Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.24. 20:58


már megint kikaptunk?! :shock: :arrow: moncsicsit edzőnek! moncsicsi for president!

amúgy volt itt már pár feltételezés, akkor én is feltételezek egyet, edf egy megtűrt ember romában, tolt egy évet, ami valljuk be jól sikerült, de nem capello, nem conte, nem spá, ergo fiatal még, sztem pusztán eladták a keretet, vagyis a csapat gerincét a feje felett, ennyi, nem több.
vagy kihoz ebből a rakás xarból vmit, vagy megy.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.24. 19:05


Én csak Conténak örülnék. Senki másnak.
(Bár ahogy a főoldalon Ranieri nyilatkozik, neki mindig örülnék, de nem EDF kárára most)
De forza EDF! Drukkolok neki!

amúgy pedig DDR megmondta a frankót:
Az ilyen esetekben helyes-e, ha ugyanazzal az edzővel folytatják a munkát?
"Most is ugyanaz az edző, akivel egészen a Bajnokok Ligája elődöntőjéig meneteltünk tavaly, akivel eddig és most is dolgozunk, nem látom értelmét, hogy miért őt kellene mindenért hibáztatni. Ahhoz, hogy legyőzd a Chievót és a Bolognát nem kell Pep Guardiolának ülnie a kispadon. Nekünk játékosoknak is vállalnunk kell a felelősséget."
"Ilyen esetekben, mikor ennyire nem mennek a dolgok, felesleges csak egy embert hibáztatni, és jelen esetben nincs értelme az edzőre kenni mindent."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.24. 17:39


Mivel Sousát láttam a Vidinél és nem tudnám épésszel felfogni, hogy a Vidi után a Roma edzője, ezért jöjjön Blanc.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.24. 16:39


Azt írják, 2 utódjelölt neve merült fel komolyabban, Sousa és Blanc.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.24. 11:46


Nyilván nem lehet következmények nélkül eladni a fél csapatot, de ettől függetlenül 1 pontra vagyunk a kieső helytől és igazán nagy ellenféllel még nem találkoztunk a bajnokságban, csak senkiházi csapatokkal. 5 mérkőzésen 4 pontot az ifikkel el kellett volna hozni.
Én se szívesen mondom ki, de valami Strootman eladása után nagyon szétesett és látszólag ezt nem képes megoldani EDF, persze azt se mondom, hogy másnak ez biztosan sikerülni fog.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.09.24. 11:32


Mekkora marhasag lenne edf-et lecserelni. 3 kulcsajtekost eladtak a keze alol nyaron. (Es erkezrtt tizenvalahany uj) Ezt egyik edzo sem tudna negativ kovetkezmenyek nelkul kezelni. Meg egy guardiola-ancelotti-klopp-zidane kvartettnek is fejfajast okozna...

Egybekent nem is emlekszem, hogy valaha is neztem ilyen szenvtelenul roma-meccset, mint tegnap. Meg csak fel sem sohajtottam a goloknal.
Monchi meg kozben nagyon csondben van. Bezzeg akkor jart a szaja, amikor ment a szeker. Akkor mem felejtette el es nem okozott neki problemat fenyesiteni magat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.24. 11:19


Wenger? khm, ő amúgyis szokva van a fiatalítással :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.24. 10:39


Én csak Zidane-nak örülnék a jelenleg szabad edzők közül, de arra annyi esély vna, mint hogy télen leigazoljuk Messit és Roncit is
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.09.24. 09:53


Annak örülnék a legjobban ha maradna, de ha megy akkor jöjjön inkább Conte vagy Ranieri...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.09.24. 09:32


Hunszi írta:A cseréje Sousa lehet.

Látom merünk nagyot álmodni :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.09.24. 09:25


A Football Italia szerint Pallotta ultimátumot adott, EDF 2 meccset kapott, hogy felmutasson valamit...hanem repűl, a sors fintora, hogy vérbeli Romásként pont a Lazio térségbeli csapatok vehetik el az állását, Frosinone, Lazio.

A cseréje Sousa lehet.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.20. 19:52


én Fazio fölé leheletnyivel, de messze lemaradva az említett hármastól
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.09.20. 18:39


Castan szerintem sohasem volt az emlitettek közelében.
Kb Fazio szintre tenném.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.20. 16:05


Csak azért, mert az agyműtét előtti Castant elfelejtettétek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.09.19. 23:18


a görögről mindig benatia jot eszembe, hogy mennyivel jobb a görögnél(nyilván a roma mezben játszó benatiára gondolok) a másik etalon meg marquinhos volt, őket követi rangsorban nálam manolas.
hoppá , teljesen egyetértek feree-vel :shock: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.09.19. 18:56


zaniolo kezd, édesistenem :)

amúgy azt nem értem, manolast mért nem adta el? nálam ő a kakukktojás.
a görögről mindig benatia jot eszembe, hogy mennyivel jobb a görögnél(nyilván a roma mezben játszó benatiára gondolok) a másik etalon meg marquinhos volt, őket követi rangsorban nálam manolas.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.09.19. 18:30


F.Totti írta:Alapvető bajom, hogy nem pótolni kellene a távozókat, hanem jobbra cserélni.

Ezzel tökéletesen egyetértek. Ráadásul a pótlás kockázatos is, ki tudja mennyire válik be az új ember.
Viszont úgy tűnik Monchi következetesen szórja ki a régieket, és hozza a saját embereit, mindegy milyen áron.

cejas írta:Remélem EDF elmondja Zaniolonak, hogy nincs nagy elvárása. A srác még nem játszott bajnokin, de a Bajnokok Ligájában kezdő a Real ellen.

Már tuti, hogy ő kezd? Meglepődnék rajta
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 18:03


Na igen. Nyár elején is azt mondtuk, hogy létszám van, csak minőséget. Erre minőség helyett jött 10 új játékos.

Remélem EDF elmondja Zaniolonak, hogy nincs nagy elvárása. A srác még nem játszott bajnokin, de a Bajnokok Ligájában kezdő a Real ellen. Teher alatt nő a pálma, na de Totti sem a Real ellen kezdett... :D
Állítólag nagyon motívált játékos és vezéregyéniség volt az Inter Primaveraban. Most lehet a tartásra apellálni.

Bianda játszott a Primaveraban a Real ellen. Úgy forgatták, ahogy akarták, az első két gólt róla lőtték. Elég nagy hiányosságai lehetnek... Tanulhat egy évet.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 17:43


Alapvető bajom, hogy nem pótolni kellene a távozókat, hanem jobbra cserélni. Mert ha nem javulunk az újaktól, akkor minek cserélgetni? Én továbbra is úgy látom hogy Cristante nem "az a szint". Pastore helyét meg nem látom a 433-as alapjátékunkban, de szerencsére nem is nekem kell látnom. Pedig ő lehetne erősítés tavalyhoz képest, csak nem így.

NZonzi > Strootman (ha csak a játékot nézzük)
Cristante <<< Nainggolan
Pastore?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9922
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 16:11


Úgy gondolták, hogy Cristante, Pastore és NZonzi pótolja a középpálya távozóit. Nevek alapján nem is rossz. Egy tavaly berobbanó fiatal válogatott, egy mágus és egy világbajnok. Sajnos csapatba illesztésük nem járt nagy sikerrel.
Más a taktika, más a pozíció, mások a társak, más a forma vagy szimplán túlértékeltek?

Rég elmúltak azok az idők, amikor Totti akár sétálhatott is a pályán. Pastore technikája rendben van, de nem gyorsabb, mint a mostani Totti. Cristante vajon ez a szint?

Vajon a sikeres passzok, kulcspasszok, megnyert párharcok mutatószámai elégségesek egy játékos megítéléséhez vagy számít az is hogy milyen rendszerben játszik, mik az edző utasításai, mennyire mozog a csapattal ha a labda az ellenfélnél van?

Cristante és Pastore is szerzett gólt. Szerintem több gólt rugtunk mint a tavalyi átlag. Csak sokkal többet kaptunk. Erősítettük az előrejátékot, közben szétesett a védekezés.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 15:29


Strootman és Radja is maradt volna. Az más kérdés hogy lehet olyan helyzetet teremteni, amiben a távozás mellett döntenek.
A másik amiben biztos vagyok az hogy velük jobban állnánk most.
De ebből nem következik hogy Monchi, EdF vagy bárki más alkalmatlan, dilettáns. Két dolgot jelent. Vagy elbaszták vagy beáldozták a szezon elejét. Majd elválik.

Egyébként meg ja, a hőzöngő mindig lesz. Én még akkor is szarok a szélsőséges véleményekre, ha az irányukkal egyetértek. Edzőt, elnököt, igazgatót neten szidni alap.

Strootman pont az, akinél az osztályzatok semmit nem mondanak. A jelenléte kellett. És ezt a csapattársai totál egyöntetűen állították. Az osztályzatok a Pjanic féléknél fontosabbak. De rajtuk meg épp a küzdőszellem hiányát szokás számon kérni. Hol ez, hol az a baj. De legalább a baj állandó :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9922
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.09.19. 14:32


azt azért esetleg érezhette, h. inkább Rudi lieblingje mint DiFráéa, aki csak jobb híján játszatta. - szemben Rudival.

És bár korábban vsz tényleg úgy is gondolta, ahogy többször nyilatkozta is, azaz h. neki jó itt, és itt az ő jövője, N'Zonzi leigazolásából simán leszűrhette mégis azt a következtetést, hogy ő itt nem is olyan fontos, úgyhogy akkor már jobb blesz inkább továbbállni :bah:

---
F72Quadraro, sok igazság van abban, amit modnasz, de azért az ilyen fórumokat jobb nem túl komolyan venni. A dolog természetéből fakadóan az ilyen helyek vonzzák a hőzöngőket,illetve már csak a feltünősködésért is szélsőséges véleményt formálókat . Sőt, a műfaj maga is ezt váltja ki az emberekből :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.09.19. 14:29


Jó, amikor mindent jobban tudunk.
A tény mindenesetre annyi, hogy Strootman átlagosztályzata 5,87 volt az elmúlt idényben.
Volt egy cikk, ahol már Bruno Perest is visszasírták. Tényleg Rómában ez így van, amíg
a csapatban van, addig szar és miért nem megy már a pi---ába, ha eladjuk, akkor miért pont ő,
milyen jó volt, de kár érte.

Lehetett egyik honlapon szavazni, hogy kié a legnagyobb felelősség... Monchi, játékosok, EDF stb.
Na olyat nem lehetett válaszolni, hogy az egész közeg, szurkolóstul, médiástul, ami körbeveszi a Romát.
Én arra szavaztam volna.
20 új játékossal Rómában négy forduló után már minden veszve van, minden szar, vesszen mindenki.
Sokan szurkoltak a 3. Chievo góljának... de láttam sok hozzászólást, hogy azért szurkolnak ma, hogy legalább
7-et rúgjon a Real, mert akkor megy mindenki a francba...
Döbbenetes. Vagy nem is tudom, hogy milyen jelzőket használjak...
Roma tényleg mindig a szurkolókról volt híres, hogy pont a legnehezebb időszakokban (rengeteg volt) zárt össze
és állt ki a csapat mellett. Róma, a Roma, a Curva Sud, a római szurkolók volt a minta a szenvedélyre...
Ma maradtak kritikusok, edzők, sportigazgatók... és olyanok, akik annak szurkolnak, hogy a Real ma 7-t rúgjon.

Akkor majd örömmel lehet írni, ha na ugye, ők megmondták, hogy minden szar...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F72Quadraro 2018.09.19. 14:32-kor.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.09.19. 13:49


ahh, Strootman betonbiztos alapember volt. Szerintem, kívülről legalábbis nagyon annak tűnt. Még akkor is játszott, ha nem kellett volna. Ez nekem is kicsit büdös, a Marseille minden volt neki, csak előrelépés nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.19. 12:30


Vagy inkább más kihívásokra. Valószínű nem volt tagja az alapcsapatnak és padozni nem akart. Edzői döntés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9922
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: buka valamint 36 vendég

cron