Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.03. 21:50


azért Alisson egy 25. helyet összehozott az aranylabda-szavazáson
lehetünk büszkék :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2018.12.03. 14:38


Monchi ténykedéséről ejtenék pár szót. (Még Inter meccs előtti, elavult írás :))

ELADÁS

Tavaly nyáron eladta Salakot, Rüdigert és Paredest. Egyikük sem volt túl idős, emiatt hibának tartom.
Viszont, gyanítom Rüdiger menni akarhatott, Salak az akkori árak szerint jó áron ment el, ahogy Paredes is.

Emersont pedig télen adtuk el, ő sem volt éppen öreg...
Érzésem szerint idő előtt mentek el mind (a korukat tekintve).



Idén Nindzsa eladása -a körülmények miatt- vállalható volt, bár nagyon kedveltem és először dühös voltam emiatt (mikor mondták nekem, nem hittem el, pláne, amikor megtudtam, mennyiért ment el). Igazából a többiek helyett őt kellett volna eladni tavaly (akkor még sokkal többért mehetett volna el), de ezt utólag lehetett csak látni. Mondjuk így is fájó kicsit a sztori. Remélem azért magára talál majd, Spal tud vele bánni.

Stroci eladása volt a legnagyobb hiba (nem csak azért, mert egyik kedvencem), és szerintem inkább Monchi sara, később leírom, hogy miért gondolom így.

Alisson eladása vállalható volt, de sok sebből vérzik. El lehetett volna adni korábban (persze a VB-t logikus volt megvárni), de ha már nem adtuk el, mindenféleképpen jó lett volna megvárni Courtois átigazolását, mert akkor többért is el lehetett volna adni. Vagy nem kupeckedünk, és nem adjuk el, azok nélkül a védések nélkül, amiket tavaly bemutatott, tavaly is itt álltunk volna a tabellán, BL-ből meg kiesünk a csoportkörben... Ő nem egyévi csoda volt, nem akart eligazolni, és most hiányoznak a védései, vagy szimplán a lábmunkája (Olsen rendre hibázik lábbal, lásd a Real első gólja előtt). Amikor leigazoltuk, lejáró szerződése ellenére fizettünk érte sokat, de megérte. Most nem érte meg megtartani, a pénz többet ért.


VÉTEL

Vételi oldalon Cunder nagyon nagy fogás volt. Emlékszem, pont mielőtt télen elkezdte ontani a gólokat, akkor megnéztem róla videót, meg régi statisztikákat, és az alapján remek játékosnak tartottam, akinek kicsi idő kell még. Benne jóval több van. Néztem most a török-svéd meccset, nagyon jól játszott, pedig a svéd védelem nem rossz. Voltak remek cselei, és olyan átadásai, amikből egy normális csatár gólokat lő, a törökök kihagyták. Viszont utána halvány nyomait lehetett felfedezni ennek az Udine ellen, amikor beállt csereként. Én őt már csak azért is megtartanám, mert emberként normális, nincs elszálva magától. Remélem nem adjuk el.

Tavaly jött Sikk is, akinek az érkezésének nagyon örültem. Az ár érthetetlenül magas volt. Bízom benne, hogy kijön a tudása, benne több van, csak sokkal nagyobb határozottság kell neki, meg kis izom, mert jelenleg, túl könnyen elnyomják. Sajnos nincs meg benne a gyilkos ösztön, ez a legnagyobb hibája.

Pellegrini leigazolása nem Monchi érdeme, ott volt egy alacsony visszavásárlási záradék, amivel nyilván élt.

Karsdorp leigazolása szerintem egy szerencsétlen húzás volt. Ugyan sérülten érkezett, de előtte pár szezont már lehúzott sérülés nélkül. Túl hamar lett berakva a sérülése után, ez lett a veszte. Lehetett volna jó igazolás, én nagyon örültem annak, amikor leigazoltuk, és még most is bízom benne, hogy újra magára talál.



Kluivert leigazolása nagy fogás, viszont benne megvannak a sztálallűrök, ha választani kell, pár év után őt adnám el, nem Cundert. Addig remélhetőleg megsokszorozódik az ára. Most hiba lenne bármelyiket eladni, túl fiatalok még, potencál meg van bennük.

Zaniolot öröm nézni, főleg az agilitása tetszetős, remélem sokáig itt lesz, és sokat fejlődik még.

Cristante: még fiatal, fejlődhet bőven.

Bianda: fiatal ugyan de ennyiért teljesen érthetetlen, mit látott benne. Ennyire nincs ifink? (Persze, ha kijönne belőle legalább egy Jedvaj...)

Olsen: túlon-túl drága vétel, teljesen érthetetlen, mi került benne ennyibe. Akkor már vettünk volna fiatalabbat, aki fejlődhet még, a kapusedzőnk nem rossz, ezt bizonyította.

Pastore leigazolása nem illik a fiatalításba. Nindzsát akartuk vele pótolni, de találhattunk volna fiatalabbat, kevésbé sérülékenyt. Lehetett volna jó igazolás is, amennyiben illett volna a csapathoz, mert Nindzsát azért pótolni kellett egy rutinosabb játékossal.

Zombi leigazolása az, ami miatt leginkább dühös vagyok a spanyolra. Kicsit olyan érzésem van, mintha Rudi Garcia tért volna vissza. Elvitte a Sevillahoz, bevált, hozta ide, hiába voltunk meg, és hiába nem fiatal. Itt térnék vissza Strocihoz: mivel a kedvencet idehozta, Stroci létszám felettivé vált. Lehet EDF akart valakit Stroci helyett, azért hoztuk ide, de ebben nem vagyok biztos. Idős is, drága is, és felesleges is, mert itt volt Stroci. Ezzel sikerült végleg szétbarmoli a középpályát.

Többi igazolásról nem beszélnék, Santon nem rossz, Coric meg jó lesz, a többi padmelegítő. Meglehetősen hosszú lista így is... Túl hosszú.

Bónuszként: brazil szélső gyerek, aki nem akart a világ legjobb csapatába igazolni: kabaré volt az egész, és bár nagy tehetség, helyette miért nem Politanot akatuk idehozni? Spal idején lett eladva, EDF-éknek, most Spal vitte az Interhez...
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.02. 16:38


Ja, hogy hívogatja?!?! Ezt nem tudtam... :shock: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.02. 14:15


snatch írta:Nem. De miért nem jönnek az indokok? Csak próbáltam rávilágítani arra, hogy Conte nem lesz a Roma edzője. Sem most, sem később szerintem.

Pallottánál is rá kéne világítanod akkor, hogy ne hívogassa :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.12.02. 09:48


Nem kellenek indokok, snatch. Igazad van, Conte valószínűleg nem lesz az edzőnk.
Én is azt mondom, amit Trigo: ez az év járna EDF-nek. Olykor valóban rossz nézni, ami a pályán történik, ám a tavalyi kifutott eredmények miatt már csak gesztusból is járna az idény a mesternek.
A Conte-ügyről meg annyit, hogy abban az esetben, HA MOST vált a vezetőség, Conte lenne a legjobb, talán tomm is így fogalmazott. Nem Sousa, nem más, hanem Conte.
Ő meg nem fog jönni.
Én Pochettino- és Simeone-mániás vagyok, de hát ők kis elérhetetlenek számunkra.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.02. 08:57


Nem. De miért nem jönnek az indokok? Csak próbáltam rávilágítani arra, hogy Conte nem lesz a Roma edzője. Sem most, sem később szerintem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.01. 21:17


snatch írta:
Hunszi írta:Kihívásra vágyik...az egyedüli indok, amit tudnék mondani. Sajnos többet én sem tudok.

ez nem áll meg. bárhol máshol megtalálja azt, ahol még többet is fizetnek, és bajnoki címre is esélyes a csapat.

jöhet a következő.

most téged kell meggyőzni? :) Ez nem volt feltétel
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.01. 19:54


snatch írta:Mondjatok egy általatok is ésszerűnek és reálisnak tartott indokot, amiért conte leülne a Roma kispadjára. Egyet.


Mindig is szeretett volna Tottival egy csapatban játszani.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.01. 15:48


Hunszi írta:Kihívásra vágyik...az egyedüli indok, amit tudnék mondani. Sajnos többet én sem tudok.

ez nem áll meg. bárhol máshol megtalálja azt, ahol még többet is fizetnek, és bajnoki címre is esélyes a csapat.

jöhet a következő.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.01. 14:04


azt írják,at első megkeresésre nemet mondott, nem győzte meg a "project" De még időt akar nyerni. Egy európai top klub érdekelmé igazán
https://romanews.eu/notizie-roma/calciomercato/pallotta-ha-scelto-conte-lallenatore-prende-tempo/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.01. 13:51


Kihívásra vágyik...az egyedüli indok, amit tudnék mondani. Sajnos többet én sem tudok.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.01. 13:36


Mondjatok egy általatok is ésszerűnek és reálisnak tartott indokot, amiért conte leülne a Roma kispadjára. Egyet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.01. 12:55


F.Totti írta::D valami a régiből!


Nem. En ezt most teljesen ertem. :D
Oregszik. Mar nem csuszik ugy a korte...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.01. 12:53


Hat ha valaki jojjon a senkin kivul,akkor az conte.0q
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.01. 12:13


Állítólag Pallotta már kapcsolatba lépett Conteval és megkezdődtek a tárgyalások...nagyon arra számít az öreg, hogy vasárnap kikapunk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.01. 06:29


:D valami a régiből!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.01. 01:09


Corso22 írta:
Corso22 írta:


Alkalmatlan volt csapatra
Alkalmatlan volt együttlenni
Alkalmatlan összefogni
Alkalmatlan nyerni

ennyi a kedvenc ninincs zsákot-ok[/quote]

Nagyon jó és nagyon fontos játékosunk volt a brüsszeli. De ez nem mehetett tovább. Mutatni kell a kisfiúknak a csapatot. Nem lehetne ma a 2 Pellegrini, Zaniolo, és a többiek, ha Nindzsa ne lenne kirúgva.[/quote]

mert: https://www.youtube.com/watch?v=V6IP1wAUARY
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.01. 01:06


Corso22 írta:


Alkalmatlan volt csapatra
Alkalmatlan volt együttlenni
Alkalmatlan összefogni
Alkalmatlan nyerni[/quote]
ennyi a kedvenc ninincs zsákot-ok[/quote]

Nagyon jó és nagyon fontos játékosunk volt a brüsszeli. De ez nem mehetett tovább. Mutatni kell a kisfiúknak a csapatot. Nem lehetne ma a 2 Pellegrini, Zaniolo, és a többiek, ha Nindzsa ne lenne kirúgva.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.01. 00:45


Corso22 írta:
Trigoria írta:Corso, érteni kéne amit írok.
Magától ment el? Nem. El akart menni? Nem.
Akkor tehát akarta ellenére elküldték/eladták.
Nyilván megvolt az ok rá, de nem erről írtam.


Alkalmatlan volt csapatra
Alkalmatlan volt együttlenni
Alkalmatlan összefogni
Alkalmatlan nyerni

ennyi a kedvenc ninincs zsákot-ok
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.01. 00:44


Trigoria írta:Corso, érteni kéne amit írok.
Magától ment el? Nem. El akart menni? Nem.
Akkor tehát akarta ellenére elküldték/eladták.
Nyilván megvolt az ok rá, de nem erről írtam.


Alkalmatlan volt csapatra
Alkalmatlan volt együttlenni
Alkalmatlan összefogni
Alkalmatlan nyerni
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.01. 00:40


Trigo, ok.
Londonban lesz dolgom, melyik csapat meccsére menjek ki? jövő szombaton?

Nindzsa - menjen!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.01. 00:04


Corso, érteni kéne amit írok.
Magától ment el? Nem. El akart menni? Nem.
Akkor tehát akarta ellenére elküldték/eladták.

Nyilván megvolt az ok rá, de nem erről írtam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.11.30. 22:57


F.Totti írta:Összeférhetetlen? Hol hallottál vagy olvastál játékostárstól, edzőtől, szertárostól ilyet?
Piál, éjszakázik, cigizik. DE nem összeférhetetlen.


Engem még egy baráti fórum is kiszerkeszt, mert azt hiszik "piál, éjszakázik, cigizik". Szted az edzői egy része miért adta fel? Spal pedig miért vitte el? Nehéz srác. Sztem vége. És ezt utálnám.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.11.30. 22:40


Összeférhetetlen? Hol hallottál vagy olvastál játékostárstól, edzőtől, szertárostól ilyet?
Piál, éjszakázik, cigizik. DE nem összeférhetetlen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.11.30. 22:17


Trigoria írta:Radja el lett üldözve innen ugyebár - akarata ellenére.


Trigo, ez pont akkora hülyeség, mint, amikor Nindzsát állítólag elüldözték a belga válogatotból. Ja, ő a kis szerencsétlen, akit mindenki üldöz. Baromság. Egy összeférhetetlen faszi. És már soha nem lesz jó. Verekedni se fog tudni mint Cantona.
Elég ebből a Nindzsa imádatból. Összeférhetetlen rossz srác. Lehetett volna sztár, de elb@szta.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég