Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.19. 18:56


zaniolo kezd, édesistenem :)

amúgy azt nem értem, manolast mért nem adta el? nálam ő a kakukktojás.
a görögről mindig benatia jot eszembe, hogy mennyivel jobb a görögnél(nyilván a roma mezben játszó benatiára gondolok) a másik etalon meg marquinhos volt, őket követi rangsorban nálam manolas.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.09.19. 18:30


F.Totti írta:Alapvető bajom, hogy nem pótolni kellene a távozókat, hanem jobbra cserélni.

Ezzel tökéletesen egyetértek. Ráadásul a pótlás kockázatos is, ki tudja mennyire válik be az új ember.
Viszont úgy tűnik Monchi következetesen szórja ki a régieket, és hozza a saját embereit, mindegy milyen áron.

cejas írta:Remélem EDF elmondja Zaniolonak, hogy nincs nagy elvárása. A srác még nem játszott bajnokin, de a Bajnokok Ligájában kezdő a Real ellen.

Már tuti, hogy ő kezd? Meglepődnék rajta
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 18:03


Na igen. Nyár elején is azt mondtuk, hogy létszám van, csak minőséget. Erre minőség helyett jött 10 új játékos.

Remélem EDF elmondja Zaniolonak, hogy nincs nagy elvárása. A srác még nem játszott bajnokin, de a Bajnokok Ligájában kezdő a Real ellen. Teher alatt nő a pálma, na de Totti sem a Real ellen kezdett... :D
Állítólag nagyon motívált játékos és vezéregyéniség volt az Inter Primaveraban. Most lehet a tartásra apellálni.

Bianda játszott a Primaveraban a Real ellen. Úgy forgatták, ahogy akarták, az első két gólt róla lőtték. Elég nagy hiányosságai lehetnek... Tanulhat egy évet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 17:43


Alapvető bajom, hogy nem pótolni kellene a távozókat, hanem jobbra cserélni. Mert ha nem javulunk az újaktól, akkor minek cserélgetni? Én továbbra is úgy látom hogy Cristante nem "az a szint". Pastore helyét meg nem látom a 433-as alapjátékunkban, de szerencsére nem is nekem kell látnom. Pedig ő lehetne erősítés tavalyhoz képest, csak nem így.

NZonzi > Strootman (ha csak a játékot nézzük)
Cristante <<< Nainggolan
Pastore?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 16:11


Úgy gondolták, hogy Cristante, Pastore és NZonzi pótolja a középpálya távozóit. Nevek alapján nem is rossz. Egy tavaly berobbanó fiatal válogatott, egy mágus és egy világbajnok. Sajnos csapatba illesztésük nem járt nagy sikerrel.
Más a taktika, más a pozíció, mások a társak, más a forma vagy szimplán túlértékeltek?

Rég elmúltak azok az idők, amikor Totti akár sétálhatott is a pályán. Pastore technikája rendben van, de nem gyorsabb, mint a mostani Totti. Cristante vajon ez a szint?

Vajon a sikeres passzok, kulcspasszok, megnyert párharcok mutatószámai elégségesek egy játékos megítéléséhez vagy számít az is hogy milyen rendszerben játszik, mik az edző utasításai, mennyire mozog a csapattal ha a labda az ellenfélnél van?

Cristante és Pastore is szerzett gólt. Szerintem több gólt rugtunk mint a tavalyi átlag. Csak sokkal többet kaptunk. Erősítettük az előrejátékot, közben szétesett a védekezés.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 15:29


Strootman és Radja is maradt volna. Az más kérdés hogy lehet olyan helyzetet teremteni, amiben a távozás mellett döntenek.
A másik amiben biztos vagyok az hogy velük jobban állnánk most.
De ebből nem következik hogy Monchi, EdF vagy bárki más alkalmatlan, dilettáns. Két dolgot jelent. Vagy elbaszták vagy beáldozták a szezon elejét. Majd elválik.

Egyébként meg ja, a hőzöngő mindig lesz. Én még akkor is szarok a szélsőséges véleményekre, ha az irányukkal egyetértek. Edzőt, elnököt, igazgatót neten szidni alap.

Strootman pont az, akinél az osztályzatok semmit nem mondanak. A jelenléte kellett. És ezt a csapattársai totál egyöntetűen állították. Az osztályzatok a Pjanic féléknél fontosabbak. De rajtuk meg épp a küzdőszellem hiányát szokás számon kérni. Hol ez, hol az a baj. De legalább a baj állandó :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.19. 14:32


azt azért esetleg érezhette, h. inkább Rudi lieblingje mint DiFráéa, aki csak jobb híján játszatta. - szemben Rudival.

És bár korábban vsz tényleg úgy is gondolta, ahogy többször nyilatkozta is, azaz h. neki jó itt, és itt az ő jövője, N'Zonzi leigazolásából simán leszűrhette mégis azt a következtetést, hogy ő itt nem is olyan fontos, úgyhogy akkor már jobb blesz inkább továbbállni :bah:

---
F72Quadraro, sok igazság van abban, amit modnasz, de azért az ilyen fórumokat jobb nem túl komolyan venni. A dolog természetéből fakadóan az ilyen helyek vonzzák a hőzöngőket,illetve már csak a feltünősködésért is szélsőséges véleményt formálókat . Sőt, a műfaj maga is ezt váltja ki az emberekből :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.09.19. 14:29


Jó, amikor mindent jobban tudunk.
A tény mindenesetre annyi, hogy Strootman átlagosztályzata 5,87 volt az elmúlt idényben.
Volt egy cikk, ahol már Bruno Perest is visszasírták. Tényleg Rómában ez így van, amíg
a csapatban van, addig szar és miért nem megy már a pi---ába, ha eladjuk, akkor miért pont ő,
milyen jó volt, de kár érte.

Lehetett egyik honlapon szavazni, hogy kié a legnagyobb felelősség... Monchi, játékosok, EDF stb.
Na olyat nem lehetett válaszolni, hogy az egész közeg, szurkolóstul, médiástul, ami körbeveszi a Romát.
Én arra szavaztam volna.
20 új játékossal Rómában négy forduló után már minden veszve van, minden szar, vesszen mindenki.
Sokan szurkoltak a 3. Chievo góljának... de láttam sok hozzászólást, hogy azért szurkolnak ma, hogy legalább
7-et rúgjon a Real, mert akkor megy mindenki a francba...
Döbbenetes. Vagy nem is tudom, hogy milyen jelzőket használjak...
Roma tényleg mindig a szurkolókról volt híres, hogy pont a legnehezebb időszakokban (rengeteg volt) zárt össze
és állt ki a csapat mellett. Róma, a Roma, a Curva Sud, a római szurkolók volt a minta a szenvedélyre...
Ma maradtak kritikusok, edzők, sportigazgatók... és olyanok, akik annak szurkolnak, hogy a Real ma 7-t rúgjon.

Akkor majd örömmel lehet írni, ha na ugye, ők megmondták, hogy minden szar...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F72Quadraro 2018.09.19. 14:32-kor.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.19. 13:49


ahh, Strootman betonbiztos alapember volt. Szerintem, kívülről legalábbis nagyon annak tűnt. Még akkor is játszott, ha nem kellett volna. Ez nekem is kicsit büdös, a Marseille minden volt neki, csak előrelépés nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 12:30


Vagy inkább más kihívásokra. Valószínű nem volt tagja az alapcsapatnak és padozni nem akart. Edzői döntés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.19. 11:26


Persze
Foleg egy ilyen ev utan!
Es meginkabb foleg egy marszejbe
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.19. 08:15


EDF:
"Tudtuk, hogy elveszíthetjük Alissont, hiszen olyan ajánlatot kaptunk érte, amit nem lehetett visszautasítani, és maga a játékos is szeretett volna távozni. Strootman szintén új kihívásokra vágyott, ez az ő döntése volt."
"Ami Radja Nainggolant illeti, nála teljesen más oka volt a távozásának, de én szeretnék már előretekinteni.
Strootmannál azért ez kérdőjeles erősen:))

Totti aranylabdás fejtegetése meg olyan.... Tottis :DDD

Aztán végül győzött a szerelem. A klub, a város, a szurkolók iránti szerelmem.
meg szerintem az is, hogy rohadtul nem volt kedve megtanulni semmilyen nyelven :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.09.18. 07:55


fradista romanista írta:ma temették az öreg Sensi mamát. Ott volt mindenki, aki számít, lásd képek.
A samp elnök Ferrero dühös volt a szurkolókra, azt mondta, az egész térnek tele kellett volna lenni...


Nem ért rá senki, fórumokon és fb-on kellett inkább kritizálni, mocskolódni, elküldeni csapatot, edzőt és mindenkit a pi---ába, közben leírni, hogy kinek kellene játszania és kinek nem és milyen felállásban.

fradista romanista írta:közben a kis Totti 2 dologban máris túlnőtt az apján. :wink: 8)
egyrészt fair play díjat :!: érően viselkedett ( a madridi kölyök tornán miután ütközött a kapussal, nem lőtte be a gólét, hanem a gyerekhez ment, hogy mi van vele)
másrészt angolul :!: volt képes a dologról nyilatkozni


Valaki meg is jegyezte, hogy sportszerű, jól beszél angolul... Tottinak kellene lassan apasági tesztet csináltatnia...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.17. 22:07


ma temették az öreg Sensi mamát. Ott volt mindenki, aki számít, lásd képek.
A samp elnök Ferrero dühös volt a szurkolókra, azt mondta, az egész térnek tele kellett volna lenni....
https://romanews.eu/notizie-roma/funerali-di-maria-sensi-presenti-totti-de-rossi-di-francesco-e-zeman-rosella-mamma-era-fiera-di-essere-romanista-foto-e-video/

közben a kis Totti 2 dologban máris túlnőtt az apján. :wink: 8)
egyrészt fair play díjat :!: érően viselkedett ( a madridi kölyök tornán miután ütközött a kapussal, nem lőtte be a gólét, hanem a gyerekhez ment, hogy mi van vele)
másrészt angolul :!: volt képes a dologról nyilatkozni
https://video.repubblica.it/sport/madrid-totti-junior-campione-di-fair-play-e-d-inglese-non-mi-importava-del-gol-ma-di-come-stava/314532/315160?video&ref=RHPPBT-BS-I0-C4-P6-S1.4-T1
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.17. 12:06


ja, hajaz a Rossini-operára: Barbiere di Sevilla - Cassiere di Devilla :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.15. 08:21


fogkefe1 írta:2 hét és megjelenik Totti 512 oldalas önéletrajzi könyve. Valaki tudja hol lehet majd kapni? Amazon? Vagy mindenkinek hoz majd F.Totti a kapcsolatai révén? :roll:

Dehogy vannak ilyen kapcsolataim :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.09.14. 23:03


SPQR - Van mikor tévedsz? :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.14. 22:04


2 hét és megjelenik Totti 512 oldalas önéletrajzi könyve. Valaki tudja hol lehet majd kapni? Amazon? Vagy mindenkinek hoz majd F.Totti a kapcsolatai révén? :roll:
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.13. 20:41


féloff:
Matthäus a FourFourTwo legfrissebb számába írt jegyzetében Jürgen Klopp Liverpool-menedzser kapcsán egyebek mellett azt írja:
„Sokkal nehezebb fejleszteni egy jó játékost, mint egy átlagost, de Klopp képes volt nagy fejlődést elérni Dortmundban Robert Lewandowskinál, Liverpoolban pedig Mo Szalahnál. Az egyiptomi csatár a Romában is nagyon gyors volt, de a büntetőterületen belül nem volt ilyen nyugodt és okos, mint most.”
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.11. 07:17


Pastore a gólja ellenére, sajnos tényleg ennyit ér. Cristante pedig adós a jó játékkal.

http://www.forzaroma.info/news-as-roma/cies-cristante-il-terzo-miglior-acquisto-deuropa-per-qualita-prezzo-flop-pastore-e-tra-i-peggiori-foto/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.06. 20:38


Szerintem, ha Neymar után adtuk volna el, akkor is max 55 millióért kelt volna el, kicsivel többért de azért na, messze nem volt nálunk ilyen sztár mint most. Salah nem volt nálunk húzóember és nem volt nálunk se vezér. Adottságai miatt volt 40, mert marha gyors volt és azért rúgott pár gólt.
Annyi volt, hogy általában volt időszak a meccseken amikor beálltunk védekezni tudatosan, nagy csapatok ellen meg tudattalanul :D, aztán fellőttük a kis minimanó Salahnak a labdát ő meg suhogott a kapuig általában már kiszorulva, de elég sok helyzetet generálva. Aztán volt 5 helyzete amiből 1 ment be. Szerintem az emlékek csak megszépítik. Liverpoolban jobb társai vannak, plusz Klopp rátalált a tökéletes taktikára, mert őszintén se Mané se Salah, se Firmino nem brillírozott a VB-n, de ahányszor nézek Pool meccset mindig az van a fejemben, hogy ezek 3-an a világ legjobbjai.

U.i.: Pjanic 5 meccsenként volt csak jó és Garcia 1 taktikát ismer, de a Juve sikeréből nálam elég volt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.06. 20:28


OFF
fr így kezded:
nekem eszem ágában sincs elolvasni semmiféle szabályzatot

aztán így folytatod:
de mi a bajazzal, h...

érzed benne a viccet? :D :D
a szabályzat nem érdekel, de mégis rákérdezel
ez valahol.... őőő.... bohócos :D :D

idézek:
illetve az AS Roma játékosainak, szurkolóinak, vezetőinek sértegetése tilos.


A Bohócért azért szóltam, mert nem először olvastam Monchival kapcsolatban, és még időben meg szeretném előzni, hogy állandó jelző, vagy név legyen ez vele kapcsolatban.
Hogy miért? Mert degradáló, nevetségessé tevő, lekicsinylő, becsmérlő.
És én nem szeretném ezt a jelzőt folyamatosan olvasni vele kapcsolatban.

És ez nem olyan mint az Ásó Boriellóra, vagy Mosógép Strootmanra, vagy Paripa Taddeire.
Itt sokan folytatólagosdan, magukat szellemesnek képzelve igen alpári módon élcelődtek biz. játékosokon.
nem zárom ki, hogy így volt, de nem rémlik. Példa?

Nevetséges :S
akkor nevess, vagy legyél moderátor, vagy vedd meg sn-től az oldalt, és akkor majd én nevetek :) A lehetőség nyitva áll. :wink:

SPQR: tudom honnan jott a bohóc, nem akkora gáz, de lásd az indoklásom előbb.
Zsolti: ez csak a korlátozott szólásszabadság :)
ON

Ha az eladási összegek duplázódnak, a keretek értéke is követni fogja ezt a modelltől függő időn belül.
így van, de még nem telt el a szükséges idő hozzá szvsz
Szakemberek: nem tudok hegedűn játszani, de a hamis hangokat mégis felismerem. :)
hát ez nagyon távoli és erős hasonlat:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.09.06. 19:30


Liberális véleményterror. Ez lett Trigóból.
:) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.06. 18:45


OFF
nekem eszem ágában sincs elolvasni semmiféle szabályzatot, de mi a bajazzal, h. "bohóc"? most őszintén. Nem azt monta, h. f@szfej, qrafi, hogy 1g, v. valami efféle trágár otromba jelzőt. . Itt sokan folytatólagosdan, magukat szellemesnek képzelve igen alpári módon élcelődtek biz. játékosokon. Az belefér, egy "bohóc" meg nem? Nevetséges :S
ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.06. 14:13


SPQR írta:Salah nem egy Apple részvény, se nem egy kontraktus búza. Nagyságrendekkel kisebb a piac (kiváltképp a szereplők száma), nehezen átlátható a működése, a termékek (játékosok) tök egyediek, baromira nem lesz hatékony piacod, ahol azt lehet mondani, hogy ennyit ért, meg lett mérve.


Sántít a párhuzam, persze. Nem is erre gondoltam. Szimplán arra, hogy üveggömbje csak nagyon kevés szerencsésnek van. Döntést hozni a t-napon rendelkezésre álló infók alapján tudsz. A t+100. napon beállt állapottal már nem kell foglalkoznod, mert nincs ráhatásod. Legalábbis halandóként.

Nekem úgy tűnt a t napon, hogy Monchi/EDF/Pallotta jó döntést hozott Salah eladásával. Nyilván az eltelt idő ezt más megvilágításba helyezi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron