Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.06. 13:12


Ha a Bohóc alatt Monchit érted, akkor légyszi - a fórum szabályzatának megfelelően - ezt ne tedd többet! Köszi!
Amúgy igazad van, mindig vannak félreárazott jószágok/labdarúgók. De a legritkább esetben a top100-on belül szvsz. Monchinak sem az a dolga, hogy azokból válogasson. És minél lejjebb megyünk, annál nagyobb az esélye a félraárazásnak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.06. 12:05


Ha erősödik a Juve az jó az olasz focinak.
azért tudd hol a határ F.Totti :D

hogyan változott a topligák kereteinek összértéke az elmúlt időszakban, aztán vagy látunk benne egy hirtelen duplázást tavaly nyáron, vagy nem.
ugye vágod, hogy nem a keretek értéke duplázódott (élő szerződések alatt), hanem az eladási összegek nagysága.
Érdekes lenne megnézni a legmagasabbra értékelt játékosok (mondjuk top100) árát ugyanezzel a módszerrel.
na, ez mondjuk engem is érdekelne. valszeg meglátnánk benne a mocskos nagy emelkedést. De ismétlem, az eladásokét kell nézni.

Már hogy feltételeztem volna, hogy Pallotta nem tudott az üzletről...
akkor miért nem a saját fejének levételét kérted rajta számon, és miért Monchiét??? :wink:

Mi szurkolók nem azzal vagyunk elfoglalva, hogy az "elismert szakemberek" munkáját, döntéseit kérdőjelezzük meg szezonról-szezonra? :)
Hát én biztos, hogy nem kérdőjelezek meg eladási árakat, és szezonok óta már edzői döntéseket sem nagyon.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.06. 11:41


Garcia csak egyfajta taktikát ismer.
Pjanic csak 5 meccsenként játszik jól.
Ha erősödik a Juve az jó az olasz focinak.
Salahot áron alul adtuk el. Stb, stb, stb.

Imádom, hogy a válogatott szünetekben mindig előkerül egy ilyen örökzöld :)
Salah árát számon kérni a klubon kb olyan, mint hülyézni azt a befektetőt, aki a 2015 eleji bumm után eladta 130-ért az Apple részvényét. Ő meg közben nyugodtan hajózgat a yachtján, amit az addigi árfolyam nyereségen vett, ke.éli halomra a modellcsajokat és ha okos, akkor szarik rá hogy most 230-ért is eladhatná.

Két dolog miatt adtuk el annyiért:
1. mert el kellett adnunk (ffp)
2. mert akkor annyit ért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.06. 11:15


amikor itt volt, utáltam/utáltuk sokan
áron felül adtuk el szvsz :)

éppen ezért nehezen elfogadható magyarázat számomra, hogy a Neymar biznisz rántotta fel ennyire a piacot.
pedig vagy elfogadod vagy nem, ez pontosan így történt. Nagy, fociban dolgozó emberek is ezt mondják, látszott azonnal , hogy attól a naptól ugrottak duplájára kb az árak.

(
és a figyelembe vett forrásoktól függően lehet más-más következtetésre jutni ugyanarról az eseményről.
pontosan így van. Főleg ha a forrásokat torzítjuk, vagy figyelmen kívül hagyjuk. Ez mopst csak úgy offként mondom, és adok igazat)

A sms-es részt viszont nem annyira értem, nem állítottam hasonlót sem.
nem???? Akkor ez mi volt:
Salah eladása miatt önmagában a fejét vettem volna Pallotta helyében.

ezzel azt feltételezted, hogy Pallotta nem tudott az üzletről, nem adott engedélyt, nem így akarta, stb. Holott a valóság nyilvánvalóan az, hogy Pallotta mindent tudott, és ő adott engedélyt rá így ebben a formában.
És ugye ebben a formában azt is feltételezed, hogy Pallotta nem ért a szakmájához, hisz félreárazta Salahot. Ez már két - szakmájában elismert - szakember tudásának megkérdőjelezése. Nem túlzás ez itthonról a szurkolói székből? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.06. 10:25


az egy dolog, hogy most 150-et ér Salah, de mikor eladta a Roma, akkor nem ért annyit. A felét sem. Mit tett addig le az asztalra? volt egy aránylag elfogadható, jó éve a Romában. Ennyi. Nem volt BL csillogás, bajnoki cím, miegymás. Volt viszont rengeteg kihagyott helyzete, amitől számos Roma drukker tépte a haját. Btw, véletlenül elkaptam egy rövid részletet a pool legutóbbi meccséből, ahol Salah szinte üres kapura a kipattanót szépen mellévágta...régi önmagát idézve...:D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.06. 09:28


ennek a a Salah-eladásnak újra és újra az áron aluli számonkérése olyan mint a Mohácsi csata (ha már ezt olvastam nemrég)
A kádárkorszakban nyomták a szart, hogy a nemesek szar szemét szarok voltak, nem mentek el, utálták a királyt, gyávák voltak, stb, ők tehetnek mindenről.
Az emberek megtanulták és mantrázzák azóta is. Csak a tények ellenben meg azok, hogy az ország kiállította a kb maximum haderejét, és vezetőinek java odaállt b.zdmeg, és vállalta a kb 20-30% esélyt a túlélésre, és döglöttek meg a hazáért. De persze szar szemét szarok voltak.

Salah eladása miatt önmagában a fejét vettem volna Pallotta helyében.
Pallotta reggel felkelt. Egy sms várta: "James, Salahot eladjuk áron alul, gond? - Monchi" És James káromkodva átkozta az időeltolódást...

édes jó istenem....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.06. 08:34


Nem rossz, amit írsz SPQR, egy dologgal nem értek egyet, az pedig Salah eladása. Tényleg sokszor ki lett ez már tárgyalva, de higgyétek el (azok, akik szerint apróért lett eladva), ha Neymar június elsején megy rekordösszegért a PSG-hez, akkor Salahért 100 millát kellett volna adnia, és adott is volna a Liverpool. Ez hót ziher.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.09.05. 19:13


SPQR írta:Mi volt a baj Sabatinivel?

Monchi Bohóc csak kárt tett Rómában, összesen két igazolása tekinthető sikernek: Kolarov és Ünder. Kudarcok annál nagyobb számban: Hector Moreno, Karsdorp, Gonalons, Schick, Defrel. Az eredményeket tavaly gyakorlatilag a megörökölt keret szállította. Az idei igazolásokról ítéljünk később...
Salah eladása miatt önmagában a fejét vettem volna Pallotta helyében. Egyrészt a kapott ár nem tükrözte az értékét (még úgysem hogy kellett eladnunk valakit), másrészt addig okoskodott, míg Mahrez sem fért már bele, gyakorlatilag Schickre cseréltük, bevallottan jobb lehetőség híján, aki se nem posztra jött, se nem használható állapotban.
Módszeresen eladta vagy el akarta adni a csapat kulcsjátékosait. Az időzítés méltó volt a tartalomhoz: Dzekót szezon közben próbálta elsózni, miközben a BL-ben álltunk, Strootmant pedig a Mercato zárása után, úgy hogy a Torino ellen kezdőként lépett pályára. Csoda lenne a rend a fejekben és működne a begyakorolt játék. A felelősséget folyamatosan rúgja le magáról (szöges ellenététben EdF-fel), ami különösen visszatetsző.
Arra a régi időre emlékeztet a ténykedése, amikor az Inter vásárolta tízesével az újakat, évekre játékostemetővé változva.


Basszus minden szó igaz!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.05. 14:10


Kolarovot Dzeko szerezte, Monchi csak rábólintott.Nem az ő érdeme.
A Salah eladás csak utólag tűnik kótyavetyének. Nem az ő sara.
De hogy Dzekot is el akart adni, és csak az asszonyka miatt esett kútba az üzlet, hogy aztán BL-elődöntőig jussunk vele, az tényleg hajmeresztő.
amúgy tavasszal már letárgyalta Perrinnel, hoggy jön ide Allison helyére, de aztán Allison eladása ügyében addig tartott a bizonytalankodás, hogy a Rubenbtus elhappolta, nekünk meg maradt Olsen. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.05. 13:08


fradista romanista írta:aki megszokta, hogy sikeres, és bejönnek a dolgai, az előbb utóbb eljut oda, hogy már azt hiszi, neki csak jó húzásai lehetnek, és egyre neccsesebb, kockázatosabb döntéseket hoz. Amik aztán előbb-utóbb nem fognak bejönni.


Leírtad a fogadói pályafutásom :lol:


Fogkefe:
Malcomot, amúgy nem kell bánni szerintem...eddig 1 tétmeccsen se lépett pályára még 5 perces cserének sem. Pedig most a Huesca elleni 8-as alkalmával igazán betehették volna különösebb feszültség nélkül. Ő kb. a 4-5. számítsába vett csere. Szerintem azért vitték őt, mert tartottak tőle, hogy Dembele metalálja-e a formáját s akartak egy B opciót, de mivel Dembelenek megy a szekér, ezért kb. epizód szerepei lesznek a srácnak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.05. 08:51


aki megszokta, hogy sikeres, és bejönnek a dolgai, az előbb utóbb eljut oda, hogy már azt hiszi, neki csak jó húzásai lehetnek, és egyre neccsesebb, kockázatosabb döntéseket hoz. Amik aztán előbb-utóbb nem fognak bejönni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.05. 08:41


de onnan sem a látszat alapján választanak - remélem :D
vagy kell nekik a nagy név
mindegy is - egy évig ez tárgytalan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.05. 08:27


Nem hát. másfél év meló után nem kerülhetsz top klubokhoz.
De a "konkrétan semmit" se tett Rómában, azért nem okvetlenül néz így ki mondjuk Manchesterből.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.05. 07:59


F.Totti: tehát akkor nem a római regnálása miatt. Megnyugodtam :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.05. 07:49


Az elején nagyon örültem h Sabatini után egy vér profi jött akit komolyan fognak venni, aki bazi jó tárgyaló partner. Igaz, hogy egyre nagyobb a neve a football társadalomban így egy Kluivertet könnyen elhozott, egy N'Zonzit el tudott hozni, de Malcolmot , uhh az marha nagy üzlet lett volna, szerintem Malcolm pár éven belül nagy sztár lesz.
De összességében nem tudom azt mondani, hogy hú de nagy kár lenne az elvesztése. Valamiért...

Elobb utóbb úgyis elviszik, elég nagy név lett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.05. 07:43


A BL elődöntőt az ő "regnálása" idején értük el. Eladta Alissont kapusrekord összegért.
De ennél sokkal többet nyom a latban a Sevilla csúcson tartása és a kapcsolatredszere. Ráadásul ő rendelkezik az egyik legjobban működő scout hálózattal.
Monchi a római megítélése ellenére is nagyon trendi sportigazgató. Ráadásul a római megítélése is csak idén nyáron/nyár végén lett árnyaltabb.
Abszolút top név.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.05. 04:08


Valószínű az utóbbi s már akarták őt előbb is.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.04. 23:51


én pletykaszinten sem értem
Mit tett le Rómában az asztalra, ami felkelthette a topklubbok érdeklődését??? Konkrétan semmit szvsz.
Vagy már rég akarták őt, és érzik, hogy inog a széke?
nyárig egészen biztosan nem megy sehova
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.04. 22:41


Ez elég régi pletyka. Év végén lehet esedékes, korábban nem hiszem. Nem a kedvencem a faszi, de majd inkább akkor örülök neki, ha tudom ki lesz helyette. Sabatini és Monchi két nagyágyú a poszton. Nálunk sokra mégsem vitték. Nem rajtuk áll vagy bukik a klub jövője. Mondjuk az kétségtelen, hogy könnyebb lenne kötődni egy nem évente kiárult és összeszedett kerezhez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2018.09.04. 22:12


Most olvasom,hogy Monchi le fog lépni. Barca-hoz vagy a Man. United-hoz! Hajrá!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.04. 20:38


fogkefe1 írta:EDF-el vagyok énis, ennyi új játékos, nyilván találgatja csak ő is a csapatot. Ki mit tud mit nem. Közben Ünder és Schick is jó lenne ha vágna 10 gólt már, bár az is jó lenne ha Schick végre lőne gólt. Akik itt vannak demotiváltak lettek, akik most jöttek meg még nem illestkedtek be. Eddig én sem vagyok túl optimista.

Pastore 5 év évi 5 millió picit erős. Ennyire nem jó azért. Remélem kijön belőle az amit belelátott Monchi, mert ezzel a pénzzel lehet Pjanic vagy akárki is tartható lett volna. Ennél talán csak De Rossi és Dzeko keres többet, de itt a csapatnál az átlag fizu 2-2.5 kb. (bár elvileg már kijött az idei adat még nem olvastam)


Nem keres 5-öt, a gazzetta most tette közzé a fizetéseket, a top 10-ben már vannak 4.5 milliós fizetéssel, de Pastore nincs köztük.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.04. 16:09


A múltnak és a szebb jövőnek egy a gyökere.
Mindösszesen két dologban kell egyetértenünk:
1. A legfontosabb, hogy EDF jó edző és alkalmas egy Roma szintű csapat irányítására.
2. A legutóbbi két meccset nagy részben ő cseszte el.
Ha a fenti két állítás igaz, akkor nyugi, mert jobb lesz a folytatás.

Tudom persze, hogy számtalan egyéb körülmény is van (leginkább a monchi-féle szupermarket), de a fenti dolog szerintem helytálló. A második kb. vitathatatlan is, az első meg az előzmények alapján erősen feltételezhető.
Épp ezért gondolom, hogy ebben az évben is kifutunk egy a jelenlegi potenciálunknak megfelelő szezont. Ez pedig a 3-5 helyek valamelyike lesz. Bőven a bajnok mögött, de azért elég sokkal a 6. előtt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.04. 15:55


EDF-el vagyok énis, ennyi új játékos, nyilván találgatja csak ő is a csapatot. Ki mit tud mit nem. Közben Ünder és Schick is jó lenne ha vágna 10 gólt már, bár az is jó lenne ha Schick végre lőne gólt. Akik itt vannak demotiváltak lettek, akik most jöttek meg még nem illestkedtek be. Eddig én sem vagyok túl optimista.

Pastore 5 év évi 5 millió picit erős. Ennyire nem jó azért. Remélem kijön belőle az amit belelátott Monchi, mert ezzel a pénzzel lehet Pjanic vagy akárki is tartható lett volna. Ennél talán csak De Rossi és Dzeko keres többet, de itt a csapatnál az átlag fizu 2-2.5 kb. (bár elvileg már kijött az idei adat még nem olvastam)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.04. 09:16


Egyetlen szerencsénk, hogy a Juvét leszámítva a többiek se muzsikálnak jól (bár az idei Milan azért elég pofás) így még nincs lemaradásunk és fogalmazzunk úgy belefér. Számomra nem az a baj, hogy eldobtuk a pontokat ezekkel a csapatokkal szemben, mert valószínű azért az Atalanta s a Milan jócskán fog pontokat vinni a konkurenciától is. Tavaly is zakóztunk mindkettejük ellen, mégis belefért.

Az én problémám az, amire itt nagyon sokan felhívták a figyelmet s most csatlakoznék a táborhoz, hogy abszolút semmi potenciált nem látok a játékunkban. 3 kaput eltaláló lövésünk volt egész meccsen a Milan ellen, ez még viccnek is rossz. Az elmúlt szezonban tény, hogy pontokat vesztett a csapat sok meccsen, de általában azokon a meccseken is megvolt a fölény, vagy bár az esély a gólra. Ha visszaemlékszek talán a Napoli elleni hazai blama volt az, amikor tényleg momentuma nem volt a csapatnak, de a többi meccsen akár mind győztesként jöhetett volna ki a csapat...lásd az Inter elleni vagy, amikor 0-2vel ment haza a Fio az Olimpicoból, akkor is rohamoztuk a kaput és 20 felett volt a lövésszám. Sőt...tavaly, amikor volt a 2 hónapos lejtmenet, akkor is jobb játékot mutattunk, mint most, akkor simán tudtam arra fogni az egészet, hogy egszerűen pech...nem mennek be a lövések, de most még lövések sincsenek :D

Igazán tanulhatnánk már végre a Napoli és Atletico példájából. Éveken át tarjták majdnem ugyanazt a kezdő 11-et és látszik is az eredménye összeségében, közel nulla befektetéssel tartják a szintet. Vegyünk ifistákat...nincs ezzel gondom, de ne a jól együttműködő kezdő 11 kárára. Ne legyünk már ennyire optimisták, hogy huu veszünk valakit s ő egyből jobban fog teljesíteni, mint akit eladtunk, mert ha nem jön be a számítás a kukába vághatjuk az egész szezont...

Nem irigylem most EDF-et se az biztos...mert írtó nagy teher van rátéve megint a vállára, de véleményem szerint biztos nincs rendben minden az öltözőben, mert könyörgöm...tuti nem töröm el hirtelen felindulásból se a kezem a szezon 2. meccsén...ennek kell legyen előzménye, viták, feszültség vagy bármi, de kell legyen, én pedig ettől tartok, mert ez hosszútávon nem tesz jót, ha nem sikerül megoldani, szóval nagyon remélem, hogy jönni fognak az eredmények, mert nem hiányzik egy frusztrált csapat. Hátha a Bernabeus nyitány kicsit feltüzeli a srácokat.

Ez a Benevento elleni felkészülési meccs azért elég sokatmondó...ezzel kb. hivatalosan is elvan ismerve, hogy problémák vannak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.04. 08:50


Schick meg bomlaszt. Majd jól megbüntetik.
https://www.vocegiallorossa.it/primo-piano/schick-sono-un-po-triste-per-non-aver-giocato-dall-inizio-le-cessioni-di-alisson-nainggolan-e-strootman-hanno-creato-confusione-in-gara-168383

Mondjuk semmi új nincs benne, hogy három kulcsjátékos távozása összezavarhatja a játékosokat és hatással van a mutatott játékra is. Csak mindenki azt feltételezte, hogy ha eladásra kerül a sor, akkor ez azt jelenti, hogy azok a játékosok megfelelően vagy hasznosabban pótolhatók. Most lejött, hogy ez nincs így. Abbahagyom a méltatlankodást és a jövőbe nézek, de még egy gondolat. Így utólag a Ninjáért és Strootmanért kapott összeg az értékükhöz képest elég alacsony volt. 40 körül/fölött reálisabb lett volna. Ha úgy vesszük lecseréltük Strootmant és Ninját Cristantéra és Pastorera. És hiába még Nzonzi érkezése erősítésként - még mindig sehogy sem muzsikálunk.
Nem állunk rosszabbul, mint a Napoli, Inter vagy Lazio - inkább a mutatott játék és a kapkodás zavaró: idén nyáron júliustól együtt dolgozott a csapat, még sincs működő taktika, a középpálya sem előre nem tudja a labdát megfelelően eljuttatni, sem a védelmet tehermentesíteni.
A középpályánk nagy része nemzetközi meccseket játszik, nélkülük EDF csak elmélkedhet magában, de a következő egy hétben nem tud megint semmit sem gyakoroltatni velük (csak DDR áll rendelkezésére)...

Az edzőkérdés butaság. Talán Spallettit rúgták ki anno az első két forduló után, de annak volt előzménye egy nehezen befejezett szezonnal. Majd november-december környékén, ha elbénuljuk a CL-ben a második helyet és a bajnokságban is 6 pont hátrányt szedünk össze a top 4 mögött. Na akkor már lehet komolyan venni a hangokat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég