Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.09. 13:38


Szerintem is...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.09. 13:38


Az egy dolog, hogy en nem igy latom, de se a cikk, se a kommentator es a biro sem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2018.12.09. 12:55


tomm írta:https://index.hu/sport/futball/2018/12/08/liverpool_alisson_fejjel_mentes_hazaadasnal/

A rossz igazolas....

Hát szerintem ez egy sima 11-es piros lap kombó.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.09. 10:07


ericcartmen írta:Ha Conte csak a pénzen múlik, akkor az nem úgy múlik a pénzen, hogy 3 vagy 4 milliót kér évente, hanem hogy mennyibe kerül megszerezni azokat a játékosokat akiket kér.

De egyébként kár Contén gondolkodni, nem fog ide jönni, kivárja a nyarat, és akkor elmegy egy nagyobb presztízsű csapathoz.


Sajnos szerintem is így van. Montellával v Sousaval nem lennénk sokkal előrébb. Akkor maradjon EDF.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.12.09. 09:57


Ha Conte csak a pénzen múlik, akkor az nem úgy múlik a pénzen, hogy 3 vagy 4 milliót kér évente, hanem hogy mennyibe kerül megszerezni azokat a játékosokat akiket kér.

De egyébként kár Contén gondolkodni, nem fog ide jönni, kivárja a nyarat, és akkor elmegy egy nagyobb presztízsű csapathoz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.09. 06:58


Ha Conte jönne s tényleg csak a pénzen múlik, akkor végképp nem értem a szarakodás tárgyát, amikor 40 millákat fizetünk Nzonzikért és 5 millás fizut adunk a Pastoreknak...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.09. 02:07


tomm: soha :wink:

nekem melóban pont jó volt ez a meccs :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.09. 00:18


Montella vagy sousa?
Vigye el a radai rossebb, legyen az egyik, legalabb nem lesz minden hetvegen ez a kotottseg. Bar mar igy is erosen szakadozik a cerna, ezt a mai napot igazan sajnalom, igy utolag mast kellett volna csinalnom... mikor jon el, mikor elore gondolom ezt, nem utolag?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.08. 23:56


FRISSSSSS:
"Pallotta dühös: holnap döntés Di Francesco jövőjéről"
https://romanews.eu/notizie-romaa/pallotta-furioso-monchi-difende-di-francesco-ecco-le-alternative/
E szerint a sky úgy "értesült", hogyP.jelenleg nem lát reálisnak egy edzőcserét, a gazzetta szerint viszont már eldöntötte, hogy váltás kell, és holnap megbeszéli Monchival. Az utód Montella vagy Sousa lehet , persze az álom továbra is Conte). Az s egy alternítíva, hogy az év évgéig még megerősítik EDF-et a helyén, és csak jövőre lesz új edző.

a twitteren dühöngő szurkolók már felmondtak DiFrának, és Contét követelik, kerül, amibe kerül.
https://romanews.eu/approfondimenti/sui-social-esplode-la-rabbia-via-di-francesco-dateci-conte/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.08. 18:49

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.07. 23:00

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.07. 13:34


Alisson rossz igazolás? :)
Na ne. ennyi erővel bárki rossz, akiről egy fórumon egy 8 éves gyerek leírta, hogy szerinte szar. Alissonnal iszonyat jól járt a Pool. Szintet is léptek vele. Nem nagyon olvastam vagy hallottam számottevő szakértőtől ennek ellenkezőjét.
Radja szintén jó az Interben. Persze hogy vannak ügyei. Az új közegben nyilván nehezebben tolerálják a pályán kívüli dolgait. De játékosként még egy a miénknél lényegesen erősebb csapat is épít rá.
Strootman pedig valóban nem zseni. De a mi csapatunknak egyszerre volt lelke és motorja. Soha, sehol nem fog annyit érni, mint ért nálunk. Aki őket így együtt elzavarta, az ha nem is orbitális barom, de rohadt nagyot hibázott. Ha Monchinak hívják, akkor is és ha EDFnek akkor is. Nem szimpátia vagy romanistaság kérdése. elég a bajnoki tabellára nézni.

A fiatalítást meg majd meglátjuk. egyelőre SPQR meglátásai tűnnek sokkal valószínűbbnek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.07. 12:10


Huuu van 8.5 olaszunk a keretben (ha legalabb stefano lenne az a stephan) es nem a mienk a legoregebb csapat?
Mindent visszavonok....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.12.07. 10:49


Nainggolan es Strootman tavozasa elsosorban a szemelyiseguk miatt fajo. Latszik a csapaton, hogy DDR kiesesevel nincs igazi vezer a palyan, Florenzin es Manolason kivul, nincs meg a megfelelo kohezio.
A csapat kozeppalyaja gyakorlatilag ki lett herelve. A tavozo paros renteteg lecsorgo labdat osszeszedett 25-30 meterre az ellenfel kapujatol, amikor meg nem sikerult, odaba*ztak egyet az ellenfelnek es vissza tudott zarni a csapat. En elsosorban ezt hianyolom Cristantebol, Nzonzibol, tavaly egesz szezonban nem szaladtak ennyiszer rajtunk vegig, csak az inter 4x vezette ra lenduletbol a 4 vedore a labdat.
Lehet azzal jonni, hogy mit nyujtanak aktualis csapatukban, de az biztos, hogy egyszerre torteno eladasuk es potlasuk Nzonzival kapitalis hiba volt Monchi reszerol, amit meg mindig nyog a csapat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.07. 07:41


Persze, hogy ma is vannak aldairok. Nekunk is volt 2. Nainggolan es strootman. Mindkettotsikeresen eladtuk.
Es lehet, hogy most epp nem megfelelo teljsitmenyt nyujtanak, de altalaban ez a szokas, mikor az ember uj csapatba kerul (nem mindenkinel, de altalanossagban igen) , mint ahigy akar dzekonak, akar ugyebar undernek is szuksege volt idore, mint ahogy nainggolannak is ido kellett mire nalunk beindult...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.07. 03:16


[quote="F72Quadraro"
Lehet, hogy Monchi nem akkora orbitálisan nagy barom...[/quote]
:flagbig:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.12.07. 03:08


Évek óta (sok évek óta) nem volt ennyi olasz és fiatal egy kezdőben! Van mikor 5 ! olasz fiatal játszik egyszerre. (egyszer láttam hatot, de elájultam, valszeg nem igaz) De ez egy baromira lehetséges csapat! Lehetséges! Félig fiatal, Olasz Roma! Tessetek már szurkolni az építésnek! Cejas segíts!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.06. 23:05


F72, ezekkel most nem nagyon értek egyet
Alissonnal nagyott fogott a Pool. Ugyanolyan kiváló kapus, mint nálunk is volt. (Idéztem is múltkor egy pool-szurkoló véleményét.)

Radjaról megírtam a véleményemet és ezt Strootmanra is ráhúzom. Egy lelki törés után (hogy kivágták őket) egyiktől se lehet elvárni a csodaformát.
Nyilván Kevin leszállóágban van már egy ideje, sosem lesz klasszis újra, de egészen biztos vagyok benne, hogy ha marad, még vagy két évet letol ugyanolyan szinten, mint tavaly. Radja detto.

Tavaly ilyenkor Ündert mindenki elzavarta volna
egyetlenegy ilyen hsz-re sem emlékszem, de nem mernék megesküdni rá

Mindig lesznek Aldairok. Ő a legnagyobb volt a maga posztján,
mégse akart elmenni soha, sehova máshova.
a világ legerősebb bajnokságában játszott, bajnokesélyes és végül bajnokcsapatban.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.12.06. 22:35


F72 azért Allison sztem nagyon stabil továbbra is, egy kapitális hibája volt, annyi belefér, de én akármikor látom nagyon magabiztos, rengeteg bravúrral!
A többivel egyetértek, ha és amennyiben végre valóban jövőt építünk!!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.06. 21:34


de azért: Schick a Samp-ban sorban lőtte a gólokat, nálunk szenved. Defrel nálunk szenvedt, a Samp-ban megtáltosodott és sora lövi a gólokat
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.12.06. 20:39


Mindig lesznek Aldairok. Ő a legnagyobb volt a maga posztján,
mégse akart elmenni soha, sehova máshova.

Én bízom benne, hogy a fiatalítás és a csapatépítés hosszútávú terv.
Különben tényleg nem lenne értelme. Ha ezek a fiatalok évekig együtt maradnak
és hagyják az edzőt dolgozni, akkor én optimistán látom a jövőt.

Nagy volt a mozgás nyáron, sok fiatal érkezett, sokan teljes más közegből.
Nyilvánvalóan időre van szükségük.
Tavaly ilyenkor Ündert mindenki elzavarta volna, majd tavasszal beindult,
most már naponta jönnek a hírek, hogy 50 milliót sem sajnálnának érte a legnagyobb klubok.
S van egy edzőnk, aki meri játszatni ezeket a 19 éves fiúkat.

Közben Strootmant megválasztották a legrosszabb átigazolásnak, legutóbbi
mérkőzésén 2-es osztályzatot kapott. Minden cikk szerint egy ex labdarúgó,
aki csak lassítja a játékot. Egyelőre ahogy olvasom, Nainggolan és Allison is inkább csalódás.
Lehet, hogy Monchi nem akkora orbitálisan nagy barom...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.05. 15:06


És az sem fog megváltozni, hogy aki nálunk kiemelkedő, az nagyobb csapatba vágyik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.05. 11:12


Az elmult 6(?) Ev gyakorlata miert valtozna meg csak ugy, magatol epp most?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.05. 10:53


Igaz, ami igaz, az utóbbi időben sikerült két csiszolatlan gyémántra, drágakőre és még néhány értékes féldrágakőre szert ternnünk. Amiből hosszú távon jól jöhetünk ki. Viszont kétséges, hogy ez a hosszútávú csapatépítés, vagy a rövidtávú piaci kupeckedés érdekében történt-e ez. Az emberben vannak kétségek, hogy az uóbbi miatt. Illetve, hogy ha még ott is lebeg a vezetőség szeme előtt a hosszú távú cél, a rövid táú csábításoknak nem tudnak ellenállni, és Under, Kluivert és a többieért kasszírozható zsé felülír majd minden stratégiát. csak nremélhetjük, hogy ne így legyen :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2018.12.04. 08:46


Jazon!!

Tetszett az összefoglaló, jó kis írás, 90%ban én is így látom a dolgokat. Viszont azon filozni, hogy a világrekordért eladott Alisson árát hogy lehetne még volna feljebb tornázni szerintem kicsit felesleges / túlzás. Ahogy az is, ahogy kijelented hogy nem akart menni. Hát dehogynem. Egyetlen pados szezon után Wojo mögött távozással fenyegetőzött. Ez sokat elmond. Mellesleg talán nem Courtois ára függvényében kell megítélni Alisson árát, hanem Kepa értéke volt szerintem ami teljesen borította a bilit a kapusok értéket illetően a nyáron. A Nzonzi - Stroo párhuzamba inkább bele sem megyek, mert a szívem szakad meg.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron