Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.14. 16:15


De ez nem veszekedes. Es van egy olyan sanda gyanum, hogy nem vette le.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.14. 16:13


Gregor: -Uram, nem túl ízléstelen és szexista az a poszter Ön mögött?
Trigo: -Igaza van, hölgyem, máris leveszem.
(Szopd le anyád - mormogta magában.)
No de majd az eredeti dialógus jön Trigótól. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.14. 15:47


Kozben az jutott eszembe, vajon ok hogy krva anyaznak?
- A k.rva anyadat! Ja, nem. Apadat. Öööö, na, amilyen nemet valasztott a tetszoleges szulod. Mar amennyiben van konkret, allando valasztott neme valamelyiknek. Szoval ize...
ehh.....Bssza meg hagyjuk a francba az egeszet, neked van igazad/naci vagy......

Trigo, hogy zajlott az a vita/veszekedes? Meg soha nem talalkoztam ilyen jellegu degeneralttal, kivancsi vagyok milyen parbeszed zajlik egy ilyen helyzetben.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.08.14. 10:19


Bazdmeg ez a Gregor Anikó kezd kiakasztani. A csaj sumna cum laude végzett el három egyetemi képzést, és bazdmeg a publikációi egészen minősíthetetlenek. Mármint így ötbe tízbe belekattintottam és bazdmeg egy fia táblázatba nem ütköztem, ahol valódi mérhető számokkal leírható eredményeket kaptam volna amiből esetleg következtetéseket lehet levonni. Egyetlen egy táblázatot találtam egy cikkben ami internetes hozzászólásokat kategorizált aszerint hogy tartalmaztak-e szexista rasszista stb részleteket. Namármost ezzel két komoly baj volt.
1. Egy a számok kerek egész számok voltak ami azt jelenti, hogy semmiféle elméleti lehetőséget nem tartott fent arra hogy esetleg mások máshogy értelmeznék azokat a hozzászólásokat esetleg ne tartsák rasszistának. Nem hiszem ugyanis hogy egy teljesen objektív tudományos keretrendszer definiálható lenne arra hogy mi az a rasszista hozzászólás. Nem mondom hogy a cikkíró teljesen hülye de mondjuk jól esett volna hogyha tól-ig határok lettek volna megadva egzakt számok helyett. Nem is kellenek széles határok általában elég egyértelműen eldönthető valamiről hogy rasszista-e vagy sem, de valami azért legyen amiből nem az ordít hogy a tudásom megkérdőjelezhetetlen.
2. Benéztem és ezt a cikket pont nem Gregor írta.

Hogy miért írtam ennyit erről a cikkről amit nem is a hozzászólásom alanya jegyzett? Hát mert ez azt jelenti hogy nem elég hogy Gregor asszony nem elég, hogy meg sem kisérel objektívnek mondható vagy objektivitásra törekvő méréseket végezni, hanem hogyha még meg is kisérelne akkor is a jelenlévő bizonyítékok alapján (amik kis számukból kifolyólag semmiképpen sem bizonyító erejűek) úgy tűnik hogy azt is alapvetően szarul tenné. Csodálatos. A kibebaszott bsc diplomamunkám első hét oldalában amiben még csak irodalmazás van már több tudományos értéket képvisel mint Gregor asszony teljes életműve, mert én legalább valódi mérési eredményeket másoltam át mások munkáiból a sajátomba. És megjegyezném a Bsc diplomamunka nem egy tudományos munka. Ha lenne a tudományos munka annyak lenne egy átokfajzat kölyke annak egy rühes dög kutyája annak egy darab bélférges széklete akkor a Bsc diplomamunka ebben a szarban lenne fertőző bélféreg darabkák. Csakhogy érzékeltessem hogy én milyen távol állok a tudománytól.

Ja és azt nem is mondtam hogy két olyan "cikket" is találtam ami konkrétan könyvajánló volt. Értitek, könyvajánló. I shit you not. Könyvajánló. A csaj írt egy tíz oldal hosszú fülszöveget és ezt feltüntetheti mint a tudományos munkája részét.

Bassza meg.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.14. 08:26


A gender szak hogy lehet téma a közéletben? Persze tudom, hogy sokkal többről van szó. Elvek, meg oktatás függetlensége, meg a tököm tudja.
De ha Polt Péter és Handó tünde kinevezését leszarta az ország minimum kétharmada, akkor erre végképp kár karaktert pazarolni. El nem tudom mondani, mennyivel van az ingerküszöböm alatt. Felesleges hisztit csinálni ilyesmiből, mert akkor a igazán lényeges dolgok miatti hiszti ugyanilyen faszságnak fog tűnni.

Egyébként meg igaza van tomm-nak. Rengeteg önmagáért létrehozott szakot szanálni kellene.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.13. 20:13


nekem elég, ha a genderszak arcát, ezt a b. luvnyát ismerem, és tudom milyen és mit képvisel
innentől minden szarság igaz rájuk, amit el tudsz képzelni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.13. 19:05


Na, tomm, te vagy már úriember. :wink:
Amúgy nehéz megítélni ezt a genderoktatást. Mert nyilván nagyon sokan úgy hiszik a tájékozatlanabbak közül, hogy ezek propagálják a másságot, holott erről ugye szó sincs. Ám az is tuti biztos, hogy mondjuk simán kiállnak bármilyen másság mellett, támogatják a melegfelvonulást, és nem látják olyan nagy problémának, hogy a családmodell átalakulóban van. Mondjuk ez utóbbiakat csak én gondolom. Régebben jnzs linkelt egy írást a genderről, abban elég szépen le voltak írva a dolgok.
Mindegy, nem akarok okoskodni.
A lényeg, hogy egy fához ne mehessen feleségül egy lány.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.13. 17:15


Most nem azert a husz fillerert, de ha a genderszakot megszuntetik, akkor szuntessek meg az egesz szociologiat cakklipakkli. Ennek semmi koze sem a liberalisokhoz, sem a buzikhoz.
Nekem ez az egesz ugy egy agyremnek tunik. Sot, olyba tunik, hogy ha hon szeretett kormanyunk tenyleg demografiai valtozast akar, akkor legeloszor a genderszakikkal kene leulniuk beszelgetni kicsiket
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.13. 16:56


https://index.hu/belfold/2018/08/13/elt ... kozlemeny/
muhahahahahahahahaha
ott rohadjon meg a TÁTK ahol van :D

majd a társadalmi nemek mesterszakának egyik oktatója, Gregor Anikó beszélt arról, mennyire elkeserítő az ELTE pénteki nyilatkozatát a genderszak megszüntetésével kapcsolatban.
ezzel a baszatlan, ronda, idióta, liberális, gendermániás faszfejjel az élén :D
ez szűzkurva szólt be anno nekem, hogy a könyvtárban mögöttem a shakira naptáram szexista, és vesztünk össze máskor is
dögölj meg te liba :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.12. 10:09


bazze, ennek negyedét nem tudtam volna most felsorolni kapásból, köszi F.Totti! :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.10. 13:14


féregecigány
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.10. 10:58


:D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.10. 10:53


Hívhatod őket másképp is:
bodzaszedő, kormos, bokszos, cigó, réti néger, norvég, dakota, buckalakó, retek, kokeró, bantu, ork, maugli, parazita és még ezerféleképpen, de azok már nem pc megnevezések. Ezek itt szerintem hivatalos iratokban is használhatóak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.09. 22:35


fura hogy a zánkai cigány haverjaim magukat cigánynak, minket magyaroknak hívnak (ahogy ez általában jellemző)
akkor mi miért nem tehetjük ugyanezt?????
(megjátszott tudatlan és költői kérdés volt:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.09. 11:34


Fradista, kicsit lejjebb pont erről az ügyről beszéltünk. :wink:
De ha csak az ügy folytatását linkelted, akkor oké. :)
A régi igazgató biztosan a közbeszerzési pályázatokat megkerülve vásárolt krétát, ezért nem támogathatta a Debreceni Tankerület...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.09. 09:27


tiszteletre méltó mértéktartás pártunk és kormányunk részéről, hogy nem egyenesen a debreceni egyetem rektori székével jutalmazta ezt az odaadó és alázatos kádert https://coub.com/view/1c8d5a :lol:
https://444.hu/2018/08/09/nem-zavarja-a-fideszes-kepviselot-hogy-olyan-iskola-igazgatoja-lesz-ahol-senki-sem-varja
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.09. 06:07


Bence, de akkor te ugy valasztasz vilagnezetet, hogy hol talalsz szimpatikus embereket, nem pedig az alapjan, hogy te magad mit gondolsz helyesnek?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.08. 22:59


sose tudhatjuk :D

jó most már értem mit akarsz összehozni bence :)
tuti hogy azt a demokráciásat nem poénból írták? :)

hogy te komolyan azt gondolod, hogy aki alpárian zsidózik egyet a Zsoltis, felcsúti hírre, az amúgy értelmes, normális ember, csak ennyire van ereje?
én általánosan és példaként mondtam a zsidózást, nem az említett hírre. Én is zsidóznék egyet néha, mégis talán tartotok értelmesnek. Sőt, tv előtt szoktam is :)

de mindegy, még egyszer hangsúlyozom: a kommentelők egy külön állatfaj. :)

ha fideszes oldalak fideszes kommentelőit olvasnám, detto idiótákat látnánk

na én lezártam. Nem ér ez enynit. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.08. 22:14


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyenek vannak a kuruc-kommentek között ??? Sürgősen el kellene kezdenem olvasgatni őket.
Milyen értelmesen van amúgy megfogalmazva, bassz...No ezek a veszélyes emberek valóban.
Aztán ha egyszer igazuk lesz, lecupákolom magam. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.08.08. 21:46


Nem értem, hogy mit nem értesz. A Zsolti által linkelt cikk alatt olyan értetlenkedő hozzászólások voltak, hogy mégiscsak működik a demokrácia, hiszen egynél több ember indul ezen az egyébként jópofa felcsúti bohózaton. Erre írtam, hogy szívesen reflektálnék az ilyen kommentekre, pl. a 444-es, volt iskolámmal kapcsolatos hírrel példálózva, de felesleges, úgy sem értenék meg.
A korábbi hozzászólásodra reflektálva viszont azt nem értem, hogy te komolyan azt gondolod, hogy aki alpárian zsidózik egyet a Zsoltis, felcsúti hírre, az amúgy értelmes, normális ember, csak ennyire van ereje? Csodálkozom ezen, tényleg. Az általam felhozott témát egy kurucos emberke gondolataival zárnám le: "DK-s liberális diktatúrát fognak bevezetni először Budapesten és Szegeden, nemzeti érzelmű magyarokat fognak ölni a liberálisok(erre készülnek, már elkészültek az összeírások, listák), pont, mint a múltban a Patkányköztársaság és a Lenin-fiúk és az ő páncélvonataik idejében. A vidék magyarságának készülnie kell a harcra, hogy visszaszerezzük katonailag a fővárost és a nagyobb bolsevik lázadó centrumokat, ha nem akarunk Magyarországból muszlim országot."
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.08. 21:21


De az értelmesnek titulált kurucos söpredék szerint az egy köcsög libsi, aki azt állítja, hogy a demokrácia, mint olyan, nem működik tökéletesen Magyarországon

most valamit nem értek
ez egy 444-es cikk, hol vannak itt kurucos kommentelők?
másrészt a mondatot... hogy wtf??????????????
a kurucosok szerint működik a demokrácia????? mi van???????????????????? :shock: :shock:

valamit nagyon félreértek, vagy nagyon benéztél valamit
de vagy vagy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.08. 20:07


Bence, ez a debreceni igazgatóváltás valóban elképesztő.
Vajon egy Fidesz mellett kitartó, értelmes embernek nem fordul fel az ilyentől a gyomra?
Mert nekem felfordul attól, ami a Jobbik és a Mi Hazánk között történik, ám egy ilyen "demokratikus" döntést, mint a debreceni, mosolyogva, vállat vonva le tud nyelni egy oktatásban érdekelt Fidesz-szavazó?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.08.08. 18:34


Trigo, van olyan cikk ami alatt én is zsidóznék egy isteneset, de ez egy jópofa cikk, nem véletlen linkelte Zsolti, aki ez alatt elkezd fröcsögve zsidózni, az egy beteg elme, felesleges az ellenkezőjét belemagyarázni, hogy amúgy értelmes lenne, de inkább suttyó, mert lusta ge*i. :lol:

MÁS:
https://444.hu/2018/08/08/hiaba-tamogat ... utasitotta
Volt gimnáziumom, a világ egyik legrendesebb embere a leváltott igazgató. Az iskola alapításától kezdve ott van, nagybetűs pedagógus, olyan évzáró, évnyitó beszédeket tartott, hogy egy stand up comedy-s megirigyelte volna, mélyreszántó gondolatokkal fűszerezte, bárki, bármilyen problémájával fordulhatott hozzá. Érdemes megnézni a két rövid videóbevágást, a helyette kinevezett seggnyalóról. De az értelmesnek titulált kurucos söpredék szerint az egy köcsög libsi, aki azt állítja, hogy a demokrácia, mint olyan, nem működik tökéletesen Magyarországon. Legszívesebben csinálnék egy reg-et, és példálóznék ezzel az esettel, hogy a szülők, diákok, tanárok akaratával szembemenő döntés mennyire tekinthető demokratikusnak, de tudom felesleges; úgysem fognák fel.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.08. 17:51


én állandóan olvasom őket (legalábbis egy párat minden olvasott cikk alatt tuti)
van köztük sok értelmes
de van sok suttyó valóban (és moderálják is őket)
de ezek fele olyan suttyó, aki csak beböfög egyet, pedig lenne rendes gondolata is, de ide nem akar többet
hisz aki kurucot olvas, kb ugyanazt gondolja a dolgokról, minek azt még kommentelni is. Tehát egy "büdős zsidőval" pl le is tudja a maga részéről az adott cikket. Bevallom ezzel így vagyok én is sokszor, csak nem írok hszt. :DD

de alapvetően tény, hogy a kommentelők nem mérvadóak a közösségre nézve
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.08. 12:33


Oké, Bence, értem. :wink:
Nekem csak a kutyapárt plakátja és jelöltje volt vicces, gondolom így reagáltak a Fidesz miskolci simlijére Rokker Zsoltival szemben.
Kuruckommenteket meg nem is tudom, hogy olvastam-e valaha.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég