Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.10. 01:25


nincs az az isten, hogy ne együtt, megbeszélések útján döntenének igazolásokról
a kérdés az, hogy kinek van épp nagyobb szava
valszeg általában MOnchinak, de tuti lehet olyan, hogy megkérdezi EDF-et, hogy Eusebio, itt van ez a négy lehetséges játékos, választhatsz
vagy EDF mondja, kell neki erre és erre a posztra egy ember, Monchi meg megoldja, és eszik, amit találnak
szóval összetett azért ez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.09. 22:36


Hm
En is teljesen lemaradtam errol a strootmanos dologrol.
Ez mondjuk teljesen uk megvilagitasba helyezi a dolgokat. Eloszor is monchi anyukaja megsem prostitualt. Masodszor edf kap egy hatalmas magy karot a leckekonyvbe.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.09. 22:06


Egész biztos egyeztetnek. EDF jóváhagyása nélkül nem jön a csapatba játékos. Ez 1000%.
A 'kit adunk el' téma már kevésbé egyértelmű. Ott vannak az edző felett eldőlő dolgok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.09. 20:36


Nem mindig egyeztetnek és a végső döntést mindig Monchi vagyis Pallotta, de ugye ő mindenbe bele megy tehát Monchi hozza meg.
Példa: Barcelona, 2018, Valverde, Malcom, legjobb példa, hogy nem mindig egyeztetnek. De ugyanez van a Manchester Unitednél is, hogy Moruinhonak már a töke kivan, hogy ő nem igazolhat kedvére és olyanok vannak a csapatban akit ő nem akar. Pedig Angliában menedzserek vannak, de már ott is kezd ez eltűnni...

Amúgy meg ha Cristante és Pastore a hibás. Ha előbbi jó lenne, utóbbi pedig nem lenne állandóan sérült, lehet, hogy most nem keresnénk bűnbakot. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.09. 20:21


Nem, azért nem gondolom ilyen drámainak a helyzetet, biztosan egyeztetnek, és mint irtam is EdF is gondolom rábolintott az eladásokra. Igy vagy úgy, de rábólintott, Nem az ő ötlete volt, de Monchi valamivel meggyőzhette.
Viszont biztos vagyok benne, hogy Monchinak erősebb szava van.
Mással nem tudom magyarázni, hogy miért jött a közzéppályára 3 ember egy olyan posztra, ami a tavalyi szezon 90%-ában és idén az első fordulókban nem is létezett.
Azért én bizom a feltámadásban. Bizom EdF-ben, illetve, hogy Monchi levonta a következtetéseket az elmúlt két nyárból, és tanult belőlük.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.09. 20:04


Eric, ha EDF egyetértése nélkül adhat el Monchi, akkor nagy a baj. A klubbal és Di Francesco-val is.

Ha ez így van, akkor egyetértek Hunszival. Durva visszaesés jön.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.09. 20:01


Trigoria írta:F.Totti:
A szezon elején közölte Strootmannal, hogy nem számít rá, keressen csapatot.
ez az infó honnan? nekem nem rémlik ez így ennyire határozottan

Ezt én is akartam kérdezni, mert ilyen nekem sem rémlik. Az első fordulóban még kezdett is, ez is némileg ellentmond ennek

F.Totti írta:Monchizunk folyamatosan, de leginkább azért, hogy EDF-et fel lehessen menteni. Oké, én is bírom a faszit és szerintem hoszzú távon nagyon jó edző lesz ő nekünk, de a Radja+Strootman elzavarásban durván benne van az ő keze.

Benne van EdF is, de max annyiban, hogy rábólintott. Nem hoszem, hogy gyakori edzői kérés a sportigazgató felé, hogy adja el a középpálya gerincét, majd kérni pótlásként egy olyan embert, akinek nincs is posztja a jelenlegi rendszerben.
Ez szerintem Monchi akció volt. Kiszórni a régieket, és új csapatot épiteni, bármi áron.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.09. 19:57


Trigo, így nagy hírtelen :
https://www.goal.com/en/news/strootman- ... lxqjhop0cr
https://www.calciomercato.com/en/news/s ... exit-31051

És a Strootman deal volt szinte az egyetlen, amit EDF kommunikált és nem Monchi. Volt konkrétan olyan cikk is, ahol Strootman-ra hivatkozva írták, hogy elbeszélgetett vele EDF és jelezte hogy nem számít rá. Többször nyilatkozta Di Francesco hogy túl sok volt a középpályás. Strootman social médiás kommentjeiből tök világos, hogy ő nem akart menni. Ebből számomra egyértelmű hogy ezt az összetételt ő választotta. Nyilván 433-ban gondolkodott, nem 4231-ben.

Perotti volt a másik akit nem akart. De őt nem sikerült eladni. Mondjuk ez e kisebb hiba. El Sharaawy és Kluivert bőven jó a bal oldalon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.11.09. 20:02-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.11.09. 17:31


Persze,hogy bírni fogja! Így,hogy bármit megtehet,semmi felelősség,séta és lehajtott fej,közömbösség!? Haragszom rá!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.09. 17:22


De nem hiszem, hogy vegig fogja birni ezt az evet egyedul,90 percezve. Setalgatas ide vagy oda..
Óóóó dehogynem :D :D Majd ő tudja azt :D

(egyszer állítólag Chuck Norris lecserélte Dzekot, de erről nem találtam hivatalos információt, kispadra azonban ő se tudta még leültetni a meccs elején)
:D imádom a CN-os vicceket :D

F.Totti:
A szezon elején közölte Strootmannal, hogy nem számít rá, keressen csapatot.
ez az infó honnan? nekem nem rémlik ez így ennyire határozottan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.09. 16:53


Marciusban lesz 33. Sokaig nem huzza nalunk kezdokent. Legjobb/rosszabb esetben meg ez az ev. De nem hiszem, hogy vegig fogja birni ezt az evet egyedul,90 percezve. Setalgatas ide vagy oda..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.09. 15:51


Utolsó utánit? Szűken méred az esélyeket, de kemény dolog a popszakma. Patrik gyerek majd elgondolkodik, hogy miért nem ment péknek :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.09. 15:01


Pedig állítólag a hétvégén Dzeko padozni fog. Szerintem kap Shick egy utolsó utáni esélyt, hogy bizonyítson, aztán, ha Decemberig nem tud élni vele, akkor megy kölcsönbe.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.09. 14:02


Egy csomó hír van arról, hogy Schicket vinné az Arsenal és a Crystal Palace is kölcsönbe. Ha a srác tényleg listed for loan, akkor Dzeko helyett ki fog beszállni? Nyilván abban az esetben ha lesérül, mert egyébként EDF nem mer hozzányúlni (egyszer állítólag Chuck Norris lecserélte Dzekot, de erről nem találtam hivatalos információt, kispadra azonban ő se tudta még leültetni a meccs elején)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.09. 10:39


megmondom őszintén, én azt sem tudtam ki az a Monchi, mikor idejött. Aztán akkoriban amellett, hogy megemlítették milyen játékosokat bugázott olcsón, akikből mekkora sztárok lettek, leginkább a csapat sikereit emelték ki. Meg sokaknak az maradt csak meg, hogy sztárok lettek Monchi igazolásai. Hogy nem a Sevillában, az pl. talán nekem sem esett le úgy igazából, vagy nem állt össze egy egésznek a kép, nem gondoltam át.
Abban bízom, hogy azért az a népharag, ami akkor érezhető volt, a sok kritika, a nem jövő eredmények arra késztetik majd mind Monchit, mind a többieket, hogy visszább vegyenek az ilyen ész nélküli adás-vételből.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.09. 08:40


Van egy szar bajnoki szezonunk és van aki a Dunának akar menni. Írhatnám, hogy furcsa, de nem az :)

Monchizunk folyamatosan, de leginkább azért, hogy EDF-et fel lehessen menteni. Oké, én is bírom a faszit és szerintem hoszzú távon nagyon jó edző lesz ő nekünk, de a Radja+Strootman elzavarásban durván benne van az ő keze. A szezon elején közölte Strootmannal, hogy nem számít rá, keressen csapatot. Akkor, amikor már nem volt Nainggolan és már látta hogy Cristante mit tud. Ráadásul akkor még Pellegrini is cefet gyengusz volt. Az szezonkezdő 433-unk, Pastoréval a középpályán orbitális tévedés volt. De azért jó edző, mert belátta, hogy más kell.
Igen, hibázgat Monchi és hibázgat EDF is. De messze nem reménytelen ez a történet. Persze a milánóiak erősödésével egyre nehezebb lesz dobogózni, de azért belátható időtávon belül teljesen versenyképesnek tűnünk ezzel a pénzügyi háttérrel, sportigazgatóval és edzővel. A Juvéval nem, de a többiekkel igen.
Monchival kapcsolatban engem nem a teljesítménye zavar (azt egyelőre nehéz megítélni), hanem a szemlélete. Utálom ezt a jövés-menést és a kizárólag gazdaságosság alapján hozott döntéseket. Nainggolant soha nem fogom megbocsájtani neki. Akkor sem, ha hetente jönnek majd róla piálós, éjszakázós videók. De Monchi szemlélete ugyanilyen volt az érkezésekor, mégis hurráhangulat fogadta. Akkor most miért közellenség? Mert besült egy Cristantéval?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.09. 07:49


Monchit amúgy még nem temetném teljesen, bár nem bánnám én sem ha elmenne. Igazolásai és tervei eddig 3-as alá, de azt ne felejtsük el, hogy idehozott egy VB győztest, meg Malcomot is leigazolta, azért ő a Bordeaux legjobbja volt és elég nagy tehetség. Kluivert srác is apja miatt nagy név. Ő idehozatala is kisebb bravúr. Szóval játékosokat tud igazolni és probléma nélkül tud eladni az is látszik. :D

Csak valahogy a sok kis építőelem nem adja ki a házat eddig.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.08. 17:39


Hunszi írta:Nem írta volna alá, mert belefáradt ő is...ő pont elcsípte az amerikai álom és hitegetés korszakát, amikor a cél még a Scudetto volt, 5 évig hitegették a szurkolókat, hogy az új vezetés elhozza a hőn áhított Scudettot. Őszintén...én is leléptem volna, ha nem a gyerekkori kedvenc csapatomban játszottam volna.

Garantálom, ha az 5 éve alatt, ameddig nálunk volt, ha legalább 1x behúztuk volna a scudettot s egy olasz kupat, jó eséllyel nem ment volna el. Kitartott a csapattal 5 évig, még annak ellenére is, hogy 3 évig nem voltunk nemzetközi porondon. Ő tényleg szeretett a Romában játszani...de mindenbe bele lehet fáradni. Vucinic, Emerson, Cafu, Zebina, Chivu dettó...s még sorolhatnánk a neveket. Cafu a tökéletes példa, 33 évesen igazolt el, neki már nem a pénz volt a motiváció, hanem, hogy tudta ennyi volt...ebben a Romában nincs több. Nincs meg az átütőerő, ami a következő években be is bizonyosodott a sok 2. hellyel.


Hunszi, ugyan van igazság abban amit irsz, de elég sok a ferdités is.
Úgy csinálsz, mintha Pjanic sztáriagzolásként jött volna, és bár bombázták ajánlatokkal amig hitt a projektben kitartott.
Ezzel szemben egy szimpla theetséges játékos volt, egy sok a közül, amikor idejött. Egy csomót fejlődött, itt lett azzá aki.
Viszont voltak elég rossz időszakai is, volt egy Garciás tavasza, amikro a fórum fele szerintem egy zsák szotyiért is odaadta volna bárkinek.
Szerintem mindig is értéke volt a csapatnak, de nem rémlik, hogy olyan sok ajánlat jött volna érte (talán egy barca pletyka volt csak), gyakorlatilag az első alkalommal, amikor meg is érett rá, és jött is komoly ajánlat, lelépett.
Sajnáltam nagyon, de ez van, nagyobbra csapatba vágyott, és ment is.
Ha az 5 éve alatt véletlenül nyertünk volna egy scudettót, szerintem akkor is elment volna, csak akkor nem az lett volna a szöveg, hogy trófeákat akar nyerni, hanem hogy itt elérte amit lehetett, de ideje továbblépni.

Hunszi írta:Az a munkatárs vagyunk, aki soha nem dolgozik túlórában egy percet sem, mindig relantinban lenyomja a napot és a munkaidő lejártakor már fogja a kilincset, de van néha egy-egy jó napja, amikor kedve is van az egészhez.

Ezt a hasonlatot nem nagyon tudom hova tenni.

Hunszi írta:Az a múlt...az a baj a jövő nem ilyen kecsegtető s épp ezzel van baj, bár tudnánk tartani a folyamatos dobogót, de lassan ez a busz elmegy.

Monchi ittléte egyelőre inkább hátráltató tényező, de azért ne csináljunk úgy, mintha már most kiestünk volna a serie a-ból.
Nem tudom feltűnt-e, de a bl-ből pl épp tegnap mentünk tovább, pedig még van két forduló (ok, matematikailag még kieshetünk). Lesz ez még jobb.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.08. 13:30


.ki volt akadva a csapat felgmaságán és tökéletlenségén

amikor Santon megkapta hátul a szélen, Fazioék mutatják neki adja haza, mert arra üres a passzsáv, de ő nem adja, leviszi saját alapvonalig, előrevágja nagy nehezen, ellenfélhez, abból támadnak, újra visszaszerezzük, majd megint Santonhoz kerül, most előre üres egy passzsáv, de most idiótán eltalálva, erőből, atomkockázatosan hazab.szta Olsennek, aki rosszul kivágta, majd értetlenül kérdőre vonta Santont. (És EDF tombolt.)
Nos ez nem flegmaság, nem töketlenség, hanem bénaság. És EDF tehet bármit, a képességek behatároltak a játékosoknál. A jelenlegi keretünk (de főleg a középpályánk) erőssége alapján ne is álmodjunk a dobogóról szvsz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.08. 13:07


Az a múlt...az a baj a jövő nem ilyen kecsegtető s épp ezzel van baj, bár tudnánk tartani a folyamatos dobogót, de lassan ez a busz elmegy.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.08. 08:52


https://www.youtube.com/watch?v=Fx95AIcMqbc

Mindezt folyamtos bajnoki dobogók és egy BL elődöntő után :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.08. 07:57


ericcartmen írta:Nem teljesen mindegy, hogy miért akart menni? Menni akart, ez a lényeg. Amúgy gyors guglizas után:
https://amp.calciomercato.com/news/juve ... roma-67606
https://onefootball.com/en/news/i-did-n ... e=20181107
Ezek alapján hiába tolták volna elé az új szerződést, nem írta volna alá. De amúgy nem tudhatjuk mi volt, lehet ez meg is történt.
Szoval ő szerintem nem jó példa.
Ninja és Strootman más kérdés, miattuk zavarnám Monchit olyan messze a klubtól amennyire csak lehetséges.


Nem írta volna alá, mert belefáradt ő is...ő pont elcsípte az amerikai álom és hitegetés korszakát, amikor a cél még a Scudetto volt, 5 évig hitegették a szurkolókat, hogy az új vezetés elhozza a hőn áhított Scudettot. Őszintén...én is leléptem volna, ha nem a gyerekkori kedvenc csapatomban játszottam volna.

Garantálom, ha az 5 éve alatt, ameddig nálunk volt, ha legalább 1x behúztuk volna a scudettot s egy olasz kupat, jó eséllyel nem ment volna el. Kitartott a csapattal 5 évig, még annak ellenére is, hogy 3 évig nem voltunk nemzetközi porondon. Ő tényleg szeretett a Romában játszani...de mindenbe bele lehet fáradni. Vucinic, Emerson, Cafu, Zebina, Chivu dettó...s még sorolhatnánk a neveket. Cafu a tökéletes példa, 33 évesen igazolt el, neki már nem a pénz volt a motiváció, hanem, hogy tudta ennyi volt...ebben a Romában nincs több. Nincs meg az átütőerő, ami a következő években be is bizonyosodott a sok 2. hellyel.

Egy baj van nálunk...nincs jövőkép, ezért vagyunk képesek csak 2 évig megtartani a tehetségeket. Az a munkatárs vagyunk, aki soha nem dolgozik túlórában egy percet sem, mindig relantinban lenyomja a napot és a munkaidő lejártakor már fogja a kilincset, de van néha egy-egy jó napja, amikor kedve is van az egészhez.

Tegnap EDF-en is látszott, hogy hiába a vezetés, hiába az emberelőny...ki volt akadva a csapat felgmaságán és tökéletlenségén.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.07. 23:51


jaja, Pjanicnál nekem is az rémlik, amit eric mond.

Lehet drágán igazolni, de akkor az tényleg meghatározó játékos legyen és lehet olcsón tippelgetni (mint azt Sabatini tette nagy érzékkel).
találó meglátás :wink:

Hát én arra gondolok, hogy a pénz miatt ment. Trófeák senkit sem érdekelnek ez baromság. Kínába is azért mennek a játékosok, mert trófeákat akarnak nyerni?
1 pénz
2 presztízs
3 trófea
ezt nem tudom honnan veszed fogkefe ilyen magabiztosan? :shock:
Amúgy a trófeák alatt azért az értékelhető, presztízzsel bíró trófeákat értjük mindig szvsz. Topbajnoksásgok bajnoki címe, BL, EL. És egyéne válogatja, hogy kinek mennyire fontos a pénz, a sok pénz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.07. 22:56


Nem teljesen mindegy, hogy miért akart menni? Menni akart, ez a lényeg. Amúgy gyors guglizas után:
https://amp.calciomercato.com/news/juve ... roma-67606
https://onefootball.com/en/news/i-did-n ... e=20181107
Ezek alapján hiába tolták volna elé az új szerződést, nem írta volna alá. De amúgy nem tudhatjuk mi volt, lehet ez meg is történt.
Szoval ő szerintem nem jó példa.
Ninja és Strootman más kérdés, miattuk zavarnám Monchit olyan messze a klubtól amennyire csak lehetséges.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.07. 22:20


Hát én arra gondolok, hogy a pénz miatt ment. Trófeák senkit sem érdekelnek ez baromság. Kínába is azért mennek a játékosok, mert trófeákat akarnak nyerni?
1 pénz
2 presztízs
3 trófea

Ha valaki trófeát akar nyerni, akkor igazoljon a Celticbe, minden évben nyerhet, de a Bayern is jó lehet ha megüti azt a szintet, de ha nagyon béna akkor jöjjön a Fradi/Vidi valamelyikébe, jelenlegi kormány mellett nem látom, hogy más nyerné a bajnokságot, talán a Felcsút.

Ha Pjanic kapott volna egy komoly szerződést, mittudomén 5,5 millió euró és 50 millió kivásárlási ár (ez már De Rossi szint), aláírta volna és 50-ért ment volna el, ennyi. Ez normális, hogy egy játékos hosszabbít, hogy a klubja jobb feltételekkel tudjon tárgyalni. Amúgy 5 millióért lehet maradt volna még, de ha nem akkor is többet kaptunk volna érte. A lényeg, hogy gáz, hogy elment. Akit mi emlegetünk, hogy nem akart menni ő Strootman és Nainggolan. De Emerson, Rüdiger, Paredes esetében is érdekelne, hogy a játékos pusholta az üzletet vagy a klub.
Paredes > Cristante.
Bár talán ezen már kár vitatkozni. Piac vagyunk és ezen semmi sem változtatna csak egy új tulaj. De neki is 10 évébe telne minimum kiépíteni a presztízst, ha a tőkéje meglenne.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron