Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.27. 19:38


Persze érzelmi alapon nyilván fájó, de ez a Roma már ebben a szezonban is sok örömet fog okozni a szurkolóknak, a következő idényben meg tarolni fog.
lefotózva :wink:

tényleg fura ez az egész
de lehet meg volt beszélve, hogy első forduló után (vagy mercato végén) összeülnek, és eldöntik kit adjanak el, mert sokan leszünk
és EDF így döntött. Nem vagyok biztos benne, hogy ez Monchi döntése egyedül
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.27. 19:06


Pastore a bal oldalon? Még maradt pár nap elsózni Perottit
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 14:31


Cristante azert jo, mert nekunk remelhetoleg eleg, de talan a juvenak nem lesz eleg jo, hogy kiperkaljanak 40-50 milliot erte. Pellegrinit, felek, csak azert nem adtak el, mert jovore tobb penzt remelnek belole, nem azert, amiert mi szeretnenk-fiatal, olasz, sajat neveles, valogatott...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.27. 14:24


Továbbra is rohadt nagy szívásnak tartom, ha valaki a reklámok láttán vesz 170 euroért egy Strootman vagy Nainggolan mezt (mivel emlékeim szerint ők promótálták), aztán a csapat úgy dönt, hogy akkor most szépen lapátra teszi őket. Aztán mit csinálsz az Inter - Roma meccsen a Ninja mezeddel? Nyár elején igazán kötelezhetnék a klubokat valami x fős safety zone kihirdetésére, aztán ha onnan adnak el valakit, akkor a szurkolókat ért kárt mondjuk visszatérítik akár egy ajándékutalvány formájában.
Nyilván az megvan, hogy a klub részesedése a mezből kicsi és neccesen tudnák ezt lebonyolítani, de ha már ilyen horror árakon adják a cuccaikat, valami garanciát csak ki kéne rá találni...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.27. 14:17


Én F72-t olvasva mindig megnyugszok egy kicsit, most is biztatóak a gondolatai. Bárcsak igazad lenne!
(Mondjuk anno Destróról is azt írtad, hogy az olasz válogatott csatárproblémáit évekre meg fogja oldani. :) :wink: )
Én bízom ebben a fiatal csapatban, hátul az idősebbekkel, de itt jön be a képbe a tomm által említett következő nyári kiárusítás...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.27. 12:50


Tökéletesen egyetértek veled ebben, kellenek az ikonok a csapaton belül, akik biztos pontok s én sem értek egyet ezzel a nagy kirakodó vásárral, de talán ezzel a fiatalítás hullámmal a jövő ikonjait építik...aztán persze kiderül. Tartok tőle én is, hogy kis sarki ABC leszünk, de egyelőre még optimista vagyok (egyelőre).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 12:42


Hogy a csapat keres-e penzt, arra magasrol teszek.
Es it nem csak arrol van szo, hogy ki kit tud helyettesiteni, hanem, hogy en, mint szurkolo, klub szeretet ide vagy oda, megiscsak a jatekosokat nezem hetrol hetre es oket "kell", hogy szeressem. De hogy lehet szeretni oket, ha folyamatosan cserelik. Az nem ugy mukodik, hogy volt egy jo beadasa es akkor innentol kezdve kluivert a kedvencem es hejj de szeretem ot! Sot, ellenerzesem van, mert nem akarom megszeretni, hogy ev vegen idegeskwdjek, hogy eladjak imadott jatekosomat.
Na persze, ha nyernek egy bajnoksagot, az mas teszta, de a poen, hogy igy nem lehet....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.27. 11:45


JOSBOMO írta:"Közben megjelentek olyan hírek, hogy NZonzi érkezésekor közölték Strocival, hogy ha jön ajánlat érte, akkor mehet. Ezen berágott, és kérte az ügynökét hogy nézzen szét. Így jött az a történet, hogy az ügynök továbbította a Marseille ajánlatát. Ismét méltón búcsúztatunk egy embert, aki mindig odatette magát a pályán a címerért."

Ez az! Biztos voltam benne, hogy magától nem ment volna sehová...
Sajnos én is úgy érzem, hogy túl sok volt a mozgás a játékoskeretbe. Értem én, hogy fiatalok meg befektetés, ezzel nincs gond, de Strootmant miért ???
Minden meccsen kitette a szivét a mezért, a pénze se örült magas, kitartottunk mellett a legnehezebb időkbe is, első meccsen 90 perc, most meg...
Szerintem azért kicsit több érzelmet kellene belevinni ezekbe a döntésekbe, mert Monchit és Di Frat így hamar megtalálják.
Lecsitult mindenki Radja utána, mindenki bizakodó volt, erre most lapát a holland...


Őket csak akkor fogják betalálni, ha nem jönnek az eredmények...szóval most ebben kell reménykedjen mindenki. Ha jönni fognak az eredmények, a szurkolók simán elnézik az adás-vételt, mert oké oké, hogy csupaszív játékos, de ha nélküle is megy a szekér s a csapat még pénzt is keresett, akkor senki nem fog annyira belekötni. Itt a helyzet most az, hogy nagyon nagyon vékony cérnaszálon táncolnak, ami vagy bejön, vagy nem.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 11:06


Please ban monchi!
Igy gondoltad? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.27. 10:50


OFF
Srácok, én egyetlen dolgot kérek csak, legyetek szívesek odafigyelni a -ba, -be, -ban, -ben helyes használatára. Köszönöm!
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.08.27. 10:47


"Közben megjelentek olyan hírek, hogy NZonzi érkezésekor közölték Strocival, hogy ha jön ajánlat érte, akkor mehet. Ezen berágott, és kérte az ügynökét hogy nézzen szét. Így jött az a történet, hogy az ügynök továbbította a Marseille ajánlatát. Ismét méltón búcsúztatunk egy embert, aki mindig odatette magát a pályán a címerért."

Ez az! Biztos voltam benne, hogy magától nem ment volna sehová...
Sajnos én is úgy érzem, hogy túl sok volt a mozgás a játékoskeretbe. Értem én, hogy fiatalok meg befektetés, ezzel nincs gond, de Strootmant miért ???
Minden meccsen kitette a szivét a mezért, a pénze se örült magas, kitartottunk mellett a legnehezebb időkbe is, első meccsen 90 perc, most meg...
Szerintem azért kicsit több érzelmet kellene belevinni ezekbe a döntésekbe, mert Monchit és Di Frat így hamar megtalálják.
Lecsitult mindenki Radja utána, mindenki bizakodó volt, erre most lapát a holland...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.08.27. 10:23


Nainggolan távozása után azért is voltam kiakadva, mert szerintem rohadt nagy lyuk tátongott a középpályán.
N'Zozi érkezése segitett ezen, meg is nyugodtam kicsit, kezdő gyengült kicsit, de lesz mélység is végre.
Erre most eladják Strootmant.
A tavalyi 6 fős középpályáról 4 embert lecseréltek (Zaniolót nem számolom, úgyse nagyon fog játszani), a kezdő 3asból egyedül a 35 éves DDR maradt.
Pellegrini (bár fejlődött tavaszra) nem kezdő szint, ha a Cristante-N'Zozi-Pastore 3-asból egy flop lesz már necces, ha kettő akkor elég nagy szarban vagyunk.
Amúgy Pastore-énak továbbra sem látom a helyét, bár se a felkészülési meccseket, se az első fordulót nem láttam.

Tommal értek egyet, Monchi takarodjon a mu-ba, vagy bárhova jó messze innen.
Nem hiszem hogy senki nem szólt neki, hogy nem szétcseszni kell a csapatot, hanem megerősiteni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.27. 10:01


snatch írta:elődöntős, de a lényegen nem változtat :D ;)

Valóban :)

F72Quadraro írta:néhány éven belül az "új Modric" lehet.

Bocs, erről még eszembe jutott valami. Az elmúlt sok évben hány olyan játékos volt, aki az új xy-ként érkezett és lett belőle valaki? Sanabria, Jedvaj, Krkic, Ucan, Kevin Mendez, Paredes, Gerson... Talán Ünder, mint az új Dybala.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.27. 09:23


mcsabi írta:egy bl negyeddöntős kezdő középpályásáért nem pénz

elődöntős, de a lényegen nem változtat :D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.27. 09:01


7 középpályás 3 posztra, ez matematikailag nagyon jól hangzik csak éppen zaniolot és coricot nem túl sűrűn látod majd pályán, az rögtön 3 posztra 5 ember.
Ebből NZonziról azt se tudjuk, hogy fekszik-e neki az olasz bajnokság, lehet hatalmas bukta lesz. Ami Pellegrinit illeti, hiába agyalok, túl sok kiemelkedő teljesítményre nem emlékszem tőle az elmúlt szezonban. Valamiért nem tudok úgy tekinteni rá, aki képes a hátán vinni a csapatot és úgy zakatolni a 90. percben mint Strootman. És ott van DDR, aki már nem abban a korban van, hogy végig tolja az összes meccset
Én megvártam volna, hogy nzonzi legalább egy egyeneset belerúgjon a labdába egy bajnokin de leginkább kivárnám a januárt. 2 éve üldözi Rudi a hollandot, akkor ezt a 4 hónapot már ki tudja várni. Egyrészt a 25m egy bl negyeddöntős kezdő középpályásáért nem pénz, másrészt télen ki tudnánk préselni egy thauvin üzletet.

Közben megjelentek olyan hírek, hogy NZonzi érkezésekor közölték Strocival, hogy ha jön ajánlat érte, akkor mehet. Ezen berágott, és kérte az ügynökét hogy nézzen szét. Így jött az a történet, hogy az ügynök továbbította a Marseille ajánlatát. Ismét méltón búcsúztatunk egy embert, aki mindig odatette magát a pályán a címerért.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.08.27. 08:51


F72Quadraro írta:Persze érzelmi alapon nyilván fájó, de ez a Roma már ebben a szezonban is sok örömet fog okozni a szurkolóknak, a következő idényben meg tarolni fog.


helyesebben fogalmazva:
"... következő idényben meg mindenkit elad" :)

Reméljük N'Zonzi beválik, mert különben nekem vékonyka futásmennyiségre, robotolásra ez a középpálya
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.08.27. 08:25


Én ezt az eladást sem érzem botrányosnak, sőt...
Cristante, Pellegrini, De Rossi, Pastore, Nzonzi, Coric, Zaniolo... ez mind középpályás 3 posztra, s még akár Florenzit is vehetjük ide.
Ebből három most jött nem kevés pénzért, Pellegriniért komoly ajánlatokat utasítottak vissza, a fiatal horvát is most jött, többek szerint
néhány éven belül az "új Modric" lehet. A másfél év kihagyás után régi formáját soha vissza nem nyerő holland tőlük vett volna csak el játékidőt.
Cristante és Pellegrini vélhetően az olasz válogatott középpályája lesz hamarosan.
Persze érzelmi alapon nyilván fájó, de ez a Roma már ebben a szezonban is sok örömet fog okozni a szurkolóknak, a következő idényben meg tarolni fog.
Akkor meg ahogy lenni szokott, majd mindenki "felszáll a győztesek szekerére"...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 08:23


Ez a menni akar nagyon rossz szoveg. Nem menjen. Olyan rossz nem lehet a kapcsolata a csapattal, van ervenyes szerzodese, maradjon a seggen. Pont.

Alisson, radja, es most strootman. Vegul is csak a csapat legjobbjai. A mag. Az elso kettot kulonosebb gond nelkul lenyeltem, de ez igy mar nagyon gaz...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.08.27. 07:33


Strootman menni akar. Róla pl simán eltudom képzelni, hogy nem akar a csapat kerékkötője lenni. S mivel érzi, hogy az, így távozik. Belőle ezt simán kinézem. Nem tudjuk, hogy mi lehet a háttérben, de Monchi megmondta mindenki eladó...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 07:25


Ez mar felhaborito
Hova lehet vmi tiltakozo emailt vagy egyeb uzenetet kuldeni? Nem,; mintha barmit is szamitana, de akkor is! Menjen csak monchi mencseszterbe vagy ahova akar, de nekem ez nem kell!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.08.27. 05:33


Számomra óriási csalódás Strootman eladása...Radját sem értettem, de azt belemagyarázta mindenki, ok legyen.
De Mosógéppel mi a baj???28 éves imádja Rómát most született kisgyereke...
Utálom a mai modern futtball...
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.08.26. 23:56


Divat leszek 6 keddem/szerdám lesz rá... :D
A Roma nem szupermarket!!!!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.08.26. 23:28


Úgy hogy kedveled meg azokat a játékosokat, akiket jövőre fogunk eladni?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.08.26. 22:54


Monchinak hála idén nem fogom zavartatni, ha bármilyen összejövetel fedni fogja a Roma meccsét, gondolkodás nélkül fogok dönteni, de nem úgy mint eddig. Kösz kopi, sok veszekedéstől mentettél meg...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jordynelson#87 Dátum: 2018.08.26. 22:47


Ez most kicsit szíven ütött.

Oké, Ninjat még meglehet magyarázni de így ez már nekem kicsit sok. Tökre örültem h mekkora mélység van a kp-n erre jön ez. Persze még így sem rossz, de három frontra ink legyen több mint kevesebb ember. Pedig viszonylag optimista és boldog voltam az első meccset követően.

Ennek ellenére a dobogó csakis azon múlik h a szakmai stáb milyen munkát végez. Hiszem h ilyen szinten már jelentős szerepe van az edzők közti különbségnek.

Papíron csak a Juve erősebb nálunk klasszissal. A többiekkel szemben lévő különbségek ha léteznek is, (Inter?,Napoli?), szvsz simán szintre hozható az előbb említett tényezővel és a csapat kémiával.

Legyen már meg az a stadion végre emberek. :twisted: Hiszem h az egy óriási lökést adna a klubnak minden téren.
jordynelson#87
 
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016.07.26. 18:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég