Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.23. 19:37


nem is tudok olyat, ami ne lenne állítható
én még mindig a Forza appet használom
https://play.google.com/store/apps/deta ... e&hl=en_US
és csak ez a két jelzés van benne beállítva nekem a Romáról
és hogy menyni értelme van, megint elfelejtettem a meccset :D
kanapékat böngészek vagy három órájaa neten, és gondolkodtam, hogy kéne valami filmet nézni mindjárt, erre most szólt teló, hogy meccs lesz :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.10.23. 19:24


F.Totti írta:Trigo, tudsz olyan alkalmazást, ami csak a kezdésre figyelmeztet, de az eredményeket nem "mondja" be utána? Sokszor megszívtam felvételről nézett meccsnél, hogy véletlenül ránéztem és megtudtam az eredményt.

Mondjuk biztos van olyan amin állítható, hogy mire figyelmeztessen, de én nem találtam.

MECCSBOX
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.23. 17:58


Trigo, tudsz olyan alkalmazást, ami csak a kezdésre figyelmeztet, de az eredményeket nem "mondja" be utána? Sokszor megszívtam felvételről nézett meccsnél, hogy véletlenül ránéztem és megtudtam az eredményt.

Mondjuk biztos van olyan amin állítható, hogy mire figyelmeztessen, de én nem találtam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.23. 16:03


F.Totti írta:Hát, ha nem olvasok bele a topikba, akkor ezt bizony megint elfelejtem. Hiába no, öreg vagyok én már ehhez a tempóhoz :)

hát nekem legutolsó lehetőségként a telefon mindig szól félórával meccs előtt, aztán kezdősípszónál
mai világban ez alap kb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.10.23. 14:24


Múlt héten sérült meg, edzés közben. Talán vádli, de nem emlékszem biztosan.
Szombaton sem volt a keretben.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.23. 14:02


Perotti megint sérült?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.10.23. 13:07


Én általában egy hétre előre megnézem, hogy mi a pontos meccsidőpont, hogy úgy tervezzem a hetet, de főleg a hétvégét.
Most viszont a szombati 3 órás kezdés volt gyanús, úgyhogy megnéztem a BL naptárat is.

És hogy a meccsről is szó essen, Pastore nincs a keretben. Megsérült volna az alatt a 10 perc alatt szombaton?
Perotti sincs, de erre lehetett számitani. Remélem nem ilyen lesz az idénye, mint ez az elmúlt két hónap.
DDR és Kolarov viszont ott van szerencsére.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.23. 10:59


Hát, ha nem olvasok bele a topikba, akkor ezt bizony megint elfelejtem. Hiába no, öreg vagyok én már ehhez a tempóhoz :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2018.10.23. 08:05


Trigoria írta:
Fazio: Létfontosságú meccs következik

vazze, ma meccs van? :shock: :shock: :D :D


Nem is akármilyen :) legalább is tétje az nem kicsi.. spíler is inkább minket ad, mint a madridot..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.22. 23:27


Fazio: Létfontosságú meccs következik

vazze, ma meccs van? :shock: :shock: :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.10.21. 22:40


Szerencsére felvételről néztem. Így tudtam pörgetni :)

Edf totál pánikba esett a 60. perctől. Nem értettem miért. Minek ilyeneket cserélni? Csak a szurkolói szimpátia miatt jó. Fiatalok, csatárok, megtettünk mindent. Ilyesmi. De a meccs ettől nem fordul meg. Totál feladatuk a végét. Nekem ezért volt fura meccs.

A két Pellegrinit nagyon sajnáltam. A többieket nem. Remélem sokáig maradnak Rómában. Bírom őket. Olaszos olaszok. Ja meg Flo is. A csapat többi része nekem csereszabatos. Monchinak is :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.21. 21:01


nem azt írtam, hogy hibázott a bíró, és hogy szerintem nem volt tizenegyes, hanem csak annyit, hogy miért nem nézték meg. Máskor perceket b*szakodnak ilyenkor, megy a videózás agyba-főbe, most pedig a bíró befújta, Petagna pedig rá 1 perce már be is vágta. Mint a régi szép, VAR-mentes időkben.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.10.21. 18:03


Gólt kell rúgni és akkor a bíró azt fúj,amit akar! Ennyire egyszerű.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.10.21. 12:57


Sztem simán megadható 11-es volt...uh ezen kár rágódni. 10 ember ellen is képtelen voltak gólt rúgni a srácok, ez egy ilyen tipikus "ha reggelig játszanánk se..." meccs volt, pocsék játék, az Empoli ellen is az volt, jó, hogy egy Plzent megtudunk könnyed szerrel verni, szóval azt a pár győztes meccset én nem tudtam be annak, hogy kint vagyunk a gödörből. Nem szeretnék a csapatnak rosszat kívánni, de komolyan most őszintén kivánom, hogy csússzunk le idén a BL-ről, azért, hogy vegye kicsit észre magát a vezetőség, hogy nem garancia a BL s ne érezzék úgy, hogy bármit tehetnek a kerettel.

A Pool is pár éve a friss amcsi vezetőséggel ugyanezt tette, mint most mi...aztán ott is befürdőtek, amikor 5 évig zsinorban vagy csak EL jutott nekik, vagy még annyi sem, s akkor jött a fordulat náluk, aminek az eredményét látjuk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.10.21. 09:14


snatch írta:Amúgy a tizenegyesnél miért nem használták a VAR-t?


Ezt én sem értettem. De igazából mindkettőnél.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.21. 08:43


Én sem értettem.
Szerintem országonként más-más használati módszerek vonatkoznak a VAR-ra.
Annyiszor olvastam már a működéséről, de nekem soha nem fog összeállni a kép.
Ha a bíró egyértelműnek látja az esetet, nyilván nem kér VAR-t. Ha fent nem látnak bírói hibát, nyilván nem szólnak a fülére.
Most sem szólhattak rá.
Mindegy... Onnantól kezdve már nem voltunk meccsben, sajnos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.10.21. 08:25


Amúgy a tizenegyesnél miért nem használták a VAR-t?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.21. 06:57


Én is ettől félek.
Mivel nincs kialakult játékunk - tavaly sem volt -, ezért hazai pályán birkózunk a SPAL-lal, Cagliarival, Bolognával, Crotonéval,stb.
Pallottát hagyjuk, lerágott csont, egy jó elnök nem ilyen, de ezen csapatok legyőzéséhez nem kell Pallotta meg pozitív római közeg.
Amíg viszont ilyen játékkal bronzérmet szerzünk, és BL-meneteléseket csinálunk, addig a hozzám hasonlóknak kőkemény kuss van. Jogosan.
Még ebből a szezonból is lehet bármi, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor talán érezzük, hogy annyira mégsem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.10.20. 22:37


Így kezdtünk. 9 meccs alatt 14 pont: sikerült beállítani Zeman negatív csúcsát 2012/13-ból :shock: :twisted:
Úgy, hogy példátlanul "könnyű" volt a sorsolásunk, és eddig szinte csak az alsóházzal találkoztunk.

a válogatott szünetet sikerült rmekül kihasználni a csapat további konszolidációjára. Így aztán az utóbbi pár megtévesztő győzelem után újra beköszönt a valóság. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.20. 19:03


Egyelőre nem tudom megmagyarázni, hogy miért
azért a kommersz zsoldoscsapat státusz egészen biztosan hozzájárult :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.20. 18:45


Feree alszik, te már nem is gondolkodsz meccsek közben...
Hát szépek vagyunk. :)
Egy biztos: én a Rudi Völler-es gyengébb időszakban, a Delneri-korszakban, a Contival kivívott bennmaradás idejében ezer fokon pörögtem, égtem, szurkoltam.
Akkor még csak a szüleim irodájában volt net, negyedórányi sétára a lakásunktól, és mivel nem tudtam még élő meccseket behozni, csak az eredményt és az angol nyelvű eseménykiírásokat néztem 90 percig. Éveken keresztül. Volt olyan, hogy télen, egy kéziedzés után bementem az irodába egy Olasz Kupa-meccset "végignézni" egy másodosztályú csapat ellen. A Virga nevű játékosunk is gólt lőtt, emlékszem. Huszadrangú meccsek miatt is besétáltam olvasni a meccset, esőben, hóban, hidegben, mert szerelmes voltam a Romába.
Most sem hagynék ki meccseket, de már nem érdekelnek a dolgok annyira. Elmúlhatott a szenvedély. Egyelőre nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de az biztos, hogy nem a család meg a munka. Ők is be vannak már idomítva a Romára.
Szóval szomorú ez. Nem vagyok már türelmes a csapattal. Külföldi tulajjal többet várok. Amúgy valószínűleg alaptalanul.
Ej, azok a régi szép idők...
És én szinte át sem éltem semmit. Mit érezhet olykor mondjuk F72 ? Atyaég...Belegondolni is merész. És ő még mindig szerelmes a klubba.
No, ne érzelmeskedjünk tovább.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.20. 17:51


mindegy ki mit gondol Zsolti magában, F72 és mások csak azt látják, csak arról tudnak, ami le van írva :wink: :)
amúgy tudom miről beszélsz, tudod jól, ismersz. De most álmos voltam még gondolkodni is. :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.20. 17:49


Oké, Trigo, hidd el, hogy átgondoltam, mielőtt leírtam. :)
Nem szurkoltam harmadik SPAL-gólért, nem sírtam volna, ha egyenlítünk, de tiszta szívből nem tudtam volna már örülni a pontszerzésnek.
Én nem vagyok igazi szurkoló, de ezt már nem akarom többször leírni magamról, mert elég égő.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.10.20. 17:28


tomm, azrét fura, mert a kiállítás, meg hogy a spal nem is támad, egy épkézláb kontrát nem bír vezetni, mégis nyer 2-0-ra, meg 10 ember ellen se megy, helyzetünk sinxcs
Dzeko megint kapitális nulla
hát ilyenek miatt fura

Mondjuk az alvasban nem zavart...
utolsó percekben már engem sem :D


Meg egy normális csatár, mint mondjuk Cavani.
ne is mond seb... álom :(

Zsolti:
A kapus kiállítása után már le sem merem írni, hogy mennyire szurkoltam az egyenlítésért...
A világ igazságtalansága lett volna, ha csak egy gólt is találunk.
csak azért emelem ki ezt a két mondatot, hogy amikor majd F72 megint jön, hogy itt egyesek a csapat ellen drukkoltak a meccsen, akkor lássuk, hogy ez rád vonatkozik és neked szól :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.10.20. 17:22


Én a hozzáállást nem szoktam kritizálni, eric. Valóban akartak ma is.
A kapus kiállítása nálam vicc kategória volt. Ezért az attrakcióért bőven elég lett volna az egy sárga. Amúgy meg miért ne dobhatná ki a játékban nem lévő labdát a kapus, még ha dühből is teszi ?
Az meg ugye ne legyen magyarázat, hogy EDF akarata szerint alakul a meccs, mert többet lövünk kapura, többet birtokoljuk a labdát, stb.
Hazai pályán ez a minimum.
Mindegy, nem akarom ezt az amúgy baromira szimpatikus embert bántani, de hazai pályán elfogadhatatlan a teljesítményünk és a szerzett pontjaink száma.
Snatchet sem akarom húzni, de ezt a Dzekót is simán adnám egy tányér kolbászos bablevesért.
Kettőért.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 46 vendég