Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.12.08. 22:18


Montella? Ne viccelj már. Az az ember sehol nem volt jó edző. Középszer...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.12.08. 22:17


Már kicsit lenyugodtam , de eléggé ideges voltam a lefújás után. Valamiért most elég biztos voltam benne, hogy ez a Cagliari nem fog nekünk még egyet rúgni 10 perc alatt, szóval eléggé sokkolt a gól.

mcsabi írta: De ha továbbra is azt kell nézni hétről hétre, ahogy a Romával ilyen falusi csapatok mossák fel a pályát, akkor viszont én keresek jobb elfoglaltságot arra a heti 2-4 órára.

Én ilyet eddig pont nem láttam, egyik vesztes meccsen sem. Egyedü la reál mosta fel velünk a padlót, még szeptemben.

cejas írta:A meccs végére játszik 2 balbekk, 3 középső védő, egy jobb bekk, 3 középpályás és egy szélső. Ha már ennyire biztosított a végére EDF, akkor mi a retkes bigyóért toljuk fel a védekezést a félpályáig? Nincsenek is támadók. Az meg oké, hogy Manolas elrontja, de Juan merre járt és miért nem rúgta fel senki Saut egy pirosért cserébe... Így elkefélni egy meccset...

A feltolt védekezést én sem értettem. Meg a lerántás is adta volna magát, bár nagyon gyorsan a 16osnál voltak.
Meg az utolsó 5-10 perce 3 (5) védőre váltást sem szeretem, inkább kaotikusabb lesz tőle a csapat, mint magabiztos. Nem bánnám ha ezt nem erőltetné máskor EdF.

F.Totti írta:Az egyiket második sárgázta a kapusra csúszás miatt (jogosan), Srnat meg szövegért. Azt passzolom. De ha ez nincs, nem kapunk gólt. Hangozzék ez bármilyen furcsán.

Ez nekem is eszembe jutott, de nem mertem volan leirni. De igy hogy te leirtad, egy +1-et megér :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.08. 22:08


snatch írta:mindegy, én nem akarok váltást. főleg nem kontét. és senkivel nem fogok fogadni már többet. amit leírok, szigorúan a saját véleményem. kevesen értenek vele egyet, nem számít.

így korrekt
max beszúrom szerkesztésben a hszeidbe mindig az "szvsz"-t utólag :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.08. 22:04


snatch írta:mindegy, én nem akarok váltást. főleg nem kontét. és senkivel nem fogok fogadni már többet. amit leírok, szigorúan a saját véleményem. kevesen értenek vele egyet, nem számít.

De miért véded EDF-et? Azon kívül, hogy romanista és játszott a csapatban semmi nem szól mellette. De ennyi erővel Loriát is oda ültethetjük a padra, holott abban is szkeptikus vagyok, hogy el tud számolni 11-ig. Nekem elég volt ezekből a próbálkozásokból, nem kell EDF, Montella, ha komoly projektet akarnak, akkor hozzanak egy komoly edzőt, ne pedig próbálkozzunk ezzel, azzal...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.08. 22:02


és miért nem rúgta fel senki Saut egy pirosért cserébe..
mert Fazio nem érte utol :D :D
amúgy Fazio most játszik kb úgy, ahogy a kinézete alapján mindig hittem, hogy ennyit tud :D

F.Totti:
Az egyiket második sárgázta a kapusra csúszás miatt (jogosan), Srnat meg szövegért. Azt passzolom. De ha ez nincs, nem kapunk gólt. Hangozzék ez bármilyen furcsán.

csak ezért kérdeztem, mert a nagytekintélyű nso is ezt írta:
A 91. minutumban Robin Olsen bravúrja kellett ahhoz, hogy ne szülessen meg az egyenlítés is. A ziccer után kisebb dulakodás alakult ki, Luca Ceppitelli pedig addig reklamált és lökdösődött, míg a játékvezető kiállította. A kavarodásban a veterán horvát védő, Darijo Srna is hasonló sorsra jutott...
és most nem értettem, hogy volt bravúr, vagy már lefújta. Bocsi, csak épp cipőt vettem az eset alatt és telón láttam félszemmel. És jah, szerintem sem kapunk gólt, ha nem paprikázzák fel őket.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.08. 21:58


mindegy, én nem akarok váltást. főleg nem kontét. és senkivel nem fogok fogadni már többet. amit leírok, szigorúan a saját véleményem. kevesen értenek vele egyet, nem számít.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.08. 21:56


snatch írta:Nem mondtam, hogy megoldást tudok, inkább azt mondom, mással sem lesz jobb. Pl egy contéval sem.

Van olyan, hogy egy ideig bárkivel jobb lesz. A lényeg a váltás maga :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.08. 21:54


Trigoria írta:
snatch írta:Nem mondtam, hogy megoldást tudok, inkább azt mondom, mással sem lesz jobb. Pl egy contéval sem.

érik egy fogadás akkor :wink:
ha netán idejönne, visszatérünk rá


jut eszembe, akartam kérdezni, hogy a kiállításos szituban, tulajdonképpen a spori miért állította meg a játékot Olsen védése után? Vagy már előtte történt valami?

Hunszi, mitől ment meg? Így még ők is előznek :D
Amúgy meg nem mindegy, hogy 5. helytől lefele hanyadikként végzünk?


Az nem gond, ha a Samp megelőz...hosszútávon, ők azért nem a 4. helyért futnak (bár lassan mi sem) és ha még egy ilyen blama után is 1 pontot hozunk a Lazion, az már valami :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.12.08. 21:43


Rohadt dühös vagyok.
A szardoknak semmi esélyük sem volt. Végre láttam Cristante játékát. Szerelt, támadást akadályozott meg, de leginkább forgatta a labdát a középpályán.

Edző. A cserék. Az volt a koncepció, hogy behoz két sérülés után felépült játékost játékba lendülni. De egyik sem posztra jött!
Schicknek cseréje sem volt, mert Celar a primaveraban maradt ma (az sem egy szép történet, bár hetek óta a 3. számú kapus szerencsétlenkedik a kapuban). Nincs középcsatár a padon, de lehozza. Pastore pedig közben már 3. számú játékos lett a posztján és tuti nem marad. Ráadásul lassú és test test ellen bedarálják. Ha ő kezd az oké, de 2 gólos előnynél mit vártak tőle? Se gyorsaság, se küzdés. Majd lepasszolja magának?
Kluivert helyére jöhetett volna Perrotti, esetleg Riccardi vagy az eleve szélső D'Orazio. Erre egy balhátvéd? Akkor miért nem Kolarov helyére. Érthetetlen.

A meccs végére játszik 2 balbekk, 3 középső védő, egy jobb bekk, 3 középpályás és egy szélső. Ha már ennyire biztosított a végére EDF, akkor mi a retkes bigyóért toljuk fel a védekezést a félpályáig? Nincsenek is támadók. Az meg oké, hogy Manolas elrontja, de Juan merre járt és miért nem rúgta fel senki Saut egy pirosért cserébe... Így elkefélni egy meccset...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.08. 21:33


Az egyiket második sárgázta a kapusra csúszás miatt (jogosan), Srnat meg szövegért. Azt passzolom. De ha ez nincs, nem kapunk gólt. Hangozzék ez bármilyen furcsán.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.08. 21:28


snatch írta:Nem mondtam, hogy megoldást tudok, inkább azt mondom, mással sem lesz jobb. Pl egy contéval sem.

érik egy fogadás akkor :wink:
ha netán idejönne, visszatérünk rá


jut eszembe, akartam kérdezni, hogy a kiállításos szituban, tulajdonképpen a spori miért állította meg a játékot Olsen védése után? Vagy már előtte történt valami?

Hunszi, mitől ment meg? Így még ők is előznek :D
Amúgy meg nem mindegy, hogy 5. helytől lefele hanyadikként végzünk?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.08. 21:16


A Sampdoria épp megment minket egyelőre, hogy ez a hétvége egy teljes csőd legyen...ha így tesz a Torino is, akkor megint kapunk egy ajándékot a semmiből. (hány kell még? :evil: )
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.08. 20:50


Halkan megjegyzem, ez akkora égés volt, hogy az eredmenyek.com-on a tabellán vereségként szerepel a mai 2:2
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.08. 20:49


Conte most még kevésbé fog jönni
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.08. 20:39


Deja vu. Rudi 2. szezon.
Csak ez fájdalmasabb,mert EDF mégis a mi kutyánk kölyke :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.08. 20:38


mcsabi írta:
snatch írta:Ha jön conte, én megyek. Most szólok.

Ha tudsz jobb megoldást, örömmel olvasnám. De ha továbbra is azt kell nézni hétről hétre, ahogy a Romával ilyen falusi csapatok mossák fel a pályát, akkor viszont én keresek jobb elfoglaltságot arra a heti 2-4 órára.



Itt a pont!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.08. 20:37


Nem mondtam, hogy megoldást tudok, inkább azt mondom, mással sem lesz jobb. Pl egy contéval sem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.08. 20:36


snatch írta:Ha jön conte, én megyek. Most szólok.

Ha tudsz jobb megoldást, örömmel olvasnám. De ha továbbra is azt kell nézni hétről hétre, ahogy a Romával ilyen falusi csapatok mossák fel a pályát, akkor viszont én keresek jobb elfoglaltságot arra a heti 2-4 órára.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.08. 20:33


Na akkor tenyleg jojjon Conte!:))

Amugy elso gol nehezen levedekezheto, felpech
Masodik Manolas elszamolta magat. Egyeni hiba. Pech
Nem magukat a kapott golokkal van a bajom. Hanem a meccsek vegi beszarassal
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.12.08. 20:33


De a honlapot ne vidd magaddal légyszi. :wink:
Amúgy miért mennél, snatch?
Előbb-utóbb menni fog EDF, és jönni fog helyette egy kevésbé szimpatikus, de jobb edző.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.08. 20:31


Haragtarto ember vagy?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.08. 20:29


Ha jön conte, én megyek. Most szólok.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.08. 20:25


mcsabi írta:Le kell tenni a lóvét Conténak, EDF-nek meg megköszönni a tavalyi munkáját.


Remelem atadhatom neked az onhatalmulag magamra akasztott Próféta nevet.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.08. 20:23


F.Totti írta:Srácok, ennek semmi köze EDFhez. Oké, cserélt egy elég rosszat, de ettől még nem kell 2 gólt kapni. A második teljesen értelmezhetetlen.



De miert?
Az edzo feladatainak csak egy resze a taktika kidolgozasa es betanitasa. A masik, ugyanilyen fontos resze a lelki, szellemi felkeszites. Az ilyen golok akkor szuletnek, ha a jatekosok (mert nem csak egyrol van szo) nincsenek ott fejben.
Nade ezert legeloszor is az edzo teheto felelosse.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.08. 20:22


Jobban jártunk volna, ha Maran helyett EDF-t zavarja el a bíró. 10 mérkőzésen 3 győzelem, 3 döntetlen, 4 vereség és nem rangadók voltak, hanem udinese, cagliari, spal... Ezen szerintem nincs már mit magyarázni, a 4. helytől akár 8 pontra is kerülhetünk a forduló után. Le kell tenni a lóvét Conténak, EDF-nek meg megköszönni a tavalyi munkáját.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 76 vendég