Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.11.16. 10:31


és ha már magyar filmek, nemrégiek, néznivalók....pappapia....benne palácsik timeával :D :mrgreen: :evil:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 18:23


:D :D :D hülye :D :D

ha már magyar filmek, most töltöm le a Trezort. Állítólag k.rva jó

szerk: megnéztem. Pont amiről beszéltem, túltolt érzelmek színházi színészektől. De legalább a még vállalható szinten. Nem rossz film azért.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.15. 16:38


Akkor lehetne jo nandorfehervaros filmet csinalni, ha a forgatokonyvbe beleszuszakolnanak egy kis hollokosztot, es mivel hunyadirol van szo, ez nem okozhat problemat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 15:29


nem szeretek már olvasni, így nem fogom :S :oops:
és nem szeretem az olyan könyvsorozatot sem, ami a filmessel készül egy időben, ezáltal hatva egymásra
de mindegy is, maximálisan elégedett vagyok a sorozattal így is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.15. 14:51


Trigo, nem olvastad a THt? Én meg pont hogy nem néztem még meg az utolsó 3 évadod, mert még bízom benne, hogy kijön a könyv. Mondjuk a két sztori tuti el fog térni, de akkor is megvárom.

Az első 3 kötet nagyon-nagyon közel van Tolkienhez (sőt, ha mai szemmel értékelem, akkor jobb is). Csak utána érezni, hogy belefáradt Martin. Meg a történetvezetés is kicsit kiheréli a folytatást. De az első 3 könyv eszméletlen jó. Jah, és Ser Duncan története nincs filmen. Azt érdemes elolvasnod. Nem olyan összetett mint a fő szál, de jól kidolgozott kis történet.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 14:13


jó kis téma ez :)

A Lizát pont utáltam. Elkezdtem nézni, majd életemben kb 10x max, de ezt is beletekertem és végigpörgettem. Nem szeretem az ilyen típusú filmeket. Meg a lelki sérült szereplőket sem. :)
De F.Totti, nézd meg a Viszkist! A Kincsemen ott éreztem a pénztelenséget, amikor elvileg különböző helyszíneken voltak a lóversenyek, de ugyanaz az épített lelátó volt mindegyiknél:)
Egri csillagokat nem kéne újra megcsinálni, erre nem is gondoltam.
Trónok harcát nem olvastam, és már sosem fogom, mert elrontaná a filmes élményt. (Nekem fantasy rajongóként és exszerepjátlékosként az a valaha volt kedvenc sorozatom, és valszeg lesz is mindörökké) Viszont igen, a sorin lehetett néha érezni, hogy azért itt ott nagyobb sereg lenne a reális. De azért olyan brutális eltérés talán nem lehetett. De ezt az tudja max, aki olvasta. De bezzeg Kínában... jut eszembe nagyon szeretem a keleti filmeket! Ott minden háborús filmben kivezénylik a sokezer statisztát. Ott nem nagyon kell CGI a nagy tömeghez :DDDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.15. 12:03


Hihetetlenek ezek az emberek. Én továbbra is hiszem, hogy azt gondolják jót tesznek. Nem számításból, üzleti érdekből vagy Gyuri bácsi megbízásából teszik, amit tesznek, hanem mert segíteni akarnak. Ami viszont kiakasztó bennük, hogy kib.szott agymosottak. Mondhatsz neki bármit, meggyőződése, hogy neki lehet csak igaza. Találó a mondás a pokolba vezető útról.

Magyar filmek? Csupán egyet láttam az elmúlt 3-4 év terméséből. A Liza a rókatündért. G.cire tetszett. A rendezés és a vágás is. Technikailag persze nem Hollywood, de filmélménynek nagyon jó volt. egyébként engem is leginkább az zavar, amikor érezni a pénztelenséget egy olyan alkotáson, ami bizony igényelné a rengeteg statisztát, külső helyszínt, épített díszleteket, ilyesmit. Eg yEgri Csillagok reloaded-tól erősen tartanék. Ugyanígy a Nándorfehérvártól. De zavart pl a Trónok harca is, mert olvasva sokkal nagyobb léptékűnek képzeltem a harci jeleneteket, mint ahogy a HBO megfilmesítette.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.15. 11:56


Jaaaj. Nem ugy ertettem. Mikor a 2010es evek elotti filmekrol beszelunk, nem a regi, jo filmekrol megy a diskurzus, mint ahogy te sem egy eldoadot hoztal fel, hanem egy ilyen meghoditani filmet.

Azert mondok rola megnezes nelkul velemenyt, mert egyreszt az a hajp, ami korulvette, (levonva a zsidoimadatbol szarmazi omlengest) azt mutatta, hogy egy tenyleg fasza filmrol volt szo, masreszt egy olyan baratomtol hallottam pozitiv kritikat, akirol tudom, hogy nekem is ez lenne a filmrol a velemenyem.

A hunyadi filmben sem terunk el. En is normalis filmet szeretnek. Annyi, hogy en nem kezdek el zsidozni meg ilyenek, elkerulhetetlen " vesztesegnek" tudom be es vallrantas
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 11:41


Oscart azért kérdeztem, mert tényleg nem rémlett a 4, nem kötekedni akartam
nem láttad a Sault, de véleményt mondasz róla?Ez így azért elég ..őőő... érdekes. Persze igazad van, mert tényleg jó filmalkotás. Egyedi.

amit azelott nem, most meg sikerult tobb izben is elhoditani.
khmm...
Az első magyar alkotás, amely Oscar-díjat kapott, Rófusz Ferenc A légy című animációs rövidfilmje volt 1981-ben. Egy évvel később első magyar játékfilmként Szabó István Mephisto című alkotása nyerte el a legjobb idegen nyelvű filmnek járó Oscar-díjat. A sikert csak tavaly tudta megismételni magyar filmes, Nemes Jeles László alkotása, a Saul fia lett a kategória győztese.

https://nullahategy.hu/oscar-laz-ime-eg ... r-dijasok/

de alapvetően egyetértünk. Csak abban térünk el hogy a Hunyadi film alatt milyen alkotás szülessen


más:
https://www.lokal.hu/2018-11-hazudni-ta ... EMhryJk1WE
Az Advocates Abroad képtelen volt bármit is cáfolni Southern filmjéből, csupán annyit reagáltak, hogy „politikai támadás áldozatai” lettek.
:DDDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.15. 11:16


Igen, nem 4, hanem 2. A tobbi csak ilyen arany medve meg hasonlo gagyisagok. De ez semmin nem valtoztat.

Az oscart azert emlegettem fol, mert ha tetszik, ha nem, megiscsak ez a legnyagyobb mozis dij, amit azelott nem, most meg sikerult tobb izben is elhoditani. A saul fiat nem lattam es nem is ohajtom, mert nem erdekel, de, mint filmalkotas, ketseget kizaroan jo. Ezt tudom. Es ennyi nekem eleg. Nem varok se tobbet se kevesebbet a filmbiztostol, mint, hogy jofilmalkotasok keszuljenek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 10:53


Toroczkai László
20 perce ·
Kedves genderista agyhalottak!
Ahelyett, hogy az ELTE, a CEU, a Corvinus és más egyetemek nevében Ti ott ráérősen sztrájkolnátok, tüntetnétek azért, mert a kormány nagyon helyesen a dolgozó magyar adófizetők pénzéből nem finanszírozza tovább a gender-szakokat, inkább gyertek ide az Alföldre szőlőt kapálni, paprikát szedni, mert akkora munkaerőhiány van, hogy a gazdák romániai cigánytelepekről buszokkal hozzák ide az idegenlégiósokat. De lehet velem együtt jönni fát vágni és kiszállítani a rászorulóknak, mert 3 dolgozónk van kb. ezer köbméter fára, amit jó lenne egy hónapon belül feldolgozni (a jegyzőnk és én is besegítünk a kollégáknak). Látom a képeken, hogy afrikaiak is itt tüntetnek veletek együtt. Nekik pedig azt javaslom, hogy ők inkább menjenek haza az európai tudással Afrikába, és építsék a hazájukat, vagy küzdjenek az afrikai nők jogaiért, mert tízezrével erőszakolják meg őket.
10/10. Hibátlan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.15. 10:36


4 Oscar????? Ezt fejtsd ki légyszi, mert én nekem nem rémlik

amúgy erről a témáról nekem is markáns véleményem van :)
A magyar filmek művészieskedő hulladékok voltak régen, vagy tényleg értékelhetetlen próbálkozások (Tibi vagyok de hódítani akarok - hogy folytassam a sort a példáidnál :D). Legalábbis a legtöbb, és az átlagos néző szemében.
Eközben a környező országok, és főleg Nyugat-Európa kezdett felzárkózni Hollywoodhoz. És itt a minőséget értem alatta főleg. Mert az európai mozinak van egy hangulata (szeretem a francia és északi filmeket pl), de minőségben az USA verhetetlen.
Na, és erre mi képtelenek vagyunk. Folyamatosan másfajta minőségű szalagra is dolgoztunk, vagy hogy mondják ezt. Nincsenek igazi filmszínészeink, folyamatosan a túljátszó színházi színészek voltak/vannak a vásznon is.
Ez pár éve valóban elkezdett változni végre. A Kincsem pl már kifejezetten nézhető film, és a Viszkis se rossz.
De az Oscar nekem nem volt, nem az, és sosem lesz mérce, mivel egyiket sem olyanért kaptuk, amiért kint szokás. Mindegyik nyertesünk mindig valamiért művészfilm.

A kulfold nem lat semmit, mert ahogy te sem nezel meg se egy hollnad se egy irani filmet(fogadok) ugy kulfildon is csak a legfilmbuzibb droidok fogjak megnezni a mi filmjeinket.
:wink: :) Nemrég néztem egy rakat északi történelmi (főleg háborús) filmet. Snatchéknak írtam is róluk privátban. Elképesztően jók, és egy az egyben usa minőség, nyilván a sajátjukra és Európára azért jellemző apró stílusjegyekkel. Meg hát az északi krimik ugye legendásan jók pl. De néztem már holland filmet is. :) Iránit asszem nem. De azért nem vagyok nagy európaifilmmániás
De nyilván nem arra gondolok, hogy nagy sikere lenne egy modern Egri csillagoknak. (De azért nem zárható ki telojesen.) De sokan néznék, akár filmfesztiválokon. Nekem már az is baj, ha csak pár ember rosszabb képet lát rólunk miatta. De ez nyilván szubjektív, és egyéni gondom. Nem mindenkit zavar ez - amint látom:)
(ja amúgy ha már, akkor öljenek bele vagy 100millió dollárt, írja a forgatókönyvet Bán Mór, vagy valamelyik igaz hazafi (nemzsidó), profi hollywoodi segítővel, adják a rendezést Mel Gibsonnak (olcsón vállalná ez tuti), rengeteg statiszta (rengetegen vállalnák ingyen egy ilyen filmben (köztük én is!)), legyen 2,5 óra hosszú, és garantált siker lenne)


én zenében látom azt az iszonyat fejlődést amit mondasz tomm. MiIndig mondom, nagyon látom mi a jó/népszerű szám és mi nem az. Sosem tudom mitől lehetne egy egy szám jobb (mert nem vagyok zenész), de azt látom, hogy hol van benne hiba. De hangsúlyozom, most nem a rétegzenére gondolok, hanem a populáris, rádiós, átlagzenére.
Ugyanakkora, ha nem nagyobb lemaradásunk volt a Nyugattal szemben (de akkor már a környező országokkal szemben is),mint a filmekben. Happy Gang és társai. :D Populárisban egyetlen akkori szám volt az amire azt mondtam, na ez igen, ez minőség, és amely nyugaton is megállta volna a helyét (meg is próbálták :)): a Hip Hop Boyz-tól az Ott várok rád. :)
És pár év alatt eljutottunk oda, hogy nemcsak hogy megközelítettük, de utol is értük a nyugatot elég sok számnál. A legjobb példa nálam jelenleg Krisz Rudolf (lehet röhögni:)). Amit az itthon művelt anno Krisz Rudiként arra nem volt elég leminősítő jelző :) . Elment pár évre hajóra melózni, és nemrég hazajött, és újra zenél. Az új számai pedig jók. Nemrég botlottam beléjük, azóta egy két számát nem tudom letenni. (Nyilván ízlések és pofonok, de mint mondtam, én a közízlést nagyon érzem zenében.) Elég megnézni a youtube csatornáját, és azt a törést/váltást benne a stílusban, ami a karrierjében beálló hiátus okozott. (pl a mostanira: https://www.youtube.com/watch?v=SIXuTRccFFw )
Szóval a világcsúcsot szerintem zenében hozzuk. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.15. 07:58


A kulfold nem lat semmit, mert ahogy te sem nezel meg se egy hollnad se egy irani filmet(fogadok) ugy kulfildon is csak a legfilmbuzibb droidok fogjak megnezni a mi filmjeinket. Ez nem egy star wars amit lat a fel vilag...

Az ok vegtelenul egyszeru: a 2010 elotti, sos szerelem, meg vip szerelem meg hasonlo nezhetetlen, ocska hulladekok filmektol (ill. Hat volt meg a tarr bela fele reteg-orulet) eljutottunk par ev alatt egy rakas (!!!) Oscar dijig, meg plane, olyan filmekig, amiket egyszeruen jo megnezni.
Es ha ledobjuk az orok elegedetlen-kopenyt, akkor belathatjuk, hogy ennel tobbet ezen a teruleten nem fejlodhettunk volna az elmult 8 evben. A nezhetetlentol 4 (?)oscarig eljutni... sztem ez vilagcsucs
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.14. 23:03


akkor tisztázzuk: pont lefosom a 7 milliárdot. Nem az fáj, hogy elköltik potyára. Hanem az fáj, hogy magyar vagyok, és agymosást látok majd megint. És a külföld is egy új Egri csillagok helyett lát egy kilúgozott multikulti-kompatibilis fost, ami nagyon rossz képet fest majd rólunk. vagyis nem fest valósághű pozitívat.

amúgy Bán Mór sorozat-terve lenne a legjobb szvsz, bár kb mindenki ezt mondja. Lesöpörték.


a film az a terulet, amire egy rossz szavam nincs es mindenfele ezzel kapcsolatos kritikat kinevetek.
érdekelne a magyarázat/ok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.14. 18:09


Mielott leszolnam, megnezem.
De meg ha gaz is lesz, a film az a terulet, amire egy rossz szavam nincs es mindenfele ezzel kapcsolatos kritikat kinevetek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.14. 13:51


Hunyadi és Nándorfehérvár nekem nem lesz kevesebb attól, hogy ezt a 7Mrd-t kib@sszuk az ablakon. Persze valahol fájó, hogy értelmesebben is el lehetett volna költeni, de annyi ennél lényegesen nagyobb értelmetlen pénzköltést látni, hogy ez a 7Mrd porszem.

Hunyadiról és Nándorfehérvárról inkább történelmi dokut kellene csinálni. Európai értelemben is kiemelkedő esemény ritkán történt a Magyar Királyságban. 1456 az volt. A Habsburgok is inkább a békekötést támogatták Mehmeddel, mert a török tüzérségtől (ami igazából legalább annyira keresztény is volt) fosott mindenki. Zsigmondot is leverték Nikápolynál kevesebb mint 100 évvel azelőtt, Bizáncot lazán bevették, sőt Várnánál és Rigómezőnél Hunyadit is csúnyán szétverték, így nagyjából nulla esélyt adtak Hunyadinak. Kb mint a Romának tavaly a Barca ellen :) A déli harangszó is ennek a nulla esélynek köszönhetjük igazából, nem a diadalnak. Azt csak később húzták rá.

Ha meg történelmi drámát akarnának csinálni, akkor Hunyadi és Kapisztrán viszonya tökéletes téma lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.13. 23:55


itt durva? ugyan :)))

https://pestisracok.hu/ha-ezt-meg-merik ... VUf6b-7mV8
na ez a durva
tudtuk, hogy ez lesz ha zsidók kezében lesz a film
és voálá, ez is lesz :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.11.13. 23:49


Egy rakat xarházi akiket alább felsoroltatok, még jó is h nincsenek gyerekeik... a baj az h őket nem vágták a szülőszoba falához!
tudom, most 18 pluszos voltam, de nem kérek elnézést, törlitek ha ez már túl durva ;)
kedvencem az a vén alkoholista lóxar, aki most elvileg Európa ura, de két egyeneset se tud lépni...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.12. 07:30


Köszi. :wink:
Keresi a tököm a google-ben ezeket a dolgokat... Minden másodperc számít az életben.
Azt hittem, hogy ez csak egy facebookos fake news, de úgy néz ki, hogy nem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.11. 23:49


de Zsolti, meddig tart rákeresni erre googleben? Nekem a felsorolt 5 nevedre, kb 30-40 mp-ig tartott
ezeknek nincs gyereke úgy tűnik
érdekes összefüggés és adalék amúgy, de sajnos ez már mindegy Európának úgy néz ki
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.11. 22:05


Nem eget rengetően fontos, de ha ez nem csak valami kamu, akkor Európa jelenleg legbefolyásosabb politikusai úgy döntenek Európa jövőjéről, hogy bizonyos dolgokat nem tudnak teljesen átérezni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.11. 20:54


és ez azért fontos, mert?
gyíkembernek nem lehet gyereke? :)

aztkurva:
Magánélete
Nála huszonnégy évvel idősebb volt tanárát, Brigitte Trogneux-t vette feleségül. Románcuk az elnökválasztási kampány egyik sokat emlegetett témájává vált. Trogneux, aki megismerkedésükkor az Auzière nevet használta korábbi férje után, a kamasz Macron francia és drámatanára volt Amiens-ben, a La Providence nevű privát jezsuita középiskolában. 16 évesen vallott szerelmet. Egyes beszámoló szerint a szülei küldték el Amiens-ből, akik ellenezték ezt a kapcsolatot, más forrás szerint Brigitte győzte meg, hogy a 150 kilométerre lévő Párizsba menjen tanulni. 2007-ben házasodtak össze, azóta felesége Brigitte Macron néven. Maga Macron ironikusan utalt is rá, hogyha ő lenne huszonnégy évvel idősebb senkit nem lepne meg a kapcsolatuk, mint így, hogy ez fordítva van. Felesége korábbi házasságából származó három gyermeke közül a középső egyidős Macronnal, aki osztálytársa is volt.[53][54][55][56]
így ki akarna gyereket még:DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.11.11. 20:25


Én lusta vagyok utánajárni, de szerintetek valóban igaz, hogy a következő politikusoknak nincs gyereke?
Merkel, Macron, Juncker, Rutte, Theresa May.
És még felsoroltak egy rakat nagy nevet, csak már nem emlékszem rájuk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.11. 15:59


ha már Roma-fórum
"Néger és antifasiszta hulladékok ezrei tüntettek több migránsért Rómában"
Forrás: https://kuruc.info/r/4/191912/

egyre keményebb kuruc-címek vanank
vagy csak én látom így? de mintha egyre súlyosabb szavakat használnának (persze nem baj az)


https://kuruc.info/galeriaN/2012/merkel ... 111001.jpg
ettől a képtől meg esküszöm felfordul a gyomrom
mint valami öregpornós kép
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.09. 16:07


:D :D

más:
https://kuruc.info/r/2/191840/
nagyon érdekes statok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég

cron