Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.23. 02:24


A tokos romai gyereket birtam. Az interes majom nem erdekel.....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.22. 21:55


csapatérdek oldalról
de mivel nem tudjuk pontosan mik történhettek, ezért én megint hanyagolom a témát
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.08.22. 21:50


Akkor milyen oldalról kell nézni?
Szakmai és érzelmi oldalról nézve még szarabb is, mint pénzügyileg.

Amúgy a üzletet nem csak pénzügyileg értettem, hanem mindenhogyan.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.22. 21:18


egészen biztosan szar üzlet volt
szerintem ezzel mindenki egyetért
de nem üzleti oldalról kell csak nézni
én is bánom amúgy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.08.22. 21:11


OK, de ott van a másik oldal is, hogy a meccseken kiköpi a tüdejét, nincs elveszett labda, rendszeresen a csapat egyik, jó párszor a legjobb játékosa.
Lehet, hogy van akit zavar, ha néha késik, de a meccsek képe alapján semennyire nem tűnt bomlasztónak.
Amúgy nekem úgy rémlik hetek óta sérült, felkészülési meccseken sem játszott.

Egyébként meg az is kurva demoralizáló lehet, hogy Messi b.szik futni meccsen, kényelmesen sétálgat ha nincs nála a labda. De aztán lő két gólt és el van felejtve.
Ilyen szempontból Radja esete is hasonló.

Lehet, hogy megy lefele a lejtőn, és nemsokára már futni sem tud majd, de én még mindig nem vagyok meggyőzve arról, hogy ez jó üzlet volt. Sőt, egyelőre még mindig szarnak tűnik.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.22. 21:03


A videó keletkezésének körülményeiről semmit nem tudunk.
HA szerinted reggel 8as edzés előtt készült, akkor szerintem nyári szabi alatt. Ugyanúgy lehet igazunk.
Radját meg ismerjük. Ja, vannak ilyen ügyei. ÉS kilóg a sorból. DE ezzel együtt baromi jól játszott. Oké, adjuk el, de értékén.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.22. 20:57


Figyelj, F.Totti, te is jól tudod, hogy ha egy ember kilóg a sorból, akkor ku.va nehéz a többit jó irányba terelni.
Reggel 8-kor edzés - adja ki az ukázt EDF. Radja megjön 8.10-kor, a heréit vakargatva, büfög egyet, és indul az edzés. És ha ilyen történik 5-6 egy szezonban, akkor egy idő után kibas.ott kínos ez az edzőnek meg mindenkinek. Csak Nainggolannak nem. A házirendben és a szerződésben ott van feketén-fehéren minden. Szerintem a belga kábé lesz.rta ezeket.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.22. 20:50


mindegy F.Totti
a videó nem profi sportemberhez méltó
a mai világban - teszem hozzá
amúgy semmi gond vele
(a nő táskájában amúgy mit keresett? :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.22. 20:45


Mármint azért adtuk el, hogy bomlasszon Milánóban? VAgy azért mert Monchi látta előre hogy bemutat majd egy szurkolónak? :D

Igen, ő is Nainggolan. Semmi olyat nem láttam a videón, ami szerint hűdejó deal volt őt egy marék borsóért eladni az egyik legnagyobb vetélytársunknak. Bírom az ilyen jól értesül sugallásokat, hogy "állítólag sérült volt". Miért ne lett volna a csapatban, ha nem sérült? A videó készítésének dátum persze ismeretlen. Lehet hogy 3 éves. ÉS az is lehet hogy a meccs után készült. Akkor pedig nyilvánvaló, hogy Spalletti tudta mit fog este csinálni Radja és előre büntette a kihagyásával. Blikkbe oltott Bors színvonal.

Pont nem ezért adtuk el.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.22. 18:46


Tökös gyerekek voltak a vezetőink és Monchi.
Valószínűleg jó döntést hoztak.
Az élsport kőkemény lemondással jár, hát a mi Radjánk nem nagyon hajlandó lemondani...
Ezért mi mondtunk le róla.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.08.22. 18:34

"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.08.21. 15:06


Zsoltit idézve a másik topicból. Szurkolóként nézve akkor is kár hogy eladtuk. Amúgy NBA játékosok ugye van hogy 2-3 hetet utaznak, közben unatkoznak a szállodákban, ezért ott kb általános, hogy éjjelente bulizni járnak, sokszor meccs előtti éjjel is. Mivel Ninja nem volt benne a keretben 1 hétig most tuti nem játszik, szerintem belefért. Ember ő is.
Amúgy igen, marketing üzenete nem jó, de nem látok benne kivetnivalót addig ameddig a teljesítménye nem romlik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.21. 14:44


A hírek szerint Nainggolan kihagyta a hétvégi mérkőzést,
de Milánóban is szereti az éjszakai életet, egy diszkóban
kapták lencsevégre. A pláne, hogy másnap délelőtt abban
a ruhában jelent meg az edzésen, amiben éjszaka lefényképezték...
Ha ez így volt valóban, részemről nincs kérdés...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2018.08.18. 16:05


Egy fb postot masolnek ide, nagyon jonak gondolom az osszefoglalast;
Ádám Mogyorós Elvileg el és kölcsönadni még lehet talán éjfélig, tehát Gonalons még mehet. De amúgy abszolút egyetértek. Jót röhögök a fröcsögésen. Van egy jó mondás, láss ne csak nézz... Nem olyan nehéz. Na mindegy, N'Zonzi szar mert nem az Arsenal vagy a PSG szerezte meg, pedig mindkettő érdeklődött és mert a külföldi szaklapok szerint a top5 holding/deep-lying midfielder között van. Pastore szar, azért kapott ilyen búcsút a PSG-nél és mert most jött ide nem 1-2 éve a Bayernbe vagy a Juventusba. Kluivert szar, mert ide jött, Mourinho is akarta, ha a MU igazolja le most ő az új CR. Cristante szar, mert csak egy lehetőségeihez mérten beton stabil Atalanta legjobbja volt a középpályán. Coric eddig egyedüliként maximális pontszámmal teljesített a Bayern utánpótlás táborában. Olsen gyenge, azért volt úgy, hogy a 'pool szerződteti amikor Alisson árát sokallták, konkrét megkeresés is volt a részükről, plusz persze a válogatottban sem védett jól. Zaniolot láttam játszani az U19-ben, nagyon szar volt, janem. Monchit tavaly és idén tavasszal is megkörnyékezte a Barcelona, most pedig a United, annyira nem ért hozzá. Emberek, Alisson kb a semmiből jött, mindenki sírt hogy elmegy a lengyel de ha maradt volna akkor a brazil lépett volna le. Ő maga mondta hogy Savoraninak (a Róma kapusedzője) köszönhet mindent, amikor elment adott is neki egy dedikált mezt amin meg is köszönt mindent. Mikor vesszük észre, hogy mindig más csapatok játékosai után sírunk? Miért kell ez a kisebbségi komplexus? A BL-ben agyonvertük a Chelsea-t, de az öröm csak 1 estén át tart a fika meg örökké. Mikor kezdjük el a saját játékosokat dicsérni és magasztalni? Ők is vannak olyan jók mint egy-két bedobott név. Mikor vesszük észre hogy minek mi az ára/következménye? Mikor jövünk rá hogy mennyit tesz a vezetőség a csapatért? A szponzorok, a profizmus, a gazdasági egyensúly (no ffp és csőd), a stadion tervezet az erősítés. Lehet, hogy egy kis családias üzlet volt a Roma, de úgy nem lehet gazdaságilag erősödni, anélkül pedig nincs siker semmilyen szempontból. Ha nem tűnne fel, mi is azon az úton járunk mint a Juve a 2011-es stadionmegnyitójuk előtt, csak Serie B nélkül, jobb helyen, okos befektetésekkel erősítve , hogy addig se stagnáljunk míg kész lesz a Stadio della Roma. Mivel akkor ők voltak ebben az elsők, hogy stadion + körítés, eért utána bottal üthette mindenki a nyomukat úgy erősödtek. Persze lehet szórni a pénzt mint bolond a lisztet, aztán majd cigánykodhatunk kölcsön + opciókkal x évre ffp ellenőrzés alatt meg más klubok által a hatóságnál felnyomva, pénzmosodát játszva... A gazdagság látszatának fenntartása (pl Inter) nem egyenlő azzal, hogy biztonságban vannak és valójában is gazdagok. De hagyjuk is, látod nem ér semmit... Forza Roma!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.17. 20:12

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.08.17. 15:47


ha már volt itt pedzegetve a jobb oldali bal lábas szélső, tán moncsicsi zombitól nem látta meg sarabiát a sevillába?! :D 26 éves, se nem öreg, se nem fiatal, ráadásul állítólag "csak" 18 milla a kivásárlási ára....tavaly majd nem dupla duplát tolt
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.17. 09:55


Sot! Tobbszor is tema volt osszel-telen , hogy boven eleg lehetoseget kapott ahhoz, hogy mutasson valamit, de nem tudott. Aztan csak beindult....

Xaba: hahaha. De ezt ugy mondjuk helyesen, hogy nemetorszagi valogatott....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.08.17. 09:47


Most mért mondod ezt? A német válogatott tele van tehetséges törökökkel
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.17. 09:44


F.Totti írta:21 évesen nem mondhatjuk húdenagyon fiatalnak sem, viszont tény, hogy csak egy éve edz a legmagasabb szinten. Fejlődnie kell, de pont ezért aggaszt, hogy ősszel jobb volt, mint tavasszal.


Ősszel jobb volt, mint tavasszal?
Veronában lőtte az első gólját, már jócskán a "tavaszi" idényben,
utána jött csak bele.
+ EDF hangoztatta, hogy a gyerekben van alázat, nagyon igyekszik fejlődni, tanulni.
Én bízom benne, hogy sok fiatalból nagy játékos lesz és maradnak is majd...
kellenek az új Aldairok.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.17. 08:50


Közben zajlik az élet. az ex török örök reménységünk az Empolihoz, az új olasz reménységünk (Zaniolo) pedig a Chievohoz került.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.17. 08:13


Azt én is megjegyeztem, hogy végre egy játékos, aki nem a mai idegesítően idióta trendi cuccokban jelent meg Rómában, hanem ahogy egy ilyen alkalomhoz illik. Nagyon szimpatikus volt tőle, valószínűleg így tanulta, a családjában ez szokás, vannak dolgok, mint az illem, amiket tud, ismer és be is tart. Ami meg a pályán mutatott játékát/góljait illeti, én rohadtul nem vagyok szakértő, ennyire nem értek hozzá, mint F.Totti, szóval lövésem sem volt/van, hogy milyen statjai vannak, de azok a gólok, amiket szerzett, nem csak hogy fontosak, de szemet gyönyörködtetőek is voltak lássuk be. Persze a kis gól is gól, de mindig jó látni olyanokat, amiket a kis török vágott. Kapjon csak lehetőséget, elválik majd, hogy mi lesz belőle. Mondjuk török játékosból még sosem lett európai top10-es játékos, de ha Roma szinten top lesz, már jók vagyunk. Nem baj az, ha megragad SES szinten, és nem lesz belőle Alisson szint, mert így legalább nem viszik el :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.16. 14:49


Ünderben én azt bírom, hogy tök kultúráltan néz ki és viselkedik. Egy szaros NB2-es ifistának nagyobb arca van és magamutogatóbb. Ünder átlagfiatalnak néz ki, nem modern focistának. Ettől persze még nem lesz jobb a játéka, de szimpatikussá teszi. NZonzi hogy nézett már ki az érkezésekor? Olyan rövidgatya volt rajta, aminél akkor is különbet veszek fel, ha sörözni megyek a haverokkal. Ünder fehér ing-öltöny kombóban érkezett meg. Pedig egy tizessel fiatalabb.

És miért nem érzek sokkal többet a játékában? Mert a góljaink kívül másban nem kiemelkedő. A gól/perc átlaga egész biztos, hogy a legjobb a szélsőink között. És persze hogy ez a legfontosabb mutató. Kivéve ha a gólok egyszer csak elapadnak. Nem mondom, hogy el fognak, mert van aki valahogy mindig jó helyen van, de azért elég ritka a született Pippo Inzaghi. Passzolni és cselezni a leggyengébben tud a jelenlegiek közül. Játékidő arányosan alig több mint fele annyi kulcspassza van, mint Perottinak. A passzpontossága ezzel együtt is csak 77%. Perottié 86, El Shaarawyé 83. Nem olyan gyors mint SES és nem egyegyezik úgy, mint az argentin. Semmiben nem kiemelkedő, de mindenben jó (kivéve a védőmunkáját, de abban bőven fog fejlődni).
21 évesen nem mondhatjuk húdenagyon fiatalnak sem, viszont tény, hogy csak egy éve edz a legmagasabb szinten. Fejlődnie kell, de pont ezért aggaszt, hogy ősszel jobb volt, mint tavasszal.

Nem írom le a srácot, de most úgy érzem, hogy kb addig juthat el, mint El Shaarawy. Ezzel évekig hasznos tagja lehet a keretnek. De nem gondolom, hogy ő a következő Alissonunk vagy Marquinhosunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.16. 13:01


Én meg nagyon bízom benne, hogy Ünder és Kluivert is sokat fognak játszani.
Torinóban szerintem mindketten kezdenek.
Minél több fiatalt! A horvátot se adjuk kölcsön! A cseh az egyik legjobb volt
a szakma szerint a felkészülés alatt. Csak türelem legyen...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.16. 12:51


Na kész...úgy tűnik ennyi volt. Nzonzi bemutatásánál kijelentette Monchi, hogy nem terveznek több játékost venni. Most akkor jöhetnek a kikölcsönzések, Coric, Bianda szerintem jó úton van egy kölcsön felé, aztán kiderül.

Ha nem is szélsőnek, de azért egy védőnek még örültem volna...ez így elég gyér.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.08.16. 12:14


Ráadásul Ünder még felpakolt egy nem kis izmot is idénre úgyh csak jobbat várok tőle..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron