Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.15. 12:06


Ha 50 millióért veszünk játékost, egy szavam sem lesz. Az azt jelenti, hogy szintet léptünk. Egy Lazio, Dortmund, Sevilla mikor vesz 50 ért játékost?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.14. 19:40


Közben már Barella is szóba került. Le kell szarni a stadiont, vegyük meg helyette Ruganit, Chiesat, Barellat és Belottit :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.01.14. 19:38


nem köll :!: :wink:

csakadzeko! :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.14. 18:48


50 millióról írnak.... :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.14. 16:53


fogkefe1 írta:"A torinói klub nyáron 100 millió euróért szerződtette a 33 éves, ötszörös aranylabdás támadót, Cristiano Ronaldót a Real Madridtól, így egykori csapattársával játszhatna ismét együtt Modric, ami még vonzóbbá teheti számára az olasz rekordbajnok csapatot."

Roni amúgy nem ingyen volt, mert lejárt a szerződése? :D

Amúgy van egy tippem, hogy senkit nem fogunk igazolni. Aztán nyáron lesz majd nagy jövés menés. Ugye mivel rossz fél évet futottunk, senkit sem akarnak elvinni. Manolas kiv. ára most nem él. Dzeko valszeg marad még egy fél évet a BL miatt legalább. Ünderért sem kapkodnak fejvesztve. Talán Perotti vagy Marcano távozik. Meg ugye Schicket akartuk kölcsönbe, de szerintem már abból sem lesz semmi.
Szerintetek?


Nem volt lejárva a szerződése. Az olaszításos Belotti üzletről én is olvastam...nem mondom, hogy ellenemre lenne.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.13. 23:42


A nagy olaszosításban lehet dzekot belottira cseréljük a nyáron?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.13. 19:31


"A torinói klub nyáron 100 millió euróért szerződtette a 33 éves, ötszörös aranylabdás támadót, Cristiano Ronaldót a Real Madridtól, így egykori csapattársával játszhatna ismét együtt Modric, ami még vonzóbbá teheti számára az olasz rekordbajnok csapatot."

Roni amúgy nem ingyen volt, mert lejárt a szerződése? :D

Amúgy van egy tippem, hogy senkit nem fogunk igazolni. Aztán nyáron lesz majd nagy jövés menés. Ugye mivel rossz fél évet futottunk, senkit sem akarnak elvinni. Manolas kiv. ára most nem él. Dzeko valszeg marad még egy fél évet a BL miatt legalább. Ünderért sem kapkodnak fejvesztve. Talán Perotti vagy Marcano távozik. Meg ugye Schicket akartuk kölcsönbe, de szerintem már abból sem lesz semmi.
Szerintetek?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.13. 19:13


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2678415
padra jöhetne 25-ért hozzánk :D
aktuális aranylabdás 25-ért, ki kéri? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.01.11. 09:37


Monchi (főoldalról):
A szurkolók részéről máris érkezik a kérdés: Zaniolo sokáig marad a Románál?
"Azért adtunk el top játékosokat, hogy az egyenleget egyensúlyban tartsuk, mert egy Roma szintű klubnak tisztelnie kell a szabályokat. De mindannyian tudjuk, hogy Olaszországban és külföldön is vannak olyan csapatok, akik más utat választanak. Mi egy remek csapatot akarunk építeni, ehhez viszont az kell, hogy Zaniolo sokáig a csapat tagja legyen. Ő a Roma jövője, nem lesz eladva. Hosszú, és jelentős utat fog bejárni a klubnál.
ezt valaki mentse le, hogy egy év múlva a fejéhez lehessen vágni :D

Amikor Bostonban voltunk Pallottánál, mindössze 15-20 másodpercet beszéltünk Eusebioról.

- Rúgd ki Eusebiot!
- Ok.

Tudom én ezt 2 mp alatt is :D

Én reggel 7:30-kor jövök Trigoriába, és este 8-ig vagyok bent. Teljes mértékben tiszta képem van arról, hogy mi folyik itt."
elvitathatatlanul sokat melózik a klubbért. Mondjuk a bagós is ezt tette.

A Romában már most sok az olasz játékos, ez a szám fog még növekedni?
"Sok hibám van, de van két igazi erényem - képes vagyok felismerni, hogy mikor hibáztam, és szeretek tanulni. Az a Monchi, amelyik 20 hónappal ezelőtt ide jött, még csak közvetett ismerettel rendelkezett az olasz futballról. Most már sokkal jobban ismerem, és megértettem, hogy jobb, ha olasz játékosokat igazolunk."
"Ez persze nem jelenti azt, hogy ignorálni fogom a külföldi piacot, de a Roma nagyon olasz csapat lesz a jövőben."
ennél szebbet esküszöm nem tudott volna mondani! :oops: :!: :!: :!: :!:
libabőrös lettem geccc
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.11. 08:03


Csak, hogy maradjunk a kedvenc meg nem történt átigazolásunknál Malcomnál :lol: ....tegnap belenéztem a Barca meccsbe, amikor láttam kezdő, kíváncsi voltam tényleg mire képes a srác, mivel a szezonban játszani nem lehetett látni...hááát, valahogy nem lepődtem meg miért csak padozott. Kihagyott egy ajtó ablak helyzetet, volt rakás eladott labdája, majd 2-0as Levante vezetésnél a 67. percben leszedték :lol: eskű teljes mértékben Shick jutott róla eszembe, látszik, hogy megvan a fantáziája a srácnak, de sehogy nem tudja kivitelezni, amit akar, akkor szerelték a Levante védők, amikor akarták.

Nem rossz focista, de messze messze nem Barca szint...nagyon elcseszte a nyáron azt a döntést s lehet ezt már ő is kezdi érezni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.10. 21:46


50milliot irnak. Az nagyon gyenge....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.10. 20:56


feree80 írta:
mcsabi írta:https://index.hu/sport/futball/2019/01/09/akkora_helyzetet_hagyott_ki_hogy_felidoben_lecsereltek/
Ez a srác teljesen illik a csapatba, egyáltalán nem csodálkoznék rajta, ha leigazolnánk. Persze lehetőleg azért egy 35m-s kötelező opciót csapjunk a szerződése mellé.

hát én meg csodálkoznék rajta, pont hiányozna dzeko és shick nyakára, nem hiányposzt. :wink:

van itt egy ürge a kpályára
https://www.youtube.com/watch?v=mIhX8sg1R8E
mondjuk a videóból csak az jön le, hogy bitang jó bal lába van, de hogy a kpályán összjátékban mit nyújtana, az nem....

pár pletyka, állítólag karsdorp anyaegyesületének a feyenoordnak sem kell, sőt az anderlecht sem kér belőle, szép lassan akár a fradinak is bekínálhatjuk a 17 millás playert...
ddr lehet műteni kell, én aszondom, akkor vonuljon vissza....
zaniolonak új ügynöke lesz, állítólag raiola bepróbálkozott, de lemaradt a gyerekről, vignorelli lesz
kivásárlási záradékokkal nekem is ki van a tököm, mikor egy kolubaly, allan 90 millára van tartva :!: nálunk pellegrini, manolas xaros 30ra :(

Vignorelli legalább nem maffia tag. :D

Amúgy valószínűleg azért van a záradék, mert az 1 millió euró nem valami sok. Mármint most, hogy még csak 19 éves ez elég jó pénz neki, de mivel 5 éves szerződést fog kötni, lehet, hogy mondjuk 23 évesen ha sikeres lesz, akkor ez már nagyon kevés lesz és akkor ott a lehetőség, hogy 40-ért leléphet vagy mi majd hosszabbítunk vele és akkor kap rendes szerződést.

Szerintem ez win-win szitu. Ő fixen most keresni fog 5 milliót (-adók), ha végül betli lenne, nekünk ez nem sok pénz. Plusz ha beválik, akkor ott lesz rajtunk a nyomás, hogy hosszabbítsunk, mert valaki 40-ért "ellopja".
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.09. 22:17


A nápolyi benga néger jelenleg a világ egyik legjobb belső védője. Top3. A 90 érte nem sok. De egyébként egyetértek, csak a 'bezzeg' rá pont nem igaz.

Mondjuk ha a Lian nála 3 évvel ezelőtt 90 milkás kivásárlásira bólintott, akkor Pjanicnál 900 milliósra is bólintottak volna :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.01.09. 18:40


mcsabi írta:https://index.hu/sport/futball/2019/01/09/akkora_helyzetet_hagyott_ki_hogy_felidoben_lecsereltek/
Ez a srác teljesen illik a csapatba, egyáltalán nem csodálkoznék rajta, ha leigazolnánk. Persze lehetőleg azért egy 35m-s kötelező opciót csapjunk a szerződése mellé.

hát én meg csodálkoznék rajta, pont hiányozna dzeko és shick nyakára, nem hiányposzt. :wink:

van itt egy ürge a kpályára
https://www.youtube.com/watch?v=mIhX8sg1R8E
mondjuk a videóból csak az jön le, hogy bitang jó bal lába van, de hogy a kpályán összjátékban mit nyújtana, az nem....

pár pletyka, állítólag karsdorp anyaegyesületének a feyenoordnak sem kell, sőt az anderlecht sem kér belőle, szép lassan akár a fradinak is bekínálhatjuk a 17 millás playert...
ddr lehet műteni kell, én aszondom, akkor vonuljon vissza....
zaniolonak új ügynöke lesz, állítólag raiola bepróbálkozott, de lemaradt a gyerekről, vignorelli lesz
kivásárlási záradékokkal nekem is ki van a tököm, mikor egy kolubaly, allan 90 millára van tartva :!: nálunk pellegrini, manolas xaros 30ra :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.09. 13:48


https://index.hu/sport/futball/2019/01/ ... csereltek/
Ez a srác teljesen illik a csapatba, egyáltalán nem csodálkoznék rajta, ha leigazolnánk. Persze lehetőleg azért egy 35m-s kötelező opciót csapjunk a szerződése mellé.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.08. 10:44


tomm írta:
Gondolom az ügynök ragaszkodik ezekhez a záradékokhoz, de egy kicsivel magasabb fizetéssel meg lehetne ezeket oldani


Na ez az, amit a tenyek megcafolnak. Ha igy lenne, hogyan lehet, hogy higuainnak 100millio volt a kovasarlasi ara, pedig ez, amikor beleirtak, meg gigaszi osszeg volt. Es hogyan lehet, hogy se kulibalinak, se insignenek , se masnak nincs ilyen masoknak kedveskedo 30 millios (de meg magyobb se)kivasarlasi osszege?
Es multkor rosszul mondtam. Lewandowskinak ninvs kivasarlasi zaradeka a bayernnel, o azt mondta, szeretne a realhoz menni, mire kozoltek, hogy ha a real 150et ad erte, akkor se. Elo szerzodese van, pont. Lehet ezt igy is...

Aki csak elad es vesz, az egy szimpla kereskedo. Egy sportigazgato megtartani is tud, es meg is teszi...

Pont ezt mondom, kicsit több fizetést kellene adni ilyenkor, azzal ki lehetne váltani, vagy meg lehetne emelni ezeket a záradékokat. Akkor spórolunk rövid távon a fizetéssel, de később meg emiatt szívunk.

fogkefe1 írta: A kérdés, hogy Raiola gerjesztette e a cikket, hogy mindenki megtudja ennyiért hozható Manolas és évi 6 milliót kér. Kb nekem úgy tűnik, hogy ez az ő műve, de semmi forrása sincs a cikkeknek, szóval érdekes.
Ez simán reális lehet. Raiolának kellenek ezek, hogy utána Moncsival szemben előnyös induló pozícióban legyen. Neki az a legjobb, ha most is kap egy kis ügynöki díjat a hosszabbításért cserébe, meg nyáron is, amikor mégiscsak klubot vált Mano.

A másik, hogy az MU-nak most kell védő, nem nyárra, így is elég távoli már a 4.hely. Ráadásul ott most ideiglenes edző van, nem hiném, hogy az a fő gondja, mi lesz nyáron, amikor most szar a védelmük, és most kellenének az eredmények.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.07. 23:41


mcsabi írta:Amúgy szép dolog a büszkeség, de ha Malcomot olcsón/kölcsönbe valami jó opcióval meg lehetne szerezni, simán félre kéne tenni a sérelmeket és elhozni.

Na ez nagyon vicces lenne. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.07. 22:44


Az is elég, ha a bundásoknak és a pizsamásoknak berámol párat, nem feltétlenül ragaszkodok a padon megrohadásához.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.07. 22:12


Ja, aztán megrohasztani a padon :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.07. 22:00


Amúgy szép dolog a büszkeség, de ha Malcomot olcsón/kölcsönbe valami jó opcióval meg lehetne szerezni, simán félre kéne tenni a sérelmeket és elhozni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.07. 19:01


Tokmindegy. Hamarosan kiderul...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.07. 18:23


Tomm,
És mi a forrás? Mert a La Gazzetta Dello sport lehozta a The Sunra hivatkozva, a The Sun a Metrora hivatkozik, a Metro pedig a Gazzettára. Nekem ez kacsa gyanús. Amit most már mindenki átvesz és 10 perc és a facebookon fogom olvasni. De a lényeg h újságírói képzeleterő szülte. A kérdés, hogy Railoa gerjesztette e a cikket, hogy mindenki megtudja ennyiért hozható Manolas és évi 6 milliót kér. Kb nekem úgy tűnik, hogy ez az ő műve, de semmi forrása sincs a cikkeknek, szóval érdekes.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.01.07. 16:33


F.Totti írta:Nyugi mcsabi, jönnek új kedvencek mindig. Lehet nem Gianninik, Tottik és nem is De Rossik, de mindig lesznek új reménységek. Annyit nem tud Monchi sem eladni hogy vki ne ragadjon itt :)


Nem kell jonnie senkinek. Maradnia kene. Tulajdonkeppen nagyon is jol allunk. Flo, pellegrini, a masik pellegrini romai szuletesu es nevelesuek. Luca is csak serules miatt nem jatszik. 1-2 ev es abszolut kedvencek lesznek, ha itt lesznek...
Szoval egy szerencsesebb pillanatban folallhatunk ugy is, hogy 4 sajat neveles van a palyan,meghozza sajat jogon, nem kenyszerbol...

Fogkefe: de lehoztak mindenhol,ahol en neztem. Igazabol meglehetosen furcsanak talalom, hogy csak a mu-t hoztak szoba, ilyen potom osszegert...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.07. 15:57


Amúgy remélem kacsa ez a Manolas ügy. Remélem Raiola gerjeszti csak a feszkót, mert egy olasz lap sem hozta még ezt le, csak a metro és a the sun, tehát bőven lehet még kacsa. De ha komolyan Moncsicsi nem tudja meghosszabbítani Manolas szerződését, hogy legalább 55-60 millióért menjen el a nevetséges 36 helyett, akkor ismét megmutatja micsoda zseni. Nem lepődök meg azon h menni akar Manolas, de ne legyünk már ekkora bénák, hogy a keret jelenlegi legjobb játékosát áron alul adjuk el... (tudom nálunk ez így szokás)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.07. 15:42


Nyugi mcsabi, jönnek új kedvencek mindig. Lehet nem Gianninik, Tottik és nem is De Rossik, de mindig lesznek új reménységek. Annyit nem tud Monchi sem eladni hogy vki ne ragadjon itt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 40 vendég

cron