Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.14. 22:09


Az új edző jelölt wenger :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.13. 21:16


Állítólag a meccs után befutot az Arsenal 32 millás ajánlata Ünderért, amit visszadobott a vezetőség 50-et követelve.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.13. 18:15


Annak mindenesetre orulok, hogy csak figyelnem es nem meghoznom kell ezt a dontest, barmi is legyen...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 17:24


azt írják, Pallotta már szeptember végén, a Bologna elleni zakó után ki akarta rugni Özsébet, de a vezetőség lebeszélte...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.13. 14:45


Csak hogy tudjam mi a helyzet, ha most megverjük a Genoát hétvégén, akkor hosszabbítanak EDF-fel, vagy akkor várunk ismét hogy 5-6 meccsen elbukjunk 10-15 pontot, hogy újra elgondolkodjon Pali bácsi, hogy lehet váltani kéne.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 09:05


Pallotta kommentje a tegnapi meccsről: "Nem láttam, éppen a pszichiáteremnél voltam" :lol: :lol:
(ez komoly!)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.13. 08:54


Szerintem mindenkit.
5*
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.12.13. 08:19


Jól átvertél a blikkes első mondattal.
Szép volt. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.13. 07:59


BRÉKING! Monchi repül!

(hétfőn Bostonba, megtárgyalni a helyzetet és EDF sorsát :bah: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.12. 23:55


és persze ezt most kéne, most is még lehetne
szezon előtt nem szabad, mert a kutya se igazol ide, bérlet sem fogyna jah

de most pont itt az alkalom, hogy akkor kicsit visszafogják a hangzatos nyilatkozatokat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.12. 22:59


Ebben nem hiszek. Kétségtelenül ez nekem is jobban tetszene, de aki háborogni akar az tüntetne ilyen kommunikáció mellett is. Valószínűleg.

Egy próbát mondjuk megérne. Lehet kevesebb bérlet fogyna, de legalább nem éreznénk azt hogy ostobának néznek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.12. 22:23


Jó lenne kicsit másnak lenni.
Azonnal megszűnnének a gondok, ha azt kezdenék el nyilatkozni, hogy "építkezni fogunk, a BL-helyek elérése álom, de azért küzdünk az álmokért, de legyetek türelmesek velünk"
Bár akkor is lenne gond, hogy egy BL-elődöntős csapatot miért kell újra felépíteni, de legalább a kommunikáció szinkronban lenne a teljesítménnyel és a csapat erejével
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.12. 21:57


HA kidobjuk Monchit és EDFet, akkor kidobtunk másfél évet. Persze lehet, hogy simán vakvágányon vagyunk és jobb gyorsan szabadulni tőlük, de rohadtul megnézném egyszer végre, hogy milyen az amikor végigcsinálunk egy koncepciót. Olaszországban mondjuk nem szokás. Itt a holnapot simán beáldozza mindenki a máért. Jó lenne kicsit másnak lenni.
Kloppot kirúgták volna, ha nem jutnak tovább a csoportból? Hát Pochettinot? Oké, ők a bajnokságban nem állnak olyan cefet szarul, mint mi, de ha szarul állnának sem esne baja egyiknek sem. Ahogy Mourinhot is elviseli a ManUtd. Olaszországban lassan építkezni nem lehet :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.12.12. 21:43


Nem azt mondtam, hogy 20 éves szerződést nekik, de a mai foci a pénzről szól, bár már régen is így volt, csak most még jobban. A pénzes és gazdag csapatok nyernek. Ha nyerni szeretnénk annak kell lenni. Őszintén, Malcom biznisz a legjobb példa. A BL 4 után is még a béka segge alatt van a reputációnk, annyira hogy Malcom inkább elmegy padozni, mintsem itt kezdő lehetett volna. Kiket tudunk hozni? Öreg csávókat akik az A vonalhoz kevesek vagy noname fiatalokat. Néha van 1-1 ellenpélda, de összességében a kutya sem akar ideigazolni.
El Shaarawy-Pastore-Ünder támadó hármas nem, hogy scudetto-ra de még a dobogóra is kevés. Aztán ott van Fazio, aki talán a Lazioba sem férne be vagy csigabiga Olsen. DDR mellett Dzeko a legnagyobb sztár a csapatban. A M4 Sport képes volt róla 5 percet beszélni úgy, hogy tudtuk nem fog játszani. Elszomorító, hogy az a Dzeko aki idén kb duplanulla.

Persze hibás EDF, hogy ebből a keretből nem tudja kihozni a legtöbbet. Persze hibás Monchi, hogy rosszul igazol és ad el. De ha kivesszük a fejünket a homokból és a nagyobb képet nézzük, akkor látszik, hogy onnan indul, hogy csóró csapat vagyunk és Monchi sem tud varázsolni, közben pechére befürdik Pastore és Schick kettőssel. EDF-meg szintén nem tud a Elsha, Pastora, Ünder, Dzeko négyessel millió gólt lőni, cserébe idén legalább a védekezés is fos. Milan, Inter, Napoli megelőzött minket pénzügyekben és jól látszik, hogy a tabellán is. Pénz kérdés, azt pedig Pallotta tud adni, ő nem akar, így nálam ő a bűnbak, nem EDF, nem Monchi. Ez a keret ennyit tud. Seria A 4-6. között és BL top 16 vagy EL top 8.

A mai foci a pénzről szól, semmi másról.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.12. 15:02


Monchi: 100%-ig megbízunk Di Francescóban

:D :D
azt el is hiszem :D
de benned ki bízik?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.12.12. 11:38


Amúgy én EDF-et és Monchit is megtartanám. Akit elküldenék az Pallotta. Vagyis szurkolok annak, hogy valaki gazdag cseh vagy arab megvegye a klubbot. Egyértelmű, hogy Pallotta kevés ide.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.12. 06:39


ADR-re értettem, csak reflexből jött a DDR :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.12. 06:33


Az inkább ne legyen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2018.12.12. 00:35


DDR szerintem psziho lesz a padon. Csak lenne már.. ;)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.12.11. 22:47


képzeld el, DDR-ért mennyire lelkesednék...:D 8)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.12.11. 15:40


Hunszi írta:Megmondom őszintén én mit tennék...az öreg DDR-el lenyomán a szezont lesz, ami lesz alapon...

Ha az öreg DDR alatt ADR-t érted, akkor ez már régebben felmerült, de emlékeim szerint az öreg nem akarja edzeni a felnőtt csapatot. Amennyiben DDR-t érted amúgy szerintem benne lesz fantázia, miután visszavonult. Ő egy olyan edző lenne, akiért én is annyira tudnék lelkesedni, mint Snatch EDF-ért.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.12.11. 15:04


pallotta letrumpolta az egyesület eladásáról szóló híreszteléseket. Azt mondta "Very fake news" :D

azt íyrják, a vezetőseég egyik fő célja az összetartással, hogy wrősítsék a csapategységet (a górékkal szemben ? :lol: - f.r.) Nagyon nem tetszett a főnököknek pld, h. a csapatból senki nem ment oda Olsenhez, amikor a cagliaris beleszállt és fejberugta
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.12.11. 11:05


Megmondom őszintén én mit tennék...az öreg DDR-el lenyomán a szezont lesz, ami lesz alapon, aztán jöhetne nyártól egy teljesen új edző. Mondjuk szóba került Blanc...neki mondjuk örülnék, tudom lassan 3 éve nem melózik (pont ezért lehetne bagóért megkapni), de én korrekt edzőnek tartom...

M1 őszintén mi történik, csak legyen valami változás és űljön más a padon, én ezt az EDF-es vonalat elengedtem most már teljesen.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.11. 09:15


JOSBONO, ha a játékos csábítgatja, hívogatja az új edzőt, akkor fúrja a jelenlegit. Személyektől függetlenül okádék viselkedés. Minimális felhatalmazást ad csak, ha erre a vezetőség kéri. sőt, igazából nem is ad. De a normális vezetőség meg nem kér ilyet. Kitaláció, naivitás, hülyeség. Totál nem életszerű. DDR nem beszél Contéval erről, ez biztos. Totti teheti, de ő meg bohóc.

Hunszi, igen, lendületet adhat az új edző 1-2 meccsre. Arra elég is lehet, hogy az ilyen Bologna, Spal meccseket nyerjük. Mert annyival jobbak vagyunk. De ettől nem lesz jobb a csapat. Átmenetileg több pontod lesz, de hosszabb távon gyengülsz, ha nem hozol jobb edzőt, mint EDF. És olyan edzőt én nem látok, aki jönne és tuti jobb, mint Di Francesco. Nem mondom hogy nincs, de egy ilyen döntés mindenképp kockázatos. ebből szokott az lenni, hogy fél évente edzőkérdés van.

Ferenc10, Conte az elmúlt 10 évben a Juventusnál, az olasz válogatottnál és a Chelseanél dolgozott. Érzed a serie a nyolcadik helyén álló Romát ilyen preztízsű feladatnak? Mert ha te nem, vagy csak alig, akkor hidd el hogy Conte icipicit sem. HA 2 évig nincs csapata, akkor majd talán elgondolkodik rajtunk. Egyelőre ő az angol top5, Barca-Real, PSG, Juve-Inter-Milan, Bayern München szintű klubokban gondolkodhat és ezek anyagi lehetőségeiben. Persze csak tipp, de engem meglepne, ha nem így lenne. Liverpool mint párhuzam? 18szoros angol bajnok, 5szörös BL győztes. Preztízsben és anyagi lehetőségben kb annyira van Romától, mint Roma Felcsúttól. Pedig azért na...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferenc10 Dátum: 2018.12.11. 09:04


Edző kérdés van ismét, teszem hozzá teljesen joggal. Egyedül azt nem tudom, hogy miért tartjuk teljesen irreálisnak Conte, vagy egy másik top edző érkezését? Mi a kizaro ok? Nem csábító a projekt? A klub? Persze nem vagyunk top 8ban sem Európa szinten, viszont az a félig szétesett Brendan Rogers utáni pool mégis mivel volt csábítóbb Kloppp számára? Ott akkor őt mivel győzték meg? Akkor tulajdonképpen a pool volt a 6. Számú klub a premier ligában, és mégis top5 szintű edzőt tudtak hozni, ráadásul úgy, hogy Klopp magasan nem a legjobban kereső edző Angliában.
Úgy lettem szerelmes a Romába, ahogy később a nőkbe is: hirtelen, megmagyarázhatatlanul, feltétel nélkül, mit sem gondolva azzal, hogy mennyi fájdalmat és bajt okozhat a szenvedélyem.
Ferenc10
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2014.11.07. 18:56

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég