Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.16. 21:16


Pallotta is jó peches, hogy amerikai-olasz. Szenved itt a stadionnal már évek óta, bezzeg ha idejönne, egyből kapna is szerintem 3-at... :D :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.16. 16:20


Engem pont nem érdekel ha PSG 2 vagy 3 leszünk.
mondjuk ezzel lehet erősen kisebbségben vagy, de tévedhetek is. Meg mondjuk mindegy is.:)


https://asroma.hu/hir/pallottat_csak_az ... 1542373688
de komolyan, ha egy személyes találkozó utána a partner így kipofázna engem, onnantól nem lenne több személyes találkozóm vele
(fenntartva a kétkedést a hír valódiságáról, illetve hogy esetleg tudatos szivárogtatás volt)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.16. 16:10


Nem azért lettem Roma szurkoló, mert szegény a csapat. Nem azért vagyok büszke Roma szurkoló, mert milyen menő egy underdognak szurkolni aki jól elveri a Barcát meg Chelseat és mondogathatom, hogy na tessék, ennyit ér a pénzetek.

Engem pont nem érdekel ha PSG 2 vagy 3 leszünk. Örökre Roma szurkoló leszek bármi lesz a csapattal.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.16. 14:13


Az a hír járja, hogy valami arab herceg érdeklődik a klub írtánt, az embereit már kiküldte, hogy érdeklődjenek a csapat részvényei felől stb.

Félek tőle, hogy ha a stadion tényleg nem jön össze akkor PSG 2 leszünk...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.14. 16:17

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.14. 13:14


Coricot szerintem csak kölcsönbe akarják adni, hülyeség lenne egy tehetséges ifit elpasszolni muszájból. Bianda-t már akkor se értettem, 5m-ért teljesen felesleges vétel volt, Marcanot ingyen meg kellett próbálni. Ami Pero-t és Karsdorpot illeti hosszú sérülés után én nem hiszem, hogy lesz rájuk érdeklődő, vagy brutál áron alul mennek el. A fent említett négyes (a horvátot a kölcsön miatt kivettem) jó ha 20-23m-ért fog elmenni.

Ennél én sokkal reálisabbnak látom, hogy Manolas és Pellegrini 36 ill. 26m-s záradékát kifizetik és őket viszik el, ezért szerintem sokkal sürgetőbb az ő szerződésüket megújítani. Mindkettőért komoly érdeklődés mutatkozik és ilyen szezonkezdés után pokoli nehéz lesz őket itt tartani. Félek, hogy januárban inkább gyengülni fogunk, mint erősödni, kivéve ha EDF valami csoda folytán megtalálja az egyensúlyt és hétről hétre elkezdjük nyerni a mérkőzéseket és mászni felfelé a tabellán
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.14. 12:29


:D
A legszebb, hogy közülük négyet már ő hozott. Perotti meg baromira zavarhet vkit.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.14. 10:46


https://romanews.eu/notizie-roma/roma-c ... voluzione/

Kadarek tuti roma drukkerek lennenek! Nalunk megvalosult a permanens forradalom....
Valszleg hiller pityu is is ezert huzkodja azt a borondot...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.14. 10:02


Közeleg a téli mercato. Roppant meglepő, hogy Manolas 36 milkás elengedési az egyik nyitó témánk. Vinné a Juve és a Bayern is. Meg gondolom ennyi pénzért a fél világ. Hurrá!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.13. 08:20


Gerard annyira akarta Sadiq-ot, hogy talán 10 percet ha játszott. Hollandiában rúgta a gólokat, kár volt onnan elhozni. Én akkor is azt mondom, hogy egy közepes, évi 10-15 gólos csatár simán lehet belőle.
Ponce az AEK-ban szerepel rendszeresen. BL-ben is kezdőként. Benne mégsem látok potenciált.
Soleri a holland másodosztályban harcol a feljutásért. Rúgja a gólokat, de holland másodosztály...

Csatárként akiben a legtöbb van, az Tumminello. Tavaly ACL után 10 meccset játszott csereként, de így is lőtt 3 gólt a Serie A-ban. Nem véletlenül vitte idén az Atalanta kölcsönbe vagy valami visszavásárlós konstrukcióban. Év elején játszott az EL-ben. Ha egészséges lesz, biztos látjuk majd.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.12. 21:38


Én akkor kaptam agyf.szt,amikor Petruccit nyúlta le a ManUtd. Tavaly a CFRben vitézkedett. És Machedára emlékeztek? Ő is korszakos zseni ígéret volt mikor a ManUtd elvitte a Lazioból. Semmi nem lett belőle. Talán a Novarában brillirozik most :)

Ilyen srácokkal tele a padlás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.11.12. 19:52


Volt egy másik csávó is, aki Roma nevelés, és csatár, és elég jó karriert futott be. Mondjuk ő nem igazolt el sehova, szóval lehet nem számit.
Nem olyan rég vonult vissza, sokan sírtak is miatta.

De viccet félretéve talán Politano nagyobb karriert futott, mint az itt említettek. Bár a nagycsapatban azt hiszem sosem mutatkozott be nálunk, de mégiscsak Roma nevelés.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.12. 16:08


mcsabi írta:Gondolom botsáska alatt Sadiq Umar-ra gondolsz, ő annyira eltűnt a Bologna padján, hogy azóta megjárta már a Torino-t, a Breda-t és jelenleg éppen Steven Gerrard nem számít rá a Rangersben.
A "zemanos kiscsávó" alias Daniele Verde pedig a Valladolidban kergeti a labdát, kicsit több sikerrel mint a már említett nigériai társa. Ugyan volt egy izomsérülése, ami miatt több mérkőzést ki kellett hagynia, azonban amikor egészséges volt, általában pályára is lépett és 7 mérkőzésen jelenleg 3 gólnál jár (Mallorca ellen amúgy nem kis gólokat ragasztott: https://www.youtube.com/watch?v=gviIRRuC4tw)

Megnéztem Cejas által említett srác Inter elleni góljait, az első (https://youtu.be/Sh2NEFBwnwQ?t=18) hasonlít ahhoz amit Dzeko csinált (emlékeim szerint) a Fiorentina ellen azzal a különbséggel, hogy ő eltalálta a kaput. Mondjuk nála ez az 5 mérkőzés 11 gól, 1 gólpassz hihetetlen beteg stat. Átlag 39 percenként lő egy gólt :lol:

Ja Sadiq játszott ellenünk a Torinoban szerencsére, mert sok veszélyt nem okozott.

A Zemanos gyerek neve is beugrott. Nico Lopez. Ő is hatalmas sztárnak volt ki kiáltva, aztán most nézem, hogy Internacionalban játszik jelenleg és már 25 éves.
Talán még Antonio Sanabria futja be a legjobb karriert. Betis most elég jó, Le Celso és Bartra is ott van, ráadásul Sanabria elég sok játékpercet kap.

De pl. ott van Antonucci aki kettő meccsen is játszott tavaly, sőt gólpasszt is adott, most pedig Pescaraban tolja 12 meccs 1 gól. Valahogy ez a csatár/támadó kinevelés nem megy nekünk. Talán még mindig Okaka Chuka futotta be a legnagyobb karriert, mint Roma nevelés csatár.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.12. 11:24


:D :D
hát amilyen sok befutott valamilyen szép karriert nálunk mostanában belőlük.... nem is csoda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.12. 11:14


Mondjuk azt az első lövést egy felnőtt kapus kifejeli :)
De köszi cejas, megvan az új reménység! Én is figyelem innentől a csávót.

Egyébként milyen egy mocskos, rasszista, antipc, fekafób klub vagyunk. Egy 26-30 éves néger sem játszott a primaveránkban. Ezért nem jár valami büntetés? Ki szabad így állni?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2018.11.12. 10:28


Eskü, azt hittem először, hogy az Dzeko, hátulról eléggé hasonlít rá :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.11.12. 10:15


Gondolom botsáska alatt Sadiq Umar-ra gondolsz, ő annyira eltűnt a Bologna padján, hogy azóta megjárta már a Torino-t, a Breda-t és jelenleg éppen Steven Gerrard nem számít rá a Rangersben.
A "zemanos kiscsávó" alias Daniele Verde pedig a Valladolidban kergeti a labdát, kicsit több sikerrel mint a már említett nigériai társa. Ugyan volt egy izomsérülése, ami miatt több mérkőzést ki kellett hagynia, azonban amikor egészséges volt, általában pályára is lépett és 7 mérkőzésen jelenleg 3 gólnál jár (Mallorca ellen amúgy nem kis gólokat ragasztott: https://www.youtube.com/watch?v=gviIRRuC4tw)

Megnéztem Cejas által említett srác Inter elleni góljait, az első (https://youtu.be/Sh2NEFBwnwQ?t=18) hasonlít ahhoz amit Dzeko csinált (emlékeim szerint) a Fiorentina ellen azzal a különbséggel, hogy ő eltalálta a kaput. Mondjuk nála ez az 5 mérkőzés 11 gól, 1 gólpassz hihetetlen beteg stat. Átlag 39 percenként lő egy gólt :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.11.12. 09:59


Megjegyzem a nevet, de ezzel óvatosan. A botsáska is jó volt a primaverában, sőt még gólt is fejelt a felnőtt csapatban, de azóta teljesen eltűnt a Bologna padján.

Vagy a Zemanos kiscsávó, aki első meccsén gólt lőtt aztán azóta sincs sehol?

Bocsánat a nevekre már nem emlékszem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.11.11. 15:46


ha nem érjük el a BL-t, és ezt látni is lehetne már tavasszal, akkor nyugodtan lehetne játszatni a srácot bizony
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.11.11. 12:01


Minek helyettes, ha megy Schick? Ha játszott is a cseh, akkor is csak azért hogy kapjon néhány percet.

Most előjön belőlem cejas. Itt van a primaveraban Celar. A srác a 16-oson belülre született. Nem egy Dzeko vagy Batistuta. Nem. De már most többet tud arról, hogy mit kell csinálni a kaputól négy méterre, hogy a beadásból gól legyen. Többet mint Schick.
Nézzétek meg az Inter és az Atalanta elleni mesterhármasait. Amikor az Inter védő üti a földet, mert Celar két védő között bújt ki a beadásra és fejelt gólt. Celar pont olyan stílus, mint ami kell. Kilences. Persze fiatal és tanulnia kell és nem egy csodagyerek, de most jó formában van és az alapokat tudja. 60 percet csereként simán ellenne Dzeko mögött.

Ja és nem 40, se nem 20 millió. Ingyen van.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.11. 08:54


ja, nyilván totál hibásan, naívan és elfogultan (túl)értékelte DiFra, hogy a saját emberei mire lesznek képesek a középpályán. Ez az ő sara elsősorban
(persze abban is hibás lenne, ha nyuszi módjára szimplán meghunyászkodott volna Monchi pénztár-szemlélete előtt, de ennél jóval többről van szó)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.11. 07:18


Strootman előadásának módja volt elképesztő:
1. Szezon elején/közben
2. Radjával együtt
3. Cristantet már látva
4. Ismerve az öltözői szerepét.

A hatását tökéletesen láthattuk az Atalanta tarcsi ellen. Az egész csapat érzékelte hogy nem tagok, hanem árucikkek. A szurkolók is akkor tüntettek először. Hiba, hiba, hiba....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.11.11. 05:51


Épp, amikor témáztunk a csapat vonzerejéről, akkor akartam írni, hogy nem vagyunk annyira jók, hogy egy lassan lejáró szerződésű Ramseyt magunkhoz csábítsunk...erre most jött a hír, hogy Wellbeck sérülése miatt az Arsenal Shicket nézte ki s adnák Ramseyt cserébe :D

Mondjuk akkor valaki nekünk előlre kell...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.11.10. 12:45


Igaz, onmagaban veve strootman eladasa nem volt akkora bakloves. Csakhogy nem onmagaban volt.... hanem volt ott egy nainggolan eladas meg egy ddr oregedes. Most egy totalisan osszeszokatlan, rutintalan, nagy meccseket alig latott kozeppalyank van. Szerintem semmilyen szinten nem kell erteni a futballhoz, hogy az ember joggal allapitsa meg, hogy ez nem igazan nyero...

A kulcs, hogy rossz volt a szohasznalat, mikor megbeszeltek a strategiat. Nem lecserelni, hanem beepiteni! Kellett volna...
Akarki is a felelos, sehogy se fer a fejembe, ezt hogy gondolhattsk jonak.

Lehet, hogy rosszul emlekszem, de itt mindenki ugy beszel strootman serulese elotti jatekarol, mintha evekig stabilan hozta volna azt a formajat. Az ossz-vissz nem egy fel ev volt?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.11.10. 09:55


emléxem, EDF igen cinikus és össze-vissza nyilatkozatokat adott annak idején Strootman kapcsán. Mondott olyat is, h. ő nem egy játékos, hanem az egész csapat érdekét tekinti fontosnak. meg hogy ha egy játékos menni akar, nem lehet visszatartani.
(azért valljuk be, Stroci a hosszú sérülése után már nagyságrenddel gyengébb játékos volt, mint annak előtte. Az ő eladása nem volt elve elhibázott gondolat. Az mér egy más kérdés, hogy a lecsengőben lévő DDR-Stroci-Ninja triót nem sikerült egyelőre sehogy se pótolni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég