Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.23. 23:07


https://kuruc.info/r/4/193338/
a két zsarnok egymásnak esett :D :D :D
ha nem vetnek be atomot, akkor támogatnám, hogy a törökök menjenek neki Izraelnek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.22. 23:01


https://kuruc.info/r/4/193289/
na, valahogy így kell ezt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.21. 18:28


ezért kell csak akkor Hunyadi filmet csinálni, ha az tényleg IGAZI, grandiózus, országimázsra is jó film lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.21. 17:06


https://index.hu/kultur/cinematrix/2018 ... a_interju/

Kevesellhetik a történelmi filmeket, de azok 3-4 milliárd forint alatt nem állnak meg, ennyire egyszerű. Ruhák kellenek, nem lehet az otthoni szekrényből összerakni a jelmezeket, minden egyes darabot meg kell varratni, vagy méregdrágán hozatni. Olyan közlekedési eszközök kellenek, amik egy vagyonba kerülnek, például egy hintót megépíteni. És akkor még csak száz évet mentem vissza az időben.

A magyar gazdaság nem alkalmas arra, hogy ezeket a filmeket szakmányban kitermelje. Ha letolunk három történelmi filmet, az 12 milliárd forint. Tisztában vannak vele, hogy ez csak a minimális költsége egy ilyen filmnek? Nincsenek. Most elviszi az egész éves filmes költségvetést egy Hunyadi-film. A hírek szerint hétmilliárd forintba kerül, ami a teljes éves magyar játékfilmes költségvetés. Remélem, ez valami külön kasszából megy. (Vajna az Indexnek azt mondta, hogy ennek a filmnek még nincs költségvetése, de kicsit több, mint kétmilliárdra becsüli – M.D.)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.21. 09:29


Jaja, jól jönnek ezek. Néhány borsodi faluba már csak ilyenekkel érdemes bemenni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2018.12.20. 22:03


Ritkán értek veled egyet Trigó vagy akár a kormánnyal, most mindkettő megtörtént. Az erős hadsereg jó dolog még akkor is hogyha közvetlenül sok mindenre nem jó.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.20. 21:56


https://kuruc.info/r/2/193204/
itt volt az ideje erősíteni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.20. 16:02


Mar hogy a fenebe ne lenne szuksegunk ilyen egyenekre! Az ilyen egyenekre orisai szuksegunk lenne, hatalmas tarsadalmi hasznuk lenne mindenfele kiserletekben, legyen szo gyogyaszatrol, vagy hogy melyik alsogatya hany mozdulat utan dorzsoli veresre a tokodet...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.20. 15:33


F.Totti írta:https://index.hu/belfold/2018/12/20/koros_reszegsege_miatt_enyhebb_buntetest_kaphat_a_futono_tamadoja/

Na elmennek a picsába, ha nem kap letöltendőt ez a patkány. Részeg volt, ja. Nyilván kényszerítették, hogy piáljon. rohadna meg.

OK, mentális bajok, akármi, ne legyen börtön. Viszont akkor nem kell egy ilyen a társadalomnak. Ott a mező. Ki lehet vinni, golyót neki, és el lehet ásni. Semmi szükség rá.

bence: honnan veszem? Tippelem, de nagyon sok pénzt tennék rá!
Nyilván ilyennel nem kampányolnak, de övék lenne a hatalom, eltelne egy pár hónap, és már tárgyalnának Brüsszellel a kerítések lebontásáról, és végül el is bontanák. Miért? Mert megfelelési kényszerük van a Nyugatnak, és mert Orbánnal szembe kell menni. És mert "nincs más választása az országnak" duma jönne majd.
A CEU-t csak mondom :)) De hogy Soros újra nagy cimbi lenne az is tuti. Meg a genderszakok is virágozhatnának.

De mindegy, ez nem fog bekövetkezni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.12.20. 12:45


Trigoria írta:Mert az tuti, hogy ha ez a baloldali katyvasz hatalomra kerülne, jönne a határnyitás, kvóta, CEU stb. Hát kösz, de ezt ne!


Számomra se alternatíva ez a jelenlegi ellenzék, de... Honnan veszed, hogy jönne a határnyitás, a kvóta? Ilyet tudtommal egy ellenzéki párt sem mondott, a kormánymédia szajkózza ezt. Egyedül a DK-ból nézem ki, hogy ilyen hülyék lennének.
Jelenleg a Fidesz engedett be a letelepedési kötvények keretein belül a kvótán túl bevándórlókat, köztük bűnözőket az országba. A CEU-t meg nem is értem, hogy jön ide és miért baj? Életemet rá merném tenni, hogy a Fidesz szavazók 90%-a azt sem tudta 2 évvel ezelőtt, hogy létezik ilyen egyetemen, de ha a vezírnek gondja van vele, akkor biztos rossz.

Ez a Jakab Péter performansz nekem sem jött át, erőltetett volt nagyon. Az érdemi válaszok hiányát a riporter úr nyugodtan felvethetné orbánnak is, aki egy országgyűlési képviselő interpellációjára felelt Boldog Karácsonyt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.20. 11:23


En sem adnek neki letoltendot. Csak itatnek vele egy finom koktelt. Metil alkoholbol...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.20. 11:08


https://index.hu/belfold/2018/12/20/kor ... _tamadoja/

Na elmennek a picsába, ha nem kap letöltendőt ez a patkány. Részeg volt, ja. Nyilván kényszerítették, hogy piáljon. rohadna meg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.20. 07:41


Jaaaaj hat hogy nem erted ezt? Egy forradalomban mit csinalsz? Hat nem a radiohoz meg a tv-hez mesz, hogy a kis okossagaidat beolvasd? 56? Na. Hat most ok is 56olnak. Ez ilyen mini 56 lite....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.20. 02:33


https://index.hu/belfold/2018/12/19/par ... re_kozott/
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ez kegyetlen! :D :D :D
és nem dobják ki, mert tudják, hogy ez nézettséget generál :D

nagyon megcsapnám ezt a jakabot
és pont azt a kérdést teszi fel a műsorvezető, amit én is tennék, és amire ez a bohóc nem válaszol, hogy akkor bármeliyk képviselő odamehet, és beolvashatja amit akar?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.19. 21:53


bence, ez tiszta sor, de
számomra nem derült ki, hogy ezt a beolvasást hogy akarták? hogy elfoglalják a stúdiót és beolvassák? Vagy szeretnének erre egy külön műsort, amibe meghívják őket?
Mert előbbit nyilván lóf.szt a seggükbe, utóbbihoz meg idő kell. Igaz ezt az időt az ott órákig tartózkodással megadták.
Amúgy meg egyetértek. Megdolgoznak végre a pénzükért.
Csakhogy ezeket az embereket én nem akarom kormányon látni. Egyiküket sem. És így alternatíva helyett - míg az MH megerősödik - jobb híján marad a Fityesz.
Mert az tuti, hogy ha ez a baloldali katyvasz hatalomra kerülne, jönne a határnyitás, kvóta, CEU stb. Hát kösz, de ezt ne!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.12.19. 19:28


Valahol itt lenne az én igazságom is, csak még jobbra egy kicsit.

https://kuruc.info/r/1/193182/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.12.19. 18:56


Trigo, ha megalapítod a Magyar Romanisták Pártját, amire szavaz 300.000 ember a választásokon, akkor jogod lenne képviselni őket KÖZtévében, ugyanis az az ő adőforintjaikból is működik.
A köztévé a világon mindenhol egy kicsit kormánypárti, de ilyen gátlástalanul sehol. Az interjúban felhozott BBC tökéletes példa arra, hogy működik korrekt módon egy kormánymédia, Velkovicsnak láthatóan fingja sincs róla.
És igen, el lehetne juttatni ezen követeléseket máshogy is az emberekhez, nem arról van szó, hanem magáról az elvről. Arról, hogy egy több mint kétmillió Jobbik,LMP, MSZP, stb. szavazó adóforintjaiból működtetett TV-n nincsenek képviselve ezen pártok, nem mondhatják el a véleményüket, nem szólhatnak a választóikhoz.
Én se értek egyet minden megmozdulással, sőt. De inkább hepajkodjanak, minthogy ne tegyenek ez ellen.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.19. 18:03


azt nem is mondtam, hogy én sem engednék így beolvasni semmilyen pontokat senkitől
ilyen a világon nincsen
vagy mi a következő? Én bemegyek és be akarom olvasni, hogy Forza Roma?

ráadásul itt ebben az interjúban is olvasott fel pontokat. Tehát csak be tudják olvasni, fel tudják tölteni, el tudják juttatni az emberekhez. Hogy valaki aki csak M1-t néz az nem látja? Ilyen ember nem nagyon van, max a nyugdíjasok egy kis rétege.
Szóval nem értek egyet a fickóval. Bemenni az épületbe joguk van. Be is mentek. Bent hepajkodni nincsen joguk. Mégis megpróbálták. Ki is lettek b.szva annak rendje és módja szerint. Beolvasni a pontjaikat csak úgy nincs joguk. De ez szvsz. Nem vagyok tisztában a jogaikkal, de így tippelem.

A csávó meg nem szimpi, de tény hogy határozott véleménye van, és kifejezetten politikus alapanyag, és jól beszél.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.12.19. 17:37


https://www.youtube.com/watch?v=_yOgRv6gQzk

Nagyon durván pozitív csalódás ez a gyerek, pláne, hogy MSZP-s... Ilyen ellenzéki politikusok kellenének, nem a sok félhülye. Ez a szervilis Velkovics köpni-nyelni nem tudott, érdemes rászánni 13 percet.

És teljesen egyetértek F.Tottival, a közigazgatási bíróságok ügye gyakorlatilag el lett felejtve, ami jelentős károkat okoz az amúgy sem szilárd lábakon álló jogállamiságnak. Én azért azt tapasztalom, (jogászhallhatóként) hogy, aki az ismertségi körömből volt tüntetni az ezért is ment ki, vagy ezért ment ki. Csak hát a "rabszolgatörvény" demagógabb, több embert mozgat meg. Azt, hogy közigazgatási bíróságok felállításával gyakorlatilag megszűnik a bírói függetlenség kevesen értik meg, jobban képbe kell lenni.
Sajnos ilyen a magyar politikai kultúra...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.12.19. 17:11


Én azt kérdezném tőletek, hogy nektek mi a friss, hiteles alternatíva?


Fleto es szanyi kapitany
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.19. 16:54


Két út volt előttük.
mármint mikor? a szakadás után teljesen reménytelen az egész. Mennek a levesbe.
Szakadás előtt lett volna remény, de már mindegy.

A Fidesz - ameddig a szem ellát - egyedül száguld a sztrádán. REMÉNY SINCS a leváltásukra. Aki ezt nem képes meglátni/felfogni, annak mindegy. A legális módokat, utakat uralják, az illegálisat nem különben, erőszakot ellenük nem tud senki alkalmazni (azzal megint ők járnak jól), kész ennyi volt. Ez nem 56-hogy az egész ország egyet akar. Itt a fele akar egyet, de a másik felénél a hatalom.

A MH meg - ha nem történik valami drasztikus a világban - sosem lesz igazi kihívó erő sajnos. (max a Jobbik csúcsát tudják elérni ők is)

Szóval megértem hogy a baloldalon dolgoznak a pénzükért is néha, és mindent - DE MINDENT - megpróbálnak, hogy Orbánékat leváltassák nemválaszátsokkal. De nem fog sikerülni.
Ezért is értelmetlen az egész. Max anyni, hogy lássa azért a fidesz hogy néha sok lesz már belőlük.

Sajnállak Zsolti, mert te belefolytál annyira, és a szívedre veszed annyira, hogy nagyon csalódott vagy mostanság. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.12.19. 16:45


Én azt kérdezném tőletek, hogy nektek mi a friss, hiteles alternatíva? Én sem vagyok oda Tordaiért, Fekete-Győrért meg Demeter Mártáért (jó, mondjuk érte odavagyok). De ők friss emberkék. Vagy jobboldali frissekre gondoltok? Hova frissítsen már a politika?
Én egyet továbbra sem értek. Ha a csalódott jobbikosok százezrével szavaztak át a Fideszre, de most mégis megjelent számukra a mentőöv, a Messiás, ami az eredeti eszméjüket vinné tovább, és a neve Mi Hazánk Mozgalom, akkor miért nem térnek vissza a gyökereikhez? Miért nincs 8-10 százalékon a mozgalom?
Vagy amikor 2010-ben benne voltak ezek a szavazók a Jobbik 17%-os táborában, már akkor sem voltak valódi jobbikosok, nemzeti radikális érzelműek?
Létezik az a jelenség, hogy normális, tiszteletreméltó, okos emberek a Jobbiktól átpártoltak a Fideszhez, orrbefogva, a szivárványkoalíciótól tartva. Szerintem a fórumon is van ilyen/ vannak ilyenek.
Én már nem szavaznék a Fideszre ilyen esetben. Soha. Nem mennék el szavazni. De így, hogy megjelent az új szélsőjobb, és a régi jobbikosok zöme még ezután is a Fidesznél marad... Hááát...Nem vall valami nagy következetességre.
Ami a Jobbikot illeti, hát igen...Csalódás így ez az egész. Két út volt előttük.
Az egyik egy nemes, következetes út lett volna. Megmaradva az eredeti eszmék mellett, második-harmadik pártként az örökkévalóságig ellenzékben politizálni, viszonylag egyenes gerinccel. Szerintetek ebben az esetben apró lépésekkel haladva, tiszta szívvel, meg lehetett volna nyerni a Fidesz ellenében bármikor is a választást?
A másik út, amelyet választottak, takonynak tűnik, de abszolút logikus. Szivárványkoalíció tagjaként kormányozni, és legyünk naivak, megvalósítani néhány "szélsőjobbos" programot, ha engedi a szivárvány.
Az első út volt az álmom, a második út... Hagyjuk.
Egyet viszont szeretnék látni. Hogy Orbánék egyszer lássák, hogy jön fel az ellenzék, rájuk mászik, megelőzi őket, és egyszer elvesztik a választást. Jó lenne látni az arcokat. Csak egyszer. Amúgy a Fidesznek még jót is tenne egy vereség. Négy év múlva ők jönnének megint. A vagyonuk is megmarad, a médiájuk is, mindenük. A korrupt politikusokat csak az elszámoltatás meg a börtön fenyegetheti igazán.
Orbánék nem a gonosz ellen küzdenek. Úgyhogy én nem fogom őket támogatni soha. Ha a Sátán ellen küzdenének, simán elfogadnám, hogy a közszolgálatiságot így lezüllesztették.
Nyalja meg a makkom mindegyik.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.19. 16:18


Trigoria írta:de most nézzétek meg ezt a fickót:
https://index.hu/belfold/2018/12/19/par ... r_eroszak/


Bakker ez valóban így igaz???? Ilyen nincs. Ha Habony Ápri írhatta volna le A TÜNTETŐT, akkor sem születik ilyen tökéletes jellemrajz. Ez a csávó maga a tökéletes céltábla :)
(egyébként meg nyilvánvalóan kamu a rendőrök vádja. Egy ilyen csóka akkor sem ütne ha az élete múlna rajta)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.12.19. 16:13


A legfontosabb kérdés valóban az, hogy lesz-e valaha alternatíva. Mert amíg nem, addig nyeljük a szart együtt. Fidesz szavazók és nem Fidesz szavazók egyaránt. És így tényleg annak a jobb, aki mosolyogva falatozik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.12.19. 16:00


ez így van
nyilván nem gondoltam megrögzött , mindkörülményekközöttkitartó fidesz szavazónak a fél országot én sem

(Szél Bernadettet mindenki két l-el írja itt, pedig ennél ő gyengébb azért, és jó lesz egy l-el is :D )

de most nézzétek meg ezt a fickót:
https://index.hu/belfold/2018/12/19/par ... r_eroszak/
eskü inkább Orbánt koronázzák királlyá a Duna jegén, mintsem egy ilyen "férfi" kerüljön hatalom közelébe
tudom a cikk nem arról szól, de akkor is


eközben már nálunk is
https://index.hu/belfold/2018/12/19/elf ... oszakolni/
remélem nálunk lesznek tökös emberek akik az ilyeneket kiherélik (nem lesznek)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég