Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.08.20. 22:58


h.zsotti írta:szegeny kapus. lehozta az elso meccset gol nelkul idegenben. erre o most aki kapja a legtobb fikat :)
neha demoralizalo olvasni ezt a forumot.


Szia! :D Ők ilyenek, de idén (is) hajrá a scudetto! Jó lesz a kapusunk is, meg mindenki! :flagbig:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.20. 22:36


https://www.instagram.com/p/BmsvgeOBwd_ ... v3evksoqtu

Hopp, Kolarovnak is járt volna egy sárga?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.20. 18:46


h.zsotti írta:szegeny kapus. lehozta az elso meccset gol nelkul idegenben. erre o most aki kapja a legtobb fikat :)
neha demoralizalo olvasni ezt a forumot.

hát, aki nem hibázott azt nem fogjuk ezért alapból csak dicsérni, aki hibázott azt, meg csak fikázni :wink:
ennél azért igényesebbek vagyunk :oops: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.08.20. 17:09


Eleve a szabály egy marha nagy hülyeség. Nem betartani meg sajnos mégnagyobb.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.20. 16:05


fogkefe1 írta:Svéd Colosseum még várhatna fél évet legalább.

Ezzel most megmosolyogtattál :D. A szó amit kerestél teljesen véletlenül nem a kolosszus volt? :D

https://www.football-italia.net/126509/ ... rossi-fine
Tudja valaki, hogy mi ez a hülye szabály már megint? No meg DDR pontosan miért is ragaszkodik máshoz?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.08.20. 14:59


Nem kell többet belelátni. Vannak akiknek nagy az elvárása és vannak akiknek az is jó, ha nem kap gólt. F.Totti csak leírta szakmailag hogy szerinte miért gyenge, mcsabi pedig megerősítette, hogy múltja és karrierje alapján még Király Gabinál is rosszabb. Hogy őszinte legyek én még akkor is nyugodtabb lennék ha Király Gabi védene. Kluivert nagyon jó igazalás, Cristante is, nem vagyok a csapat és Monchi ellen. De ez a svéd torony ez valami borzalom. Távoli bombák ellen jó lesz mert nyurga. De pl Falque góljánál az volt bennem, hogy ezt még Doni is védte volna, lába mellé rúgták nem a sarokba. De közé nem volt a védéshez. Mirante jobb szerintem. Svéd Colosseum még várhatna fél évet legalább.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.20. 14:37


Én szerintem nem olvasom olyan rég, de ez a 10 évvel ezelőtti kommentekhez képest magasztalás volt :)

Mondjuk az 'örökös fanyalgó' címet véletlenül sem veszem magamra ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.20. 14:22


azért nem, nem alap. Vannak örökös fanyalgók, de ennyi. És nyugodtan írd le az ellenvéleményed, én is megtettem. Lehet mert öregszem, vagy lehet, mert Di Francesco ennek a csapatnak az edzője, de én nem kritizálok senkit, mert nem tudok, képtelen vagyok rá :) Mások meg képtelenek nem nemkritizálni :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2018.08.20. 13:05


egyebkent 12 eve olvasom a forumot ;) es tudom el kell fogadni h ez itt alap :)
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.20. 12:06


Fika? Hol olvastál ilyet? Véleményt mondtunk. Fórum.
Egyébként mióta olvasod? Mert ami tegnap ment, az még kritikának is ultra light volt, ha fórum-történelmi kontextusban nézzük :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2018.08.20. 11:14


szegeny kapus. lehozta az elso meccset gol nelkul idegenben. erre o most aki kapja a legtobb fikat :)
neha demoralizalo olvasni ezt a forumot.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.20. 07:09


Én is bízom Olsenben. Szerintem a labda lábbal történő megjátszásában eléggé magabiztos volt. A védési hatékonyságát meg meglátjuk majd. Engem inkább az aggaszt, ahogy megkezdtük a második félidőt, és ez az "állapot" legalább 10 percig tartott. Amúgy abszolút a kezünkben volt a meccs, csakúgy, mint az elmúlt szezonban az Atalanta és szintén a Torino ellen idegenben, amikor 1-0-ra nyertünk. Én hosszabb távon arra leszek kíváncsi, hogy az Olimpicóban tudunk-e majd egy kicsit látványosabban és eredményesebben játszani, mint tavaly.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.19. 23:34


snatch írta: Nem lesz bárkiből többszörös svéd válogatott csak úgy.

Ja, főleg hogy nem is akárkiket kellett kiszorítania a kezdőből. Ott van pl. ööö... Viccet félretéve 28 évesen csak van valami oka, hogy nem játszott eddig egy nagyobb csapatnál se. Ha megnézed a 2018 június előtti híreket, akkor kb. egy Hull city-s érdeklődés volt, de ők is a kispadra akarták igazolni ingyen, aztán valamiért nem lett belőle semmi, elment a PAOK-ba 650e-ért.
Az egyetlen, ami mellette szólt, hogy volt egy viszonylag jó vb-je és selejtező köre (amúgy pont 2016 óta válogatott). Ennyi erővel két éve az EB után elhozhattuk volna Király Gabit is. Ráadásul az a vicces, hogy sokkal nívósabb klubokban védett, mint Olsen. Részemről én továbbra is azt érzem, hogy ez egy brutál nagy baklövés, hogy 3 ilyen kaliberű kapussal vágunk neki a szezonnak, főleg hogy a védelmet se erősítettük meg előttük.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.19. 23:22


azért van kapusedző, aki véleményezte igazolás előtt gondolom

Trigo, megpuszilta, de o duhosen ellokhette volna meg legyinthetett volna, hogy "azedesanyad"
egy oldalon állunk :wink: szép gesztus volt mindkét féltől

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ma-2653707
"Mint a bosnyák csatár a lefújás után elmondta, ez a találat bekerült pályafutása három legszebb gólja közé. A gólpasszt Justin Kluivert adta, aki napra pontosan 20 évvel és 4 hónappal azután mutatkozott be a Serie A-ban, hogy édesapja, Patrick lejátszotta utolsó meccsét a Milan színeiben az olasz első osztályban."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.19. 21:33


Én nem temetem Olsent. Egyértelmű, hogy mindenki hozzászokott a világszínvonalú kapusteljesítményhez az elmúlt évben, de Olsen se ma kezdte a szakmát. Nem lesz bárkiből többszörös svéd válogatott csak úgy. Vannak hiányosságai az biztos, de Savorani dolgozik vele, és szerintem nincs akkora nagy melója, mintha fából kellene vaskarikát csinálnia.
Azért lássuk be, idekerült hirtelen a semmiből Rómába, az olasz bajnokságba. Szoknia kell. Megoldja.
Alissonnak könnyebb volt a helyzete, mikor a Roma leigazolta, 1 évig nem volt más dolga, csak szokta a környezetet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.19. 21:14


Olsen potyája ijesztő volt, de azon kívül is hideglelésem volt minden lövésnél, labdaérintésénél. Rettentő lassan indul el, de szerencsére jó hosszú, így lassan is odaért. Keresztlépés nulla, csak dől. De ez csak a távoli lövéseknél lesz oké. Ahol a mozdulatsebesség számít, ott elvérzik majd. És lesz ilyen bőven. Lásd Falque közeli lövése. Meg se tudta mozdítani a bal lábát (pedig nem azon volt a testsúlya) a labda felé. Sima kötény.
Lábbal meg szimplán bizonytalan.

Amiben javulhat az egyedül a védelem irányítása. Most abban is nulla, de alig edzett Manolasékkal így ez legalább magyarázható.

Mirante jobbnak tűnik.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.08.19. 22:30-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.19. 20:54


Snatch, az a mondat csak valami vicc lehetett.
Tudom, hogy te végtelenül csapatbarát vagy, te mindig tudsz tiszta szívből szurkolni - nagyon helyesen -, de ezt nem gondolhattad komolyan. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.08.19. 20:17


tomm írta:Olsen miert?
Hat ja, pastore eddig dupla nulla...

- a majdnem öngólja miatt..de ha az nincs most mindenki dícsérné mert a nem rossz távoliakat szépen védte..
- valahogy én azt látom h jó lesz Pastore.. mintha csak el kellene kapnia a fonalat a meccshiánya miatt.. de meglesz az áttörés..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.19. 19:41


snatch írta:
Én idén nem sziporkázó játékot várok, hanem scudettót.


Yamannnnnnnnnn
Pacsi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.19. 19:41


Olsen miert?
Hat ja, pastore eddig dupla nulla...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.08.19. 19:40


snatch írta:Én idén nem sziporkázó játékot várok, hanem scudettót.

ööö :o
ja, nekem már nem hiszek, bocs :D

Csak Pastore teljesítménye volt ijesztő. A felkészülési meccseken is az volt, kivéve a Real ellen. Úgy tűnik, hogy a szezon nagy kérdése hogy őt rendbe tudja-e tenni Di Francesco. Azért ez elég fontos kérdés lesz. Egy jó Pastoréval lenne igazi ez a keret. Helyére nincs játékosunk.

nincs is helye posztja, kpályára kevés, ha nem védekezik, márpedig nem, akkor a mellette levő 2 kpályásnak halál a meccs, szélre meg nem jó, mert vannak tőle gyorsabbak, és szín szélsők, szal nem látom a posztját.

azért bakker ha összeállna, a cunder, sikk, kluivert tridente, asszem lenne sebesség, kontra és egyéb finomságok, remélem fogok ilyet látni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2018.08.19. 19:42-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.19. 19:34


Pastore, DDR, Olsen és Fazio volt gáz. Ünder és SES is rendben lett volna, hogy jobb a középpályánk.
DDR mindig az lesz az ilyen meccseken, de a rangadókon jó lesz. Olsen helyett van Mirante. Fazio elvileg stabil.
Csak Pastore teljesítménye volt ijesztő. A felkészülési meccseken is az volt, kivéve a Real ellen. Úgy tűnik, hogy a szezon nagy kérdése hogy őt rendbe tudja-e tenni Di Francesco. Azért ez elég fontos kérdés lesz. Egy jó Pastoréval lenne igazi ez a keret. Helyére nincs játékosunk.

Az már most nyilvánvaló, hogy a szezon elején folyamatosan rotálni fogunk. Jó is ez így.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.19. 19:33


Zsolti, ha Dzeko meg mezőnyben ténykedik, akkor jön a miért nem lő gólt szöveg...

Én idén nem sziporkázó játékot várok, hanem scudettót.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.19. 19:29


Zsolti, nem lesz ez az egesz evben. Mindig annyi lesz, amennyi kell. A nagycsapatok ellen sziporkazunk, mert azt csak ugy lehet...

Trigo, megpuszilta, de o duhosen ellokhette volna meg legyinthetett volna, hogy "azedesanyad"
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2018.08.19. 19:19


Az első félidei játék azért tetszett, nem számítva Fazio hajmeresztő megoldásait. Nainggolan pótlására nekem egyenlőre Cristante ugrik be, pontosan tudja a srác, hogy milyen a fizikuma, és jól ütközik. Kis Kluivert meg ügyes, ezt eddig is tudtuk, az Ajax szurkerek azóta savazzák, amióta kiderült, hogy dobbant, addig imádták. Elöl Dzeko és Schick mellé nekem hiányzik valaki olyan, aki ha beáll, az ellenfél felszisszen, mert tudják, hogy gólt szerezni áll be. Valami Tevez típusú gólvágó.
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég