Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.30. 11:30


Pallotta nem hoz sportszakmai döntést, hadd ne ismételjem meg a leírtakat. Többek között azért sem, mert így működik a világ. Azt meg soha, senki nem állította hogy ne szólna bele az ügyekbe. Tulajdonos, nem stróman.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.08.30. 10:35


Létezik bárki, aki el tudja képzelni, hogy Sabatini vagy Monchi ötlete volt a kulcsjátékosok kiárusítása?


tuti, h. 100 %-ig azonosulnak azzal mit csinálnak. mindkettő elég szuverén egyéniségnek látszik.. Ha olyanra utasítaná őket a tulaj, ami nem tetszik nekik, egyből odébb állnak/nának.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.30. 09:56


Igen, en pl ezt gondolom. A sevillanal is pont ezt csinalta. Pontosan ezert lett idehozva.

Meg nyilatkozott is valami olyasmit, hogy kellenek a kupak, mert hiaba mutogatja az elert penzugyi eredmenyeket, a szurkolokat csak a kupak erdeklik. A rohadekok....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.30. 09:43


na igen, az ígéretek :D azt nálunk nagyon tudják


Létezik bárki, aki el tudja képzelni, hogy Sabatini vagy Monchi ötlete volt a kulcsjátékosok kiárusítása?
természetesen úgy értettem/értettük ezt, hogy a klub gazdasági céljai meg vannak határozva nyilván a tulajdonos, illetve a befektetési társaság által évről évre, mercatóról mercatóra. Az célegyenleg meg van határozva épp, és a sportigazgató ennek fényében, ezen egyenleg minimális eléréséhez kap szabad kezet.
Sabatini és Monchi összehasonlításában egészen biztos vagyok benne, hogy utóbbinak szélesebb a döntési lehetősége. Különben nem jött volna ide. És szimpatikusabb ember is Pallotta szemében az látszik.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.08.30. 07:42


Akkor Sabatini nem kapott szabad kezet? Vagy hazudik?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.30. 00:15


Ugye, ugye hogy tök nyilvánvaló :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.29. 23:47


ez komolyan ennyire bonyolult kérdés? :shock: :?:
Szerintem totál egyértelmű a helyzet: Monchi szabad kezet kapott, de több tízmillás ügyekben kötelessége Pallotta jóváhagyását kikérnie. Teljesen logikus módon, mivel nem a saját pénzével szórakozik. De az ilyen engedélykérések leginkább formálisak, vagy meg kell indokolnia néha, de szerintem még vétót nem kapott egyszer sem, mivel Pallotta bízik benne.

Tehát telefonon:
- Jim, eladjuk Nainggolant.
- Miért? Kedvelem a srácot.
- Szétbulizza magát minden éjjel, kezelhetetlen.
- Muszáj? Megéri ez nekünk?
- Hosszútávon meg.
- Értem. Hiszek nektek.
- Akkor mehet a biznisz?
- Go!

Kb ennyi. Vagy Nainggolannál lehet picit hosszabb volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.29. 23:10


Ha azt feltételezzük, hogy egy eladásban vagy vételben Pallotta dönt, akkor Monchi a focivilág egyik legszánalmasabb bohóca. :)
Nem Monchi védelmében, de dehogy dönt ilyesmiben egy amerikai outsider. Soha senki nem mondott ilyet. Nem. Is utalt rá. Totál fogalmatlan sportszakmai kérdésekben. De miért is kellene értenie hozzá? Csányi Sanyi bá se ugat bele, hogy mit zabálnak a Bona disznók.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.08.29. 13:35


Szerintem sem baj, ha nem szól bele a főnök, de akkor szerintetek minden Monchi sara, minden eladás? Mert akkor hülye h eladogatja a legjobbakat. Ennek semmi értelme. Max annyi ha a pénzből vesz szerinte jobbat, de eddig ez még nem történt meg, vagyis majd kiderül. De ismételten mondom, Ziyech januárban érkezik 28 millióért
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.08.29. 11:32


Jól döntött a srác...hisz már bő 6 percet játszott 3 tétmeccs alatt :lol: Nem mindenki jut el idáig :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.08.29. 11:08


tomm, Malcom esetében (-l) annyi történt, hogy mikor jelezte a francia csigazabáló brigád, hogy a Barca bejelentkezett, ha kell, akkor kicsit emelni kell a tétet, erre Monchi felhívta Pallottát és elmondta neki a szitut, ami saját bevallása szerint már túlment minden határon és ő nem adott volna már akkor sem több pénzt érte, de Pallotta emelte a tétet, hajlandó volt többet ajánlani. Ezzel ment vissza Monchi csigazabálóékhoz, akik ekkor már bele akarták kényszeríteni a Romát egy licitversenybe, na és ekkor szállt ki a Roma. Lényeg, hogy elvileg Monchi már az első visszautasításnál kiszállt volna, ott, akkor Jim volt az, aki még egyszer belement a játékba.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.29. 08:35


Igen. Egyeztetett vele, mint a masik topikban irtam. Hogy a fenebe ne. Hat megiscsak o a tulaj. Te nem akarnal a helyeben, minden lenyegi dontest jovahagyni? Egyeztettek: -dzsimi, ezert meg azert eladjuk nainggolant meg alissont. Jo lesz, hidd el nekem. -ok, meggyoztel, add el oket. Nem hinnem, hogy forditva tortent. Monchi a szakember, azert ot szerzodtette, mert az o donteseiben bizik, mivel pallotta -ebben a tekintetben- nem szakember. Total laikus. Ahogy latom, kb laikusabb mint a legtobbunk. Ezert hagyta magat meggyozni. Ha nem ahgyja, akkor mi a fenenek van itt monchi?

De mi volt ez a malcolm ugy?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.29. 04:56


Mirt, mi volt a malcom esetnel? Nem olvastam sehol, hogy pallotta beleszolt volna. Csak 2 mondatban...

Viszont:
"Nekem ez a második nyári átigazolási időszakom itt, és elmondhatom, hogy a klub még egyszer sem mondott nemet nekem. Előfordult, hogy 1 percbe telt, vagy volt, hogy 1 óra, vagy akár egy nap is kellett ahhoz, hogy meggyőzzem az elnököt egy átigazolással kapcsolatban, de mindig megkaptam a támogatását. Egy sportigazgatónak ez egyértelműem elengedhetetlen"
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.28. 18:16


Cristantet elég sok meccsen láttam. Igazából sosem tetszett. Az árcédula meg döbbenet. Pellegriniben sokkal több van. (tudom rosszkor mondom, mert mostanában ő is elég gyengus)
Perotti sérült? Bakker ez kimaradt. Mi van vele???

Egyébként meg többet védekezik mint Pastore, így szerintem jobban elviselné a középpályánk. De nyilván nem fog ott játszani. Kluivert meg nálam is előzi. Kb ennyi. De csak játék volt a nevekkel.

Ja és a kvízedre a megfejtésem D. A többiek maradjanak, amíg nincs jobb helyettük :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.28. 17:58

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.28. 17:50


Tomm, akkor állítsunk fel egy takarodási sorrendet. :)
a, Pallotta
b, Monchi
c, EDF
d, római újságírók
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.28. 17:44


Strootman raadasul az egyik lieblingem volt.
Jelenleg rosszabbak vagyunk az osszes olajos csapatnal, rosszabbak a real madridnal a leggazabb pillanataiban, juvenal, lazional...

Egy kutya csapat lettunk.

Vau bazmeg!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.28. 17:41


F.Totti, Cristantét láttad többször játszani tavaly az Atalantában ? Mert én egyszer sem, csak ellenünk. Miért mondják róla, hogy olyan jó középpályás ? Tényleg csak kérdezem, nem kötözködni akarok, én egyáltalán nem ismerem ezt a fiút.
Perottit most nem mellőzik, hanem sérült, ugye ?
És a 4-3-3-ba jól betetted Perottit a három középpályás egyikének. :) :wink: Hát ha Pastorénak nincs ott helye (valóban nincs), akkor Perottinak még úgy se.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.08.28. 17:32


Pallotta tuti nem szól bele szakmai döntésekbe. Márpedig a Radja, Strootman eladás is az volt. Alisson más tészta, őt annyiért el kellett adni. De a középpálya (minimum időszakos) tönkretétele Monchi és bármennyire is fáj kimondani EDF sara.

Nyilván ezerszer jobban értenek hozzá nálam, de attól még leírhatom a véleményem :
1. Cristante óriási tévedés
2. Pastorenek nincs helye EDF eddig ismert rendszereiben.

Az meg mar csak egyéni nyomorom, hogy Perotti mellőzését is hatalmas hibának tartom.

Mirante-Flo, Manolas, Marcano, Santon - DDR, NZonzi, Perotti - Under, Dzeko, Kluiver. Ők a kedvenceim erre a hétre :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.08.28. 16:12


Én mindig megkapom, amikor Pallottát teszem felelőssé a sz.rságok miatt.
Persze nélküle nem létezne a klub ilyen szinten, ez igaz.
Menjen má'...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 20:01


Ja. Lehuzott volna jopar evet egy real-szintu csapatban.

Es ezzel edf kb meghozta eddigi edzoi palyafutasa legrosszabb donteset! Mekkora csacsisag!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.08.27. 19:57


roma saját nevelése vagyok, máskülönben már rég nem lennék romában.
ez nem is kérdés


Hogyan lehet, hogy egy kezdő játékost hirtelen elad a klub, miközben vásárolni már amúgy sem lehet?
"Meghoztam a döntésem a középső középpályát illetően. Nagyon sok játékos megérdemelné, hogy pályára lépjen, és tudom, hogy másképpen is választhattam volna akkor, de lesznek még meccsek. Azt akarom, hogy mindenki érezze, mennyire fontos. Bizonyos döntéseket kicsit másképpen kell nézni, bevonva a játékost magát, a klubot, és engem is."
"Nem beszéltem a játékossal, majd fogok. Most a Roma játékosa, vannak tárgyalások, de a döntést közösen hozzuk meg. Én vagyok az edző, és a csapat az elsődleges."
nekme ez eléggé azt mondja, hogy EDF dönt9ött a taktikájának megfelelően
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.08.27. 19:51


de rossi vajh elgondolkodott már azon, hogy te jó, egy szerencsém van hogy roma saját nevelése vagyok, máskülönben már rég nem lennék romában.
(bár már a roma nevelés se jelent semmit a románál, szal sokkal jobb indok hogy de rossi marad, hogy nem kereshet rajta moncsicsi milliókat)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.08.27. 19:48


Ebben van valami.
Difi mondta is, hogy neki egy 23(?)-as keret kell, tobb nem.
Deakkoris! Fukk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.08.27. 19:47


Reméljük, hogy EDF döntött. Nagyon reméljük
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron