Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.11. 08:04


Én nem értek egyet azzal, hogy mással se lenne jobb a dolog. Itt most nem az a fontos, hogy jobb edzőnk legyen, hanem, hogy bekövetkezzen az öltözőben egy szemléletváltás. Ilyent pedig csak új ember tud elhozni.

Én szinte biztosra veszem, hogy bárki lenne az új edző, vele újra belendülne a csapat, aztán, hogy ez 3 hónapig vagy évekig tartana az más kérdés, de egy biztos...valakinek az állóvizet felkéne zavarni, mert így csak egy híg f*stengerben űlünk. Ide most nem jó taktikus kell...hanem olyan ember, aki képes a fejekben rendet tenni.

EDF pedig szerintem már így is túl sok türelmet kapott...talán az mentette meg, hogy a Milan s Lazio is bugdácsól, így fogalmazzunk úgy belefért nálunk is, de garantálom, ha már 10 pont hátrányban lennénk, akkor már rég nem lenne itt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2018.12.11. 06:20


Snarch, a világon sőt Magyarországon is bevett szokás, hogy a meghatározó játékosok beszélnek vagy találkoznak a leendő edzővel. Butaság, hogy semmit nem jelent a döntésben. Sút Totti, és DDR azt gondolom komolyan tudja befolyásolni a dolgok alakulását.
Egyébként én sem váltanék főleg nem Contéra. Adjuk meg az esélyt DiFrancesconak akár még évekig, mással se lenne jobb.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.12.10. 16:34


mcsabi írta:Snatch szép dolgok amiket leírtál és azt kívánom bár én is tudnék így érezni. Ettől függetlenül azt lásd be, hogy itt senki nem azért háborog, mert nem nyerjük meg a scudettot. A fő probléma, hogy Spal, Udinese, Benevento, Bologna kaliberű csapatok kiállnak ellenünk és úgy vernek el minket néha, hogy közünk nincs a mérkőzéshez.
Ami nagyon zavaró, hogy nem emlékszem EDF mikor tudott úgy belenyúlni egy mérkőzésbe, hogy abból jól jöjjünk ki. A cseréi mostanában semmit nem tesznek hozzá a játékhoz, de sokszor rontanak is a dolgokon, ahogy pl. most legutóbb is. Ennél mondjuk sokkal aggasztóbb, hogy a Spalletti féle szép játéknak nyoma sincs, mindent Dzekora építünk fel, ami alól a bosnyák sérülésével végre kezdünk kibújni és elkezdtünk mással is próbálkozni. De mérget vennék rá, hogy amint felgyógyul, újra visszatérünk a felívelgetésre.
EDF pedig a maga 101 mérkőzésével nem akkora romanista a szememben, hogy minden áron ragaszkodjak hozzá, közel ennyit Perotti is lehúzott nálunk.



Na ezzel egyetértek!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.10. 15:24


Sajnos (?) a múltbéli érdemek nem adnak felmentést a jelen kudarcaira


Mar hogy a fenebe ne adnanak?!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.10. 14:28


Sajnos (?) a múltbéli érdemek nem adnak felmentést a jelen kudarcaira. És különben is, még ha a mélyrepülés okai összetetteek, azt edző az, akjn ilyenkor csattanni szokott az ostor. És jobb előbb, mint utóbb, a tapasztalatok szerint. Ez van. Ilyen az edzőpi sors. Egyszer fent,m egyszer lent :bah:
(szóval nem kell ebből rézelmi kérdést csinálni. Ettől függetlenül ott még talán nem tartunk, hogy jöjjön helyette akárki, még Andreazzoli is :))
Aztán ott van az a szempont is, hogy a játékosok bizodalma az edzőben is megrendül előbb-utóbb a kudarcok miatt, és EDF elbukhatja az öltözőt is.
Egyébként a hírek szerint a játékosok eléggé zokon vették, hogy EDF most csak úgy elkezdett keménykedni. Ferinek kellett az öltözőben lenyugtatni a fiúkat, hogy az összetartás nem olyan rossz. Aztán meg enyhítettek a rezsimen, jöhetnek be láthatásra hozzátartozók 8) :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.10. 13:22


Snatch szép dolgok amiket leírtál és azt kívánom bár én is tudnék így érezni. Ettől függetlenül azt lásd be, hogy itt senki nem azért háborog, mert nem nyerjük meg a scudettot. A fő probléma, hogy Spal, Udinese, Benevento, Bologna kaliberű csapatok kiállnak ellenünk és úgy vernek el minket néha, hogy közünk nincs a mérkőzéshez.
Ami nagyon zavaró, hogy nem emlékszem EDF mikor tudott úgy belenyúlni egy mérkőzésbe, hogy abból jól jöjjünk ki. A cseréi mostanában semmit nem tesznek hozzá a játékhoz, de sokszor rontanak is a dolgokon, ahogy pl. most legutóbb is. Ennél mondjuk sokkal aggasztóbb, hogy a Spalletti féle szép játéknak nyoma sincs, mindent Dzekora építünk fel, ami alól a bosnyák sérülésével végre kezdünk kibújni és elkezdtünk mással is próbálkozni. De mérget vennék rá, hogy amint felgyógyul, újra visszatérünk a felívelgetésre.
EDF pedig a maga 101 mérkőzésével nem akkora romanista a szememben, hogy minden áron ragaszkodjak hozzá, közel ennyit Perotti is lehúzott nálunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.10. 13:00


Tomm, én pont azért nem háborgok, mert nekem ez a mostani csapat szerethető. Persze sokkal szerethetőbb lenne Nainggolannal és Strootmannal, de így is bírom a kicsiket.
Persze alapfeltétel lenne, hogy Monchi és Di Francesco belássák a hibájukat, amit a nyári mercato alatt elkövettek. Nagyon bízom benne, hogy ez megtörténik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.10. 11:14


Az a mereg oka, hogy az elmult valami 5 vagy 10 evben benne vagyunk europaban a top 10 legtobbet jatekosvasarlasra kolto csapatban, es baromi bosszanto, hogy nemhogy ennek ellenere maradtunkaz emlitett kozepcsapat szintjen, hanem meg egy szeretheto csapatot sem sikerult osszehozni,mert mire kezdene az ember megkedvelni valakit mar csak az arcedulajat talaja.... aztan oruljel az arcedulank. AS arcedula.... jol hangzik...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.10. 10:03


jaja, ez akkora orbitális f*szág, hogy elolvasni is felesleges, csak pazarolja az ember az értékes idejét. EDF marad, szerintem megadják neki a lehetőséget az év végéig, és ha másért nem is, mert nincs normális alternatíva. És lássuk be, az is milyen gáz lenne, hogy azért hozok új edzőt, mert nyáron igaz én szétcsesztem egy csapatot, a lépcsőzetes építkezés helyett egyből kicseréltem az alapot, de mivel az edző ezzel nem tudott mit kezdeni, így most kirúgom. Nem, ilyen nem lesz, lázadhatnak a szurkolók ameddig csak akarnak.

Amúgy én őszintén nem értem a lázadozás okát. A Roma több mint 90 éves történelme során nyert 3, azaz HÁROM bajnoki címet! Sokkal többször volt a középmezőny része, mint az első háromé (jó, árnyalja a képet, hogy közben a kommunikáció pont az ellenkezője, inkább nagycsapat képét szeretnék mutatni). Persze vérmérséklet kérdése is, én nem is emlékszem, hogy utáltam volna bárkit azért, mert rosszul szerepelt a Roma. Persze öregszem, szentimentálisabb lettem lehet, de nekem maga a klub iránt olyan mértékű a kötődés (mert annak ellenére van, hogy nem élek Romában, nem járok rendszeresen meccsre, nem tudok olaszul), hogy amikor egy volt Roma játékos a klub edzője, akkor nem tudok nem 110%-on égni és neki (meg a csapatnak) drukkolni.

Szóval amellett, hogy bosszankodom egy Cagliari meccs után, mert hogy a pébe ne tenném, nekem ilyenkor csak még mélyebb kötődésem lesz EDF és a csapat felé, mert azt kívánom, hogy oldják meg, lépjenek túl ezen a nehéz időszakon, és folyamatosan bízom benne, hogy sikerülni is fog. Én nem más edző idehozatalában látom a megoldást. Egy t*tves juvést pedig elképzelni sem tudok a kispadon.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.10. 09:51


Ez mekkora kamu már. Ki írta? Valami fórumozó? Mert ez kb tinédzser logika.

Contét mennyire érdekelheti már Totti véleménye? Mennyire hiteles? Mi mást tud elmondani, amit Monchi vagy Baldissoni nem? És mennyivel komolyabb Totti ígérete, mint mondjuk Pallottáé?
De Rossit pedig bevonni egy ilyen ügyletbe baromi nagy hiba lenne. És ő is hülye,ha ilyesmit felvállalna. Valószínűleg esze ágában sincs.
Jók az ilyen hírek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.10. 09:29


Állítólag a vezetőség Totti és DDR befolyásával szeretné meggyőzni Contet, hogy vegye át a csapatot. Egyes források szerint Totti már felhívta őt, hogy az állásról beszéljenek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.12.10. 06:52


mcsabi írta:
snatch írta:Oda KELL adni neki. Ez a minimum a tavalyi év után. És meg mert jobb edző úgy sem lesz. És nem belőle, hanem nála... :)

Nekem a tavalyi se volt meggyőző. Ott is a szenvedés ment, csak voltak jó mérkőzések a blben

nekem épp elég meggyőző az, hogy a vén róka, dörzsölt spalletti edf seggét nézte végig a szezonban, szal nekem ez elég, engem ezzel meggyőzött. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.10. 00:40


off:

pedig ebben sincs benne az a kis rész
http://kemspori.hu/doc/2018/02/szk-h.pdf
mármint nem találom

de van benne ilyen mondjuk:
Súlyos szabálytalanság
Az a szerelés vagy támadás, amely az ellenfél testi épségét veszélyezteti,
túlzott erőbevetéssel, vagy brutalitással történik súlyos szabálytalanságként
büntetendő.
Az a játékos, aki a labda megszerzése céljából ellenfelét szemből, oldalról
vagy hátulról, egyik vagy mindkét lábát használva túlzott erővel támadja és
veszélyezteti ellenfele testi épségét, súlyos szabálytalanságban vétkes.

de nem érzem ezt ide jogosnak

na hagyjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.10. 00:19


jogos lenne, de akkor minden fejelni felugró veszélyes, mert könyökkel mindenki lendít pl
minden távolról becsúszót büntetni kéne, mert a másik megsérülhet

meg te ugye szándékosan lábemelős kapuskijövetelt említettél
meg piros+11 kombót mások

A veszélyes játék viszont közvetett szabadrúgást ér

amúgy tény hogy veszélyes volt amit csinált. De a foci önmagában sem leányálom.

na mindegy, hagyjuk, én nem gondolom szabálytalannak ezt, de nem akartam megsérteni senkit :oops: bocsesz

friss: héééé kiegészítettted amit írtál
de azt honnan szedted, én nem látom a szabálykönyvben :shock:
A veszélyes játék nem jár a játékosok...
ezt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.10. 00:09


Pallotta fontolgatja a klub eladását. Ha most felbukkanna egy értelmes arab vevő, szerintem túl is adna a csapaton. Ez a biznisz eddig minden téren bukott, nem csodálkoznék rajta
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.09. 22:14


én rohadtul értek a szabályokhoz, ezért is írtam, hogy tizenegyes, piros. amit viszont nem írtam még, hogy emellett több hetes eltiltás Alissonnak. és pénzbüntetés a liverpoolnak. meg pontlevonás és/vagy kizárás.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.09. 21:54


snatch írta:Oda KELL adni neki. Ez a minimum a tavalyi év után. És meg mert jobb edző úgy sem lesz. És nem belőle, hanem nála... :)

Nekem a tavalyi se volt meggyőző. Ott is a szenvedés ment, csak voltak jó mérkőzések a blben
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.09. 21:35


snatch írta:Na, megnéztem akkor én is. Ez tényleg sima piros és hazai 11-es.

Ja, és a cikk
A Liverpool-kapus Alisson Backer érezte, hogy baj lehet belőle


Bakker...


néha fogalmatok sincs a szabályokról szerintem
ha nem ért volna labdát, akkor sárga+tizi
de elérte
felugrott, és nem a szokásos előre térddel mert ő kapus, hanem mert felugrani így tudsz, és már lefelé ment a térde amikor elérte a csatárt
sima tovább, nulla szabálytalanság

és brutális súlypontemelkedés :shock: :)

ja és Salah gólja viszont lökés, szabi kifelé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.09. 17:55


Hát még jó, így, h. nincs valós alternatíva, nem lehetett ez olyan nehéz döntés. :S

a szurkerek azért nem nyugszanak : https://twitter.com/hashtag/DiFrancescoOut?s=09

Amúgy a csapat határozatlan idejű összetartáson van mától Trigoriában. A szokásos jobb híján bevetett gyógymód, ha már úgy tűnik, semmi sem segít.... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.09. 17:54


No végre józanabb hangok. Kellett 24 óra :)
A két legfontosabb érvet leírtátok: tavalyi év és nincs jobb alternatíva.
Maradjon, játszassa a fiatalokat és nézzük mire jutunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.09. 17:20


Oda KELL adni neki. Ez a minimum a tavalyi év után. És meg mert jobb edző úgy sem lesz. És nem belőle, hanem nála... :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.12.09. 16:40


délután még azt hozták a firkászok(by sky) hogy edf meg van erősítve a pozíciójában....

tudjátok mit gondolok a nyári mercatoról, a legnagyobb bűnbak nálam moncsi, pallotta meg a vezetőség, nyilván edf sem ártatlan, de nálam kábé ezen a súlyozások, szal én odaadnám edf-nek ezt a teljes évet....lesz ami lesz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.09. 16:12


Ugrott, o ert oda eloszor, nem maszott ra, semmi rosszat nem csinalt azon kivul, hogy marha nagyot ugrott. A tamado kesett.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.09. 14:52


Na, megnéztem akkor én is. Ez tényleg sima piros és hazai 11-es.

Ja, és a cikk
A Liverpool-kapus Alisson Backer érezte, hogy baj lehet belőle


Bakker...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.09. 13:41


De meg a szenvedo fel csapattarsai sem, mert egyik sem reklamal, ami tizi lehetosegnel ritkasag szamba megy
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég