyorsan elszáll a harag.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.02. 09:27


F.Totti írta:
F72Quadraro írta:Majd a meccsen is láthatóan elmagyarázott neki néhány dolgot.

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet ... 2811974656


Ez így jól hangzik, csak a valósághoz nincs sok köze. Vidal odarúgott hátulról Kluivertnek és ezért rohant ki Manolas. Malcom felé egy mozdulatot sem tett. És ezért kapott ő és Vidal is sárgát.


Akkor jó, hogy az van ott "Manolasnak mondanivalója van Malcom felé..." :D
De akkor is szimpatikus a karakter. Pláne, ha új, fiatal társát védi...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.02. 09:17


F72Quadraro írta:Majd a meccsen is láthatóan elmagyarázott neki néhány dolgot.

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet ... 2811974656


Ez így jól hangzik, csak a valósághoz nincs sok köze. Vidal odarúgott hátulról Kluivertnek és ezért rohant ki Manolas. Malcom felé egy mozdulatot sem tett. És ezért kapott ő és Vidal is sárgát. De annak örülök, ha a szurkolók találtak egy új kedvencet. Reméljük tényleg romanista lett a görög és már nem tekinti ugródeszkának a csapatot egy nagyobb klub felé. A karszalagot azért én továbbra is De Rossin, Florenzin és Strootmanon látnám inkább.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.02. 07:58


Úgy látom Kostas lesz az új kedvence a szurkolóknak. Többen már a csk szalagot is neki adnák.
Most nyáron több alkalommal nyilatkozta, hogy érte ugyan bejelentkezhet bárki,
innen semmi pénzért el nem megy. Ez Róma, gyönyörű város, szurkolók,
megvan neki minden, ha kell elismétli 30 000-szer, nem megy el semmiért.

Barcelona meccs előtt Malcomról:
- "Ha így döntött, ha nem akar a Romába jönni, jobb is, ha a Barcelonába megy, folytassa csak ott."
- Fogsz neki köszönni?
- "Nem, eddig sem ismertem, nem is hallottam sosem a nevét sem,
nincs okom, hogy köszönjek neki."...


Majd a meccsen is láthatóan elmagyarázott neki néhány dolgot.

https://www.trendsmap.com/twitter/tweet ... 2811974656
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.01. 20:05


hatalmas respect, hogy ezt így valaki végigzongorázta
ok, ez a munkája, de akkor is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2018.08.01. 19:17

LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.08.01. 13:38


Cejas, Ninjat ne keverjük ide, az egy egyedi transzfer volt.
Amugy az ő helyére szerintem Pastore jött, vagyis vele próbálták gyorsan elhallgattatni a szurkolói zúgolodást.
Lehet penzügyileg veszteséges egy 29 éves mert nem lehet eladni, de egy hasonló áron jött fiatal, akiről kiderül, hogy szar az ugyanúgy veszteséges, csak ő cserébe még szar is. Egy rutinos játékosnál kisebb a kockázat, ha van pénz igazolni, akkor jöhet ilyen is.
Szoval időnként jöjjön egy idősebb arc, aki gyorsan tud minőséget adni a pályán. Mondjuk mi ezt idénre kilőttük Pastoréval (mégha kicsit szkeptikus is vaguok vele), még egy ilyen max akkor kellene, ha valami brutál hiányposztra jönne, de ilyenünk jelenleg nincs, szòval N'Zozi nem kell szerintem.
Az ingyen igazolások jók, de úgy meg nehéz minőséget venni, vagy max egy-két évre, lásd Kolarov. Badelj-t birom, Ginalons helyett jó lett volna, de jött már Cristante, sokan vagyunk középre, Lazióban többet fog játszani, mint itt játszott volna.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.01. 08:28


Várhatóan idén tovább szinesedik a játékunk. N'Zonzi mellett a másik kiszemelt egy újabb repülő hollandi, Quincy Promes
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.31. 05:15


Az a hír járja a Bordeaux Verde-vel szeretni pótolni Malcomot :lol: Ide is pofa kell azért, hogy egy ilyen üzlet után még keresni merjék a vezetőséget :D itt az ideje jól lehúzni őket :P

Időzközben Higany, Caldara -> Milan és Bonucci -> Juve :lol:


Visszatérve az átigazolási témára, szerintem is Malcom volt az egyetlen igazi célpont, most pedig vaktában megy a lövöldözés, hogy hamar kapjunk valakit. Ezzel nem lenne bajom, ha a Malcom eset azt eredményezte volna, hogy valakiért (lévén sok időnk már nincs) teszünk egy jelentősebb ajánlatot pl.Thauvin, de ha ez azt eredményezi, hogy valahonnan kukázunk egy 30 körüli valakit horribilis áron, annak annyira azért nem fogok örülni. Alapjáraton az idei mercatoval én eddig elégedett vagyok, nem azért, mert lassan egy fél csapat új játékos jött, hanem, mert tényleg olyan nevek érkeztek többségében, akikben nagy a potenciál, Ninja távozásával is elvagyok...de azt nem akarom, hogy rossz szájízzel záruljon a piac, szóval nem éppen akarok ilyen N`Zonzi 35 millióért fajta piac záró üzletekkel "kiegyezni".
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.07.31. 00:11


ericcartmen írta:Cejas, mi számit idősnek? Egy 29 éves már idős?
Én örülök, ha jönnek ilyenek is, nem pénzkidobás az ilyen.
Dzeko szerintem akkor sem pénzkidobás, ha nem adjuk el, hanem ingyen megy majd lejárt szerződéssel.


Egy 29 éves játékos idős abból a szempontból, hogy 30 fölött már nem fogjuk tudni haszonnal eladni. Pénzügyileg veszteséges.
Játék szempontjából nem az. De mi abban a logika, hogy hagyjuk elmenni Ninját 30 évesen 34 m EUR-ért és hozunk helyette egy N'Zonzit 29 évesen 35 m EUR-ért.
Szóval ha hagytuk Ninját menni, akkor ugyanolyat ne hozzunk, mert azt nehéz lenne néhány szurkolónak megmagyarázni. Még nekem is. Nincs értelme elengedni egy játékost és a helyére hasonló korút hozni, főleg ha az elengedett játékos szurkolókdevenc és maga is szurkoló. Ha már úgy döntünk, hogy kell a rutin, akkor ne engedjük el az egyik legjobb játékosunkat. De tudom, a viselkedés miatt volt.

Egyébként semmi gondom az idősebb játékosokkal, de én akkor már ingyen igazolnék. Pl. Max Meyer klub nélkül. Még ha fiatal is... De a transfermarkt szerint Badelj is szabadon igazolható. 29 éves. Jöhet. A Lazionak jó ingyen, nekünk nem.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.30. 21:46


Trigoria írta:
Gondolom Monchi úgy kalkulál, hogy ha az ifjak közül csak 2-3 Alisson szinten befut a következő 2 évben, akkor üzletileg már rendben vagyunk.
:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Alisson szinten???? Tehát a posztján a világ legjobbja/legdrágábbja lesz???? Tehát új Tottikat találunk kb??? Ne álmodozz :oops: :)


Miért ne??? :D
Alisson szint = keresünk rajta 40-50 milkát. Vagy keresünk 8 emberen 15öt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.07.30. 20:37


verde iránt érdeklődik a bordó :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
20 milláért vihetik, de nem, 25ért, de nem 30ért....

barca remélem viszi nzonzit, csak előtte licitáljunk mi, 40 ig elmehetnék, oszt utána vihetik
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.07.30. 20:12


Gondolom Monchi úgy kalkulál, hogy ha az ifjak közül csak 2-3 Alisson szinten befut a következő 2 évben, akkor üzletileg már rendben vagyunk.
:shock: :shock: :shock: :?: :?: :?:
Alisson szinten???? Tehát a posztján a világ legjobbja/legdrágábbja lesz???? Tehát új Tottikat találunk kb??? Ne álmodozz :oops: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.30. 18:53


F.Totti én is hasonlóan látom, de azért bizom EdF-ben, ő jobban ért a fiatalokhoz, mint pl Spalletti, talán ad annyi lehetőséget mindegyiknek, hogy kiderüljön róluk valami.
Ami zavar, hogy koncepciótlannak tűnik az egész átigazolósdi, előre volt egy jobbszélső, meg 2 bal, erre jött Kluivert a bal oldalra.
Jöhetett volna egy rendes bal bekk, de nem jött, helyette a középpályára számolatlanul jönnek az emberek.
Mintha nem olyan posztra vennénk embert, amelyikre kell, hanem amelyikre sikerül.
Itt 3 posztra van 7 ember, Coric-nak pl nem sok esélye van kezdőbe kerülni, ha tényleg jön N'Zozi, akkor meg még annyi se.

Cejas, mi számit idősnek? Egy 29 éves már idős?
Én örülök, ha jönnek ilyenek is, nem pénzkidobás az ilyen.
Dzeko szerintem akkor sem pénzkidobás, ha nem adjuk el, hanem ingyen megy majd lejárt szerződéssel.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.07.30. 18:37


Tonali 10 körül? Ennyiért néhány éve Benatiat lehetett venni. Láttam Tonaliról videót: rövidről kivágja, hosszút indít, eladja, kirúgja. D'Urso is tud ennyit vagy Sdaigui. Rongybaba srác, akin átgázolnak a középpályán. Megőrült a világ.

Valahogy leállt az úthenger. Ha lett volna B verzió, az már a fazékban lenne. Megy a tanakodás és a tapogatódzás, meg az idő.
Lehet, hogy N'Zonzi jó, de egyetértek azokkal, akik szerint így Ninja is maradhatott volna. Néha a sok pénz is nyomasztó. Nincs igazán jó célpont (mert akkor már megvettük volna). Valakinek kevés vagyunk valaki meg nekünk zsákbamacska és nagyon az. Nagyon nagy kérdőjel a csapat: Pellegrini hullámzó játéka kisimul-e, Cristante hoz-e egy Greco szintet (akkor az baj - az ő lebőgésétől tartok a leginkább), Pastore vezér lesz-e (ha nem, akkor kidobott pénz). 2 kulcsjátékos elment és be kellene tölteni az űrt. A fiatalokkal meg majd meglátjuk, rajtuk kevésbé izgulok, mert vagy bejön vagy nem...

Igazolni idős játékost pénzkidobás, hacsak nem adjuk el egy év múlva. Fiatalt meg rizikós, mert így is tele vagyunk fiatalokkal. (mondom én) Vegyünk nyalókát!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.30. 16:32


Monchi pont ezért téveszthet irányt nálunk. A teljesítménykényszer Rómában sokkal nagyobb, mint Sevillában volt. Ha itt nem elég jó egy fiatal, nem lesz rá 2 év hogy felépítsük. Igen, ez reális veszély.
Szimpatikus a lenne egy brazilkapus - Karsdorp, Manolas, Bianda, Pellegrini - Cristante, Pastore, Pellegrini - Chiesa, Schick, Kluivert csapat, de az első 1-2 évben ezzel a dobogó közelébe sem érnénk. Valószínűleg.
Pedig még a padra is jutna játékpercet követelő ifjúság: Ünder, Coric, Nura, Zaniolo. Chiesa nélkül is egy komplett csapatnyi u23-as játékosunk van. De a Pastore, Dzeko, Manolas, Kolarov, Olsen, Strootman, DDR, Fazio, Marcano és Perotti tizesből 5-6 mindig pályán lesz. Matematikailag is bizonyítható, hogy lesz olyan fiatalunk, aki elvész majd a padon :(

Gondolom Monchi úgy kalkulál, hogy ha az ifjak közül csak 2-3 Alisson szinten befut a következő 2 évben, akkor üzletileg már rendben vagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.07.30. 15:44


F.Totti írta:Jelenleg nem is az. Potenciált vennénk vele, aztán vagy bejön vagy nem.

Attól függetlenül, hogy Chiesának alapvetően örülnék, nekem már kicsit túl sok a hasonló potenciál a csapatban.
Egyszerűen nem fog jutni mindegyiknek elég játékidő, pedig ezeknek a játékosoknak pont az kéne.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.07.30. 12:58


Ja lol...tényleg :D ezt jól benéztem, na sebaj, így már teljesen más :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.07.30. 11:02


Az kb az ő szintje. Nem rossz a srác. Tökös, kis genya, ami a posztján jól jön. A BArca sok volt neki, de van ezzel így még pár millió focista.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2018.07.30. 10:50


Evertonba igazol. Bár az is liverpool-i csapat.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég